تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 57

نام گفتگو: مقایسه قیمت قطعات مزدا 3 در نمایندگی گروه بهمن- بازار تهران- بازار شهرهای مختلف

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

Post مقایسه قیمت قطعات مزدا 3 در نمایندگی گروه بهمن- بازار تهران- بازار شهرهای مختلف

به نام حق

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و خوانندگان محترم ؛
    با توجه به واردات قطعات از طرف شرکت مزدا یدک که خدمات پس از فروش مزدا رو به عهده دارد و همچنین سرمایه گذاری کسبه محترم بازار در قسمت قطعات و لوازم یدکی وهمچنین ارائه یک قطعه با نام های شرکت های مختلف(به غیر از انواع اصلی،عناوین دیگری هم مشاهده شده که دارای کیفیت و قیمت کمتری به نسبت قطعات اصلی میباشند) و همچنین مقایسه قیمتهای داخل بازار تهران و نمایندگی های مجاز و بازار شهرهای مختلف ایران،مصمم شدم تا این گفتگو رو ایجاد تا دوستان ضمن انتخاب و تصمیم گیری،از نوسانات قیمتی در زمان های مختلف(که دوستان عزیز در شهرهای مختلف زحمت اعلام و استعلام قیمت قطعات را به دوش میکشند) نیز مطلع شوند.
    ضمنا سعی خواهیم نمود که شماره فنی قطعات نیز در دسترس شما قرار گیرد که در زمان خرید قطعه، موجب شناخت قطعات اصلی از غیر اصلی میگردد.
    امید است تا با جمع اوری اطلاعات دوستان و عزیزان، گفتگوی کاربردی و مفیدی رو در اختیار دوستان پارسی زبان و هموطنان خوبمون قرار داده باشیم.
    با تشکر.حق نگهدارتان.
    آخرین ویرایش به وسیله MaZi Zo0M Z0oM : 5 March 2011 در 04:10 AM

2. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

agha fazel (5 March 2011), alibiqam (7 April 2011), FL66 (11 May 2011), mohammadrezaef (6 March 2011), rsecretp (17 March 2011)

زمان پیوستن
    11 Mar 2008
    شهر
    همجوار بي بي فاطمه معصومه (س)
    اتومبيل
    206 & Kia optima
    گوشی موبایل
    Sony Xperia S

پیش گزیده

من الان یک کاسه چراغ مه شکن جلوی مزدای 3 نسل قبل تیپ 1 رو میخوام کسی از دوستان میتونه زحمت بکشه اطلاعاتی ازش در اختیارم بذاره ؟

چراغ کامل مه شکن تیپ 1 رو میگفتن 200 هزار تومن که برای من پایه اش سالمه و فقط شیشه اش شکسته , با توجه به اینکه شیشه تنهاش احتمالا پیدا نمیشه میخواستم بدونم میشه کاسه اش رو پیدا کرد ؟

ممنون
    من فاضل هستم ! اون اقاي اول اسمم رو هم هر چي گفتم برداريد مديران محترم گفتند نميشه !

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی agha fazel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

MaZi Zo0M Z0oM (6 March 2011), mohammadrezaef (6 March 2011)

زمان پیوستن
    29 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط agha fazel مشاهده گفتگو
    من الان یک کاسه چراغ مه شکن جلوی مزدای 3 نسل قبل تیپ 1 رو میخوام کسی از دوستان میتونه زحمت بکشه اطلاعاتی ازش در اختیارم بذاره ؟

چراغ کامل مه شکن تیپ 1 رو میگفتن 200 هزار تومن که برای من پایه اش سالمه و فقط شیشه اش شکسته , با توجه به اینکه شیشه تنهاش احتمالا پیدا نمیشه میخواستم بدونم میشه کاسه اش رو پیدا کرد ؟

ممنون
    سلام
    پروزکتور جلو تو شوش و چراغ برق پیدا میشه(کامل تیپ1) 70000تومن!!! استوک هم هست 30 تومن.فقط کافیه یک روز پنج شنبه یا جمعه همت کنید و تشریف ببرید .
    در مورد چراغهای کامل جلو هم برای اطلاع دوستان عرض میکنم:
    3مدل هست :
    1=ژاپنی 250 تومن به همراه موتور برقی و متعلقاتش.
    2=تایوانی که با نمونه اصلی کوچکترین تفاوتی نداره و 150 تومن هست(موتور دار)
    3=یک نمونه دیگه هم هست که چینیه به قیمت 80 تومن که نه موتور داره و نه جای موتور تنظیم چراغها و در واقع محل موتور برقی تنظیم چراغهای جلو در این سری کور شده.

6. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

agha fazel (8 March 2011), alireza_sos (6 March 2011), MaZi Zo0M Z0oM (12 March 2011), rsecretp (17 March 2011), vazizpoor (6 March 2011)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط agha fazel مشاهده گفتگو

ممنون
    با سلام خدمت دوست خوبم.
    مه شکن تیپ یک رو قیمت ندارم ولی طبق قیمت نمایندگی گروه بهمن مه شکن جلو مزدا 3-تیپ 3 اصلی(کامل) در مورخ 12/12/89 هر عدد 2.140.000 ریال
    مسلما میشه گیر اورد.من یه فروشنده منصف میشناسم که مدتهاست از اون لوازم ماشین رو میگیرم و کلی هم اطلاعاتش خوبه.چون اینجا طبق قوانین نمیشه مشخصات فروشنده رو اعلام کرد در صورت نیاز در پ.خ اعلام فرمایید تا مشخصاتش رو براتون ارسال کنم.

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

agha fazel (8 March 2011), FL66 (11 May 2011), rsecretp (17 March 2011)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.قیمت برخی قطعات بدنه طبق فاکتور نمایندگی در مورخ 89/12/25 به شرح زیر میباشد:
    قیمت ها به ریال میباشد
    ساید راست : 10.980.000
    ساید چپ : 10.980.000
    درب موتور : 3.350.000
    درب جلو چپ : 2.750.000
    درب عقب چپ:
    2.750.000
    سپر جلو تیپ 3: 3.928.000
    گلگیر جلو راست : 850.000

گلگیر جلو چپ :850.000

با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله mohammadrezaef : 17 March 2011 در 03:30 PM

10. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

agha fazel (7 April 2011), ali2005 (7 April 2011), FL66 (11 May 2011)

زمان پیوستن
    11 Mar 2008
    شهر
    اتومبيل
    206 & Kia optima
    گوشی موبایل
    Sony Xperia S

پیش گزیده

فقط اینه خالی مزدا 3 رو فرمودند 40 هزار تومان ناقابل ! ( اینه های بقل بدون قاب و پایه و مخلفات , فقط شیشه اینه ) لعنت به این هم بی انصافی !
    من فاضل هستم ! اون اقاي اول اسمم رو هم هر چي گفتم برداريد مديران محترم گفتند نميشه !

12. کاربر زیر از دوست گرامی agha fazel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (7 April 2011)

زمان پیوستن
    28 Apr 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مگان 2000

پیش گزیده

فاضل خان شما از نمايندگي قيمت اينه ماشين گرفتي ؟
    اگه دوستان اطلاعاتي دارند در خصوص جايي كه شيشه آينه بغل رو ارزونتر داشته باشه يا اينكه ميشه بده جايي بسازه شيشه آينه رو بگن لطفا (مزدا 3 نسل قبلي)

ممنون
    تا خم نشويد كسي نمي تواند سوارتان شود.

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_2ti به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

agha fazel (7 April 2011), MaZi Zo0M Z0oM (7 April 2011)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده آیینه بغل مزدا 3 با گرمکن

با سلام خدمت دوستان عزیز و تبریک سال نو
    فاضل جان قیمت ایینه خالی 40 تومن تقریبا درست اعلام شده.چون ایینه فابریک خودش در قسمت پشت المنت گرمکن برقی داره که الکی گرونش کرده.
    قیمت کل ایینه با پایه و البته بدون قاب پشتی (اصلی) طبق فاکتور: 993,000 ریال درج شده
    و قیمت قاب پشت ایینه بدون رنگ برای شما ناقابل در میاد : 220,000 ریال

من ایینه با تاشو برقی رو از جای دیگه ای گرفتم: 900,000 ریال
    که قاب پشت ایینه راهنما دار رو هم گرفتم 500,000 ریال
    البته ایینه با موتور تاشو برقی دیگه گرمکن نداره. چون سیم کشی جواب نمیده و سیم برق بجای گرمکن به موتور تاشو برقی متصل شده.
    قبلا خود آپشن موتور رو نصب میکرد رو همون ایینه با گرمکن بدون حذف المنت برقی گرمکن ایینه که بعد از گزارش چند مورد سوختن سیم کشی دیگه اینکارو نکرد.
    آرش جان من تابستون که قیمت گرفته بودم نمایندگی 380,000 ریال میگفت و بیرون 300,000 ریال قیمت داشتم.
    فقط از هر جایی بغیر از نمایندگی میگیرید به صفحه المنت پشت ایینه توجه کنید که وجود داشته باشه...!

امیدوارم جواب مناسبی داده باشم
    یا حق...
    آخرین ویرایش به وسیله MaZi Zo0M Z0oM : 7 April 2011 در 05:38 PM

16. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

agha fazel (7 April 2011), arash_2ti (9 April 2011), FL66 (11 May 2011)

زمان پیوستن
    11 Mar 2008
    شهر
    اتومبيل
    206 & Kia optima
    گوشی موبایل
    Sony Xperia S

پیش گزیده

بله خود نمایندگی گفت 40 تومن که من به یکی از دوستان سفارش دادم امروز برام از تهران بازار ازاد گرفته با گرمکن 32 تومن ناقابل

البته من همون 2 روز پیش که ایینه ام شکست رفتم همینجا قم یک شیشه ساز ماشین برام یک ایینه دقیقا مشابه فابریک درست کرد ( از ایینه پاترول برش زد ) و گرمکن همون قبلی رو هم روش نصب کرد و دقیقا مشابه اصل شد و فقط هم 5000 تومان با نصب و برش گرفت که اصلا کسی نمیتونه تشخیص بده ولی ..

ولی کیفیت ایینه افتضاحه و انقدر تصاویر رو نامفهوم نشون میده که مجبور شدم یک فابریک سفارش بدم و این رو امروز میخوام برم عوض کنم ! یعنی اصلا کیفیت تصاویر قابل قیاس نیست وگرنه با همون 5000 تحمل میکردم

در ضمن برای من قاب ( شاسی اصلی ایینه ) هم شکست که دیگه دیدم ارزش نداره چون فقط یک ترک از زیر خورده بود دادم جوش پلاستیک دادند و سر و ته قضیه رو هم اوردم

18. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی agha fazel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2ti (9 April 2011), MaZi Zo0M Z0oM (7 April 2011)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده جک جدید گروه بهمن

درب موتور : 3.350.000 سپر جلو تیپ 3: 3.928.000
    گلگیر جلو راست : 850.000
    گلگیر جلو چپ : 850.000
    سلام.دوستان خودتون قضاوت کنید.سپر تازه بدون جلو پنجره و طوری سپر این قیمته؟تازه غیر فلزی هم هست.حالا درب موتور بماند که دوبله؟ورق فولادیه و ضخامت قابل توجهی هم داره.تازه چندین بار هم زیر پرس رفته و عملیات ورق کاری و خم کاری روش انجام شده،و در عوض سپر در دستگاه تزریق پلاستیک در مدت زمان خیلی خیلی کمتر از درب موتور تولید شده!
    قضاوتش با خودتون...
    یا حق...

20. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (11 May 2011)

زمان پیوستن
    28 Apr 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مگان 2000

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MaZi Zo0M Z0oM مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت دوستان عزیز و تبریک سال نو
    فاضل جان قیمت ایینه خالی 40 تومن تقریبا درست اعلام شده.چون ایینه فابریک خودش در قسمت پشت المنت گرمکن برقی داره که الکی گرونش کرده.
    قیمت کل ایینه با پایه و البته بدون قاب پشتی (اصلی) طبق فاکتور: 993,000 ریال درج شده
    و قیمت قاب پشت ایینه بدون رنگ برای شما ناقابل در میاد : 220,000 ریال

من ایینه با تاشو برقی رو از جای دیگه ای گرفتم: 900,000 ریال
    که قاب پشت ایینه راهنما دار رو هم گرفتم 500,000 ریال
    البته ایینه با موتور تاشو برقی دیگه گرمکن نداره. چون سیم کشی جواب نمیده و سیم برق بجای گرمکن به موتور تاشو برقی متصل شده.
    قبلا خود آپشن موتور رو نصب میکرد رو همون ایینه با گرمکن بدون حذف المنت برقی گرمکن ایینه که بعد از گزارش چند مورد سوختن سیم کشی دیگه اینکارو نکرد.
    آرش جان من تابستون که قیمت گرفته بودم نمایندگی 380,000 ریال میگفت و بیرون 300,000 ریال قیمت داشتم.
    فقط از هر جایی بغیر از نمایندگی میگیرید به صفحه المنت پشت ایینه توجه کنید که وجود داشته باشه...!

امیدوارم جواب مناسبی داده باشم
    یا حق...
    مثل هميشه كامل و بي نقص
    دست اقا مازيار درد نكنه
    تا خم نشويد كسي نمي تواند سوارتان شود.

22. کاربر زیر از دوست گرامی arash_2ti به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (9 April 2011)

زمان پیوستن
    12 Dec 2009
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    مزدا 3
    گوشی موبایل
    5800 Nokia

پیش گزیده

قطعات رو میشه از چراغ برق با 10 تا 15 درصد زیر قیمت نمایندگی پیدا کرد ، مثلا ساید رو 930 هزار ، درب جلو 240 هزار ، درب موتور 280 هزار ، سپر 345 هزار قیمت گرفتم .
    بخاطر بلایی که سر ماشینم اومده فکر کنم تو چند روز آینده یه لیست قیمت درست وحسابی از قطعات مزدا در بیاد ، چون دارم یه سرچ حسابی تو بازار میزنم.
    در ضمن از قطعات استوک هم نباید غافل شد. واسه بدنه ارزش نداره ولی واسه خورده ریزا مثل چراغا و پروژکتورا و شیشه ها (مخصوصا سانروف) قیمتای استثنایی تو مایه های نصف قیمت پیدا میشه.

24. کاربر زیر از دوست گرامی dj_abbas به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (19 April 2011)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.صد البته بیرون خیلی از لوازم رو ارزونتر میشه گرفت.ولی من به نظرم مثلا ساید ها رو بگیرید.باید یه خاور هم بگیرید تا دم نمایندگی یا صافکاری حمل کنه.هزینه حمل و اعصاب خوردی دقت کارگر در هنگام جابجایی.تازه چون تو کشورمون همه درستکاره و وجدان داره یکدفعه بهتون خبر بدن اقا فلان قسمت ساید مشکل داره یا یه چیزی که باید باشه نداره.
    بازار هم که ماشاءالله.انواع جنس های غیر اصلی انچنان با ظرافت تولید شده که بعضا تشخیص اصلی از غیر اصلی توسط خود فروشنده هم با مشکل انجام میشه.خوب تو خیلی قطعات مزدا 3 دو نوع جنس داشتیم.یکی اصلی که فابریک هم میگیم.یکی تایوانی.جالبه بدونید که مثلا سپر جلو در اسفند ماه از یه کشور دیگه اومده که چون اسمش خاطرم نیست الکی اسم یه کشور رو نمیگم که فردا تو دفاع از حرفم بمونم،که حدودا 240000 تومن قیمت اونموقع اش بود که در ظاهر هیچ فرقی با سپر اصلی نداره و فقط از لحاظ انعطاف پذیری میشد تشخیص داد.
    تو بازار 3 مدل صافی بنزین وجود داره که هر سه یک مارک خورده ولی یکی آلمانی-یکی تایوانی و یکی چینیه.که چینیه در حدود 24 تومن و المانیه 60 تومن قیمتشه.ولی من و شما تفاوت هاشو نمیتونیم تشخیص بدیم.چه بسا 24 تومنیه میتونه به قیمت 60 تومن تحت نام اصلی خریداری بشه که با وضعیت بنزین کنونی بعد از مدت اندکی سرو صدای پمپ بنزین و ... و هزینه هاش در میاد.
    چون شما به فروشنده میگید اصلی بده.اونم یک نوع میاره میگه اصلی.شما نه کد و شماره فنی قطعه اصلی رو دارید.نه امکان تشخیصش برای هر کسی فراهمه.
    کد هایی هست که شما بدون باز کردن پلمب و یا درب کارتون حاوی قطعه میشه متوجه شد که ایا قطعه اصلی و مربوط به خود شرکت مزدا هست یا نه...
    ولی در کل اگر این موارد رو بدونید بله.قبول دارم که اجناس بازار تهران اکثرا ارزونتر و اختلاف های مشهودی در قیمت میشه مشاهده کرد.
    یا حق...

26. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (11 May 2011)

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند