تبليغات در پي‌هالز

صفحه 9 از 9 اولاول ... 23456789
نمایش نتایج 105 به 117 از 117

نام گفتگو: سیستم صوتی تصویری مزدا 3 جدید

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    نقل قول نوشته شده توسط h.azar مشاهده گفتگو
    سلام دوستان گرامي
    ضبط تصويري ويکسن روي ماشين من نصبه و متاسفانه چند وقت پيش بدليل صداي پشت ضبط مجبور به باز کردن و نصب مجدد شدم.ولي بعد از اون کنترل روي فرمان قطع شده..لطفاً راهنمايي بفرمايين چطور مشکل رو رفع کنم...ممنونم از استيد
    دوست عزیز،پیشنهاد میکنم به کتابچه راهنمای دستگاه پخش،به قسمتی که مربوط به تعریف کلیدهای ریموت فرمان مربوط میشود مراجعه کنید و هر کلید رو مجددا کد دهی فرمایید.

یا حق ... !

زمان پیوستن
    07 Feb 2015
    شهر
    شمال

پیش گزیده

ممنونم دوست عزیز..خیلی لطف میکنی

زمان پیوستن
    07 Feb 2015
    شهر
    شمال

پیش گزیده

استاد گرامی.آقا مازیار عزیز...سلام و ارادت..ممنونم ...ولی برای انجام این کار خیلی بیشتر باید راهننمایی کنید....اگه امکانش هست...

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    دوست عزیز،همونطور که گفتم میبایست جهت اطلاع از نحوه تعریف کنترلر روی فرمان،در دفترچه راهنمای دستگاه پخش،این مورد رو جستجو کنید.
    اگر دفترچه در اختیارتون نیست فکر کنم بشه از سایت سازنده دستگاه،نسخه PDF اون رو دانلود کرد.

ضمن اینکه تو قسمت Setup و تنظیمات دستگاه این مورد رو باید انجام بدید.
    مثلا برای یک دستگاهی اینطور بود که داخل تنظیمات،بخش مربوط به تعریف کلیدهای ریموت کنترل روی فرمان میشدیم.روی آیکون مورد نظر از روی LCD با تاچ سلکت میکردیم.
    بعد با نگه داشتن دکمه مربوطه از روی ریموت فرمان به مدت 3 ثانیه،اون کلید برای اون دستور تعریف میشد و به ترتیب برای سایر کلیدها باید اینکار رو انجام میدادیم.

یا حق ... !

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    اتومبيل
    new mazda 3
    گوشی موبایل
    iphone3gs-omniai900

پیش گزیده

سلام
    براي نيو مزدا ميخواستم دستگاه پخش مانيتور دار بخرم --
    1-چه مدلي پيشنهاد ميکنيد ؟
    2-حدود قيمت ؟
    3-ايفون 6 پلاس هم ساپورت ميکنه که بهش وصل بشه تا اهنگ ها را بتونه پخش کنه ؟
    4-دوربين براي عقب ماشين ميخواستم

زمان پیوستن
    07 Feb 2015
    شهر
    شمال

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MaZi Zo0M Z0oM مشاهده گفتگو
    با سلام.
    دوست عزيز،همونطور که گفتم ميبايست جهت اطلاع از نحوه تعريف کنترلر روي فرمان،در دفترچه راهنماي دستگاه پخش،اين مورد رو جستجو کنيد.
    اگر دفترچه در اختيارتون نيست فکر کنم بشه از سايت سازنده دستگاه،نسخه PDF اون رو دانلود کرد.

ضمن اينکه تو قسمت Setup و تنظيمات دستگاه اين مورد رو بايد انجام بديد.
    مثلا براي يک دستگاهي اينطور بود که داخل تنظيمات،بخش مربوط به تعريف کليدهاي ريموت کنترل روي فرمان ميشديم.روي آيکون مورد نظر از روي LCD با تاچ سلکت ميکرديم.
    بعد با نگه داشتن دکمه مربوطه از روي ريموت فرمان به مدت 3 ثانيه،اون کليد براي اون دستور تعريف ميشد و به ترتيب براي ساير کليدها بايد اينکار رو انجام ميداديم.

يا حق ... !
    استاد گرامي..سلام مجدد...راستش اين موضوع را چک کردم..دفترچه سيستم مشابه از نت پيدا کردم که به Set up دستگاه اشاره اي نداشت..امروز self test کردم که خطاي u2516 داشت...که طبق مستندات شما مربوط به ميشه به اتصال مالتي پلکس..از طرفي دوست ديگرمونsliver 206 گفتن که خازن پشت سيستم سوخته ...بهرحال ممنون ميشم اگه اطلاعاتتون رو دراختيارم قراربدين..بازهم ممنون از وقتي که صرف ميکنيد

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    نقل قول نوشته شده توسط ali2005 مشاهده گفتگو
    سلام
    براي نيو مزدا ميخواستم دستگاه پخش مانيتور دار بخرم --
    1-چه مدلي پيشنهاد ميکنيد ؟
    2-حدود قيمت ؟
    3-ايفون 6 پلاس هم ساپورت ميکنه که بهش وصل بشه تا اهنگ ها را بتونه پخش کنه ؟
    4-دوربين براي عقب ماشين ميخواستم
    بشخصه هیچوقت از دستگاههای پخش DVD/LCD چینی که تحت عنوان DVD فابریک به مشتریان فروخته میشه،دل خوشی نداشته و ندارم.
    مشکلاتی که به مدد نصب این دستگاههای متفرقه و غیر اصلی روی ماشین به مرور زمان بر سیستم CAN ماشین بوجود میاره باعث میشه هیچ موردی رو جهت پیشنهاد خرید ارائه ندم.

نقل قول نوشته شده توسط h.azar مشاهده گفتگو
    استاد گرامي..سلام مجدد...راستش اين موضوع را چک کردم..دفترچه سيستم مشابه از نت پيدا کردم که به Set up دستگاه اشاره اي نداشت..امروز self test کردم که خطاي u2516 داشت...که طبق مستندات شما مربوط به ميشه به اتصال مالتي پلکس..از طرفي دوست ديگرمونsliver 206 گفتن که خازن پشت سيستم سوخته ...بهرحال ممنون ميشم اگه اطلاعاتتون رو دراختيارم قراربدين..بازهم ممنون از وقتي که صرف ميکنيد
    دوست عزیز،مگه دستگاه پخشتون گارانتی نداره،ازش استفاده کنید.یا حداقل برید پیش نصاب دستگاه تا بررسی کنه که آیا قطعه ای از دستگاه دچار عیب شده یا تنظیم
    مجدد و تعریف دکمه های ریموت فرمان رو لازم داره.
    چون تجربه خاصی در این موزد ندارم،بیش از این اطلاعاتی که بتونه در این راستا به شما کمک کنه در اختیار ندارم.

یا حق ... !

8. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

h.azar (16 February 2015)

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    اتومبيل
    new mazda 3
    گوشی موبایل
    iphone3gs-omniai900

پیش گزیده

با سلام.

بشخصه هیچوقت از دستگاههای پخش DVD/LCD چینی که تحت عنوان DVD فابریک به مشتریان فروخته میشه،دل خوشی نداشته و ندارم.
    مشکلاتی که به مدد نصب این دستگاههای متفرقه و غیر اصلی روی ماشین به مرور زمان بر سیستم CAN ماشین بوجود میاره باعث میشه هیچ موردی رو جهت پیشنهاد خرید ارائه ندم.
    درود
    فقط ممكنه در مورد can بيشتر توضيح بدين كه چي هست و چه طوري روش تاثير ميگذاره

Sent from iphone6+

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    بطور کلی:
    CAN Controller Area Network

وظیفه اش مشابه سیستم مولتی پلکس پژو 206 هست.چطور تو 206 شما با حساسیت سیستم برق رو برو هستید و هر کاری نمیتونید انجام بدید و از هر جایی نمیتونید انشعاب سیم از برق خودرو بگیرید،توی مزدا3 هم به همین صورت هست.

با این تفاوت که تو 206 بخشی تحت عنوان BCM و BSI وظیفه دریافت سیگنال و فرامین برقی و تبدیل و ارسال اون به ECU رو داره،این وظیفه در مزدا3 بر عهده سیستم CAN هست که از قضا بر روی دستگاه پخش نهادینه شده و در واقع دستگاه پخش خودرو وظیفه ارتباط با واحد پشت آمپر،واحد سیستم تهویه هوا،واحد سیستم صوتی،واحد اطلاعات کامپیوتر سفری و واحد ECU رو بر عهده داره.

مثال عینی که رخ داده بود برای یکی از دوستان این بود که بموجب نصب دستگاه چینی توسط مالک قبلی،اطلاعات کامپیوتر سفری اصلا به نمایش در نمیومد،و شاید اگر 10 بار ماشین رو روشن و خاموش میکردید 1 بار اطلاعات کامپیوتر سفری نمایش داده میشد..
    البته این مورد از ابتدا رخ نمیده.بلکه بموجب گذشت زمان و بموجب جنس نچندان باکیفیت سیستم CAN دستگاه پخش چینی،باعث گرم شدن اون و دفرمه شدن و اختلال در سیستم خودرو و بعضا باعث بروز عیب در سیستم برق خودرو میشود..

سعی کردم روان توضیح بدم تا متوجه اصل جریان بشید...

یا حق ... !

11. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

SUPPORTER (27 February 2016)

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    اتومبيل
    new mazda 3
    گوشی موبایل
    iphone3gs-omniai900

پیش گزیده

خيلي ممنون بابت توضيحات كاملتون
    اگه ره باب مگافورس بخرم و دوربين عقب رابهش وصل كنم بهتر هست ؟
    چون من بيشتر براي دوربين عقب ميخواستم اين كارو بكنم .
    در اين صورت هم ضبط فابريكي ميمونه !
    فكر كنم مدل جديدش t50 باشه كه امكان نصب دوربين عقب هم داره
    نظر شما چي هست ؟

Sent from iphone6+

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    البته اشاره کنم الزاما مشکلات گفته شده برای همه دستگاههای DVD/LCD رخ نمیده.
    فقط برای برخی مدلهایی که نام آشنا نیستند این مشکلات قابل رخداد هست.
    اونهم من نمیگم نصب نکنید،هر کسی دوست داره و مختار هست اگر دوست داره خریداری کنه و نصب کنه.فقط اشاره کردم که من تأیید نمیکنم و احتمال بروز مشکل وجود داره.

اون کار هم میشه انجام داد.اگر صرفا مقصود و هدف شما،دوربین عقب هست،میتونید از آیینه هایی که تصویر دوربین عقب رو نمایش میدن و حتی دارای بلوتوث جهت مکالمات تلفنی هستند هم استفاده کنید.

یا حق ... !

زمان پیوستن
    07 Feb 2015
    شهر
    شمال

پیش گزیده

با سلام.

بشخصه هيچوقت از دستگاههاي پخش DVD/LCD چيني که تحت عنوان DVD فابريک به مشتريان فروخته ميشه،دل خوشي نداشته و ندارم.
    مشکلاتي که به مدد نصب اين دستگاههاي متفرقه و غير اصلي روي ماشين به مرور زمان بر سيستم CAN ماشين بوجود مياره باعث ميشه هيچ موردي رو جهت پيشنهاد خريد ارائه ندم.

دوست عزيز،مگه دستگاه پخشتون گارانتي نداره،ازش استفاده کنيد.يا حداقل بريد پيش نصاب دستگاه تا بررسي کنه که آيا قطعه اي از دستگاه دچار عيب شده يا تنظيم
    مجدد و تعريف دکمه هاي ريموت فرمان رو لازم داره.
    چون تجربه خاصي در اين موزد ندارم،بيش از اين اطلاعاتي که بتونه در اين راستا به شما کمک کنه در اختيار ندارم.

يا حق ... !
    دوست گرامي..آقا مازيار عزيز..ممنونم بابت راهنماييهاتون..درست فرمودين..با تعريف مجدد مشکل ريموت حل کردم.سيستم درست کار ميکنه در ظاهر ولي خطاي u2516 در self test همچنان برقراره..ضمناً موضوع گارانتي بدليل نصب توسط مالک قبلي و همچنين بهره گيري از خدمات نصاب اين سيستم بدلايلي براي من مقدور نبود

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    خوب خوشحالم که مورد ریموت روی فرمان با تعریف مجدد حل شد.

میرسیم به کد خطای U2516 که در SELF TEST همچنان مشاهده میشه،
    میشه گفت تا زمانیکه اون دستگاه DVD/LCD غیر فابریک روی ماشین هست،این کد خطا پابرجا خواهد ماند.با مراجعه به لینکهای زیر به این قضیه پی خواهید برد.

http://www.thaimazda3.com/svmanual/e...html#wp1025486
    http://www.thaimazda3.com/svmanual/e...255430W05.html
    http://www.thaimazda3.com/svmanual/e...html#wp1025486

این یکی از مسائلیست که باعث بروز آن،دستگاههای پخش DVD/LCD چینی هست که تو بازار ما تحت عنوان دسنگاه DVD فابریک به فروش میرسه!

یا حق ... !

16. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

h.azar (1 March 2015)

صفحه 9 از 9 اولاول ... 23456789

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند