تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 44

نام گفتگو: رنو-داچیا-نیسان داستر*** RENAULT-DACIA-NISSAN DUSTER

زمان پیوستن
    10 May 2010
    شهر
    تهران

پیش گزیده

من که میگم مدل فولش رو همون 30 تومن بدن عالیه!امکانات داخلش عین تندر هست!حتی ضبطش هم یکی هست با اون صفحه نمایش داخلی ماشین!
    من اگه 30 تومن باشه میخرم ولی بیشتر اصلا ارزش نداره!!!

زمان پیوستن
    20 Jan 2008
    شهر
    شیراز و بوشهر
    اتومبيل
    لوگان LP نقره ای:ایران فرقون

پیش گزیده جلو داشبرد و تريم داخلي رنو داستر

با سلام؛
    رنو براي بازارهاي غير اروپايي خودش يعني بازارهاي آمريکاي جنوبي و روسيه و احتمالاً بازار ايران جلو داشبرد و تريم جديدي در داستر اجراء ميکند که در زير چند تا عکس از اين تريم و جلو داشبرد آمده است و از تغييرات ميتوان به انتقال کليدهاي بالابر شيشه ها به روي دربها و استفاده از دستگيرههاي مگان اشاره کرد:
    (فقط من نميدونم کي اين طراحان رنو دست از گذاشتن جاي پايشون و نشون دادن اين موضوع که براي طراحي لوگان و داستر تمام وقتشون را صرف نکرده اند برميدارند منظورم در عکس دوم چراغ هازارد يا جفت راهنما است که در وسط قرار نگرفته و انگار جاي يک کليد ديگه که هم اندازه اون بوده کنارش خالي است!!!!!!)

http://up3.iranblog.com/images/5wrqd1ea8fgsgi7d6dey.jpg

http://up3.iranblog.com/images/92j3rcnznopbsbg0o5oa.jpg

http://up3.iranblog.com/images/91865w08sga9x8zrvamj.jpg

http://up3.iranblog.com/images/d4ebftb389h6v1jxlar.jpg

زمان پیوستن
    24 May 2011
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    Nissan MAXIMA
    گوشی موبایل
    SG Gio

پیش گزیده

وقتی x33 چینی با هیچ قابلیت آفرود و امکانات و با اون کیفیت داغون و تک دیفرانسیل با موتور و گیرباکس داغون تر از اون 31 میلیونه واقعا 30 میلیون اجحاف در حق این خودرو هست

زمان پیوستن
    20 Jan 2008
    شهر
    شیراز و بوشهر
    اتومبيل

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mahdi13 مشاهده گفتگو
    وقتي x33 چيني با هيچ قابليت آفرود و امکانات و با اون کيفيت داغون و تک ديفرانسيل با موتور و گيرباکس داغون تر از اون 31 ميليونه واقعا 30 ميليون اجحاف در حق اين خودرو هست
    با سلام؛
    دوست عزيز اتفاقاً شما يکي از نزديکترين رقباي داستر رو مثال زديد که هم از لحاظ ابعادي و هم از لحاظ موتوري خيلي بهم نزديک هستند (هر دو در کلاس ميني اس يو وي با 135 اسب بخار ميباشند) که بازهم خودتون ببينيد که قيمت بالاترين مدل تيگو با موتور 2 ليتري 136 اسبي و گيربکس اتومات و ايضاً سانروف برابر با 645000 روبل ميباشد ولي من قيمت داستر رو کمتر از مگان 2 ليتري اتومات يعني کمتر از 33 ميليون حدس ميزنم و نه 30 ميليون و اونهم بخاطر سيستم ESP و تودوزي چرم و کيسه هاي هواي کناري که داستر بيشتر از مگان داره ميدونم
    (البته اگه خدا نگم چکارشون کنه نگويند که بخاطر کيفيت خوب جادهها و پليسهاي خوب و رانندههاي با دقت اصلاً نيازي به ESP و کيسه هاي هواي کناري در ايران نيست و در مقايسه با مگانهاي 2 ليتري وارداتي بايد حذف شوند!!!!)
    لينک سايت قيمت چري:
    http://avto-russia.ru/autos/chery/chery_tiggo.html

زمان پیوستن
    10 May 2010
    شهر
    تهران

پیش گزیده

با سپاس از مهرداد گل و عزیز بابت توضیحات خوبشون!منم کمی توضیحات تکمیلی بدم شاید برای دوستان مفید باشه:
    از نظر قیمتی این دو خودرو باهم قابل قیاس هستن ولی از نظر فنی عمرا تیگو تا 15 سال به پای این برسه!تیگو توی برف توی بلوار میرداماد گیر کرد چه برسه به آفرود و جاده خاکی و ...!!!تیگو همونطور که خود نمایندگیش هم میگه فقط ظاهر شاسی بلند داره و هیچ قابلیتی نداره!از نظر کیفیت هم که طبعا ضعیف تر از این خودرو خواهد بود!تیگو ماشینی هست که همون اول کار خلاصی بالای دنده ها و نرمی بیش از حد فرمون و ترمزگیری نامناسب و غیر استاندارد خودرو خودش رو نشون میده که در بیشتر موارد نرمی فرمون رو هموطن های ما یک حسن در نظر میگیرن و گرفته اند که شدیداً اشتباه هست!همین نرمی فرمون توی سرعت بالا خطر آفرین هست.
    تیگو در مقایسه با این خودرو ممکنه سانروف و صندلی چرم داشته باشه ولی خوب بحث فنی یک چیز حیاتی هست و از اون مهم تر بحث ایمنی خودرو هست!تیگو از تست تصادف چین ممکنه 5 ستاره بگیره ولی ممکنه در تست تصادف اتحادیه اروپا کلا رد بشه!ولی خوشبختانه رنو از این قضیه مستثنا هست!
    بریم سر خودروی داستر و از بحث دور نشیم!اول از همه مونتاژ...
    من به دوستان قول میدم که سری اول همه امکانات رو داره ولی از سری دوم به بعد ایربگ های کناری حذف خواهند شد و صندلی و کلا داخل ماشین به حالت مخمل در خواهد آمد و اگر راه داشته باشه کیفیت قطعات و ادوات داخلی مثل داشبورد هم تغییر میدن!ولی....؟؟؟؟ولی؟؟؟؟با همون کیفیت خوب و یا در حد همین مگان و تندر خودمون و نه مثل پژو و سمند و 206 و ...!بحث بعدی که من خودم یکمی روش مردد هستم تنفر شدید رنو از خودروسازهای ایرانی هست!ممکنه به خاطر همین تنفر اجازه این کارها رو نده و ایران مجبور بشه قیمت این ماشین رو بالا ببره که باز میشه جنگ رنو با ایران و همون قضایای تندر و مگان...
    دوستان به نظرم این داستر رو باید با هر سه تیپ دنده و در در هر دو حالت دو و تک دیفرانسیل تولید کنن!به عبارت بهتر یکسری اتومات و 5 دنده و 6 دنده تک دیف بزنن و یک سری هم اتومات و 5 دنده و 6 دنده دو دیفرانسیل!این حالت باعث میشه فروش این ماشین سر به فلک بزنه و بیشتر مردم برن سمت این ماشین تا خودرویی مثل تیگو و کاپرا و نمیدونم تویوتا های گران(خدای کیفیت تویوتا هست و خدای آفرود هم تویوتا)!
    اگر مسئولان ما کمی حس انسان دوستی و حس کمک و خدمت به مردم در ذات و وجودشون باشه باید این کارها رو انجام بدن!یعنی حالت فول این خودرو رو باقیمت 33 میلیون بفروشن و بقیه هم به نسبت کمتر...
    ببخشید زیاد حرف زدم و سر دوستان رو درد آوردم...
    موفق و پایدار باشید.
    ببخشید که بعد از ارسال مطلبم این سوال رو اضافه کردم:
    ارتفاع این ماشین از سطح زمین چقدر هست؟من چیزی نتونستم پیدا کنم و اون کاتالوگ مشخصات هم نا خوانا بود.
    با سپاس فراوان.
    آخرین ویرایش به وسیله Mehrdad_jafari89 : 17 December 2011 در 11:28 PM

زمان پیوستن
    10 May 2010
    شهر
    تهران

پیش گزیده

ببخشید که دوتا پست زدم ولی زمان ویرایش گذشته بود و نشد!دوستان این مقاله رو مطالعه کردید؟

زمان پیوستن
    20 Jan 2008
    شهر
    شیراز و بوشهر
    اتومبيل

پیش گزیده حداقل فاصله کف داستر با زمين

با سلام؛
    دوست عزيز جناب آقاي مهرداد جعفري در صفخه دوم يکي از دوستان تصوير مشخصات بدنه داستر رو گذاشته که اين مشحصه با حرف K نمايش داده شده است و براي داستر بسته به تک ديفرانسيل بودن يا جفت ديفرانسيل بودن به ميزان 210 تا 205 ميليمتر است يعني تنها 5 سانتي متر بلندتر از لوگان:

در ضمن بگويم که تيگو بر پايه تويوتا RV4 نسل دوم و با کمي تغييرات ( که البته بازهم گند کاري است) ساخته شده است.

زمان پیوستن
    10 May 2010
    شهر
    تهران

پیش گزیده

5 سانتی متر از لوگان بلندتر کمی بد نیست؟
    کاپرا 1762 میلیمتر ارتفاع داره ولی با این حال به خاطر موتور و 1001 دلیل دیگه بعضی جاها گیر میکنه!حالا اگه این عین تندر باشه که دیگه عمرا از جایی بالا بره؟!!!
    راستی یک سوالا ارتفاعش در حد ویتارا هست یا کوتاهتر از اون؟آخه این عکسی که قرار دادید زیاد واضح نیست و من نمیتونم بخونم کمی مات هست!
    در مورد تیگو...:
    کلا چینی ها توی زمینه کپی کاری حرفه ای عمل میکنن ولی نبوغ ندارن!یعنی ماشین رو کپی میکنن بعد گند میزنن توی فنیش که شما هم اشاره فرمودید!این حتی با موتور تندر هم تولید بشه باز از تیگو 100 پله بهتره!حداقل یک کیفیت درست و درمونی داره...

زمان پیوستن
    20 Jan 2008
    شهر
    شیراز و بوشهر
    اتومبيل

پیش گزیده مقايسه ابعادي داستر با ساير ميني اس يو وي ها

با سلام؛
    دوست عزيز تصوير مشخصات ابعادي داستر كه كمي با كيفيت تر ميباشد را به همراه دو تصوير كه در آنها داستر با گراند ويتارا و توسان (رقبا) مقايسه ميشود خدمتتان گذاشته ميشود از تصوير آخر ميتوان حدس زد كه چه كساني مخالف توليد داستر خواهند بود و مثل لوگان چوب لاي چرخ داستر خواهند گذاشت:
    *راستي چيزي كه يادم رفت اينه كه دارا بودن دو ديفرانسيل شرط لازم براي بالا رفتن از سطوح برفي شيبدار ميباشد ولي تمام آنچه كه بايد باشد نيست و شرط لازم و كافي هم جفت ديفرانسيل بودن و هم داشتن سيستم كنترل لغزش براي جلوگيري از سرخوردن چرخها ميباشد.
    http://up7.iranblog.com/images/wmigkozqyofcgx2kmv41.jpg

http://up2.iranblog.com/images/88va6iuzcs3wo9yiwzrv.jpg

http://up1.iranblog.com/images/494r7bsqq0bovao5xoi.jpg

زمان پیوستن
    10 May 2010
    شهر
    تهران

پیش گزیده

خدا حفظتون کنه مهرداد جان....بسیار واضح و عالی....
    در مقایسه با سوزوکی شاید ظاهر بدی داشته باشه ولی ابعادش که یکی میزنه!
    من اگر روی 30 میلیون باشه، البته مدل فول و دو دیفرانسیلش حتما میگیرم!
    بابا مردیم از بس سواری سوار شدیم....چیه؟!!!همش باید حواست باشه به جایی نزنی!باز یکم هم بالا باشه برای من کافیه!
    حالا مثل هایلوکس یا پرادو نیست ولی در حد خودش خوبه!از تیگو که بهتره؟!!!نیست؟؟؟؟؟؟؟

زمان پیوستن
    20 Jan 2008
    شهر
    شیراز و بوشهر
    اتومبيل

پیش گزیده مقايسه ابعادي داستر با ساير ميني اس يو وي هاي موجود در بازار ايران

با سلام؛
    معمولاً اتوموبيل ها را بر اساس ابعاد آنها كلاس بندي ميكنند كه بعنوان مثال داستر در كلاس ميني اس يو وي ها قرار ميگيرد.
    در عكس زير ميتوانيد ابعاد داستر را با همكلاسيهايش كه در بازار ايران فروخته ميشوند( يا همانند سنگ يانگ اكتيون كه قرار است در ايران ارائه شود) مقايسه كنيد.
    ابعاد تويوتا لند كروزر را هم كه دو كلاس بالاتر است براي مقايسه گذاشته ام (مثلاً براي تويوتا كلاس اول رايو فور و كلاس دوم هايلندريا همون پرادو و كلاس آخر هم لندكروزر را داريم)
    http://up1.iranblog.com/images/v86ukoop306u4wodzr.jpg

زمان پیوستن
    19 Jul 2011

پیش گزیده

آقا خدا کنه با این قیمت بیاد
    اگه بیاد دیگه چری تیگو باید بره کنار و نظاره گر رفت و آمد داستر و داسترها تو خیابونا باشه....نه؟

زمان پیوستن
    29 Jan 2009

پیش گزیده

سلام بچه ها خبر جديدي از اين ماشين نشد؟ كسي خبري از قيمت جهاني اين ماشين نداره؟منظورم توي كشورهاييه كه ماليات ندارن. مخصوصا مدلي كه موتورش مال همين لوگان خودمونه.چون با اينكه ضعيفه براش ولي حتما كم هزينه تر از موتور مگانه. اينجا قيمتش 2 ليتري 135 اسبي 4x2 رو زده 48600 درهم ( AED درهمه ديگه نه؟ ) راستي اين 4x2 يعني چي؟ http://www.shockingly-affordable.com/
    همه دنیا بخواد و تو بگی نه ----------- نخواد و تو بگی آره , . . . تمومه.

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد