تبليغات در پي‌هالز

صفحه 34 از 38 اولاول ... 24272829303132333435363738 آخرآخر
نمایش نتایج 430 به 442 از 486

نام گفتگو: مسائل فنی خودرو مزدا new3

زمان پیوستن
    30 Aug 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    MAZDA3
    گوشی موبایل
    Apple 4S

پیش گزیده

سلام دوستان گلم راستش من یه مشکلی با نور پایین ماشینم دارم.خیلی پایینه به نظر شما ببرم نمایندگی؟ اصلا میشه اینارو تنظیم نور کرد؟
    بهتر است در خیابان با کفشهایم قدم زنم و به فکر خدایم باشم تا در مسجد نماز بخوانم و در فکر کفشهایم!!!!

زمان پیوستن
    03 Jun 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا3جدید تیپ3نقره ای
    گوشی موبایل
    سونی اریکسون

پیش گزیده

بله به راحتی در نمایندگی براتون تنظیم میکنند. البته خودتون هم اگه کاپوت رو بالا بزنید پیچ تنظیم رو میبینید

3. کاربر زیر از دوست گرامی ALIREZA8280 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (10 July 2012)

زمان پیوستن
    30 Aug 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    MAZDA3
    گوشی موبایل
    Apple 4S

پیش گزیده

ممنونم دوست عزیز اگر میشه عکسی یا راهنمایی کنید که کدوم قسمت قرار داره.
    امروز ماشینو استارت زدم و دیدم دوباره اون چراغ زنونی که روشن نمیشد وکلی بخاطرش اذیت شدم و اخرشم با عوض کردن یه فیوز ناقابل درست شد دوباره روشن نمیشه.احتمال زیاد دوباره فیوزش سوخته.اما به این زودی؟؟؟؟ یعنی یه فیوز نباید یک ماهم کار کنه؟ دیگه داره عصبیم میکنه بخدا.
    دوستان راهی نیست که فیوز جنس بهتری یا هر کار دیگه ای انجام داد.اگه شماره فیوزشو میدونستم خیلی خوب میشد.
    بهتر است در خیابان با کفشهایم قدم زنم و به فکر خدایم باشم تا در مسجد نماز بخوانم و در فکر کفشهایم!!!!

زمان پیوستن
    19 Dec 2011

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط amin_17 مشاهده گفتگو
    ممنونم دوست عزیز اگر میشه عکسی یا راهنمایی کنید که کدوم قسمت قرار داره.
    امروز ماشینو استارت زدم و دیدم دوباره اون چراغ زنونی که روشن نمیشد وکلی بخاطرش اذیت شدم و اخرشم با عوض کردن یه فیوز ناقابل درست شد دوباره روشن نمیشه.احتمال زیاد دوباره فیوزش سوخته.اما به این زودی؟؟؟؟ یعنی یه فیوز نباید یک ماهم کار کنه؟ دیگه داره عصبیم میکنه بخدا.
    دوستان راهی نیست که فیوز جنس بهتری یا هر کار دیگه ای انجام داد.اگه شماره فیوزشو میدونستم خیلی خوب میشد.
    دوست عزیز تو دفترچه راهنماش یک نگاهی بندازین همه چیز رو توضیح داده.

یک سوال دارم:
    قفل دوبل ماشینم که خرابه نمایندگی سوال کردم میگن پمپ قفل مرکزی خراب شده و باید عوض بشه. نظرتون چیه؟

6. کاربر زیر از دوست گرامی amir_babak به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amin_17 (11 July 2012)

زمان پیوستن
    30 Aug 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    MAZDA3
    گوشی موبایل
    Apple 4S

پیش گزیده

ممنون دوست گلم بابت راهنمایی اما مزدای من نیو تیپ 3 هستش که به خاطر داشتن AFS خودکار تنظیم میکنه.اما نور پایینم خیلی پایینه.بقیه دوستان هم این مشکلو دارن؟؟؟

زمان پیوستن
    03 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 V9 _ پراید
    گوشی موبایل
    Sony Ericsson Vivaz Pro

پیش گزیده

با سلام.
    دوستان قیمت شمع اصلی مزدارو میخواستم و شمع اصلی چه مارکی است و چطوری با نوع تقلبی باید تشخیص داد؟
    با تشکر.
    نوشته پنهان شده

زمان پیوستن
    19 Dec 2011

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط good_rally مشاهده گفتگو
    با سلام.
    دوستان قیمت شمع اصلی مزدارو میخواستم و شمع اصلی چه مارکی است و چطوری با نوع تقلبی باید تشخیص داد؟
    با تشکر.
    من پارسال از نمایندگیش 4 تا شمع فابریک اصلی ایریدیوم خریدم 40 تومن.

10. کاربر زیر از دوست گرامی amir_babak به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

good_rally (12 July 2012)

زمان پیوستن
    03 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 V9 _ پراید
    گوشی موبایل
    Sony Ericsson Vivaz Pro

پیش گزیده

ممنون جناب amir_babak.
    4 شمع اصلی به قیمت 100000 تومان خریداری شد.
    نوشته پنهان شده

12. کاربر زیر از دوست گرامی good_rally به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amir_babak (15 July 2012)

زمان پیوستن
    19 Dec 2011

پیش گزیده

مملکته داریم؟ تو یک سال 60 هزارتومن رفته رو شمع؟

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

والا شمع اصلی خودش رو سال گذشته در پاییز به قیمت هر عدد 20.000 تومن ناقابل که در مجموع می شد 80.000 تومن من قیمت از خود فروشگاه مزدا یدک گرفتم.
    امیر جان شما چه شمعی انداختید؟نکنه از این بوش های 4 پلاتینه انداختین که دونه ای 10 تومن باهاتون حساب کرده؟
    پ.ن = من پریروز شمع اصلی برای ماکسیما گرفتم دونه ای 30.000 تومن یعنی جمعا 180.000 تومن.

15. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amir_babak (15 July 2012)

زمان پیوستن
    19 Dec 2011

پیش گزیده

مازی جون پارسال شهریور بود یادمه ارم مزدا هم داشتن.تک پلاتین بودن. والا اینجور که میگید شاید دونه ای 15 گرفتم نمیدونم به شک انداختینم.
    درسته یادم اومد ببخشد.60 تومن گرفتم.
    از اینکه اطلاعات غلط دادم عذر خواهی میکنم عزیزان.

17. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amir_babak به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

good_rally (15 July 2012), MaZi Zo0M Z0oM (15 July 2012)

زمان پیوستن
    12 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3 جديد
    گوشی موبایل
    سامسونگ wave II

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط amir91 مشاهده گفتگو
    فرزاد جان ممکنه ایراد از اتومات استارت باشه . که در این حالت برق از باطری تا پشت آمپرها میاد و چراغای ماشین هم بدون مشکل روشن میشن و سیستم صوتی و تصویری هم کار میکنه و فقط استارت نمیخوره.
    در هر صورت مشکلی که نمایندگی پیدا میکنه اینجا بگو تا بقیه هم تجربه شون بالا بره
    سلام بچه ها ببخشید من یه چند وقت نبودم .
    نتیجه خرابی ماشین من بعد از 10 روز چون من نبودم دوستم رفت تحویل گرفت . 1.2 میلیون خرجش شد که گارانتی بود و ما هیچی پرداخت نکردیم سیم کشی موتور رو کامل عوض کردن و من هم ده روز ماشین نداشتم !! کل داشبورد هم واز شد و کلیه سیم کشی پشت آمپر عوض شد. حالا الان عالیه.
    ضمنا قبلاامصرف بسیار بالا بود و روی 13 بود حالا بسیار پاییین اومده قبلا باک پر بود می نوشت 550 کیلومتر ولی الان می نویسه 770 کیلومتر خداییش یه سال و نیم مصرف بالا بود .
    حتی یه دفعه اینجا نوشتم بچه ها گفتن حتما تو ترافیک رانندگی می کنی که واقعا اینجور نبود

یه جیز دیگه حالا که ماشینو گرفتم یه دون دونای سیاه ریز روی رنگ هست فکر کنم روش رنگ پاشیده شده چون ماشین کثیف بود موقع تحویل دیده نمی شده .

19. کاربر زیر از دوست گرامی farzad101 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (12 August 2012)

زمان پیوستن
    30 May 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MG550

پیش گزیده

ایرادش از کجا بود؟
    آه از دست زوم زوم سواران گوهر ناشناس---------- هر زمان خرمهره را با در برابر میکنند

صفحه 34 از 38 اولاول ... 24272829303132333435363738 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد