تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 15

نام گفتگو: مكانيك هاي وارد در تعميرات مزدا3

زمان پیوستن
    19 Jan 2011

Cool مكانيك هاي وارد در تعميرات مزدا3

سلام دوستان،من تازه مزدا خريدم به گارانتي هم اعتقاد ندارم اگه كسي مكانيك خوب ميشناسه معرفي كنه

زمان پیوستن
    31 Jan 2009
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    K850 ,K800

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط babak 111 مشاهده گفتگو
    سلام دوستان،من تازه مزدا خريدم به گارانتي هم اعتقاد ندارم اگه كسي مكانيك خوب ميشناسه معرفي كنه
    با سلام
    تا منظورتون از مکانیک چی باشه چون این ماشین خراب نمیشه تا به مکانیک نیاز داشته باشه
    فقط شما توی کدوم شهر زندگی میکنید؟
    در حیرتم از این همه تعجیل شما از این همه حرف و طول‌وتفصیل شما
    ما خیر ندیده‌ایم از سال قدیم این سال جدید نیز تحویل شما

3. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mmamushy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

dawkins (19 January 2011), MaZi Zo0M Z0oM (19 January 2011)

زمان پیوستن
    19 Jan 2011

Angry

اصفهان زندگي ميكنم،بايد بگم انتظارم از قدرت ماشين خيلي بيشتر بود.مزدا با 148 تا قدرت تو سربالايي ها نسبت به زانتيا كم مياره.نميدونم شايد ماشين من مشكل داره بردم نمايندگي گفت مشكلي نيست.باور كنيد دارم به فروشش فكر ميكنم

5. کاربر زیر از دوست گرامی babak 111 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

alireza89new (19 January 2011)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mmamushy مشاهده گفتگو
    با سلام
    تا منظورتون از مکانیک چی باشه چون این ماشین خراب نمیشه تا به مکانیک نیاز داشته باشه
    فقط شما توی کدوم شهر زندگی میکنید؟
    با سلام.البته اضافه کنم که اینجا ایران است و ایرانی هر توانایی رو داره.بطور یقین نمیشه گفت که این ماشین خراب نمیشه.شما اسم قطعه یا مجموعه رو بده با بچه ها هماهنگ کنم که سفارش داریم فلان قطعه رو تا صبح خراب میکنند و میدند خدمتتون
    از شوخی بگذریم.دوست ارجمند شما که زحمت ایجاد این تاپیک رو کشیدید یه کم اطلاعات هم اعلام بفرمایید.شما مزدا 3 جدید رو گرفتید و یا مزدا 3 نسل قبل رو؟
    جزو معدود دفعاتی هست که میبینم نمایندگی ها به لطف کتاب تعمیرات خود مزدا 3 که مدل ترجمه شده اون تمام و کمال در اختیار تنها گروه بهمن و نمایندگی های اون موجود هست،به 1001 علت که در تاپیک های مختلف میتونید پی به خیلی از این عوامل ها و سیاست های گروه بهمن ببرید،از مکانیک های بیرون به نظرم خیلی بهتر عمل میکنند.البته اگر محصول قبلی مورد استفاده شما از گروه خودروسازی ایرانخودرو و سایپا بوده کاملا حق با شما است.ولی تو تهران حداقل میتونم به جرعت بگم نمایندگی ها خیلی بهتر از تعمیرکاران عمل میکنند.خصوصا سیستم برق این ماشین رو هم که مطلع هستید که چقدر حساس و با بروز اشتباه باعث سوختن ECUخواهد شد.
    حداقل در دوره گارانتی شما از پرداخت وجه برای بازدید قسمتهای مختلف و سرویسهای ادواری و اچار کشی معاف هستید.
    حالا در کدامیک از زمینه ها مکانیک میخواستید؟قسمت فنی و موتوری؟گیربکس اتوماتیک؟برق کار حرفه ای و اشنا به سیم کشی مزدا؟جلوبندی ساز و میزان فرمان؟یا قسمت دیگه ای مد نظرتونه...؟
    اطلاعات دقیقتر اعلام بفرمایید تا دوستان شما رو راهنمایی بفرمایند.
    با تشکر

7. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

alireza89new (19 January 2011), dawkins (19 January 2011), mmamushy (19 January 2011)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

اصفهان زندگي ميكنم،بايد بگم انتظارم از قدرت ماشين خيلي بيشتر بود.مزدا با 148 تا قدرت تو سربالايي ها نسبت به زانتيا كم مياره.نميدونم شايد ماشين من مشكل داره بردم نمايندگي گفت مشكلي نيست.باور كنيد دارم به فروشش فكر ميكنم
    ماشین رو شما صفر گرفتید؟کیلومتر فعلی شما.فعلا اسم اون 1.5 ستاره رو اعلام نمیکردی که اونوقت میشه مقایسه و زودی بسته میشه چون بر خلاف قوانین عمل شده.
    نسل قبله یا مزدا 3 جدیده؟واینکه تو چه سرعتی این عمل انجام شد و تا چه سرعتی هم پیش رفتید؟تعداد سرنشینان رو هم اغلام کنید میشه دقیقتر راهنماییتون کرد.

9. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

dawkins (19 January 2011), mmamushy (19 January 2011), mohammadrezaef (19 January 2011), rezapbs (19 January 2011)

زمان پیوستن
    19 Jan 2011

پیش گزیده

با عرض سلام مجدد
    ماشينو صفر گرفتم الان كيلومترش 4400 تاست نيو تيپ 1 هم هست .در مورد مسئله قدرت ماشين منظورم اين بود كه اونطور كه فكر ميكردم نبود،فكر نميكنم ماشين قطعه اي بخواد.هرچند دو روز پيش باتري ماشين خوابيده بود كه خودم عوضش كردم.دو تا نمايندگي تو اصفهانم رفتم كه سر دواوندن منم پولشو از جيب دادم.باتري ايراني 35 امپر رو ماشين بود.در كل ميخواستم يه آدم وارد يه دوري با ماشين بزنه ببينه مشكلي داره يا نه.چون مطمئنم ماشين من 150 تا قدرت نداره

11. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی babak 111 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

alireza89new (19 January 2011), dawkins (19 January 2011), MaZi Zo0M Z0oM (19 January 2011), mmamushy (19 January 2011)

زمان پیوستن
    14 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    اپتیما-پرشیا
    گوشی موبایل
    htc-diamond2

پیش گزیده

باطریهای رو ماشین ایرانی هست؟؟تیپ 3 هم همینطور؟

زمان پیوستن
    12 May 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    mazda3
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

سلام دوست عزيز babak 111
    اگه ماشينو صفر خريديد به احتمال بسيار زياد ماشين شما هيچ مشكلي نداره شايد قبل از خريد ماشين بخاطر حجم تبليغات توقع شما از اين ماشين بصورت كاذب بالا رفته وحالا احساس ميكنيد كه اون ماشيني كه ميخواستيد نيست در صورتيكه من فكر ميكنم شما دچار اشتباه شده ايد . البته من خودم زياد ( بجز در موارد خاص ) اهل رانندگي اسپرت و كل كل كردن با ديگران نيستم كه بتونم در مورد توقع شما از ماشين نظر بدم ولي ميتونم اين توصيه رو به شما بكنم كه ماشينتونو به هيچ وجه دست مكانيك ها وتعميرگاه هاي متفرقه نديد چون يك ريسك هست و ممكنه بلايي به سر ماشينتون بيارن وبعد باعث پشيموني خودتون بشه .

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی hojjat333 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

MaZi Zo0M Z0oM (19 January 2011), mehdiarchi (19 January 2011)

زمان پیوستن
    20 Nov 2010

پیش گزیده

دوست عزيز بابك خان سلام آيا مطمئن هستيد كه باطري ايراني بوده چون تيپ 3 اتميك وخارجي مي باشد و يك نكته ديگر كه شايد جاي آن در اينجا نباشد ولي چون مطرح شد لازم دانستم عرض كنم وآن هم اين است كه براي حس كردن قدرت موتور اولا"حتما از بنزين سوپر استفاده نماييد ودوما" دنده را در حالت دستي قرار دهيد دليل آن هم تجربه اي است كه اينجانب بدست آوردم در يكي از پستهايي كه در تاپيك معايب خودرو زده بودم اشاره داشتم كه خودرو من شتاب و قدرت خوبي داشت ولي بعد از اولين مراجعه به نمايندگي جهت بازديدهاي اوليه متوجه شدم كه قدرت وشتاب كم شده مدتي در اين فكر بودم كه نمايندگي چه چيزي را دستكاري كرده كه ماشين من تغيير كرده (البته اين را هم بگوييم چون من دوتا ماشين دارم وفقط آخر هفته ها از آن براي رفتن به بيرون شهر استفاده مي نماييم بنابر اين زمان زيادي شد تا اين علت را كشف نمايم )هر چند كه مي دانم نمايندگيها هيچ كار اضافي بدون پول انجام نميدهند تازه با پرذاخت پول هم نصفه نيمه انجام ميد هند خلاصه تو كف اين بودم تا يكي اين مشكل مارا حل كند كه هيچ يك از دوستان توجه اي ننموده و موضوع گذشت تا اينكه بنزين خودرو به انتهاي خط رسيد ومراجعه كردم براي سوخت زدن وبنزين سوپر زدم وچون در اتوبان بودم بعد از طي مسافتي كه بنزين سوپر وار موتور شد متوجه شدم خودرو جان گرفت و بمانند همان زمان قدرت وشتاب خوبي دارد با كمي فكر كردن يادم آمد كه روزي كه از بازديد اوليه خودرو را بيرون آوردم بعلت كمي بنزين در باك در پمپ بنزين جناح چون بنزين سوپر نداشت باك را با بنزين معمولي پر نمودم وهمان شد تا خودرو دچار افت قدرت گردد زيرا بنزين معمولي ساخت ايران حتي معادل نا مرغوب ترين بنزين معمولي ساير كشورها نيست چه برسد به بنزين معمولي آن (البته اين موضوع تو هفته گذشت مورد تاييد تمامي صاحب نظران گرديد كه بنزين توليد شده نامرغوب است ولي آن زمان كه من مشكل داشتم اين مطالب هنوز مطرح نگشته بود)بنابراين بااستفاده از سوخت مناسب وبكارگيري از دور موتور بهينه توان لازم براي 148 را حس مي نماييد البته اگر 146 تا شد ديگه به بزرگي خودتان آن 2 تا را به ما ببخشيد . موفق باشيد ماشينتان نيز مبارك باشد

16. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alireza89new به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

MaZi Zo0M Z0oM (19 January 2011), mehdiarchi (19 January 2011), mmamushy (19 January 2011), PAYAM (20 January 2011), rsecretp (24 January 2011)

زمان پیوستن
    31 Jan 2009
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    K850 ,K800

پیش گزیده

با عرض سلام مجدد
    ماشينو صفر گرفتم الان كيلومترش 4400 تاست نيو تيپ 1 هم هست .در مورد مسئله قدرت ماشين منظورم اين بود كه اونطور كه فكر ميكردم نبود،فكر نميكنم ماشين قطعه اي بخواد.هرچند دو روز پيش باتري ماشين خوابيده بود كه خودم عوضش كردم.دو تا نمايندگي تو اصفهانم رفتم كه سر دواوندن منم پولشو از جيب دادم.باتري ايراني 35 امپر رو ماشين بود.در كل ميخواستم يه آدم وارد يه دوري با ماشين بزنه ببينه مشكلي داره يا نه.چون مطمئنم ماشين من 150 تا قدرت نداره
    بابک جان باتری 35 امپر بود؟؟
    در حیرتم از این همه تعجیل شما از این همه حرف و طول‌وتفصیل شما
    ما خیر ندیده‌ایم از سال قدیم این سال جدید نیز تحویل شما

زمان پیوستن
    19 Jan 2011

پیش گزیده

ممنون از دوستان بخاطر جوابهاي منطقي

در مورد باطري كه هيچي نميتونم بگم اره 35 بود.ولي در مورد قدرت فكر ميكنم حق با دوست عزيزمون باشه شايد انتظارم بالا باشه چون تا حالا ماشين ايران خودرو استفاده ميكردم انتظار داشتم اين ماشين خيلي با اونا متفاوت باشه.البته بي انصافيه كه با هم مقايسه بشن چون تو هندلينگ و لذت رانندگي واقعا بي نظيره.ولي بايد بگم مزدا سوارا واقعا با معرفت و با حالو با سوادن.اصلا انتظار نداشتم بچه هاي قديميه سايت اينقدر منطقي و زود جواب بدن.واقعا از همه دوستان ممنونم

19. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی babak 111 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

MaZi Zo0M Z0oM (20 January 2011), mmamushy (19 January 2011), PAYAM (20 January 2011)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

ممنون از دوستان بخاطر جوابهاي منطقي
    تو هندلينگ و لذت رانندگي واقعا بي نظيره.ولي بايد بگم مزدا سوارا واقعا با معرفت و با حالند.اصلا انتظار نداشتم بچه هاي سايت اينقدر منطقي و زود جواب بدن.واقعا از همه دوستان ممنونم
    دوست عزیز با سلام.
    شاید یکی از دلایل این قضیه باتری در واقع جبران هزینه های راننده و زیاده خواهی + کج دستی نمایندگی محترم باشه.اونم تو این زمان که قیمت باتری خشک با برند معمولی و البته در حد شدت جریان 70 امپر یه چیزی بالاتر از 100 تومن طبق امار قیمتی خودم اعلام شده.
    نمونه مشابه رو در تویوتا کرولا یکی از همسایگانمون دیده بودم که روی اون هم باتری آبی 35 امپر پاناسونیک مثلا ژاپن بود و 2 روز بیشتر نمونده بود تو پارکینگ که ماشین صفر رو با باتری به باتری کردن روشن کردیم.
    البته در توان 148 اسبی این ماشین که شکی نیست!
    چون در واقع این محاسبه و اندازه گیری که توسط شرکت سازنده انجام میشه در واقع 148 اسب بخار توان خروجی موتور هست.
    و زمانیکه این قدرت با قطعات مختلف و متحرک و انتقال دهنده نیرو در ارتباط قرار میگیرد یقینا اگر شما ماشین رو روی دستگاه داینو قرار بدید(اونم با این بنزین جدیدا)عدد با اختلاف زیادی نسبت به رقم اعلامی توسط شزکت سازنده بدست خواهید اورد.به عنوان مثال برگه داینو متر مزدا 3 نسل قبل رو قرار میدم که در حالت استاندارد چه میزان بوده و پس از تغییرات در برخی پارامترها و زمانهای لازم چه میزان بهینه سوزی سوخت و افزایش قدرت و سرعت انجام پذیرفته؟!
    به عنوان نمونه برگه یکی از صاحبان مزدا 3 نسل قبل که بر روی داینامومتر اندازه گیری شده بترتیب گشتاور 127/8N.M در دورموتور 4000RPM و حداکثر قدرت 107/1Hp در دور موتور 6500RPM در حالت استاندارد بدست اومده.البته علائمی شبیه میزان کیلومتر کارکرد و انجام سرویس ماشین قبل از این تست و ... دلائل دیگه باعث بدست اومدن این اعداد در خودروها میشه.
    اون قضیه ای هم که در ابتدای صحبتهاتون اشاره کوچکی شد ،میتونه به ضرایب دنده گیربکس و عامل وزن که در سربالایی ها کاملا حس میشه و تعدد سرنشینان هم مرتبط و تاثیر گذار باشه!
    این مطلب اخری هم که اعلام فرمودید نظر لطف شماست
    خوشبختانه صمیمیت دوستان،توجه و اهمیت دادن به موضوعاتی که در این فروم که مرتبط با مسائل مزدا و گروه بهمن عنوان و بیان میشه به اندازه ای هست که همه سعی میکنند که با توجه به تجربیات و اطلاعات خودشون راهنمایی ها شون رو بیان کنند.فرقی به جدید و قدیم بودنش نداره و خدا رو شکر بین خودمون دوگانگی و چند دستگی وجود نداره و همه(اکثر دوستان) باهم متحد و متفق القول هستیم و سعی میکنیم در حد امکان و توانمون اطلاعات درست و صحیح رو ارائه بدیم.چون مطالب عنوان شده در سایت ثبت خواهد شد و تاریخ انقضاء نخواهد داشت.این دنیا که چیزی نداشتیم.حداقل هر یک از هموطنان میاد موضوعی رو مطالعه و دنبال میکنه به یه نتیجه ای برسه و صلوات هم نفرستاد ،حد اقل نفرین و ناله پشت سرمون نمیاد
    امیدوارم تونسته باشیم که شما رو به پاسخ منطقی و قابل قبول نزدیک کرده باشیم.
    در پایان این هم لینک دانلود 2 نمودار گشتاور و قدرت مزدا 3 بر روی داینامومتر که در داخل کشور تست اون انجام که به صورت PDF میباشد و در اختیار دوستان قرار میگیرد؛

http://www.up.iranblog.com/images/xz...f8h9j1b8oz.pdf

http://www.up.iranblog.com/images/rtfy908fyv7okjbe.pdf

شاد و خرم،سلامت و پیروز و لحظات خوب و خوشی رو در پناه حق تعالی پیش رو داشته باشید...

21. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

foadost (23 January 2011), mmamushy (23 January 2011)

زمان پیوستن
    05 Feb 2011

پیش گزیده

با سلام به دوستان
    من 2 ماه پیش یک مزدا 3 مدل 87 خریدم که ظاهراً 16000 تا کار کرده بود. به قدری این ماشین تمیز بود که من بدون اینکه سوارش بشم، اقدام به خرید کردم. ولی بعد از سوار شدنش به خاطر صداهای مختلف از عقب ماشین حسابی حالم گرفته شد. صداهایی که به نظر می رسه از تاقچه عقب، صندوق عقب یا کمک های عقب باشه. میشه لطف کنید یکی از نمایندگیهای خوب مزدا رو برای رفع این مشکل صدا معرفی کنید؟ البته من محل کارم آزادی هستش. کسی نمایندگی مرادی رو تأیید میکنه؟ ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد