تبليغات در پي‌هالز

صفحه 33 از 38 اولاول ... 2326272829303132333435363738 آخرآخر
نمایش نتایج 417 به 429 از 486

نام گفتگو: مسائل فنی خودرو مزدا new3

زمان پیوستن
    11 Mar 2008
    شهر
    همجوار بي بي فاطمه معصومه (س)
    اتومبيل
    206 & Kia optima
    گوشی موبایل
    Sony Xperia S

پیش گزیده

استاد دیاگ خودکار رو چطور استفاده کنیم؟
    من چون دیدم نوشتید استاد جواب ندادم ! در هر صورت از تاپیک زیر استفاده بفرمایید : ( تست دیاگ مزدا3 در صفحه ششم همین بخش )

http://www.phalls.com/vbulletin/show...-%E3%D2%CF%C73
    من فاضل هستم ! اون اقاي اول اسمم رو هم هر چي گفتم برداريد مديران محترم گفتند نميشه !

2. کاربر زیر از دوست گرامی agha fazel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (20 June 2012)

زمان پیوستن
    22 Sep 2009

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط agha fazel مشاهده گفتگو
    من چون دیدم نوشتید استاد جواب ندادم ! در هر صورت از تاپیک زیر استفاده بفرمایید : ( تست دیاگ مزدا3 در صفحه ششم همین بخش )

http://www.phalls.com/vbulletin/show...-%E3%D2%CF%C73
    ممنون فاضل عزیز. اما این تست روی نیو هم جواب میده؟ امتحان کردم نشد

4. کاربر زیر از دوست گرامی mehrdadsr به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (20 June 2012)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehrdadsr مشاهده گفتگو
    ممنون فاضل عزیز. اما این تست روی نیو هم جواب میده؟ امتحان کردم نشد
    با سلام.
    خیر دوست عزیز.فقط مخصوص نسل قبل Mazda3 میباشد و اونهم مشروط به عدم تعویض پخش فابریک با نمونه های DVD /LCD چینی است.
    چون خود پخش خودرو وسیله ارتباطی بین ECU و واحد پشت آمپر و سیستم تهویه مطبوع میباشد که به اصطلاح ان را سیستم CAN که مخفف عبارت Controller Area Network میباشد،مینامند.
    به دو دلیل پست قبلی شما پاسخ داده نشد:
    1-پاسخ سئوالتون مرتبط با موضوع این تاپیک نبود!
    2-تاپیکی تحت همین عنوان وجود داشت و توضیحات مربوطه در اون تاپیک ذکر شده بود.
    ================================================== =========================================
    لطفا ازبکار بردن عناوین و القاب انتسابی به بنده هم خواهشا خودداری کنید.من نه استادم،نه دکتر و نه مهندس و ...،من اینجا مازیار هستم.بکار بردن این عناوین باعث جلب توجه شدن بنده و پیگیری و پاسخگویی سریع هم نمیشود.
    اگر مطلبی رو بلد باشم اون رو عنوان میکنم و اگر بلد نباشم ترجیحا سکوت میکنم تا سایر دوستانی که اطلاع دارند،راهنمایی های لازم رو انجام بدهند.
    با تشکر ...

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amin_17 (22 June 2012), mohammadrezaef (9 July 2012)

زمان پیوستن
    22 Sep 2009

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MaZi Zo0M Z0oM مشاهده گفتگو

با سلام.
    خیر دوست عزیز.فقط مخصوص نسل قبل Mazda3 میباشد و اونهم مشروط به عدم تعویض پخش فابریک با نمونه های DVD /LCD چینی است.
    چون خود پخش خودرو وسیله ارتباطی بین ECU و واحد پشت آمپر و سیستم تهویه مطبوع میباشد که به اصطلاح ان را سیستم CAN که مخفف عبارت Controller Area Network میباشد،مینامند.
    به دو دلیل پست قبلی شما پاسخ داده نشد:
    1-پاسخ سئوالتون مرتبط با موضوع این تاپیک نبود!
    2-تاپیکی تحت همین عنوان وجود داشت و توضیحات مربوطه در اون تاپیک ذکر شده بود.
    ================================================== =========================================
    لطفا ازبکار بردن عناوین و القاب انتسابی به بنده هم خواهشا خودداری کنید.من نه استادم،نه دکتر و نه مهندس و ...،من اینجا مازیار هستم.بکار بردن این عناوین باعث جلب توجه شدن بنده و پیگیری و پاسخگویی سریع هم نمیشود.
    اگر مطلبی رو بلد باشم اون رو عنوان میکنم و اگر بلد نباشم ترجیحا سکوت میکنم تا سایر دوستانی که اطلاع دارند،راهنمایی های لازم رو انجام بدهند.
    با تشکر ...

ممنون اما برداشت شما از بکار بردن کلمه استاد کاملا اشتباهه! برام جدا عجیبه که احترام به دیگران رو نوعی چاپلوسی برداشت کردی. و ضمننا فکر نمیکنم درست باشه که به خودت اجازه بدی به دیگران دیکته کنی چه چیزی بنویسن حالا هر مطلبی که باشه.

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehrdadsr به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amin_17 (22 June 2012), MaZi Zo0M Z0oM (21 June 2012)

زمان پیوستن
    19 Dec 2011

پیش گزیده

دوستان مشکل من نه فنیه و نه میشه براش تاپیک باز کرد گفتم شاید اینجا به جوابی برسم
    چسب یک دو سه اون قسمت مایعش تو داشبورد بوده یادم رفته درش بیارم رفتم سفر و برگشتم دیدم خارج شده و کلی وسیله ته داشبورد رو به همدیگه و به ته داشبورد چسبونده. راه حلی دارین براش؟ بدجوری چسبیده به کف داشبورد.

زمان پیوستن
    24 Aug 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    نیو مزدا3
    گوشی موبایل
    نوکیا N95

پیش گزیده

سلام دوستان
    دیشب از رمپ پارکینگ اومدم پائین، آخر رمپ یه جوب درست کردن که لبه تیزی داره، گرفت به او پلاستیک محافظ زیر سپر، وقتی چک کردم دیدم آویزون نشده ولی ظاهراً قسمت وسطش، زیر سپر یه جاپیچ یا جای خار هست که اون محافظ مشکی از زیر بهش وصل می شه، اون جاپیچ کلاً کنده شده، به نظرتون ببرم نمایندگی ؟؟؟ یا خودم پیچ یا پرچش کنم؟ کسی تجربه داره ؟؟؟ تو یکی دو دفعه ای که رفتم نمایندگی برای تعویض روغن هر دفعه یه نفر بوده که با این محافظ مشکل پیدا کرده بوده ولی نمی دونم مشکل مثل مال من بوده یا مثلاً فقط شکستن خار بوده!!!!
    Whatever doesn't kill me, Makes me stronger

زمان پیوستن
    19 Dec 2011

پیش گزیده

آقا من ماشینم مدل 87. با کارکرد85000 تا.درمورد آب رادیات حقیقت داره آبش رو نباید عوض کرد تا مشکلی براش پیش نیومده؟ مال من هنوز آب فابریک توشه و قطره ای هم کم نشده تو این چندسال.
    و اینکه آب رادیات این ماشین طبق نوشته دفترچه اش فرق داره با این آب رادیات هایی که همه جا میفروشن؟ فکر کنم ترکیبات مخصوصی داره واسه خودش.

12. کاربر زیر از دوست گرامی amir_babak به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (9 July 2012)

زمان پیوستن
    12 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3 جديد
    گوشی موبایل
    سامسونگ wave II

پیش گزیده

سلام
    من مهر 89سدان تیپ 1 رو تحویل گرفتم الان بعد از حدود یک سال و نیم حدود یک ماهه که گاهی عقربه های کیلومتر و دور موتور یهو پایین میفتن و قطع میشن و همه چراغهای هشدار روشن میشه و یهو دوباره درست میشه !! بعضی وقتها هم استارت نمیزنه !! فعلا بردم تعمیرگاه مرکزی ببینم چی میشه فکر کنم جن داره !!!!

زمان پیوستن
    30 May 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MG550

پیش گزیده

فرزاد جان ممکنه ایراد از اتومات استارت باشه . که در این حالت برق از باطری تا پشت آمپرها میاد و چراغای ماشین هم بدون مشکل روشن میشن و سیستم صوتی و تصویری هم کار میکنه و فقط استارت نمیخوره.
    در هر صورت مشکلی که نمایندگی پیدا میکنه اینجا بگو تا بقیه هم تجربه شون بالا بره
    آه از دست زوم زوم سواران گوهر ناشناس---------- هر زمان خرمهره را با در برابر میکنند

15. کاربر زیر از دوست گرامی amir91 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

farzad101 (9 July 2012)

زمان پیوستن
    12 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3 جديد
    گوشی موبایل
    سامسونگ wave II

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط amir91 مشاهده گفتگو
    فرزاد جان ممکنه ایراد از اتومات استارت باشه . که در این حالت برق از باطری تا پشت آمپرها میاد و چراغای ماشین هم بدون مشکل روشن میشن و سیستم صوتی و تصویری هم کار میکنه و فقط استارت نمیخوره.
    در هر صورت مشکلی که نمایندگی پیدا میکنه اینجا بگو تا بقیه هم تجربه شون بالا بره
    سلام . ممنون از راهنمایی . راستش الان سه روزه ماشین تو نمایندگی مرکزیه هنوز خبری نیست حتما نتیجه رو میگم که همه بدونن . خلاصه از زوم زوم توقع نداشتیم اینجوری بشه . این امکان دیاگ اتوماتیک رو هم نمی دونستم وگرنه قبل از بردنش یه دیاک می کردم. البته هفته پیش هم بردم نمایندگی مرادی که یک روز هم اونجا بود و عیبشو نفهمیدن . ضمنا چراغ موتور هم روشن بود . حالا ببینیم چی میشه .

17. کاربر زیر از دوست گرامی farzad101 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (9 July 2012)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farzad101 مشاهده گفتگو
    سلام . ممنون از راهنمایی . راستش الان سه روزه ماشین تو نمایندگی مرکزیه هنوز خبری نیست حتما نتیجه رو میگم که همه بدونن . خلاصه از زوم زوم توقع نداشتیم اینجوری بشه . این امکان دیاگ اتوماتیک رو هم نمی دونستم وگرنه قبل از بردنش یه دیاک می کردم. البته هفته پیش هم بردم نمایندگی مرادی که یک روز هم اونجا بود و عیبشو نفهمیدن . ضمنا چراغ موتور هم روشن بود . حالا ببینیم چی میشه .
    با سلام.
    فرزاد عزیز دیاگ اتوماتیک همونطور که قبلا راجع بهش توضیح دادم مربوط به نسل قبل مزدا3 یا همون مزدا3 قدیم میباشد و هیچ ارتباطی با مزدا3 جدید ندارد.یعنی اصلا این امکان بر روی نیو مزدا 3 یا مزدا3 جدید موجود نیست.
    مشکل مشابه شما رو اگه اشتباه نکنم در فروم همسایه برای یک بنده خدایی پیش اومده بود.با پیگیریهای مکرر کل پشت آمپر براشون با گارانتی و بدون پرداخت هزینه تعویض شد.از نکات این قضیه این بود که کیلومتر جدید پس از نصب و روشن کردن ماشین مقدار مسافت 0 کیلومتر رو آغاز به نمایش کرد.یعنی بدون دستکاری خودرو ایشون صفر کیلومتر شد،البته بدون پرداخت هزینه!
    علت اصلی روشن شدن چراغ چک هم اغلب به نوع بنزین و کیفیت اون بستگی داره که در صورت عدم حداقل های مورد نیاز برای این خودرو چراغ چک موتور روشن میشه و بعد از سوختگیری بعدی در جایگاهی دیگر،در صورت دارا بودن کیفیت بهتر سوخت جدید سوختگیری شده،نسبت به سوخت قبلی،چراغ چک انجین خاموش خواهد شد.

19. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Alireza_g (9 July 2012), farzad101 (9 July 2012), mohammadrezaef (9 July 2012)

زمان پیوستن
    19 Dec 2011

پیش گزیده

مازیارجان در رابطه با پست آب رایدات بنده چتدتا پست بالاتر همینجا جوابی برام دارین؟

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

نقل قول نوشته شده توسط amir_babak مشاهده گفتگو
    آقا من ماشینم مدل 87. با کارکرد85000 تا.درمورد آب رادیات حقیقت داره آبش رو نباید عوض کرد تا مشکلی براش پیش نیومده؟ مال من هنوز آب فابریک توشه و قطره ای هم کم نشده تو این چندسال.
    و اینکه آب رادیات این ماشین طبق نوشته دفترچه اش فرق داره با این آب رادیات هایی که همه جا میفروشن؟ فکر کنم ترکیبات مخصوصی داره واسه خودش.
    با سلام.
    مایع خنک کاری سیستم فرق نداره و منحصرا نوع خاصی نیست.فقط از نوع FL 22 استفاده شده.بدلیل اینکه نه تنها این مایع برای خنک کاری موتور،بلکه برای خنک کردن روغن گیربکس هم در جریان میباشد.
    بیرون هم تو تعویض روغنی ها دارند.ضمن اینکه میتونید از نوع دیگه اون هم استفاده کنید.فقط زمان تعویضش کمتر اعلام شده که در جدول زیر میبینید.خود نمایندگی که میبردم سر جریان تصادف برای پر کردن مایع خنک کاری از ضد یخ PROFICAR استفاده میکرد.
    ضمن اینکه به علت سیستم مدار بسته مایع خنک کننده و عدم وجود درب بر روی خود رادیاتور،فاقد پیچ هواگیری میباشد و این یعنی اینکه بجز موارد لزوم نباید درب مخزن حاوی مایع خنک کننده بی جهت باز بشه،چون فشار داخل سیستم بهم میخوره و اگر موتور روشن باشه میتونه هوا بگیره و برای هواگیری روش خاص خودش رو میطلبه،اگر هم درب رو باز کردید حتما عین وضعیت اولیه بسته بشه،یادتون باشه برای بستن آرم و نوشته دقیقا مقابل شما باشد و از قفل شدن کامل درب مخزن مایع خنک کاری که با یک فشار زیادتر و صدای تق همراه هست مطمئن بشید.

http://myup.ir/viewer.php?file=61169001073163078533.jpg

http://myup.ir/viewer.php?file=06473584852907022357.jpg

پ.ن=نمیدونم چرا هر کاری کردم نشد مستقیم عکسو تو تاپیک بزارم،با اینحال لینک تصاویر رو قرار دادم که بتونید مشاهده کنید.خصوصا به خطوط قرمزی که مشخص کردم دقت فرمایید.
    یا حق ...

22. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Alireza_g (9 July 2012), amin_17 (9 July 2012), amir_babak (10 July 2012), mohammadrezaef (9 July 2012)

صفحه 33 از 38 اولاول ... 2326272829303132333435363738 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد