تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 17

نام گفتگو: بر چسب بدنه !

زمان پیوستن
    10 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پيكاپ فوتون ديزلي 4X4
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 1020

Question بر چسب بدنه !

سلام بر همه دوستان!
    دوستان من يك سوال دارم، آيا برچسب بدنه از لحاظ قانوني و معاينه فني و ... مشكل داره؟يعني توي خيابون مامور ببينه گير ميده و ماشين رو ميبره پاركينگ؟
    البته نه از اين بر چسب هاي خيلي خفن!مثلا يه برچسبي مثل: دو خط سفيد از روي كاپوت تا روي صندوق مثل مال دوج وايپر!يا مثلا زدن عدد 53 روي دربهاي جلوي ماشين!
    ممنون ميشم من رو راهنمايي كنيد!
    قبلا از همه دوستان بابت كمكها و راهنمايي هاشون كمال سپاس را دارم!

2. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Mehrdad_jafari89 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Ace (6 June 2011), MaZi Zo0M Z0oM (21 February 2011), mohammadrezaef (21 February 2011)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    بله آقا،دوست عزیز،برادر محترم،چرا ایراد نداره!
    همون دو خط روی درب موتور خودرو رو دینامومتر 137.4 اسب رو قدرت ماشین اضافه میکنه و شتاب 0-100 ژیان(که سرعتش به 100 کیلومتر نمیرسه)از بینهایت میشه بینهایت منهای اپسیلون
    فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه مشروط به اینکه تابلو نباشه.البته اگر تابلو باشه هم از لحاظ برو بچ راهنمایی و رانندگی ایرادی نیست.بلکه از سایر ارگانها مورد لطف و عنایت ممکنه قرار بگیرید.به عنوان مثال اگر محل سکونت شما شهرک غرب میباشد کمتر میتونید ماشین رو برای انجام کارهای روزانه خصوصا ساعات مابین غروب تا سر شب بچه ها، 12 شب تردد کنید.چون بچه ها عنایت و نظر ویژه ای به خودروهایی که یکم تغییرات دارند،خواهند داشت.
    البته اگر بیشتر توجه کنید بعضا خودروهای وارداتی گذر موقت و در رده خودروهای اسپورت و سوپر اسپورت و یا فورد موستانگ و ... بصورت فابریک این نوع رنگ امیزی یا ارایش رنگی رو بر روی خود دارند.پیس اگر ایرادی داشته باشه اصلا مجوز ورود رو هم نباید میگرفتند!
    یا حق...

4. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohammadrezaef (21 February 2011)

زمان پیوستن
    29 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Mehrdad_jafari89 مشاهده گفتگو
    سلام بر همه دوستان!
    دوستان من يك سوال دارم، آيا برچسب بدنه از لحاظ قانوني و معاينه فني و ... مشكل داره؟يعني توي خيابون مامور ببينه گير ميده و ماشين رو ميبره پاركينگ؟
    البته نه از اين بر چسب هاي خيلي خفن!مثلا يه برچسبي مثل: دو خط سفيد از روي كاپوت تا روي صندوق مثل مال دوج وايپر!يا مثلا زدن عدد 53 روي دربهاي جلوي ماشين!
    ممنون ميشم من رو راهنمايي كنيد!
    قبلا از همه دوستان بابت كمكها و راهنمايي هاشون كمال سپاس را دارم!
    سلام
    قانون اولیه پلیس: وسیله نقلیه نباید از حالت استاندارد خارج شده باشد! یعنی چی؟؟ یعنی اینکه پلیس حق داره و موظف هست که هر خودرویی رو که از حالت استاندارد خارج شده باشه رو به پارکینگ منتقل کنه!! حالا میخواد برچسب دودی و ....باشه! میخواد 2تا خط رو درب موتور و عدد باشه!

6. کاربر زیر از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (21 February 2011)

زمان پیوستن
    10 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پيكاپ فوتون ديزلي 4X4
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 1020

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mohammadrezaef مشاهده گفتگو
    سلام
    قانون اولیه پلیس: وسیله نقلیه نباید از حالت استاندارد خارج شده باشد! یعنی چی؟؟ یعنی اینکه پلیس حق داره و موظف هست که هر خودرویی رو که از حالت استاندارد خارج شده باشه رو به پارکینگ منتقل کنه!! حالا میخواد برچسب دودی و ....باشه! میخواد 2تا خط رو درب موتور و عدد باشه!
    سلام محمدرضا جان!خوبي شما؟حالتون چطوره؟!!
    اول بايد از دوست گلم جناب MaZi Zo0M Z0oM تشكر كنم بابت جواب خوبشون!بعدش عرض كنم كه يعني اين هايلوكس و اينا كه روشون طرح هست هم گير ميدن؟؟؟

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Mehrdad_jafari89 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

MaZi Zo0M Z0oM (21 February 2011), mohammadrezaef (21 February 2011)

زمان پیوستن
    29 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Mehrdad_jafari89 مشاهده گفتگو
    سلام محمدرضا جان!خوبي شما؟حالتون چطوره؟!!
    اول بايد از دوست گلم جناب MaZi Zo0M Z0oM تشكر كنم بابت جواب خوبشون!بعدش عرض كنم كه يعني اين هايلوكس و اينا كه روشون طرح هست هم گير ميدن؟؟؟
    سلام
    مرسی ارادت دارم.
    عرض کردم اگر وسیله نقلیه رو از حالت استاندارد خارج کنید خلاف هست و خودرو رو متوقف میکنند! هایلوکس و لندکروز و پرادو .و....همگی دارای خط کشی فابریک و استاندارد هستند! یعنی خود کمپانی سازنده اون خط کشیها رو برای بدنه خودرو طراحی و نصب کرد و در واقع استاندارد همون خودرو هست.

10. کاربر زیر از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (22 February 2011)

زمان پیوستن
    14 Jun 2008
    شهر
    تهران

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mohammadrezaef مشاهده گفتگو
    سلام
    مرسی ارادت دارم.
    عرض کردم اگر وسیله نقلیه رو از حالت استاندارد خارج کنید خلاف هست و خودرو رو متوقف میکنند! هایلوکس و لندکروز و پرادو .و....همگی دارای خط کشی فابریک و استاندارد هستند! یعنی خود کمپانی سازنده اون خط کشیها رو برای بدنه خودرو طراحی و نصب کرد و در واقع استاندارد همون خودرو هست.
    خوب درسته
    ولی فک نمی کنم برادران عزیز راهنمایی و رانندگی اینقدر اطلاعات خودرویی داشته باشن که بدونن کدوم خودرو بصورت فابریک خط کشی شده و کدوم شخصی ..
    به نظر من اگه بخواهیم طبق این قانون که خودرو از حالت استاندارد خارج نشه عمل کنیم مثلا رینگ و لاستیک خودرو رو هم نمیشه عوض کرد یا تعویض چراغها ، استفاده از لامپ زنون و .... مثلا الان پلیس اطلاع داره که دقیقا کدوم خودروها بصورت فابریک زنون دارن ؟!!! یا سایز رینگ و لاستیک استاندارد هر ماشینی چیه ؟؟ و ...
    الان اگه دقت کرده باشین تغییراتی بصورت شخصی روی خودروها ایجاد میشه که بعضا بسیار غیراستاندارد و خطرناکتر از خط کشی بدنه هستن و پلیس هم هیچگونه اقدامی نمی کنه .... مثلا تعویض چراغها که خیلی زیاد شده و متاسفانه بیشتر این چراغها هم نورشون یا خیلی کم و یا خیلی زیاده ...

به نظر من در این موارد پلیس ها سلیقه ای عمل می کنن و معیار و قاعده مشخص و دقیقی وجود نداره ...

با تشکر موفق باشید

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی parsa s به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Ace (6 June 2011), MaZi Zo0M Z0oM (21 February 2011)

زمان پیوستن
    10 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پيكاپ فوتون ديزلي 4X4
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 1020

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط parsa s مشاهده گفتگو
    خوب درسته
    ولی فک نمی کنم برادران عزیز راهنمایی و رانندگی اینقدر اطلاعات خودرویی داشته باشن که بدونن کدوم خودرو بصورت فابریک خط کشی شده و کدوم شخصی ..
    به نظر من اگه بخواهیم طبق این قانون که خودرو از حالت استاندارد خارج نشه عمل کنیم مثلا رینگ و لاستیک خودرو رو هم نمیشه عوض کرد یا تعویض چراغها ، استفاده از لامپ زنون و .... مثلا الان پلیس اطلاع داره که دقیقا کدوم خودروها بصورت فابریک زنون دارن ؟!!! یا سایز رینگ و لاستیک استاندارد هر ماشینی چیه ؟؟ و ...
    الان اگه دقت کرده باشین تغییراتی بصورت شخصی روی خودروها ایجاد میشه که بعضا بسیار غیراستاندارد و خطرناکتر از خط کشی بدنه هستن و پلیس هم هیچگونه اقدامی نمی کنه .... مثلا تعویض چراغها که خیلی زیاد شده و متاسفانه بیشتر این چراغها هم نورشون یا خیلی کم و یا خیلی زیاده ...

به نظر من در این موارد پلیس ها سلیقه ای عمل می کنن و معیار و قاعده مشخص و دقیقی وجود نداره ...

با تشکر موفق باشید
    منم با نظر شما موافقم!من خودم يه مدت چون توي جاده زياد بايد ميرفتم از اين لامپهاي با نور يخي انداختم ولي معاينه فني بهم گير داد!ولي خدا وكيلي لامپهاش هم آشغال بود زود سرش ميسوزه!سرشون يه چيزي مثل گرد جيوه هست كه مثل پودر هست و توي اين لامپها بعد از يه مدت كوتاه مي سوزه!
    الان من توي مه شكن هاي جلوي ماشين از همين ها دارم و خيلي هم ناراضي هستم!

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    دوستان ارجمند،تصمیم گرفتم درب موتور رو به شکلی که در تصویر قرار دادم رنگ کنم.دنبال برچسب نیستم برای درب موتور و رنگ میشه(یه جور حماقت)
    بنظر شما طبق قانون پلیس ببینه میگه باید ماشین بره پارکینگ و جریمه میشم؟
    یا اینکه با اینطور طرح ها که نه آرمی داره و نه شکلی نامناسب داره کاری ندارند در حالت عادی و میشه تردد داشت؟

با تشکر.یا حق...

15. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Ace (6 June 2011), FL66 (6 June 2011)

زمان پیوستن
    31 Aug 2005

پیش گزیده

خلاف كه مطمئنا خلافه،اضافه كردن سانروف هم خلافه رنگ كردن سقف كاپوت بدون مجوز و دليل خلافه،البته به قول دوست عزيزمون همه چيز سليقه اي برخورد ميشه اينجا .پس در عمل نه ميشه گفت خلافه و نه عرف هست

17. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Ace به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

FL66 (6 June 2011), MaZi Zo0M Z0oM (6 June 2011)

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

دقیقن بستگی به نظر شخصی پلیس داره، ولی به نظر من اگر می‌خوای این کار رو بکنی یه کاپوت خام بگیر و رنگ‌ش کن و کاپوت فابریکت رو نگه دار برای وقتی که ماشین‌ت رو خواستی بفروشی یا احتمالن خوابوندنش بتونی بدون دردسر عوضش کنی.

19. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

زمان پیوستن
    25 Jul 2005
    شهر
    Bandar-e-Abbas
    گوشی موبایل
    Nokia X1, E71

پیش گزیده

یکی از دوستان کلا ماشین رو کروک کرده و معاینه هم گرفته ( از نوع غیرحضوری ... دوستان مشرف هستند چی میگم ) ... توی خیابون هم که با معاینه هیچکس نمی تونه شما رو متوقف کنه .
    ولی کلا برای رنگ کمتر ایراد میگیرن ... مشکل چندانی نخواهد بود .
    دو نوع احمق وجود دارد : " آنان که بخاطر يک تهديد ، از انجام کاري دست مي کشند ، و آنان که گمان مي کنند مي توانند به کاري دست بزنند ، چون تهديد گرانه است "

21. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Nomad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    ممنون از عزیزان.اتفاقا برام جای سئوال بود که پس اونهایی که درب موتور رو کامل برچسب فیبر کربن میچسبونند تکلیفشون چیه؟
    اگر خلاف قانونه....پس در اصل چرا مجوز فعالیت بهشون داده میشه؟و اجازه میدن همچین شرکتهایی در روزنامه ها و هفته نامه ها و ماهنامه ها و مجلات خودرویی داخلی تبلیغات کنند و فعالیت داشته باشند.
    بطور کلی پیام جان.چون قصد فروش ماشین رو تا 2 سال دیگه ندارم(یعنی اصلا به فروشش فکر نکردم تا به حال و نمیخوام هم که فکرشو بکنم)و درب موتور رو هم تازه میخواهد آق نقاش داستان ما رنگ کنه گفتم بجای اینکه آق نقاش رنگ کنه کامل،بعد ببرم موسسات جیب خالی کن برام برچسب بزنه و قیمت برچسب زدن قسمتی از درب موتور رو از رنگ کردن کل درب موتور(رنگ استر+سمباده زدن+رنگ اصلی+سمباده زدن+کیلر زدن+پولیش درب بعد از 10 روز)بیشتر برام تموم بشه و تازه هرکسی ببینه میگه نگاه کن،از این برچسب ها زده! کلا رنگ میکنم اون قسمت رو و وقتی هم که کیلر میخوره یکدست و بدون لبه میشه!
    ماشین من هم مدل 88 و تا آخر امسال نیازی برای گرفتن معاینه ندارم.
    حالا موسسه یا ارگان یا خود راهنمایی و رانندگی مجوز برای چنین کارهایی میده.از این نظر که فکر کنم چون تغییر وضعیت در رنگ خودرو محسوب میشه،کارشناسی میکنند و برگه ای تحت مجوز یا گواهی اطلاع از تغییر وضعیت خودرو رو صادر کنند!؟

23. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (6 June 2011)

زمان پیوستن
    02 May 2011
    شهر
    طهــــــــــــران
    اتومبيل
    M3SNRT2010&206TU5-7.4.4
    گوشی موبایل
    SAMSUNG GALAXY SII i9100

پیش گزیده

مازیار جان اگر ایراد نگیرن خیلی قشنگ میشه ولی نوع مشکی هم که میخوای بزنی مهمه
    از نظر معاینه فنی هم نگران نباش چون دیگه 5 ساله شده

25. کاربر زیر از دوست گرامی FL66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (6 June 2011)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند