تبليغات در پي‌هالز

صفحه 32 از 38 اولاول ... 222526272829303132333435363738 آخرآخر
نمایش نتایج 404 به 416 از 486

نام گفتگو: مسائل فنی خودرو مزدا new3

زمان پیوستن
    04 Jun 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    نیو مزدا 3

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط saeed-ge مشاهده گفتگو
    اگر برف پاك كن هنگام پاك كردن شيشه روي شيشه اثر خطوط شعاعي و يا حلقوي ايجاد كند نشان مي دهد كه تيغه برق پاك كن كارايي خود را از دست داده و بايد تعويض شود. (مگر اينكه منظور شما ايجاد اين خطوط پس از تعويض تيغه باشد كه بايد بيشتر توضيح دهيد)
    ببنيد اين اتفاق بعد زا يک سفر شمال در شرايط باراني بوجود اومده...حدس من اينه که وقتي بارون اومد ه کف جاده به علت وجود روغن چرب شده و اين چربي هم از ماشين جلويي به ماشين عقبي مي پاشه...من از مايع مخصوص هم استفاده مي کنم داخل شيشه شور...کلا ماشين رو 4 ماه گرفتم خيلي هم از تيغه هاش استفاده نکردم اما وقتي از برق پاک ک استفاده مي کنم مثل اين ميمونه که شيشه يا خود تيغه چرب شده و کامل شييشه رو پاک نمي کنه...چندين بار هم کارواش رفتم ودادم تيغه ها و شيشه رو خوب تميز کنه ولي بازم مشکل حل نشد!!!
    فکر مي کنيد امکان آسيب ديدن خود تيغه وجود داره؟ مثلا سنگي ريگي چيزي بهش گير کرده باشه و بهش آسيب زده باشه؟

2. کاربر زیر از دوست گرامی ahmad03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

tiger-2000-full (13 May 2012)

زمان پیوستن
    30 Aug 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    MAZDA3
    گوشی موبایل
    Apple 4S

پیش گزیده

مازیار جان امروز ماشینو بردم نمایندگی واسه تعویض یونیت.یونیت جدید رو انداخت روش و با اجازتون بازم چراغ روشن نشد.بعد رفت سراغ فیوزا که با اجازتون با تعویض یک فیوز ناقابل روشن شد.فقط این نمایندگی مسخره میخاست 430 تومن بکنه تو پاچه ی من.
    اما هنوز هم چراغ AFS چشمک میزنه که با وصل کردن دستگاهی که نمیدونم چی بود گفتن که یونیت شما نیم سوزشده که یکمم خندم گرفت از حرفش.فعلا همون یونیت قبلیو انداختم روش تا دوباره وقت بشه برم نمایندگی.
    آقا میخوای هر کسیو دعای بد واسش بکنی بگو الهی گذرت بیوفته به نمایندگی بهمن.
    با اجازه دوستان
    بهتر است در خیابان با کفشهایم قدم زنم و به فکر خدایم باشم تا در مسجد نماز بخوانم و در فکر کفشهایم!!!!

4. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amin_17 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amir_babak (14 May 2012), MaZi Zo0M Z0oM (14 May 2012), tiger-2000-full (13 May 2012)

زمان پیوستن
    19 Dec 2011

پیش گزیده

من چند بار مایع شیشه شور تو شیلنگهای زیر کاپوت آب پاش خشک میشه و باید با دردسر بازش کنم.علتش اینه که از شیشه شورهای کعکولی که سوپریها میفروشن با آب قاطی میکنم و میریزم توش؟ کسی میدونه چکارکنم؟

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط amin_17 مشاهده گفتگو
    درود بر دوستان گلم.دیروز بعد از مدت ها فرصت کردم که برم نمایندگی واسه همون مشکل روشن نشدن زنون و پیغام چشمک زدن AFS.چراغ رو باز کردن و خلاصه عملیات عیب یابی که فهمیدن که ترانس زنون اب رفته توش و سوخته.حالا ترانس زنون از کجا بیاریم ...

نقل قول نوشته شده توسط amin_17 مشاهده گفتگو
    ...یونیت جدید رو انداخت روش و با اجازتون بازم چراغ روشن نشد.بعد رفت سراغ فیوزا که با اجازتون با تعویض یک فیوز ناقابل روشن شد.فقط این نمایندگی مسخره میخاست 430 تومن بکنه تو پاچه ی من.
    اما هنوز هم چراغ AFS چشمک میزنه که با وصل کردن دستگاهی که نمیدونم چی بود گفتن که یونیت شما نیم سوزشده که یکمم خندم گرفت از حرفش.فعلا همون یونیت قبلیو انداختم روش تا دوباره وقت بشه برم نمایندگی.
    با سلام.
    نمیدونم.اگر خودشون تشهیص دادند با دیاگ که ایراد از یونیته پس خودشون هم باید متقبل ضرر بشند.چرا شما اون هزینه رو بپردازی؟

7. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amin_17 (18 May 2012)

زمان پیوستن
    30 Aug 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    MAZDA3
    گوشی موبایل
    Apple 4S

پیش گزیده

سلام مازیار جان راستش اونا اصلا یه جوری رفتار میکنن که انگار ما نبودیم گفتیم هنوز همون یونیت قبلی روشه حالا اگه وقت بشه این هفته میرم دوباره اونجا.
    بهتر است در خیابان با کفشهایم قدم زنم و به فکر خدایم باشم تا در مسجد نماز بخوانم و در فکر کفشهایم!!!!

9. کاربر زیر از دوست گرامی amin_17 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (19 May 2012)

زمان پیوستن
    30 Aug 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    MAZDA3
    گوشی موبایل
    Apple 4S

پیش گزیده

سلام دوستان گلم راستش من میخواستم سنسور دنده عقب بزارم.رفتم نمایندگی قیمت 100 تومن به من دادن.این سنسورا مارک خاصی داره؟ بیرون نصب کن یا برم همون نمایندگی؟؟؟

زمان پیوستن
    03 Jun 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا3جدید تیپ3نقره ای
    گوشی موبایل
    سونی اریکسون

پیش گزیده

اگه ماشین گارانتی است مجبورید تو نمایندگی نصب کنید وگرنه بیرون هم مدلهای بهتر و هم ارزان تر است.
    http://www.steelmate.ir/

12. کاربر زیر از دوست گرامی ALIREZA8280 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amin_17 (24 May 2012)

زمان پیوستن
    30 Aug 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    MAZDA3
    گوشی موبایل
    Apple 4S

پیش گزیده

آقا من چرم روی فرمون ماشینم داره نقطه نقطه سفید میشه رفتم یه رو فرمونی بگیرم که ذیذم همشون زشت و بی کیفیت هستن ایا راه دیگه ای هم داره؟
    ممنونم که راهنمایی میکنین

14. کاربر زیر از دوست گرامی amin_17 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

tiger-2000-full (16 June 2012)

زمان پیوستن
    11 Mar 2008
    شهر
    همجوار بي بي فاطمه معصومه (س)
    اتومبيل
    206 & Kia optima
    گوشی موبایل
    Sony Xperia S

پیش گزیده

اول از همه عذر خواهی میکنم که تو این تاپیک پست زدم چون محل مناسبش رو هر چی گشتم پیدا نکردم

و اما بعد : دوستان مزدا 3 نسل قبل من دچار مشکلی شده که سر در نمیارم , چند وقت پیش داشتم تو همت میرفتم که احساس کردم وقتی پا رو روی پدال فشار میدم تا معکوس بکشه یه خورده دور موتور میره بالاتر و ماشن مثل اینکه ترمز بکنی از سرعتش کم میشه !!! چند ساعتی بود که تو گرمای شدید رانندگی میکردم به هر حال اهسته اهسته رفتم خانه و ماشین رو دوباره گذاشتم پارکینگ , از این ماشین خیلی خیلی کم استفاده میکنم شاید حداکثر یک یا دو بار در ماه , بعد از چند وقت دوباره تعطیلات گذشته رفتم ماشین رو گذاشتم فرودگاه امام که دوباره دم پارکینگ فرودگاه دوباره اینطوری شد به هر حال پارک کردم و رفتم و برگشتم دوباره تا تهران که رفتم خوب بود تا خواستم برگردم قم ! 40 کیلیومتر از قم که اومدم بیرون هر کار میکردم ماشین اصلا گاز نمیخورد !!! هر چی پا رو بیشتر رو گاز فشار میدادم ماشین سرعتش کمتر میشد و اوضاعش خراب تر تا جایی که نهایت سرعتش میشد 10 کیلومتر در ساعت ! چشمتون روز بد نبینه که تا قم 5 ساعت تو راه بودم , البته اگر ماشین رو 10-15 دقیقه خاموش میکردم حدود 7-8 کیلیومتر مثل روز اول کار میکرد ولی دوباره همونطور گاز نمیخورد ! امپر اب هم از سرجاش تکون نمیخورد خلاصه تا نزدیک قم که رسیدیم یک دفعه چراغ چک هم روشن شد و ماشین خاموش شد و هر چی استارت میزدم روشن نمیشد !20 دقیقه ای ایستادم تا بالاخره بعد از 20 تا استارت روشن شد و باز با همون 10 کیلیومتر سرعت خودم رو رسوندم خونه ! حالا جالبه ماشین رو که از پارکینگ اوردم بیرون و تو شهر استفاده میکنم انگار نه انگار و مثل موشک میره ! فکر کنم باید 1-2 ساعت یکسره کار کنه تا این اتفاق براش بیافته ولی لامپ چک هنوز روشنه

نظر شما چیه دوستان ؟به نظرتون ایراد از کجاست ؟ همینطور سالم ببرم نمایندگی مشکل رو میفهمه ؟ ارورش به نظرتون ثبت شده ؟

دو تا تعمیرکار سیار تو جاده براشون که گفتم حدس زدند از پمپ بنزین باشه ! گفتند داغ مکینه یا نیمسوز شده !

یا علی
    من فاضل هستم ! اون اقاي اول اسمم رو هم هر چي گفتم برداريد مديران محترم گفتند نميشه !

16. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی agha fazel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

MaZi Zo0M Z0oM (17 June 2012), mehrdadsr (17 June 2012), tiger-2000-full (16 June 2012)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    فاضل جان همه را گفتی .... الا دو سه تا!
    از کلیه عزیزان خواهشمند است در بیان ایرادات و اشکالات فنی،برای راهنمایی صحیحتر،حتما مقدار کیلومتر کارکرد خودرو و زمان انجام آخرین سرویس و اطلاعات پیرامون مرتبط با مسائل فنی رو حتما ذکر کنند.
    فاضل جان با توجه به روشن شدن چراغ چک ماشینتون،برنامه دیاگ خودکار رو اگر که پخش فابریک ماشینتون روش هست و از پخش های DVD/LCD چینی استفاده نکردید،اجرا کنید و ببینید کد خطای مربوطه چی نمایش داده خواهد شد؟
    ضمن اینکه چه زمانی صافی بنزین رو تعویض کردید و آیا از نوع اصلی جایگزین شده یا متفرقه؟
    چه نوع بنزینی استفاده میکنید؟معمولی یا سوپر-آیا تابحال از مکمل بنزین یا اکتان یا انژکتور شور استفاده کردید؟
    دلیل روشن موندن چراغ چک کد خطایی است که گرفته.آیا بعد از روشن شدن چراغ چک تابحال بنزین زدید یا نه؟
    پس از اجرای دیاگ خودکار و مشاهده کد خطا و یادداشت کردن اون و اطلاع دادن اون در اینجا،سرباتری رو برای مدت 5-6 ساعت جدا کنید تا برق داخل سیستم تخلیه و ECU ریست بشه!در اینحالت اگر خطا برطرف شده باشد چراغ چک روشن نخواهد شد و کد خطایی نیز در حافظه باقی نخواهد ماند.
    ولی باید علت روشن شدن رو حتما متوجه شد تا در اینده مشکل مشابه مجددا رخ نده!
    اگر با چک مد SELF TEST یا همون دیاگ خودکار چک کد خطایی مشاهده نشد و هنوز چراغ چک روشن بود حتما به نمایندگی مراجعه کنید تا با کابل DLC-2 حتما متصل به سوکت ارسال دیتا در کنار فرمان بشوند و ضمن کد خوانی،برای رفع عیب یا پاک کردن آن اقدام نمایند.

18. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

agha fazel (19 June 2012), mehrdadsr (17 June 2012)

زمان پیوستن
    22 Sep 2009

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MaZi Zo0M Z0oM مشاهده گفتگو
    با سلام.
    فاضل جان همه را گفتی .... الا دو سه تا!
    از کلیه عزیزان خواهشمند است در بیان ایرادات و اشکالات فنی،برای راهنمایی صحیحتر،حتما مقدار کیلومتر کارکرد خودرو و زمان انجام آخرین سرویس و اطلاعات پیرامون مرتبط با مسائل فنی رو حتما ذکر کنند.
    فاضل جان با توجه به روشن شدن چراغ چک ماشینتون،برنامه دیاگ خودکار رو اگر که پخش فابریک ماشینتون روش هست و از پخش های DVD/LCD چینی استفاده نکردید،اجرا کنید و ببینید کد خطای مربوطه چی نمایش داده خواهد شد؟
    ضمن اینکه چه زمانی صافی بنزین رو تعویض کردید و آیا از نوع اصلی جایگزین شده یا متفرقه؟
    چه نوع بنزینی استفاده میکنید؟معمولی یا سوپر-آیا تابحال از مکمل بنزین یا اکتان یا انژکتور شور استفاده کردید؟
    دلیل روشن موندن چراغ چک کد خطایی است که گرفته.آیا بعد از روشن شدن چراغ چک تابحال بنزین زدید یا نه؟
    پس از اجرای دیاگ خودکار و مشاهده کد خطا و یادداشت کردن اون و اطلاع دادن اون در اینجا،سرباتری رو برای مدت 5-6 ساعت جدا کنید تا برق داخل سیستم تخلیه و ECU ریست بشه!در اینحالت اگر خطا برطرف شده باشد چراغ چک روشن نخواهد شد و کد خطایی نیز در حافظه باقی نخواهد ماند.
    ولی باید علت روشن شدن رو حتما متوجه شد تا در اینده مشکل مشابه مجددا رخ نده!
    اگر با چک مد SELF TEST یا همون دیاگ خودکار چک کد خطایی مشاهده نشد و هنوز چراغ چک روشن بود حتما به نمایندگی مراجعه کنید تا با کابل DLC-2 حتما متصل به سوکت ارسال دیتا در کنار فرمان بشوند و ضمن کد خوانی،برای رفع عیب یا پاک کردن آن اقدام نمایند.
    استاد دیاگ خودکار رو چطور استفاده کنیم؟

زمان پیوستن
    11 Mar 2008
    شهر
    همجوار بي بي فاطمه معصومه (س)
    اتومبيل
    206 & Kia optima
    گوشی موبایل
    Sony Xperia S

پیش گزیده

مازیار جان ممنون از پاسخگوییت ، اخطاری که دیاگ خود ماشین نشون داد u0164 بود ولی امروز بردم نمایندگی و دیاگ زد شماره اخطارهاش که سه تا بود این ها بود :
    p2096
    p2177
    c1099

در ضمن ماشین مدل 87 هست و 85000 تا کارکرده و از وقتی من خریدم کلا3000 تا باهاش رفتم ، فروشنده گفت همه سرویس هاش انجام شده و به همین خاطر به جز تعویض روغن و فیلترهاش که همین هفته پیش به خاطر همین مشکل ماشین انجام دادم هیچ سرویس دیگه ای نکردم

راستی به نظرتون عاقلانه است این ماشین رو با اپتیما 2010 تعویض کنم ؟
    من فاضل هستم ! اون اقاي اول اسمم رو هم هر چي گفتم برداريد مديران محترم گفتند نميشه !

21. کاربر زیر از دوست گرامی agha fazel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (20 June 2012)

زمان پیوستن
    22 Sep 2009

پیش گزیده

مازیار جان من هم از کمکت تشکر میکنم

23. کاربر زیر از دوست گرامی mehrdadsr به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (20 June 2012)

صفحه 32 از 38 اولاول ... 222526272829303132333435363738 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند