تبليغات در پي‌هالز

صفحه 36 از 38 اولاول ... 2629303132333435363738 آخرآخر
نمایش نتایج 456 به 468 از 486

نام گفتگو: مسائل فنی خودرو مزدا new3

زمان پیوستن
    10 Dec 2008
    شهر
    گناباد
    اتومبيل
    مزدا 3 n
    گوشی موبایل
    htc

پیش گزیده

سلام . دوستان اطلاع دارند فیلر شمع مزدا باید چند باشه ؟ توی دفترچه نوشته 1/25 ولی تعمیرکار گفت 0.9

زمان پیوستن
    30 Aug 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    MAZDA3
    گوشی موبایل
    Apple 4S

پیش گزیده

سلام دوستان.مزدای من الان حدود 50 هزار کار کرده به نظر شما الان تسمه تایمو عوض کنم؟ چیزه دیگه ای هم هست که باید عوض بشه اخه یه مدتی احساس میکنم شتاب ماشینم خیلی کم شده طوری که با سراتو کوپ دوستم که مقایسه کردم خیلی عقب افتادم.نگرانم کرده.ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بهتر است در خیابان با کفشهایم قدم زنم و به فکر خدایم باشم تا در مسجد نماز بخوانم و در فکر کفشهایم!!!!

زمان پیوستن
    07 Dec 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    new mazda 2010
    گوشی موبایل
    samsung Galaxy tab p1000

پیش گزیده

با سلام
    دوست عزيز مزدا 3 تسمه تايم نداره و از زنجير استفاده شده و زمان تعويض هم نداره شما برو تو كار شستشوي دريچه گاز و تعويض روغن و فيلتر گيربكس و شستشوي انژكتورها و ....

4. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arsheya123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amin_17 (18 February 2013), mahdian57 (3 April 2013), MaZi Zo0M Z0oM (18 February 2013)

زمان پیوستن
    30 Aug 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    MAZDA3
    گوشی موبایل
    Apple 4S

پیش گزیده

ممنون دوست عزیز از راهنمایی.ببرم همون نمایندگی دیگه؟ راستی منظورتون از شستشوی دریچه گاز دقیقا چیه؟ میشه یکم راهنمایی کنین و اینکه الانوقت عوض کردن روغن گیربکس هست یا نه؟.تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله amin_17 : 18 February 2013 در 05:30 PM
    بهتر است در خیابان با کفشهایم قدم زنم و به فکر خدایم باشم تا در مسجد نماز بخوانم و در فکر کفشهایم!!!!

زمان پیوستن
    07 Dec 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    new mazda 2010
    گوشی موبایل
    samsung Galaxy tab p1000

پیش گزیده

با سلام
    من خودم در کیلومتر فکرکنم 30000 بود که صافی بنزین عوض کردم و همون موقع کل سیستم سوخت رسانی هم با دستگاه شستشو داده شد و در کیلومتر 35000 هم روغن گیربکس تعویض شد البته همه این کارها در نمایندگی انجام شد البته بعضی از دوستان خودشون با اسپری مخصوص دریچه گاز رو شستشو میدن اون هم به این صورت که پس از باز کردن اون خرطومی که به باکس هوا کش وصل است دریچه گاز نمایان خواهد شد که بایستی یک نفر ماسین را روشن وکمی گاز رانگهدارد ویکی هم اسپری را درون دریچه گاز ومخصوصا" اون پولکی دریچه گاز اسپری نماید تا تمیز شود وکثیفی هم همراه بنزین میسوزد واز اگزوز خارج خواهد شد فقط اینکار در محیط باز انجام شود چون در محیط بسته پارکینگ منازل ممکن است مشکلات تنفسی ایجاد کند .

7. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arsheya123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amin_17 (21 February 2013), Masoud 206-16v (1 March 2013), MaZi Zo0M Z0oM (19 February 2013)

زمان پیوستن
    04 Jun 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    نیو مزدا 3

پیش گزیده

دوستان عزیز سلام
    اول از همه سال نو رو به همه شما عزیزان تبریک عرض می کنم و امیدوارم با زوم زمو های خود سال پر از نشاط و سلامتی داشته باشید
    حدود یک سال پیش مسله ای رو مطرح کردم تحت عنوان بوی نا مطبوع اگزوز که آخر سر جواب قانع کننده ای پیدا نکردم
    من مدت هاست بوی بسیار بدی از اگزوز ماشینم بیرون میاد همانند بوی گوگرد به نمایندگی هم گفتم درست و حسابی جواب ندادند...می خواستم بدونم آیا کسی از دوستان تجربه این مسله رو داشته و راه حلی برای رفع آن به ذهنش میرسه؟

9. کاربر زیر از دوست گرامی ahmad03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (1 April 2013)

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ahmad03 مشاهده گفتگو
    دوستان عزیز سلام
    اول از همه سال نو رو به همه شما عزیزان تبریک عرض می کنم و امیدوارم با زوم زمو های خود سال پر از نشاط و سلامتی داشته باشید
    حدود یک سال پیش مسله ای رو مطرح کردم تحت عنوان بوی نا مطبوع اگزوز که آخر سر جواب قانع کننده ای پیدا نکردم
    من مدت هاست بوی بسیار بدی از اگزوز ماشینم بیرون میاد همانند بوی گوگرد به نمایندگی هم گفتم درست و حسابی جواب ندادند...می خواستم بدونم آیا کسی از دوستان تجربه این مسله رو داشته و راه حلی برای رفع آن به ذهنش میرسه؟
    دوست عزیز سال نو شما هم مبارک
    اگر این موضوع بوی نامطبوع در زمان استارت اولیه و سرد بودن موتور و متعلقات بیشتر از زمان گرم بودن موتور هستش، بر میگرده به کاتالیست اگزوز و از کار افتادن این کاتالیستها
    بوی تخم مرغ گندیده مربوط به گاز هیدروژن سولفوره هستش کاتالیست ها رو بررسی کنید و در صورتی که خواستید تعویض کنید اگر نمونه اصلی گرون بود و خواستید با مدلی مشابه جایگزین کنید ( مثلا 405 ) حتما با نمایندگی مشورت کنید
    خداوندا، اين کشور {ايران} را از سه چيز دور بدار* دروغ، دشمن، خشکسالي*
    کلوپ آزرا TG "نسل قديم" https://t.me/joinchat/AAAAAEJD5FGypbQAwMbBmA

آيا مي‌دانيد کاربرد دکمه سپاس چيست؟

11. کاربر زیر از دوست گرامی a_rudi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ahmad03 (2 April 2013)

زمان پیوستن
    04 Jun 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    نیو مزدا 3

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط a_rudi مشاهده گفتگو
    دوست عزیز سال نو شما هم مبارک
    اگر این موضوع بوی نامطبوع در زمان استارت اولیه و سرد بودن موتور و متعلقات بیشتر از زمان گرم بودن موتور هستش، بر میگرده به کاتالیست اگزوز و از کار افتادن این کاتالیستها
    بوی تخم مرغ گندیده مربوط به گاز هیدروژن سولفوره هستش کاتالیست ها رو بررسی کنید و در صورتی که خواستید تعویض کنید اگر نمونه اصلی گرون بود و خواستید با مدلی مشابه جایگزین کنید ( مثلا 405 ) حتما با نمایندگی مشورت کنید
    دوست عزیز این مسله هنگام گرم شدن ماشین اتفاق می افته و اتفاقا همون بو رو هم میده می خواین کلا کاتالیست رو بر دارم یکسره شه؟

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

دوست عزیز این مسله هنگام گرم شدن ماشین اتفاق می افته و اتفاقا همون بو رو هم میده می خواین کلا کاتالیست رو بر دارم یکسره شه؟
    بهترين پيشنهادي كه فعلا ميتونم بدم اينه كه بزاري بنزين تموم بشه و بري و 30 ليتر بنزين سوپر بزني ببيني هنوز اون مدلي بو ميده؟ بعد بري سراغ برداشتن كاتاليست، اين كاتاليستها نباشه اتفاقا شتاب ماشينت بيشتر ميشه
    خداوندا، اين کشور {ايران} را از سه چيز دور بدار* دروغ، دشمن، خشکسالي*
    کلوپ آزرا TG "نسل قديم" https://t.me/joinchat/AAAAAEJD5FGypbQAwMbBmA

آيا مي‌دانيد کاربرد دکمه سپاس چيست؟

14. کاربر زیر از دوست گرامی a_rudi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ahmad03 (3 April 2013)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    احمد آقا ممکنه بپرسم که از چه روغن موتوری استفاده میکنید؟احیانا بهران نیست؟

16. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ahmad03 (3 April 2013)

زمان پیوستن
    04 Jun 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    نیو مزدا 3

پیش گزیده

مازیار عزیز من در سرویس 10000 کیلومتر در نمایندگی مرکزی روغن رو تعویض کردم و نمی دونم دقیقا چه روغن موتوری بود ولی احتمالا باید کاسترول باشه چطور مگه نوع روغن موتور در بوی اگزوز تاثیر داره؟

18. کاربر زیر از دوست گرامی ahmad03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (4 April 2013)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

خب جواب اونو بعد از جواب این سئوال شما میگم.چون قضیه داره.آیا از مکمل های سوخت و اکتان بوستر استفاده میکنید؟یا استفاده میکردید؟

20. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ahmad03 (4 April 2013)

زمان پیوستن
    04 Jun 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    نیو مزدا 3

پیش گزیده

بله مازیار جان چون چند بار بنزین سوپر گیرم نیومد بنزین معمولی با مکمل زدم..

22. کاربر زیر از دوست گرامی ahmad03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (4 April 2013)

صفحه 36 از 38 اولاول ... 2629303132333435363738 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند