تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 20

نام گفتگو: فعال نشدن قفل اتوماتيك درها در حركت!!

زمان پیوستن
    06 May 2011

پیش گزیده فعال نشدن قفل اتوماتيك درها در حركت!!

سلام به همه دوستان و اساتيد
    توي دفترچه راهنماي ماشين نوشته در سرعت هاي بالاي 10 كيلومتر درهاي ماشين بطور اتوماتيك قفل ميشه و به وسيله كليد دو تيكه قفل مركزي (اگه چند ثانيه نگهش داري)روي داشبور هم ميشه اين قابليت رو فعال يا غير فعال كرد. ولي متاسفانه مال من نه قفل ميكنه نه فعال و غير فعال ميشه ماشين من هم 206 مدل 1390 هستش. لطفا راهنمايي فرماييد.
    با تشكر بسيار زياد
    آخرین ویرایش به وسیله javad111 : 6 May 2011 در 09:52 AM

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

اگه با زدن خود دکمه هم عمل قفل کردن و باز کردن انجام نمیشه عیب از کلید هست.
    حالا اگه موقعی که درها قفل هست چراغش چشمک نمیزنه یا کلید جفت راهنما هم کار نمیکنه سوکتش شل شده یا کلا سوکتش اشکال داره.اگه فقط بازو بسته نمیکنه خود کلیده.
    Be the change you want to see in the world

3. کاربر زیر از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

سپندار مزد (6 May 2011)

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

206 شما تیپ چند هست ؟
    شما باید با دستگاه دیاگ این گزینه رو فعال کنین ، احتمالاً واسه شما غیر فعال شده . ( البته اگه از سالم بودن قطعات مطمئن باشین ) . علاوه بر این گزینه شما آپشن های زیادی رو میتونین فعال یا غیر فعال کنین .
    برای مثال در فلان سرعت ماشین بوق سرعت بالا بزنه ( مثل پراید ) یا وقتی در ماشین رو باز می کنین چراغ سقفی ماشین روشن شه و . . .

زمان پیوستن
    01 Sep 2004
    شهر
    Tehran

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط gilase_tanha2020 مشاهده گفتگو
    206 شما تیپ چند هست ؟
    شما باید با دستگاه دیاگ این گزینه رو فعال کنین ، احتمالاً واسه شما غیر فعال شده . ( البته اگه از سالم بودن قطعات مطمئن باشین ) . علاوه بر این گزینه شما آپشن های زیادی رو میتونین فعال یا غیر فعال کنین .
    برای مثال در فلان سرعت ماشین بوق سرعت بالا بزنه ( مثل پراید ) یا وقتی در ماشین رو باز می کنین چراغ سقفی ماشین روشن شه و . . .
    سلام

اين آپشن در دفترچه خودرو با ستاره (*) مشخص نشده است پس بايد در همه ي تيپ ها وجود داشته باشد. احتمالا ايرادي در سيستم خودرو ايشان وجود دارد.
    ---

-
    ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم .... موجيم؛ كه آسودگي ما عدم ماست

6. کاربر زیر از دوست گرامی اصغر به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

سپندار مزد (6 May 2011)

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

آره ولی شاید مثل من که یه بار ماشین رو بردم دیاگ و بعد از اون این آپشن غیر فعال شد و دوباره خودم فعال کردم . شاید هم کلاً واسه ایشون فعال نبوده از ایران خودرو هیچی بعید نیس .چک کردنش ضرر نداره ( به نظر من که غیرفعال شده ) ، هر چیزی امکان داره شایدم حق با شما باشه و قطعات خراب شده باشه که بعید می دونم

8. کاربر زیر از دوست گرامی gilase_tanha2020 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

سپندار مزد (6 May 2011)

زمان پیوستن
    05 Apr 2006
    اتومبيل
    two 0 six GRAY -T3 & ALX SD
    گوشی موبایل
    5

پیش گزیده

آره ولی شاید مثل من که یه بار ماشین رو بردم دیاگ و بعد از اون این آپشن غیر فعال شد و دوباره خودم فعال کردم . شاید هم کلاً واسه ایشون فعال نبوده از ایران خودرو هیچی بعید نیس .چک کردنش ضرر نداره ( به نظر من که غیرفعال شده ) ، هر چیزی امکان داره شایدم حق با شما باشه و قطعات خراب شده باشه که بعید می دونم
    خارج عنوان
    ممکنه چراغ سقفی 206 موقع باز شدن در روشن نشه یا اون چراغ قرمز بین کلید دوکاره روشن نمیشه با دیاگ بخواهد پرزنت بشه ؟
    احمق باشم نقد دنیا وانهم و به نسیه اخوا دل خوش کنم.

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

اگر دكمه قفل مركزي را چند ثانيه نگه داريد اين امكان فعال يا غير فعال مي شود (بسنگي به وضعيت فعلي دارد) در غير اين صورت در pps بايد فعال شود.

مردم دو گروهند: يا در دين با تو برادرند؛ يا در انسانيت با تو برابر

11. کاربر زیر از دوست گرامی amahdavi2004 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gilase_tanha2020 (6 May 2011)

زمان پیوستن
    06 May 2011

پیش گزیده

با تشكر از همه دوستان
    ماشين تيپ 2 سفارشي مدل 90 هستش در ضمن كليد و فلاشر و چراغ چشمك زن و سقفي همه و همه به خوبي كار مكنند ولي هرچي كليد قفل مركزي روي داشبورد رو نگه مي دارم هيچ عكس العملي نشون نميده

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

دوست من شما یه دستگاه PPS رو امتحان کن ، واسه منم با دکمه فعال و غیر فعال نمیشد .موفق باشی

زمان پیوستن
    06 May 2011

پیش گزیده

دوستان عزيز مشكل حل شد مراحل كار دقيقا و كاملا مانند چيزي بود كه gilase_tanha2020 گفته بود ماشين رو بردم تعمير كار با لپ تاپ گزينه رو فعال كرد و بعد ديگه با كليد روي داشبورد خودش فعال و غير فعال ميشه. جهت اطلاع دوستان بگم كه دو گزينه وجود داره يكي lock while driving و Automatic relocking كه هردو گزينه بايد peresent بشن كه يكي مربوط به قفل بعد از حركت و ديگري براي باز كردن قفل بعد از ايستادن خودرو مي باشد. با تشكر فراوان از دوست خوبم gilase_tanha2020 .
    پيروز باشيد

15. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی javad111 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ahmadkhabir (20 November 2011), amahdavi2004 (9 May 2011), اصغر (8 May 2011), djgholum (9 May 2011), gilase_tanha2020 (8 May 2011)

زمان پیوستن
    06 May 2011

پیش گزیده

يك سوال ؟ اگه براي 206 بوق اضافه بزارم يا بوق رو با مدل هاي قوي تر عوض كنم (مثلا بوقهاي حلزوني) راست ميگن كه ممكنه دسته راهنما بسوزه ؟؟؟

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

یعنی بوق 206 که قوی تر هست رو بزاری ؟ بوق که ربطی به دسته راهنما نداره و سیم کشیش هم جداس .
    بوق ماشین من نسبت به ماشین های 206 دیگه خیلی بلند تر هست و گاهی کنار دیوار که بوق میزنم گوشم احساس ناراحتی میکنه ولی تا به حال و بعد از 2 ماه که مشکلی نداشته
    راستی دسته راهنما 38000 تومن قیمتشه ، حواست جمع باشه
    آخرین ویرایش به وسیله gilase_tanha2020 : 8 May 2011 در 11:11 PM

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط سپندار مزد مشاهده گفتگو
    خارج عنوان
    ممکنه چراغ سقفی 206 موقع باز شدن در روشن نشه یا اون چراغ قرمز بین کلید دوکاره روشن نمیشه با دیاگ بخواهد پرزنت بشه ؟
    ببخشید تا به حال پستتون رو ندیده بودم . چراغ سقفی رو باید فعال کنین ولی اون چراغ رو نمی دونم .فکر نمی کنم . آخه هر وقت در هارو قفل میکنی باید روشن شه و فکر نکنم ربطی به دیاگ داشته باشه.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد