تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 14 به 15 از 15

نام گفتگو: مكانيك هاي وارد در تعميرات مزدا3

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط malimr مشاهده گفتگو
    با سلام به دوستان
    من 2 ماه پیش یک مزدا 3 مدل 87 خریدم که ظاهراً 16000 تا کار کرده بود. به قدری این ماشین تمیز بود که من بدون اینکه سوارش بشم، اقدام به خرید کردم. ولی بعد از سوار شدنش به خاطر صداهای مختلف از عقب ماشین حسابی حالم گرفته شد. صداهایی که به نظر می رسه از تاقچه عقب، صندوق عقب یا کمک های عقب باشه. میشه لطف کنید یکی از نمایندگیهای خوب مزدا رو برای رفع این مشکل صدا معرفی کنید؟ البته من محل کارم آزادی هستش. کسی نمایندگی مرادی رو تأیید میکنه؟ ممنون
    با سلام.
    ببخشید که دیر پاسخ میدم.پستتون رو ندیده بودم و الان که داشتم یه سرک میکشیدم دیدم،گفتم حداقل پاسخ بدم نگند اهمیت نداده اند.
    کما انکه فکر کنم مشکلتون تا الان حل شده باشه.نمایندگی ازادی هم خوبه.ولی اگر میخواهید که بالای سر ماشین باشید و ببینید که چه کاری روی ماشین انجام میشه نمایندگی مقابل اوین
    با توجه به اینکه هنوز به ظاهر گارانتی ماشین به اتمام نرسیده،هزینه ای هم نیاز نیست پرداخت کنید.پیگیری کنید از کسی که ماشین رو خریداری کردید که مثلا سیستم حرفه ای در صندوق گذاشته بوده که سر و صدای زیاد از قسمت عقب شنیده میشه یا مشکل چیز دیگری بوده...!

زمان پیوستن
    26 Dec 2015

پیش گزیده

نمايندگي مزدا کار درست ميخواي گوشت رو هم نبرن 1012 بهترينه و اولين نماينده مزدا تو ايران هست حتي قبل از بهمن موتور اين نمايندگي مزدا توليد ميکرده و وجود داشته من خودم از کارشون خيلي راضيم در ضمن ميتوني مطمعن باشي جنس اصلي استفاده ميکنن .

صفحه 2 از 2 اولاول 12

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد