تبليغات در پي‌هالز

صفحه 9 از 9 اولاول ... 23456789
نمایش نتایج 105 به 116 از 116

نام گفتگو: نیو سراتو یا مگان 2000؟

زمان پیوستن
    04 Jan 2011
    اتومبيل
    .:O::.:::.::O::.
    گوشی موبایل
    SAMSUNG GT-S5560

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط apple.iphone4gs مشاهده گفتگو
    چه ربطی به سایتش داره شما شاید یه کارخونه دوست داشته باشه محصول 30 ساله پیششم تو سایتش باشه الان تو فرانسه این مگان تولید میشه یا نه؟
    ایا مگان جدید جایگزینش نشده؟
    اون دوستمونم خیلی قشنگ در مورده اصالت طراحی گفت
    اخه اصالت در مورد bmw , پورشه ایناست که شما محصول 30 ساله پیششونم ببینی از ماشینم نفهمه ادم هیچی باز چون شبیه یه جورایی ماشینایه الانشونه میفهمی این بی ام و هست یا پورشه
    مگان که 2006 با 2011 اگه مارکاشو بکنی هیچ شباهتی ندارن اصالت کجا داره
    یعنی چی که چه ربطی داره من اصل مدرک رو در اختیارتون میگذارم شما عکسش رو با مدرک اثبات کنین.
    ببینید شما واقعا دارین از روی تعصب نظر میدین. همونطوری که همه دوستانی که به نحوی یا مگان دارن یا معتقد به رنو و مگان هستن خیلی خونسرد و آروم برتری انجین، آپشن و ... سراتو رو می پذیرن و متعصبانه رفتار نمی کنن شما هم رعایت کنین.
    اولا که متاسفانه مدیر عزیز و بقیه کاربرا منتظر مدرک شما دال بر از رده خارج کردن مگان از رنو هستن چون در غیر این صورت مدیر قول دادن که اخطار بدن. یعنی من فردا می تونم این جمله رو به نقل از منبع x توی خبرگزاری های جهان اعلام کنم که رئیس شرکت رنو یا مدیران رنو اعلام ردند که مگان از رده خارج است؟!
    در ثانی من نمی دونم چرا ما به موضوع تاپیک توجهی نمی کنیم و تا بحث اصالت مگان یا یه برتری واقعیش میاد وسط فورا میزنیم تو کار بنز و بی ام دبلیو و پورشه و ....!!
    اگر می خواید در مورد اصالت می خواید صحبت کنید باید در مورد اصالت بین کیا و رنو صحبت کنید که البته این هم از موضوع تاپیک خارجه!
    اگر هم خیلی اصرار هست بر بنز و ... که کیا در برابر اونها وضعیتی بس بد تر از رنو خواهد داشت!

مگان هم مال 30 سال پیش نیست آخرین فیس لیفتش اگر درست بگم سال 2006 بوده که میشه 5 سال پیش. اصالت هم موضوعی نیست که بشه دست روش گذاشت و حسش کرد. اما هر چی هم که زور سر بالا بزنیم و ... مگان یک ماشین اروپایی حساب میشه که سابقه ی بسیار درخشانی در اقبال مردم اروپا نسبت به خودش داشته حالا دقیقا من نمی دونم اما گمونم 5 سال پرفروشترین و دو سه سال هم بهترین اعلام میشه. اصالت یعنی این؛ شما چند تا ماشین که سال 2006 تولید شدن رو می تونید با نیوسراتو مقایسه کنید و تاپیک مقایسه براش بزنید؟!
    شما می تونید یه محصول از کیا که تاریخ تولیدش با مگان باشه رو نام ببرید و اون رو با مگان قیاس کنید؟!
    اصلا هیچ عقل سلیمی نمی تونه باور کنه که ماشینی که سال طراحیش چند سال با ماشین دیگه عقب تر باشه، بشه انقدر راحت مقایسش کرد! اصالت یعنی این.
    نه یعنی نیوسراتویی که بار اول که وارد بازار شد ختی ترمز های عقبش کاسه ای بود!!! الآن به گفته ی خود دوستانی که حتی نیومزدا دارن و قبلا مگان، مگان ترمزهای قوی تر از اون داره.
    اصالت یعنی ایمنی، یعنی دوراندیشی که منجر به این پایداری و رقابت با محصولات به روز بشه. مگان قطعا و باید و باید و طبیعیه و طبیعیه که موتور قوی نسبت به سراتو نداشته باشه اما اولا در زمینه های ترمز، ایمنی، فضا، همخوانی بیشتر با جاده های ایران به پای مگان چندسال پیش خودش رو نداره!

اصلا خود قیافه سراتو رو شما تو ص 7 ببینید اصلا همخوانی و انسجام طراحی درش نیست. از زاویه سه رخ جلو خصوصا خیلی نا موزون هست.

در هر صورت اگه قراره مقایسه ای بین مگان و سراتو انجام بگیره بهتره روی پارامترهایی که به صورت طبیعی باید فرق داشته باشه و فرقش هم برای همه مبرهن هست صورت نگیره. یا اینکه تاپیکی ایجاد بشه که یک محصول روز شرکت رنو رو با سراتو مقایسه کنن تا نتیجه بهتر مشخص بشه.
    با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله علی مهدی : 16 January 2012 در 01:25 AM

2. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی علی مهدی به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

afflatus (19 January 2012), rza_bgy (19 January 2012), Senator (27 January 2012), SHOKRI1353 (10 February 2012)

زمان پیوستن
    24 May 2011
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    Nissan MAXIMA
    گوشی موبایل
    SG Gio

پیش گزیده

امروز قسمت شد سوار یک سراتو شدم

و اینو فهمیدم که مقایسه نرمی و راحتی و هندلینگ مگان با سراتو مثل مقایسه این پارامتر ها در زانتیا و پیکانه(نگفتم پیکان=سراتو پس سر این قضیه بحث نکنید که تجربه بدی دارم و داریم)

سوال دیگری بود در خدمتم

4. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mahdi13 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

alish_2006 (16 January 2012), MSv-Classic (21 November 2012), pooya_m (20 January 2012), Senator (20 November 2012), SHOKRI1353 (10 February 2012), علی مهدی (16 January 2012)

زمان پیوستن
    04 Jan 2011
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SAMSUNG GT-S5560

پیش گزیده

ممنون مهدی خان.
    بنده هم تجربه سواری البته به عنوان سرنشین تو سراتو رو داشتم. فعلا بحث سر نوع و نگرش طراحی بود. به نظر بنده سراتو تو محصولات کیا یه استثنا هست و از طراحی چندان حساب شده ای برخوردار نیست. که مفصلا با مدرک توضیح داده شد.
    اما تجربه ی من از سراتو مربوط به یه سفر کوتاه از اصف به نجف آباد_پاکدشت_قلعه سفید و ... که اهل صفا می دونن کجاها رو میگم فصل تابستون و میوه های تر و تازه
    خوب بعضی از جاده هایی که ما رفتیم جاده های کوچه باغی یا با آسفالت بد و پر چاله چوله بود. متاسفانه عملکرد سراتو اصلا قابل قیاس با مگان نیست و نبود ماشین کلا خیلی تکان شدید می خورد. علاوه بر اون آقا مهدی حس من این بود که دید برای کلا سرنشینا کمتر از مگان هست حالا نظر شما چیه آیا دقتی تو این زمینه داشتید؟ همینطور فضای عقب هم به راحتی و دلبازی مگان نیست. خود راننده هم از ترمزهاش راضی نبود البته ترمزهاش_اونموقع_ می گفت که عقب کاسه ای هست! فرمونش هم به پای مگان نمی رسید و خود آقا رضا دوست گلم که رانندش بود می گفت فرمون پذیریش خوبه ولی نه در حد سراتو !
    کلا به نظر میرسید که تمام این به روز تر بودن نسبت به مگان توی موتور و قدرت بیشتر تبلور پیدا کرده. و گرنه از لحاظ ایمنی، ترمز، فرمون، نرمی (خصوصا تو جاده های ایران)، فضا و راحتی و ... هنوز خیلی عقب تر از مگان به نظر می رسید.

حالا شما تاریخ تجربتون به روز تر از ماست لطف کنید حستون رو از ترمزهاش_خصوصا اگه کاسه ای نبوده_ و احساستون از تمایز قدرتی که به راننده القا به نسبت به مگان بفرمائید.
    با تشکر

6. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی علی مهدی به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

alish_2006 (16 January 2012), Senator (27 January 2012), SHOKRI1353 (10 February 2012)

زمان پیوستن
    07 May 2011

پیش گزیده

سلام
    به نظر من انتخاب بین سراتو و مگان دقیقا به پارامترهای انتخاب بر میگرده. من خودم این تاپیک رو باز کردم اما علاوه بر استفاده از نظرات دوستان در عالم بیرون هم پیگیر قضیه بودم. برای من که نرمی و تعلیق مهم بود و همچنین داشتن فضای مناسب مگان انتخاب بهتری بود کمی هم پس انداز میشد. تو این مدت کسی رو ندیدم از مگان بد بگه جز نقطه‌ ضعفش رو که در شتاب میدونستن و بس. مگان فعلا در رنج قیمتی خودش بی رقیبه و همین باعث میشه که مگان شما به مثابه چک نقد در دستانتون باشه. از اون طرف سراتو به دید عموم و مخصوصا جوونها طراحی سرزنده تری داشت( که خب نزدیک به 6 تا 8 سال اختلاف طراحی رو هم باید در نظر گرفت) و به دلیل شتاب بیشتر اقبال بیشتر. به شخصه مگان رو هم جز در مونتاژ در بقیه‌ی موارد خودرویی با کیفیت تر میدونم.

8. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی masoud687 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amirvania (19 January 2012), mahdi13 (16 January 2012), Senator (27 January 2012), SHOKRI1353 (10 February 2012), علی مهدی (16 January 2012)

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II

پیش گزیده

سلام
    خب منم یه تجربه کوچیک دارم
    زمانی که مگانم رو فروختم بر سر خرید سراتو ومزدا شک داشتم
    به بنگاه عارف گز رفتم و داخل یه سراتو 2011 نشستم .خب از نظر امکانات که خیلی بهتره مگانه .موتور وگیربوکس ساخت جنرال موتور ! اما نکته ای داشت که خیلی من بدم اومد اونم اینه که کیفیت کابین زیاد جالبی نداشت .مثل چرم صندلی ها و .......
    اما از اینا بگذریم یه بار بعد از خرید مزدام سوار سراتو یکی از اقوام شدم ماشین خوبی بود اما مثل مگان بی صدا نبود و دقیقا ذات اسپرت داشت. اما در کل من انتخاب سراتو رو نسبت به مگان بهتر میدونم. از نظر امکانات خیلی بیشتر .و موتور و قیمت کمتر قطعات .و شکل بروز تر.
    دارم مینویسم

10. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shervin_bamaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amirvania (19 January 2012), dawkins (16 January 2012), ertiholiday (29 March 2012), Mostafa United (16 January 2012), SHOKRI1353 (10 February 2012), علی مهدی (16 January 2012)

زمان پیوستن
    04 Jan 2011
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SAMSUNG GT-S5560

پیش گزیده

امروز قبل حکیم نظامی با ماشین دوستم بودیم که یه سراتو جوی ماشین ما بود. به خاطر ترافیک سراتو کشید تو لاین اتوبوس که توسط یه سکوی پلاستیکی ممتد از خیابون جدا شده همین طور یه i30 هم جلو اون بود خوب ما هم انداختیم اوطرف مانع! چیزی که برام جالب بود هم i30 و هم سراتو هر کاری که می کردن چرخ عقب پشت مانع گیر کرده بود و سُر می خوردن و میرفتن جلو، البته به تبع اون جلوی ماشینشون هم به نظر میومد که چرخش به سمت راست پیدا می کرد!!! کسی میدونه علت چیه چون ما خیلی راحت رد شدیم.

12. کاربر زیر از دوست گرامی علی مهدی به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

alish_2006 (19 January 2012)

زمان پیوستن
    04 Mar 2009
    شهر
    اصفهان - شیراز
    اتومبيل
    مگان 2000 - زانتیا - 206 اتوماتیک - 206 تیپ 2
    گوشی موبایل
    I9100 Galaxy S II- white

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط علی مهدی مشاهده گفتگو
    امروز قبل حکیم نظامی با ماشین دوستم بودیم که یه سراتو جوی ماشین ما بود. به خاطر ترافیک سراتو کشید تو لاین اتوبوس که توسط یه سکوی پلاستیکی ممتد از خیابون جدا شده همین طور یه i30 هم جلو اون بود خوب ما هم انداختیم اوطرف مانع! چیزی که برام جالب بود هم i30 و هم سراتو هر کاری که می کردن چرخ عقب پشت مانع گیر کرده بود و سُر می خوردن و میرفتن جلو، البته به تبع اون جلوی ماشینشون هم به نظر میومد که چرخش به سمت راست پیدا می کرد!!! کسی میدونه علت چیه چون ما خیلی راحت رد شدیم.

اگه منظوزتون اون موانع زرد رنگ هست ، بیشتر بستگی به زاویه رد شدن از روی مانع داره !

حقیقت می تواند مدتی در حجاب تعویق و تأخیر بماند ولی همیشه جوان بوده و خود را معرفی خواهد نمود

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alish_2006 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

shervin_bamaze (19 January 2012), علی مهدی (19 January 2012)

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II

پیش گزیده

دقیقا من یه بار دیدم یه پرادو گیر کرده بود وهی زور میزد که رد کنه نمیشود اون پلاستیکا استاندارد نیست
    دارم مینویسم

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shervin_bamaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

alish_2006 (19 January 2012), علی مهدی (19 January 2012)

زمان پیوستن
    29 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

تاپیک رو منحرف نکنید.

18. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amirvania (23 January 2012), SHOKRI1353 (10 February 2012)

زمان پیوستن
    25 Mar 2005
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    LG KU990 Viewty

پیش گزیده

من خودم مگان 2000 دارم و م یخوام بفروشم و سراتو بگیرم!!الان ماشینم مدا 90 هست و حدید 14000 راه رفته!!آنقدر درها صدای جیر جیر میدن کلافه شدم!!به نظر من مگان های جدید اصلا کیفیت مناسبی ندارند!!بسیار جنس داشبوردشون بده!
    ?An Elixir For Existence

زمان پیوستن
    24 May 2011
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    Nissan MAXIMA
    گوشی موبایل
    SG Gio

پیش گزیده

سلام

من با مگان2000(اردیبهشت90) مشکلی نداشتم جز شتابش و خسته کننده بودنش دنبال جایگزین بودم تا 100 که بهتر از ماکسیما چیزی چپیدا نکردم چون همین سراتو هم بعد مدتی لش میشه و داشبوردش صدا میده

21. کاربر زیر از دوست گرامی mahdi13 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MSv-Classic (21 November 2012)

زمان پیوستن
    23 Nov 2010
    شهر
    جاي خوش اب و هوايي نيست!!!
    اتومبيل
    -TONDAR90-MAXIMA
    گوشی موبایل
    NOKIA N8

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mahdi13 مشاهده گفتگو
    سلام

من با مگان2000(اردیبهشت90) مشکلی نداشتم جز شتابش و خسته کننده بودنش دنبال جایگزین بودم تا 100 که بهتر از ماکسیما چیزی چپیدا نکردم چون همین سراتو هم بعد مدتی لش میشه و داشبوردش صدا میده
    جدا سراتو لش میشه؟

صفحه 9 از 9 اولاول ... 23456789

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند