تبليغات در پي‌هالز

صفحه 28 از 38 اولاول ... 18212223242526272829303132333435 ... آخرآخر
نمایش نتایج 352 به 364 از 486

نام گفتگو: مسائل فنی خودرو مزدا new3

زمان پیوستن
    30 Aug 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    MAZDA3
    گوشی موبایل
    Apple 4S

پیش گزیده

سلام دوستان عزيز.اقا مازيار ممنون از راهنماييت.يعني شما ميكين كه من ديكه دوره ي 30000 رو نميتونم انجام بدم? يعني كلا كارانتي دوره اي.ماشينمو انجام نميدن?
    بهتر است در خیابان با کفشهایم قدم زنم و به فکر خدایم باشم تا در مسجد نماز بخوانم و در فکر کفشهایم!!!!

2. کاربر زیر از دوست گرامی amin_17 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (23 January 2012)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    اينو من نميگم در مفاد شرايط گارانتي يکي از شروط مشخص شده شون اينه که گارانتي خودرو به شرطي که سرويس اوليه در کيلومتر کارکرد مشخص شده و يا در زمان 6 ماهه اول صورت بگيره،داراي اعتبار ميباشد.
    اينکه شما فرموديد هيچ کدوم از سرويس هاي دوره اي رو نگذرونده يعني سرويس اوليه هم نرفته،رفته؟
    سريعا با مالک قبلي تماس بگيريد و ازش بپرسيد اين چيز ها رو.اينکه تاحالا اصلا روغن ماشين رو عوض کرده؟لنت ترمز چطور؟مايع خنک کننده رادياتور و ضد يخ به حد مناسب داره؟روغن هيدروليک؟روغن ترمز؟حتي روغن گيربکس به ميزان کافي هست يا نه؟اينکارهارو از طريق دفترچه راهنما هم خودتون ميتونيد چک کنيد.ولي اينکه ماشين کي سرويس رفته و روغنش عوض شده رو بايد بپرسيد از مالک قبلي.اينکه اگه 20 تومن پول لامپ ماشين هست شما 25 تومن بده يکي هم واسه من بگيره،چرا خودش اقدام به تعويض نکرده اگه 20 تومن بوده

4. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amin_17 (25 January 2012), dawkins (25 January 2012), vazizpoor (26 January 2012)

زمان پیوستن
    22 Sep 2009

Smile با سلام

سلام دوستان٬

من چند هفته ای هست که تیپ ۳ رو بعد از کلی تحقیقات گرفتم و چند سوال از اساتید داشتم:

در مورد بنزین موقع تحویل طرف شدیدا توصیه میکرد که از یک مکمل استفاده کنم در حالیکه دوستان دیگری در خود بهمن نظر خاصی نداشتن! در گذشته هم من جایی مطالعه کرده بودم که مکمی برای افزایش اکتان چندان هم جالب نیست! نظر دوستان چی هست؟

سوال دیگه من در مورد روغن هست. دوستان روغنی که نمایندگی هر ۵۰۰۰ عوض میکنن چی هست؟ من خیلی به روغن حساس هستم. روغن های جدید و خوب (سینتتیک و SM) نیازی به تعویض حتا تهت بدترین شرایط رو تو این کیلومتر پایین ندارن!!! اینا چی استفاده میکنن برام جالبه.

مورد بعدی (اگر اشتباه اینجا مینویسم شرمنده) اینکه اینها در ایران سنسور سنجش وزن که فرمان فعال یا عدم فعالیت ایربگ شاگرد (جلو و جانبی) رو میده حذف شده یعنی تحت هیچ شرایطی بچه نباید روی صندلی جلو نشوند!!! این کارشون بده. من علتش رو جویا شدم اما جواب خاصی نشنیدم!!!

با تشکر (۱ ساعت طول کشید همین چند خط رو تایپ کردم )

6. کاربر زیر از دوست گرامی mehrdadsr به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (26 January 2012)

زمان پیوستن
    03 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    توسان 2009-مزدا 3 جدید
    گوشی موبایل
    iPhone 3GS

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MaZi Zo0M Z0oM مشاهده گفتگو
    با سلام.
    خواهش ميکنم.آخه مشاهده شده برخي از مالکان بدليل حجم 3.2 ليتري مخزن شيشه شور بجاي پر کردن با بطري ها،شلنگ آب رو ميگيرن تا مخزن پر بشه.حالا پر شدنش هيچي،وقتي پر ميشه تا شير اب رو ببندند کل اون ناحيه رو مورد شستشو قرار دادند
    من نیو دارم فکر می کنم شیشه شورش یه مایع مخصوصی باشه چون کف داره یعنی همه مخزن رو با آب معمولی پر می کنن؟اگه اشتباه نکنم جزو وسایلی که تو نمایندگی می فروشن محلول مخصوص شیشه شور هم هست..
    آخرین ویرایش به وسیله nickhill : 24 January 2012 در 06:30 PM

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II

پیش گزیده

من خودم اب میریزم اما زمستون معمولا شیشه شور های ارزان قیمت میریزم که یخ نزنه
    دارم مینویسم

9. کاربر زیر از دوست گرامی shervin_bamaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (24 January 2012)

زمان پیوستن
    22 Sep 2009

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط FasterAdams مشاهده گفتگو
    تو عكس اول اون كويل خوشگله كه قراره روغن گيربكس رو خنك كنه كاملا واضحه.
    راستي اساتيد، با حذف اين قطعه و مشكل تر شدن دفع حرارت كارايي گيربكس بخصوص تو ترافيك و سربالايي كه فشار روي گيربكس بيشتره كم نميشه؟
    من شنيدم گرم شدن گيربكس در ترافيك هاي طولاني مدت يكي از مشكلات 206A بوده.
    این عکس ها مربوط به موتور توربو دیزل ۲.۲ مزداست و اون هم باید رادیاتور توربو باشه نه گیربکس دوستان!!!

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehrdadsr مشاهده گفتگو
    این عکس ها مربوط به موتور توربو دیزل ۲.۲ مزداست و اون هم باید رادیاتور توربو باشه نه گیربکس دوستان!!!
    خیر دوست من این رادیات گیرباکس مزدا 3 NEW هست
    دارم مینویسم

زمان پیوستن
    22 Sep 2009

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط shervin_bamaze مشاهده گفتگو
    خیر دوست من این رادیات گیرباکس مزدا 3 NEW هست
    دقت کنید حتی ارتباط اون به موتور هست نه گیربکس. در این صورت ردیات توربو کجا رفته؟ فکر نکنم این عکس درست باشه چون مال موتور دیزل میباشد.

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II

پیش گزیده

کدوم عکسو شما میگید!!!!! مزدا های داخلی توربو ندارن .
    توی این عکس ! http://www.up.iranblog.com/images/k7...ibq50q1s3l.jpg
    این رادیات گیربوکسه شما تو مزدا میبینید نه توربو
    دارم مینویسم

14. کاربر زیر از دوست گرامی shervin_bamaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amin_17 (25 January 2012)

زمان پیوستن
    22 Sep 2009

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط shervin_bamaze مشاهده گفتگو
    کدوم عکسو شما میگید!!!!! مزدا های داخلی توربو ندارن .
    توی این عکس ! http://www.up.iranblog.com/images/k7...ibq50q1s3l.jpg
    این رادیات گیربوکسه شما تو مزدا میبینید نه توربو
    من هم همین عکس رو گفتم. این مال مدل دیزل هست. من یه عکس از رادیاتور گیربکی مزدا۳ پیدا کردم کا ظاهرا باید این شکلی باشه:
    oil-cooler.jpg

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II

پیش گزیده

نه این عکس رادیاتور گیربکس مزدا هست که اگر دیده باشید مزدا های داخل ایرانم دارند. اما توربو رو فکر کنم رادیاتش سمت چپ باشه که مزداهای ایرانی ندارند باز دوستان دیگربهتر میدونن
    دارم مینویسم

17. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shervin_bamaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amin_17 (25 January 2012), dawkins (25 January 2012), MaZi Zo0M Z0oM (25 January 2012)

زمان پیوستن
    30 Aug 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    MAZDA3
    گوشی موبایل
    Apple 4S

پیش گزیده

سلام خدمت دوستان به خصوص اقا مازيار.راستش من اين روغن ترمز و. ... رو چك كردم.روغن موتور هم رو 20000عوض كرده.فقط چيزي كه هست روغن ترمز از مكس كمتر شده.از چه مارك يا مدلي بريزم توش? و اينكه كفي ماشين من مارك تويوتاست ميخواستم بدونم مال شما هم همينه?
    ممنونم از رفيقاي عزيز.
    بهتر است در خیابان با کفشهایم قدم زنم و به فکر خدایم باشم تا در مسجد نماز بخوانم و در فکر کفشهایم!!!!

19. کاربر زیر از دوست گرامی amin_17 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (26 January 2012)

زمان پیوستن
    22 Sep 2009

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehrdadsr مشاهده گفتگو
    سلام دوستان٬

من چند هفته ای هست که تیپ ۳ رو بعد از کلی تحقیقات گرفتم و چند سوال از اساتید داشتم:

در مورد بنزین موقع تحویل طرف شدیدا توصیه میکرد که از یک مکمل استفاده کنم در حالیکه دوستان دیگری در خود بهمن نظر خاصی نداشتن! در گذشته هم من جایی مطالعه کرده بودم که مکمی برای افزایش اکتان چندان هم جالب نیست! نظر دوستان چی هست؟

سوال دیگه من در مورد روغن هست. دوستان روغنی که نمایندگی هر ۵۰۰۰ عوض میکنن چی هست؟ من خیلی به روغن حساس هستم. روغن های جدید و خوب (سینتتیک و SM) نیازی به تعویض حتا تهت بدترین شرایط رو تو این کیلومتر پایین ندارن!!! اینا چی استفاده میکنن برام جالبه.

مورد بعدی (اگر اشتباه اینجا مینویسم شرمنده) اینکه اینها در ایران سنسور سنجش وزن که فرمان فعال یا عدم فعالیت ایربگ شاگرد (جلو و جانبی) رو میده حذف شده یعنی تحت هیچ شرایطی بچه نباید روی صندلی جلو نشوند!!! این کارشون بده. من علتش رو جویا شدم اما جواب خاصی نشنیدم!!!

با تشکر (۱ ساعت طول کشید همین چند خط رو تایپ کردم )
    گفتم تشکر کنم از دوستان بابت جوابی که به من دادن جدا شرمنده کردین

21. کاربر زیر از دوست گرامی mehrdadsr به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

علی مهدی (28 January 2012)

صفحه 28 از 38 اولاول ... 18212223242526272829303132333435 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند