تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 14 به 24 از 24

نام گفتگو: بيمه ثالث و بدنه مزدا

زمان پیوستن
    02 May 2011
    شهر
    طهــــــــــــران
    اتومبيل
    M3SNRT2010&206TU5-7.4.4
    گوشی موبایل
    SAMSUNG GALAXY SII i9100

پیش گزیده

پس با این توصیف قیمت بیمه کامل این ماشین قبل از افزایش قیمت بدون احتساب تخفیف 850 تومن میشده که الان حتماً رسیده به 900 تومن

2. کاربر زیر از دوست گرامی FL66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (28 December 2011)

زمان پیوستن
    04 Jun 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    نیو مزدا 3

پیش گزیده

دوستان عزیز علی الخصوص جناب مازیار اگه میشه راجب بیمه بدنه ماشین من رو راهنمایی بفرمایید امروز آمار منو گرفته بودن که مزدا 3 نوشتم قراره بدن تا چند روز دیگه از بیمه ملت می گفت بیمه بنده از 790 داریم تا 990 ...8 ماه قسطی هم می گیریم که البته یکم میره روش....
    میشه من رو راهنمایی کندی الان چه بیمه ای رو پیشنهاد می کنید و علت اینکه می گید بیمه ملت نکنید چیه؟

4. کاربر زیر از دوست گرامی ahmad03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (28 December 2011)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    بابا بخدا من کاره اي نيستم.فرد خاصي هم نيستم.منم عين بقيه دوستان يک کاربر ساده ام فقط بموجب فرصت و زماني که اکثر روزها انلاين ميشم .نميدونم چرا دوستان در مورد مزدا من رو بعنوان مشاور و راهنما انتخاب ميکنند؟البته دوستان لطف دارند که بنده حقير رو قابل به ارائه راهنمايي و نظر خواهي قرار ميدهند.منم سعي کردم تا اونجا که ميدونم و ميتونم راهنمايي هاي لازم رو ارائه بدم.
    چرا ميگم بيمه ملت رو بعنوان شرکت بيمه گذار براي خودرو تون قرار نديد؟
    همه ديگه ميدونن که گروه بهمن في الواقع مالکيتش به کدوم يکي از ارگانها و نهادها بر ميگرده.از طرفي بيمه ملت هم گفته ميشه سهامدارش گروه بهمن هست.کارشناسان تصادفات بيمه ملت اکثرا از درجه داران بازنشسته اون ارگان هستند.
    حالا حساب کن موقع پول دادن چه اعصابي خورد ميکنند تا مبلغي که تازه کلي ازش زدند رو بخوان بهت برگردونند.به عنوان مثال خودم رو عرض ميکنم که در سال پيش همين موقع خودرو بنده واژگون شد.حدود 3 ماه زمان بازسازي و تعويضات ماشين زمان برد(البته يکمي نمايندگي پشت گوش انداخت که ميشد از 20 روزش صرفنظر کرد).
    من تو جاده سمنان فيروزکوه واژگون شدم.با توجه به اينکه استان سمنان نمايندگي گروه بهمن فقط در شهرستان شاهرود داشت اقدام به حمل خودرو به تهران کردم که 240 تومن هزينه جرثقيل و حمل به تهران شد.
    به من ميگن شما بايد به نزديکترين نمايندگي بيمه ملت مراجعه ميکردين و اونم تو سمنان بود.بعد اقدام به حمل به تهران ميکردين.ميگم خوب سمنان که نمايندگي بهمن نبود که اخرش بايد مياوردم تهران،ميگه نه شما اونجا بايد اعلام وضعيت ميکرديد،اونا به ما نامه ميزدند و ما پيگسري ميکرديم.ميگم خوب من مستقيم اومدم پيش شما...باز حرف خودش رو ميزنه و ميگه ما 100 بيشتر نميديم.
    فاکتور تعميراتي و لوازم ماشين يه چيزي در حدود 12.200 ميليون تومن شد که انواع و اقسام خار،لامپ ها،چسب،فيلتر،روغن موتور،سيم ليور دنده،بوق،دسته موتور،حتي نوار مشکي رنگ دور شيشه ها رو(که رو در ماشين سواره) جزو لوازم مصرفي ميدونند و از مبلغ نهايي فاکتور کسر ميکنند که براي من شد 10.600.حالا به اين مبلغ 10%فرانشيز تعلق ميگيره که ميشه 1.060 ميليون تومن و ميشه مبلغ 9.560 ميليون تومن.کارشناس تشخيص داده(با وجود اينکه هر دو سايد + پوسته سقف و درب موتور تعويض گرديد)اين ماشين 30 روزه بايد جمع ميشده و الکي 3 ماه تو تعميرگاه خوابيده.بنابراين با کسر حق اياب و ذهاب در هنگام خواب ماشين تو تعميرگاه که 10 روز فرانشيز هم از اون کسر خواهد شد طبق قانون خودشون،حق اياب و ذهاب محاسبه شده براي بنده از 3 ماه تنها 20 روز محاسبه گرديد از قرار روزي 3000 تومن.
    با اينکه تازه مثلا تو تهران پرونده تشکيل دادم و ساختمان مرکزيش هم تو تهران هست،تو اين تصادف يکهفته طول کشيد تا کارشناس بياد براي بازديد.در ضمن هر جا تشکيل پرونده خسارت بشه کليه خسارتهاي بالاي 4 ميليون تومن رو ميبايست کارشناس از ساختمان مرکزي بياد براي بازديد.تو تصادف دومم 20 روز طول کشيد تا کارشناس بياد نمايندگي ماشينو ببينه.همه تو نمايندگي فحش ميدادن.ميگفتند اين عتيقه ديگه کيه!
    اجرت رنگ رو براي نقاش کلا 950 زده بوده براي کل ماشين به جز صندوق عقب و درب هاي سمت زاست جلو و عقب.در صورتيکه سال پيش اجرت رنگ فقط سپر جلو بين 150 تا 180 بوده.با اينکه سايد تعويض شد يعني از داخل هم ميبايست رنگ ميشده.يارو ميخواسته پيکان رنگ کنه انگار(که با کلي برو و بيا و دعوا و شکايت و اعتراض مبلغ فوق به 1.150 ميليون تومن افزايش يافت...)

فکر کنم دلايل کافي باشه و ديگه توضيح ندم.
    اينم بگم که کلا دو عدد حواله هر يک بمبلغ 1.500 ميليون تومن با فاصله 15 روز در وجه مالک صادر شد به عنوان کمک خرجي تعميرات.بعد شما بايد کل مبلغ فاکتور رو با نمايندگي تسويه کنيد و بعد ماشين رو ببريد عکس سلامتش رو بگيرند.تازه بره واسه کارشناسي و کسورات از فاکتور...
    ولي اگر دلايل کافي نبود بگيد تا 89 قسمت باقيمونده رو براتون تغريف کنم...
    يا حق ...

6. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abs206 (29 December 2011), ahmad03 (28 December 2011), Amir_mi2002 (29 December 2011), away.boy87 (28 December 2011), romeo_1593 (28 December 2011), sahandrh (28 December 2011), SUPPORTER (29 December 2011)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

دوستان با سلام.
    نکته اي به ذهنم رسيد که گفتم ياداور بشم.
    دوستاني که ميخواهند بيمه بدنه بگيرند براي ماشين حتما تمامي شرايط تحت پوشش از قبيل رانندگي نفر دوم،هزينه اياب ذهاب در هتگام تعميرات خودرو،حوادث ناشي از سيل و زلزله و بلاياي طبيعي،سرقت،اتش سوزي،و ... با پرداخت 20-30 هزارتومان مازاد انجام بدند.ضمنا خودروهاي صفر معمولا تخفيفي 40% تا 65% برحسب شرکت بيمه گذار دارا ميباشند که مبلغ بيمه از 900 تومن تا 450-500 کاهش پيدا ميکنه.ضمنا پرداخت نقدي هم 5%-10% تخفيف داره.
    يا حق...

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abs206 (28 December 2011), ahmad03 (30 December 2011), SUPPORTER (29 December 2011)

زمان پیوستن
    03 Oct 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3 تیپ 3
    گوشی موبایل
    i-Phone

پیش گزیده

سلام
    جناب مازیار تصادف دوم شما چی بود؟
    درصورت امکان توضیح میدین؟
    با تشکر از شما

10. کاربر زیر از دوست گرامی SUPPORTER به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (30 December 2011)

زمان پیوستن
    30 May 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MG550

پیش گزیده

اگر رانندگی پرخطر ندارید پولتون رو به شرکت های بیمه ندهید.
    آه از دست زوم زوم سواران گوهر ناشناس---------- هر زمان خرمهره را با در برابر میکنند

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط SUPPORTER مشاهده گفتگو
    سلام جناب مازيار تصادف دوم شما چي بود؟درصورت امکان توضيح ميدين؟با تشکر از شما
    با سلام.اينجا که بحث سر بيمه مزدا ست نميشه،ولي قبلا تو تاپيک تصادفات انواع مزدا3 توضيح دادم.
    نقل قول نوشته شده توسط amir91 مشاهده گفتگو
    اگر رانندگي پرخطر نداريد پولتون رو به شرکت هاي بيمه ندهيد.
    امير خان الان ديگه ارتباطي با رانندگي پر خطر نداره.وقتي در جا هم وايساده باشي يکي از پشت بياد سوار ماشينت بشه و سقف بيمه ثالثش هم تا 2.000.000 بيشتر نباشه مجبوري بقيه اش رو چجوري از حلقوم بدبخت بکشي بيرون.فرض کن طرف ترمز بريده.همزمان هم يه مزدا3 ميبينه هم يه بنز(مدل 2005 به بالا از هر کلاسي خواستي در نظر بگير)ميگه خوب بنزه حيفه و خرجش زياده،پس مزدا رو انتخاب ميکنه چون به خيال خودش ارزونتره ولي غافل از اينکه ... البته اينم بگم که تازگي ها امار سرقت از مزدا 3 ها داره زياد ميشه.قبلا فقط رينگ و لاستيک بود چون قفل رينگ نداره و رينگش رو هم تو شرکت نداشتند ...الان راحت تر از رينگ شده سرقت ايربگ رو فرمون.شيشه رو ميشکنن(با چه روشي نميدونم،چون با شمع نميشکنه بخاطر اينکه شيشه security هست،احتمال ميدم با پاشش مستقيم گاز هيدروژن باشه که شيشه يخ ميزنه و با کوچکترين ضربه و ارتعاش ميشکنه!)با يه اچار دو تا مهره ايربگ رو از کناره هاي فرمون باز ميکنند...بفرما 3 سوت 400 کاسبه.سر رينگ 10 دقيقه زمان ميببرد که اجر بياره،جک بزنه،مهره ها رو باز کنه.رينگ و در بياره،اجر رو بزاره زير ديسک .دومين رينگ هم طبق مراحل قبل.اگر رينگ سوم و چهارم هم بود که هيـــــــــچ.بعد همون رينگ و لاستيک رو بالاي 1 تومن به اسم زير صفري ميفروشه به يه مال باخته ديگه...

13. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abs206 (29 December 2011), ahmad03 (30 December 2011), dawkins (30 December 2011)

زمان پیوستن
    30 May 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MG550

پیش گزیده

مازیار جان
    کسی که بزنه و مقصر باشه و بیمه بدنه هم نداشته باشه و خسارت هم بالای 2 تومن باشه ماشینش میره پارکینگ و بعد از اون سر و کارش با دادگاهه .....
    ولی در مورد حوادث طبیعی و دزدی حق باشماست.
    کلا من با این فرانشیز کم کردن بیمه ها اصلا حال نمیکنم . به فرض شما خسارت دیدی در حد 500 تومن و تازه بیمه بدنه رو انجام دادی. اگه بری کاراش رو انجام بدی 450 تومنش در میاد ولی یه حالت دیگه هم هست که با خودت فکر میکنی اگه تو 11 ماه آینده خسارتی ببینم که مثلا 10 ملیون هزینه درست کردنش باشه بیمه فقط 8 ملیون میده چون 20% فرانشیز کم میکنه و سری بعدش اگه خسارت 6 ملیونی داشته باشی بیمه فقط 4.200 میده تا اینکه برسی به سر رسید بیمه و ......(تخفیفات هم بکل از بین میره)
    و چیزی که موقع فروش بیمه نامه هیچ وقت به هیچ مشتری نمیگن که فرانشیز کم میکنیم و این خلاف قانونه و باید مشتری رو در جریان بذارن.
    آه از دست زوم زوم سواران گوهر ناشناس---------- هر زمان خرمهره را با در برابر میکنند

زمان پیوستن
    20 Oct 2007
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    سمند-مزدا 3
    گوشی موبایل
    Glaxy S2

پیش گزیده

بهترین بیمه هم برای بدنه هم برای ثالث یبمه کارآفرین هستش

خیلی عالی خسارت میده

16. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Amir_mi2002 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ahmad03 (30 December 2011), dawkins (30 December 2011), MaZi Zo0M Z0oM (30 December 2011)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

از طرف نمايندگي هم در بين بيمه هاي دولتي: آسيا و ايران رو به من گفتند بهتر از بقيه هست.
    در بين شرکت هاي بـيـمـه بـخـش خـصـوصـي: پاسارگاد و کارآفرين رو به من پيشنهاد دادن از نظر پرداخت بهتر هزينه

18. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ahmad03 (30 December 2011), Amir_mi2002 (2 January 2012), dawkins (30 December 2011), mohammadrezaef (30 December 2011), sahandrh (31 December 2011)

زمان پیوستن
    14 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    اپتیما-پرشیا
    گوشی موبایل
    htc-diamond2

پیش گزیده

من فقط به صورت کلی میگم خودم اگه باشم اصلا و ابدا به سمت بیمه های دولتی نمیرم چون چندبار تجربه اش رو داشتم واقعا بلا نسبت دوستان مثل غیر انسانها با ادم رفتار میکنن اخرین بارم هم که با دوستم رفتم دعوامون شد کار به زد و خورد کشیدآقای عزیز حال نداشت کار رو انجام بده می گفت انجام نمیدم اگه دوس داریدبرید به رییس بگید!!انگار ارث باباشون رو طلبکاران هیچ پاسخگویی هم ندارن بی در و پیکر و شلوغ هست دقیقا انگار بری ادارات دولتی ولی بیمه های خصوصی خیلی حساب کتاب بیشتری داره و رفتارشون خیلی بهتر و مثبت تره ؛ ادم که شخصیتش رو از سر راه نیاورده ؛ تو دولتی ها طبق تجربه ام ایران از این لحاظ از همه بدتره بعد اسیا تو خصوصیها هم که فقط پارسیان رو دیدم که خیلی مرتب و خوب بود در مورد پرداخت هزینه که به نظرم اصلا نمیشه به ضرص قاطع و کلی گفت کدوم بهتره چون دقیقا ربط مستقیم به کارشناس داره پس بهتره حداقل یه جایی باشه که شان ادم رعایت بشه

20. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی dawkins به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ahmad03 (30 December 2011), Amir_mi2002 (2 January 2012), MaZi Zo0M Z0oM (30 December 2011)

صفحه 2 از 2 اولاول 12

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد