تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 6 از 6

نام گفتگو: بهترین گوشی اندروید...

زمان پیوستن
    21 Jun 2011

پیش گزیده بهترین گوشی اندروید...

با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی واعضای محترم این سایت امیدوارم هر کجای دنیا که هستید خوب وخوش وسلامت
    باشید.دوستان عزیز بازیاد شدن تنوع گوشی ها با کارایی ها وامکانات و قیمت انها خواستم نظر سنجی به وجود اورم ونظر شما عزیزان رو درباره ی بهترین گوشی اندروید از نظر ورژن.امکانات.کارایی وقیمت بدانم و در اخر بهترین گوشی رو از نظر این ویژگی انتخاب و به عزیزان معرفی میکنیم.خوش حال میشوم نظر شما عزیزان رو که همگی تجربیاتی دارید با ذکر دلیل در این قسمت بدانم.
    مرسی که شرکت کردید.....

زمان پیوستن
    26 May 2011

پیش گزیده

به نظر من بهترین کلمه درستی نیست! شاید بهترین انتخاب با توجه به نیاز هر شخص بهتر باشه!
    ضمنا سوال شما خیلی کلی مطرح شده در حالی که این با سیاست های تولیدکنندگان در تضاد قرار داره!
    مسلما برای فروش بهتر همیشه یک سری کمبودها رو در گوشی های حتی مطرح و رده بالا هم قرار میدن تا با توجه به سلایق مختلف مدل های متونع و بیشتری رو بتونند بفروشند!
    یکی از ارکان خیلی مهم در خرید گوشی در ایران هم قیمت اونه که بازم شما اشاره ای به اون نردید!
    در نهایت بنده به صورت کلی گلکسی2 که در حال حاضر قوی ترین و سریع ترین گوشی موجود در بازاره را به عنوان بهترین گوشی انتخاب میکنم که به تازگی هم وارد بازار ایران شده و قیمتش هنوز بالاست ولی مسلما تا چند وقت دیگه افت مناسب خواهد کرد!

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    206SD - v8 LX 1.6 & سمند LX EF7/CNG
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

این سوالتون رو PCMAG با معرفی 10 گوشی پاسخ میده! همگی قابلیت ها عالی و مورد توجهی رو دارن! در آر سر بازم هم انتخاب دست شماست! یعنی تمامی این گوشی های مورد تایید نویسنده بودن!
    میتونین در این لینک هر کودوم رو مشاهده کنین. البته بعضی هاش مختصص بازار آمریکای شمالی است.

مدل هایی که در این بازه مورد بحث قرار گرفتن :
    T-Mobile G2x With Google , HTC Sensation 4G : T-Mobile , Motorola Atrix 4G : AT&T , HTC Inspire 4G : AT&T , HTC Thunderbolt : Verizon Wireless , Samsung Droid Charge : Verizon Wireless , Samsung Epic 4G : Sprint , HTC EVO Shift 4G : Sprint , Samsung Galaxy S II Unlocked , ,Samsung Galaxy Prevail : Boost Mobile , LG Optimus C : Cricket Wireless , LG Optimus M : MetroPCS , LG Optimus V : Virgin Mobile

زمان پیوستن
    21 Jun 2011

پیش گزیده تشکر

با تشکر از شما دوست عزیز.من فقط میخواستم اتحادی بین افراد پیش بیاد همین.بازم ازتون ممنونم.اگر بازم قدم بر چشمانمان بگزارید ونظر بدید..خوش حال میشم.

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    206SD - v8 LX 1.6 & سمند LX EF7/CNG
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

خواهش میکنم! فقط خواستم انتخاب ها رو محدود کنم و این رو بگم که نیازتون رو تو این 10 - 11 تا گوشی بسنجیم و انتخاب کنین! نظره من با توجه به قیمت و کارایی و ساپورت باقی قضایا همون سامسونگ گالکسی اس 2 هستش!

زمان پیوستن
    03 Dec 2012

پیش گزیده

من عاشق galaxy note n8000 سامسونگم! واقعا جالبه
    مشخصاتشو می تونید با کلیک رو اسمش ببینید
    امیدوارم مفید باشه براتون

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید