تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 117

نام گفتگو: سیستم صوتی تصویری مزدا 3 جدید

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    اتومبيل
    new mazda 3
    گوشی موبایل
    iphone3gs-omniai900

پیش گزیده

مارکش چی هست و چند خریدید ؟

2. کاربر زیر از دوست گرامی ali2005 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mehdiarchi (27 January 2011)

زمان پیوستن
    07 Oct 2008

پیش گزیده

من دي وي دي فابريك كارخانه رو بستم .واقعا همه چيزش خوبه . نويگيشنوبلوتوث وكيفيت صداي خروجي . تنها مشكل اينه كه بلوتوثش با همه گوشيها ست نميشه . مثلا با بعضي مدلهاي نوكيا (اكثرا مدلهاي جديد !! ست نميشه . منم مجبور شدم گوشيم رو عوض كنم . كسي مي دونه دليل اين مشكل چيه؟

4. کاربر زیر از دوست گرامی mazyar -3 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ali2005 (28 January 2011)

زمان پیوستن
    31 Dec 2010

پیش گزیده

چشم......
    دارم عکس ها و فیلم رو آماده میکنم.
    از سیستم صوتی جدید هم عکس های کاملی رو گرفتم.
    فقط یه مشکل unique داشتم با رنگ ماشین که اون وقتم رو گرفت.... عکسهاش رو میزارم.

زمان پیوستن
    28 Dec 2005

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mazyar -3 مشاهده گفتگو
    من دي وي دي فابريك كارخانه رو بستم .واقعا همه چيزش خوبه . نويگيشنوبلوتوث وكيفيت صداي خروجي . تنها مشكل اينه كه بلوتوثش با همه گوشيها ست نميشه . مثلا با بعضي مدلهاي نوكيا (اكثرا مدلهاي جديد !! ست نميشه . منم مجبور شدم گوشيم رو عوض كنم . كسي مي دونه دليل اين مشكل چيه؟
    منظورتون چینی هایی که به جای ظبط قرار می گیره؟
    قیمت چند؟

زمان پیوستن
    05 Feb 2010
    اتومبيل
    New Mazda3
    گوشی موبایل
    iphone 4

پیش گزیده

دوستان نویگیشن و سیستمی که من تو واحد آپشن بهمن نصب کردم دقیقا مشابه همین هست که در آمریکا هم موجوده..

8. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ali_mashinbaz به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

dawkins (28 January 2011), ghasemizadeh (28 January 2011), MaZi Zo0M Z0oM (28 January 2011), shervin_bamaze (27 January 2011), vazizpoor (28 January 2011)

زمان پیوستن
    05 Feb 2010
    اتومبيل
    New Mazda3
    گوشی موبایل
    iphone 4

پیش گزیده

من خودم خیلی حساس بودم روی اینکه حتما با هد یونیت ماشین هماهنگ باشه و اضافه یا بیرون زدگی نداشته باشه...رنگ نور دکمه های سیستم همرنگ دکمه های دیگه جلوی داشبورد باشه و به رنگ آمپر بیاد ( نارنجی ) .... تاچش هم که همونطور گفتم حساس و مناسب باشه و از همه مهمتر اینکه با دکمه های کنترل ضبط از روی فرمان هماهنگ باشه و بشه با اونها کنترل کرد ضبط رو ... خوشبختانه همه این امکانات رو در کنار کیفیت مناسب داشت ....الان هم که نصب کردم هر کس دیده خوشش اومده ...حتی توی مزدا یدک که بودم یکی دیگه هم این سیستم رو روی ماشین من دید و وقتی دید سیستم خوبیه همون موقع واسه ماشین خودش هم نصب کرد ... البته من سنسور و دوربین عقب هم نصب کردم که وقتی توی دنده عقب می ذاریم سیستم اتوماتک صدای ضبط رو کاهش می ده و تصویر دوربین عقب رو نمایش می ده ...
    با زهم اگه سوالی بود در خدمتم

10. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ali_mashinbaz به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali2005 (28 January 2011), dawkins (28 January 2011), MaZi Zo0M Z0oM (27 January 2011), mehdiarchi (27 January 2011), vazizpoor (28 January 2011), فروزنده (27 January 2011)

زمان پیوستن
    31 Dec 2010

پیش گزیده

سیستم صوتی من اینی هست که تو لینکهای زیر موجوده
    http://www.foreverstarcar.com/produc...avigation-tv-1
    http://es.ioffer.com/i/new-caska-201...v-sd-144852683
    من بعد از دیدن این 2 سایت سیستم رو خریدم.

12. کاربر زیر از دوست گرامی alibiqam به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

dawkins (28 January 2011)

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    اتومبيل
    new mazda 3
    گوشی موبایل
    iphone3gs-omniai900

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ali_mashinbaz مشاهده گفتگو
    تاچش هم که همونطور گفتم حساس و مناسب باشه ---خوشبختانه همه این امکانات رو در کنار کیفیت مناسب داشت ....الان هم که نصب کردم هر کس دیده خوشش اومده ...حتی توی مزدا یدک که بودم یکی دیگه هم این سیستم رو روی ماشین من دید و وقتی دید سیستم خوبیه همون موقع واسه ماشین خودش هم نصب کرد ... با زهم اگه سوالی بود در خدمتم
    اول از همه مبارک باشه
    سیستمی که شما نصب کردید با اونکه چند ماه پیش نصب میکردن فرق میکنه یا همون هست ؟؟؟؟؟؟؟؟
    اخه نور ابی را نداشت -و خوده نصاب مزدا میگفت خرابیش زیاد هست و حتی یکی از بچه های سایت نصب کرده بودن میگفتن که بعضی وقت ها هنگ میکنه و نصب به تاچ صفحه دیر عمل میکنه و وقتی ایفون را بهش نصب میکنی قطعی زیاد دارد

ایا این موارد درست هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من اخر نفهمیدم این سیستمی که بهمن جون میفروشه چند مدل داره و ایا خوب هست یا نه و ایا نسبت به قیمتش ارزش خرید داره یا نه ؟؟؟؟؟

14. کاربر زیر از دوست گرامی ali2005 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    05 Feb 2010
    اتومبيل
    New Mazda3
    گوشی موبایل
    iphone 4

پیش گزیده

من نمی دونم شما کدوم یکی رو می گید...اما یادم هست یکی از بچه های همین سایت فکر می کنم توی اصفهان نصب کرده بود که دکمه هاش نقره ای رنگ بود...اما اونی که من توی واحد آپشن بهمن نصب کردم دقیقا همینی هست که توی عکس دیدید...موقع نصب آیفون اصلا قطعی نداره و بلوتوثش هم خوب کار می کنه ....آیفون رو هم وقتی که از موزیکش با کابل استفاده کنید شارژ می کنه که این مزیت خوبیه....تاچش هم خوبه و کلا فکر می کنم از اونی که شما مد نظرتون هست بهتر هست کیفیت این سیستم.

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ali_mashinbaz به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali2005 (28 January 2011), dawkins (28 January 2011)

زمان پیوستن
    14 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    اپتیما-پرشیا
    گوشی موبایل
    htc-diamond2

پیش گزیده

علی جان این سیستم همراه با دوربین عقب رو کلا با چه قیمتی نصب کردید؟ ساخت کجاست؟؟ مارکش چیه؟ به نظر من هم خیلی زیباست ،مبارکتون باشه؛ همه فرمتها رو پخش میکنه؟ مثلا flv رو هم ساپورت میکنه؟

زمان پیوستن
    05 Feb 2010
    اتومبيل
    New Mazda3
    گوشی موبایل
    iphone 4

پیش گزیده

کلا قیمت با هزینه نصب و مالیات حدودا 1 میلیون و صد .... ساخت چین هست اما خوب با کیفیت مناسب.... مارکش caska هست...همین مارک رو اگه تو نت هم سرچ کنید می تونید این سیستم رو ببینید.... خود سیستم بدون سنسور و دوربین حدودا نهصد و خورده ای در میاد...قیمتش در آمریکا حدود هفتصد و خورده ای هست .... در مورد فرمت ها تا جایی که من تست کردم بیشتر فرمت ها رو می خونه اما flv رو امتحان نکردم...اما اگه تست کنم حتما جوابش رو می دم بهتون.

19. کاربر زیر از دوست گرامی ali_mashinbaz به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II

پیش گزیده

يه چنتا عكس از داخل ماشين با سيستم DVD بزارين ما هم فيز ببريم
    دارم مینویسم

زمان پیوستن
    23 Apr 2010
    شهر
    همدان
    اتومبيل
    مزدا 3 جدید

پیش گزیده

قابل توجه دوستانی که آنتن دیجیتال رو تو اداره آپشن نصب کردن
    من چند ماه پیش دی وی دی و آنتن دیجیتال رو نصب کردم منتها چون نصابهای شرکت از هوش بالایی برخوردارن برق آنتن رو از برق باطری گرفته بودن و ماشین من بهد از 2 روز اگه ازش استفاده نمی کردم باطری خالی میکرد اول فکر کردم باطری مرخص شده و با گارانتی باطری رو عوض کردم ولی درست نشد و بعد زنگ زدم به مهندس تنهایی و اون هم حرف من تموم نشده گفت سیم برق آنتن از برق سوییچ باید گرفته شده بشه .
    آفرین به این همه هوش و ذکاوت نصابهای شرکت

22. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ram1352 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali2005 (2 February 2011), MaZi Zo0M Z0oM (3 February 2011), XELTEK (26 February 2011)

صفحه 3 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد