تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 9 12345678 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 117

نام گفتگو: سیستم صوتی تصویری مزدا 3 جدید

زمان پیوستن
    01 Dec 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    النترا - pK
    گوشی موبایل
    galaxy S5

پیش گزیده سیستم صوتی تصویری مزدا 3 جدید

دوستان من این دستگاه GPS رو خریداری کردم اگر اطلاعاتی خواستین در خدمت هستم
    یکی از مهمترین امکانات این دستگاه این هست که ترافیک رو آنلاین نشون میده که خیلی خیلی باهال دیگه توی ترافیک گیر نمیکنید...

این دستگاه رو 415000 خریدم هم قابل حمل نقل هست و هم داخل ماشین میشود استفاده کرد
    معمولا روی شیشه نصب میشه . دی وی دی که گروه بهمن میده جی پی اس مسخره ای روش نصب خطا زیاد داره گویش فارسی نداره نقشه کاملی روش نداره ترافیک هم نشون نمیده کیفیت هم نداره .این دستگاه از لحاظ هارمونی خیلی قشنگه البته سلیقه ای . درضمن ساخت آلمان هستش . و همراه خودتون همه جا میتوانید ببرید داخل ماشین دوم تون هم میتونید استفاده کنید . شارز فندکی و آدپتور هم داره و یک کیف زیبای چرم هم همراهش هست

ویژگی ها
    ۱.رهیابی هوشمند و گویا بسمت مقصد به زبان فارسی
    (Navigation System)

ـ مشخصات نقشه
    • نقشه دقیق شامل کلیه خیابانها، کوچه ها و بن بست ها
    • نمایش نقشه وکتور هنگام رهیابی
    • جستجو و مشخص کردن بسیار دقیق مکانها و راهها
    • هزاران مکا ن مهم ثبت شده از قبیل پمپ بنزین و گاز، بیمارستان ها، پلیس و کلانتری، ادارات دولتی و غیره
    ـ رهیابی
    • نمایش فلش جهت حرکت به همراه فاصله تا نقطه گردش
    • نمایش نام خیابان فعلی و خیابان بعدی
    • نمایش جهت های جغرافیایی در هنگام حرکت
    • نمایش طول و عرض جغرافیایی و همچنین ارتفاع از سطح دریا
    • نشان دادن خلاصه ای از مسیر مورد نظر
    • جستجوی سریع و پیداکردن راه جدید به صورت خودکار در صورت انحراف از مسیر اصلی
    • پیدا کردن سریع راه و جستجوی مسیر بهینه
    • قابلیت انتخاب کوتاه ترین، سریعترین، از بزرگراه و غیر بزگراه
    • امکان ثبت مکانهای جدید
    • امکان ثبت مسیر
    • نمایش دو بعدی و سه بعدی
    • امکان شبیه سازی مسیر به همراه امکان تعیین مبدا و مقصد
    • مشاهده لیست مسیر
    • نمایش سرعت لحظه ای خودرو
    • استفاده از آخرین (جدیدترین) آدرس های وارد شده
    • امکان انتخاب گوینده (مرد، زن، زبان انگلیسی)
    • جستجو ازطریق آدرس (وارد کردن نام کوچه مورد نظر و یا تقاطع دو خیابان )
    • نمایش اسم خیابان به همراه منطقه آن
    • جستجو از روی اماکن مهم، نقشه وغیره
    • هدایت در هنگام رهیابی به سمت مقصد با راهنمایی صوتی ، از طریق اعلام جهت حرکت

• شامل نقشه تهران، کرج، قم، قزوین، رشت، انزلی، مشهد، نیشابور، تبریز، ارومیه، زنجان، اراک، همدان، یزد، شیراز، کرمانشاه، دامغان، مریوان، سنندج، سمنان، شاهرود، ساری، ورامین، زاهدان، بوشهر، بندر عباس و جاده های بین شهری
    • نمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـایش ترافــــــــــــــــــــــــــیک بصــــــــــــورت آنـــــــــــــــــــــــــــلاین
    AV-IN : دارای ورودیاودیو ویدئو (Audio-Video Input)
    میتوان از طریق این ورودی دستگاه، هر گونه سیگنال تصویری را نمایش داد. میتوان خروجی DVD Player و یا دوربین دید پشت را به این ورودی AV-IN وصل نمود. توجه داشته باشید این دستگاه دارای دوربین نیست، ولی قابلیت نصب دوربین عقب را دارا ست.
    . مولتی مدیا پلیر
    پخش موسیقی، MP3 ،
    نمایش فیلم با فرمت های MP4/ wmv / mpeg / mpg / mp4 / 3gp /asf and avi
    کتاب الکترونیکی با فرمت txt
    نمایش عکس JPG, PNG, BMP

توضیح بیشتر :

آخرین مدل مگافورس هستش بنام T50 . درمورد ترافیک : داخل دستگاه سیم کارت ایرانسل گذاشتم و از طریقه جی پی ار اس ترافیک رو آنلاین و دقیق دریافت میکنه و بصورت تابلوی مثلثی و خط قرمز ترافیک رو روی تمام مسیر هایی ترافیک هستش نشون میده و ترافیک رو از لحاظ تراکم و سنگینی بصورت شش رنگ نشون میده که شما متوجه نوع ترافیک میشود .
    زمانی که مبدا و مقصد رو مشخص میکنید میتوانید چهار نوع مسیر رو انتخاب کنید . کوتاه ترین - سریع ترین - بزرگراه - و غیر بزرگراه انتخاب کنید و در این مسیرها مشخص میکنید که کمترین ترافیک رو داشته باشه. و خیلی راحت به مقصد برسید.
    این دستگاه تنها دستگاهی هست که ترافــــــــیک رو بصورت آنلاین نشون میده.
    چون در این دستگاه سیم کارت میخوره به یک تلفن همراه هم میتوانید ازش استفاده کنید . البته فقط با هد فون میتوانید صحبت کنید . مسیج بدین مسیج بگیرین . داخل اینترنت برین فیلم ببینید موزیک گوش بدین . عکس ببینید .
    یک سال گارنتی و سه بار اپگرید مجانی شرکت برای شما انجام میده .

بازم سوالی هست در خدمت هستم قیمت هم گفتم 415000 خریدم . نکته این دستگاه رو همه جا میتوانید حمل کنید و همراه خودتان باشه . ولی زمانی که جی پی اس شما روی ضبط خودروی شما باشد باید حتما داخل خودرو بشنید و از جی پی اس استفاده کنید . ولی این دستگاه همراه شما هست با ماشین بی ماشین توی پیاده رو تو رستوران بالای کوه داخل ماشین دوستانتان . و حتی میتونید به دوستانی که دوسشان داریدبرای مسافرت قرض بدین که طی مسیر همیشه به یادتون باشه ...

آخرین ویرایش به وسیله mehdizadeh04 : 8 November 2010 در 11:31 AM

2. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mmm2007 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali2005 (18 April 2011), ali25852 (8 November 2010), baris (9 November 2010), dawkins (8 November 2010), FL66 (12 May 2011), hojjat333 (10 November 2010), فروزنده (3 February 2011)

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    بنده هم این دستگاه رو از نزدیک دیدم و به نظرم خیلی دقیق کار میکنه.
    دوستان برای کسب اطلاعات بیشتر میتونن به سایت شرکت مگافورس مراجعه نمایند.
    http://www.megaforce-iran.com/index.htm
    موفق باشید

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali25852 (8 November 2010), hojjat333 (10 November 2010)

زمان پیوستن
    01 Dec 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    النترا - pK
    گوشی موبایل
    galaxy S5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdizadeh04 مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    بنده هم این دستگاه رو از نزدیک دیدم و به نظرم خیلی دقیق کار میکنه.
    دوستان برای کسب اطلاعات بیشتر میتونن به سایت شرکت مگافورس مراجعه نمایند.
    http://www.megaforce-iran.com/index.htm
    موفق باشید
    با تشکر از شما
    ولی داخل سایت مدل T50 رو نداره

اگرباز سوالی هست در خدمت هستم

6. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mmm2007 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali25852 (8 November 2010), baris (9 November 2010), FL66 (12 May 2011)

زمان پیوستن
    21 Mar 2004
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    iphone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mmm2007 مشاهده گفتگو
    با تشکر از شما
    ولی داخل سایت مدل T50 رو نداره

اگرباز سوالی هست در خدمت هستم
    دقیقا همینطوره
    ضمن تشکر از توضیحات تکمیلی شما ، من چند سالی میشه که مدل های s430 ,f40 و NB1 رو تجربه کردم اون موقع قرار بود نشون دادن ترافیک روی اینا در آینده فعال بشه ، منم یه لحظه عکسش رو که دیدم فکر کردم مدل S430 است و خوشحال شدم که احتمالا با آپدیتی ترافیک رو بتونم ببینم. البته میگفتن که قراره از FM بگیره و حالا که بحث GPRS شده پس بایستی برای سیم کارتی که داخل دستگاه هست هزینه در پی داشته باشد ، مثل ردیاب X1 که بسته به تنظیم زمانی tracking از اعتبار سیم ایرانسل مصرف میکند.
    اما در مورد مستقل بودن این وسیله من کلی توضیحات تو صفحات اول همین تاپیک دادم که دوستان اینقدر دنبال GPS ناقص و ناکارامد دی وی دی پلیر خود نباشند.
    حالا دقت اعلام ترافیک تا چه حده؟ و اینکه آیا شامل مناطق خاصی میشه یا نه

زمان پیوستن
    01 Dec 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    النترا - pK
    گوشی موبایل
    galaxy S5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط baris مشاهده گفتگو
    دقیقا همینطوره
    ضمن تشکر از توضیحات تکمیلی شما ، من چند سالی میشه که مدل های s430 ,f40 و NB1 رو تجربه کردم اون موقع قرار بود نشون دادن ترافیک روی اینا در آینده فعال بشه ، منم یه لحظه عکسش رو که دیدم فکر کردم مدل S430 است و خوشحال شدم که احتمالا با آپدیتی ترافیک رو بتونم ببینم. البته میگفتن که قراره از FM بگیره و حالا که بحث GPRS شده پس بایستی برای سیم کارتی که داخل دستگاه هست هزینه در پی داشته باشد ، مثل ردیاب X1 که بسته به تنظیم زمانی tracking از اعتبار سیم ایرانسل مصرف میکند.
    اما در مورد مستقل بودن این وسیله من کلی توضیحات تو صفحات اول همین تاپیک دادم که دوستان اینقدر دنبال GPS ناقص و ناکارامد دی وی دی پلیر خود نباشند.
    حالا دقت اعلام ترافیک تا چه حده؟ و اینکه آیا شامل مناطق خاصی میشه یا نه
    با تشکر از آقای baris
    خدمت شما عرض کنم که در رابطه با هزینه برای نشان دادن ترافیک خیلی جزئی معادل هزینه مسیج میمونه دقت ترافیک در حد قابل قبولی هست خطای کمی داره من راضی هستم و ترافیکش فقط تهران هستش فعلا . بیرون از تهران رو تست نکردم ببینم ترافیک فعال هست یا نه . مسیر یابی و جستجوی اماکن مهمش خیلی دقیق کار میکنه . من از انتهای مطهری نزدیک به خ شریعتی با دستگاه مسیر یابی کرد که تا اکباتان بیام اقا از جایی مارو اورد که شاخ در اوردم 45 دقیقه ای ساعت 10 شب بود که من توی اکباتان بودم اگر خودم میخواستم برم هیچ وقت اون کوچه پس کوجه رو بلد نبودم . و بعدش اگر خودم میامدم حتما توی ترافیم مدرس گیر میکردم...

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mmm2007 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali25852 (9 November 2010), baris (9 November 2010)

زمان پیوستن
    12 May 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    mazda3
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

سلام
    تشكر از mmm2007 و mehdizadeh04
    من ديروز كه پست mmm2007 را ديدم پيگير شدم وتوي سايتي كه mehdizadeh04 داده بود رفتم و نمايندگي اصفهان را پيدا كردم رفتم سراغش مگافورس T50 را ديدم بنظرم زيبا و با قابليتهاي فراوان بود قيمت رو به من 410000 گفت ولي متاسفانه گفت توي اصفهان ترافيك رو نشون نميده در مورد دوربين سوال كردم گفت خروجي دوربين بصورت وايرلس ( بي سيم ) روي دستگاه مياد وقيمتش هم حدود 80000 هست .
    به احتمال زياد من يك T50 و يك دوربين ميخرم .
    فقط يك سوال كه ديروز يادم رفت ازش بپرسم : براي نصب دوربين بايد وارد سيستم برقي ماشين بشه ؟ اگه آره از نظر گارانتي مشكلي پيش نمياد ؟ ي موقع نزنن برق ماشين رو خراب كنن ؟

11. کاربر زیر از دوست گرامی hojjat333 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mehdizadeh04 (10 November 2010)

زمان پیوستن
    01 Dec 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    النترا - pK
    گوشی موبایل
    galaxy S5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hojjat333 مشاهده گفتگو
    سلام
    تشكر از mmm2007 و mehdizadeh04
    من ديروز كه پست mmm2007 را ديدم پيگير شدم وتوي سايتي كه mehdizadeh04 داده بود رفتم و نمايندگي اصفهان را پيدا كردم رفتم سراغش مگافورس T50 را ديدم بنظرم زيبا و با قابليتهاي فراوان بود قيمت رو به من 410000 گفت ولي متاسفانه گفت توي اصفهان ترافيك رو نشون نميده در مورد دوربين سوال كردم گفت خروجي دوربين بصورت وايرلس ( بي سيم ) روي دستگاه مياد وقيمتش هم حدود 80000 هست .
    به احتمال زياد من يك T50 و يك دوربين ميخرم .
    فقط يك سوال كه ديروز يادم رفت ازش بپرسم : براي نصب دوربين بايد وارد سيستم برقي ماشين بشه ؟ اگه آره از نظر گارانتي مشكلي پيش نمياد ؟ ي موقع نزنن برق ماشين رو خراب كنن ؟
    با سلام و تشکر از شما
    دوست عزیز نصب هر دوربینی به سیستم برقی هیچ ارتباطی نداره و از لحاظ گارنتی هم خیالت راحت باشه . تنها یک سیم از چراغ دنده عقب که از کنار جک مزدا رد شده به دوربین وصل میشه که شما زمانی دنده عقب میزنید و چراغ دنده عقب شما روشن میشه برق+ وارد دوربین میشه و باعث روشن شدن دوربین عقب میشه و بک سیم منفی - یا سیم بدنه هم بهش میگن وصل میکنن به بدنه ماشین . همین به همین راحتی هیچ دخالتی به سیم کشی ماشین نداره . این عمل رو برای نصب سنسور عقب هم استفاده میکنن . هیچ فرق نمیکنه

با زهم سوالی در مورد نصب یا هر چیز دیگه بود در خدمتم...

13. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mmm2007 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali25852 (10 November 2010), hojjat333 (10 November 2010), mehdizadeh04 (10 November 2010)

زمان پیوستن
    11 Jan 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mazda3 hb-azera 2011
    گوشی موبایل
    htc

پیش گزیده

اقايون كسي خبر دارند ميني سابي كه توو در هاي اين مزدا3 جديد جا بشه كجا ميشه گير آورد؟

زمان پیوستن
    01 Dec 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    النترا - pK
    گوشی موبایل
    galaxy S5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mohammadreza_ms مشاهده گفتگو
    اقايون كسي خبر دارند ميني سابي كه توو در هاي اين مزدا3 جديد جا بشه كجا ميشه گير آورد؟
    سلام
    توی در های مزدا نیو باند بیضی هستش . من میخوام ببینم میشه باند پایونیر 6975 انداخت . با امپلی وصل بشه می ترکنه . صدای خوبی میده

16. کاربر زیر از دوست گرامی mmm2007 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (12 May 2011)

زمان پیوستن
    11 Jan 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mazda3 hb-azera 2011
    گوشی موبایل
    htc

پیش گزیده

نه بابا گرده....مطمئني بيضيه؟

18. کاربر زیر از دوست گرامی mohammadreza_ms به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (12 May 2011)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.فکر نمیکنم که ابعاد باندها در دونسل مزدا 3 با هم تفاوتی داشته باشه!
    برای نسل قبل که بیضی بوده و هر 4 تا بلندگو به یک اندازه و از نوع کاغذی بوده.
    مدل پایونیر جایگزین باند فابریک مدلTSH-687 بوده که بدون سوراخکاری و تغییرات اضافی جایگزین باند فابریکش میشد و با امپلیفایر در نهایت 240 وات خروجی میداد.ارتفاع مگنت 6975 فکر میکنم بیشتر از ارتفاع مدل نامبرده باشه و از لحاظ ابعاد میتونید تو سایت خود پایونیر مقایسه کنید.یک مدل باند کدنس هم شنیده بودم که بدون تغییر میشه نصب کرد.البته پایونیر جدید تره و 40 وات توان بیشتری داره.هر دو برند هم جفتی در حدود 90 هزار تومن قیمت داشت.
    البته فکر نکنم اجزاء الکتریکی و مکانیکی که درون درب ها بصورت مکانیسم با یکدیگر در ارتباط هستند توان تحمل ارتعاش و حجم صدا و لرزش 6975 رو بتونن تحمل کنند و در نهایت خود ماشین ممکنه به صدا بیفته که اونوقت اعصاب خوردیش بیشتره و حالا باید هزینه های مختلف صداگیری اتاق به همه جور افراد بلد و نابلد علی الخصوص نمایندگیهای بهمن جون بپردازید

20. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali2005 (14 February 2011), ali25852 (16 November 2010), FL66 (12 May 2011), mohammadreza_ms (16 November 2010), mz1358 (15 November 2010), فروزنده (3 February 2011)

زمان پیوستن
    01 Dec 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    النترا - pK
    گوشی موبایل
    galaxy S5

پیش گزیده

من توی خط تولید رفتم باندها بیضی بود عزیزم

22. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mmm2007 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali2005 (17 November 2010), FL66 (12 May 2011), فروزنده (3 February 2011)

زمان پیوستن
    11 Jan 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mazda3 hb-azera 2011
    گوشی موبایل
    htc

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MaZi Zo0M Z0oM مشاهده گفتگو
    با سلام.فکر نمیکنم که ابعاد باندها در دونسل مزدا 3 با هم تفاوتی داشته باشه!
    برای نسل قبل که بیضی بوده و هر 4 تا بلندگو به یک اندازه و از نوع کاغذی بوده.
    مدل پایونیر جایگزین باند فابریک مدلTSH-687 بوده که بدون سوراخکاری و تغییرات اضافی جایگزین باند فابریکش میشد و با امپلیفایر در نهایت 240 وات خروجی میداد.ارتفاع مگنت 6975 فکر میکنم بیشتر از ارتفاع مدل نامبرده باشه و از لحاظ ابعاد میتونید تو سایت خود پایونیر مقایسه کنید.یک مدل باند کدنس هم شنیده بودم که بدون تغییر میشه نصب کرد.البته پایونیر جدید تره و 40 وات توان بیشتری داره.هر دو برند هم جفتی در حدود 90 هزار تومن قیمت داشت.
    البته فکر نکنم اجزاء الکتریکی و مکانیکی که درون درب ها بصورت مکانیسم با یکدیگر در ارتباط هستند توان تحمل ارتعاش و حجم صدا و لرزش 6975 رو بتونن تحمل کنند و در نهایت خود ماشین ممکنه به صدا بیفته که اونوقت اعصاب خوردیش بیشتره و حالا باید هزینه های مختلف صداگیری اتاق به همه جور افراد بلد و نابلد علی الخصوص نمایندگیهای بهمن جون بپردازید
    حرفت كاملا منطقيه mazi جون...مرسي از اطلاعات خوبت.حالا اگر 6975 نبنديم و از ميني ساب كه ضربه هاي كمتري نسبت به 6975 داره ببنديم چي؟دوست عزيز من سيستم بازم كدنس واقعا باند هاي مزخرفي داره.يا از همون باند هاي پايونير به جاي فابريكش استفاده كنيم بدون آمپ يا ميني ساب با كراس اوور...راستي توو اين جديداش هم باندها كاغذيه؟ببينين جاي boss مقوا كردن توو پاچمون

24. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadreza_ms به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

FL66 (12 May 2011), MaZi Zo0M Z0oM (19 November 2010), فروزنده (3 February 2011)

صفحه 1 از 9 12345678 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد