نمایش نتایج 1 به 9 از 9

نام گفتگو: برنامه های مخصوص بادا بر روی WAP سامسونگ

زمان پیوستن
    08 Jan 2011
    سپاس
    0
    از ایشان 13 بار و در 6 نوشته سپاسگزاری شده است

Unhappy برنامه های مخصوص بادا بر روی WAP سامسونگ

شما دوستان عزیز میتوانید برنامه های زیر را با مراجعه به بخش WAP سامسونگ فارسی دانلود کنید

· طالع بینیچینی : با استفاده از نرم افزارطالع بینی چینی در مورد شخصیت خود و دیگران و روابط و علایق آنها بیشتر بدانید .

· دیوان حافظ :نرم افزار دیوان حافظ شامل تمامی غزلیات ، قصاید ، مثنویات ، مقطعات ، رباعیات حافظ همیشه همراه شما خواهد بود .

· تعبیر خواب: نرم افزار تعبیر خواب امکان تعبیر خواب کامل و جامعی را فراهم می کند. تعبیر خواب بر اساس کلمات می باشد و استفاده از آن به علت دسته بندی کلمات بسیار ساده است.

· عملیات رودخانه : با بازی مهیج عملیات رودخانه با هدف قراردادن و انهدام جت ها ، کشتی ها و چرخبالهای دشمن و سوختگیری ، در مواقع لازم را تجربه کنید .

· استاد بولدوزر : با بازی مهیج استاد بولدوزر سنگ های موجود در بازی را بر روی اهداف قرمز جا به جا کنید و لذت ببرید .

· نرم افزار بانک ها : نرم افزار های بانکداری الکترونیکی بانک های زیر در این WAP موجود می باشد :
    · اقتصاد نوین
    · کشاورزی
    · ملت
    · ملی
    · پارسیان
    · پاسارگاد
    · صادرات
    · تجارت

آدرس اینترنتی : http://www.m.ir.samsungmobile.com

2. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی A_DeVelopEr به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (13 January 2011),epsi1on (13 January 2011),PAYAM (13 January 2011)

زمان پیوستن
    09 Mar 2007
    سپاس
    1,068
    از ایشان 1,747 بار و در 695 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

با تشکر از شما دوست عزیزم.
    ولی به نظرم بهتره دوستان از نرمافزارهای بانکی این مجموعه استفاده نکنند، و هر کدوم رو که خواستن از سایت همون بانک یا از شعبش دریافت کنن و داخل برنامه هایی که از سایر جاها دریافت کردن اطلاعات حساسشون (از جمله رمز همراه بانک و یا سایر اطلاعات حساس) رو وارد نکنن.
    البته آدرس بالا ساب دامین samsungmobile.com هست که سایت معتبری هست (درسته میگم؟) ، ولی باز به نظرم بهتره هر نرم افزار از سایت همون بانک یا از شعبش گرفته بشه...

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 5
    سپاس
    8,777
    از ایشان 15,454 بار و در 4,177 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

من با PC نتونستم آدرس بالا رو باز کنم و احتمال‌ش هست که صرفن بزارهای موبایل‌های سامسونگ برای این آدرس تراست باشه.
    اما برای تشخیص اصالت برنامه‌های بانک‌ها کافیه یکی از دوستان زمان کوتاهی وقت بذاره و فایل‌های داونلود شده از این آدرس رو با فایل داونلود شده از آدرس اصلی بانک‌ها از نظر MD5 و CRC چک کنه و اگر یکی بود قطعن هر دو دسته‌ی این فایل‌ها یکی خواهند بود.

5. کاربر زیر از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

epsi1on (13 January 2011)

زمان پیوستن
    09 Mar 2007
    سپاس
    1,068

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط PAYAM مشاهده گفتگو
    من با PC نتونستم آدرس بالا رو باز کنم و احتمال‌ش هست که صرفن بزارهای موبایل‌های سامسونگ برای این آدرس تراست باشه.
    اما برای تشخیص اصالت برنامه‌های بانک‌ها کافیه یکی از دوستان زمان کوتاهی وقت بذاره و فایل‌های داونلود شده از این آدرس رو با فایل داونلود شده از آدرس اصلی بانک‌ها از نظر MD5 و CRC چک کنه و اگر یکی بود قطعن هر دو دسته‌ی این فایل‌ها یکی خواهند بود.
    نظر شما کاملا متین هست. در هر حال چیزی بود که به ذهن من رسید، و خودم ترجیح میدم در بحثهای مالی جوانب احتیاط رو تا اونجایی که به ذهنم میرسه رعایت کنم (تغریبا همیشه ).
    اگر اینرو در نظر بگیریم برنامه ها با همون قالب اصلی روی این سایتی که دوست عزیزمون معرفی کردند هست (نمیدونم مثلا فشرده و یا ... نشده باشن)، و بعدا هم فایلها روی سرور تغییری نمیکنن، با این راه میشه به یکسان بودن برنامه ها با نسحه اصلیشون پی برد...
    ولی در مورد آدرس من به حد کافی با DNS آشنایی ندارم، یعنی میشه همچین کاری کرد که مثلا از کامپیوترهای معمولی نشه ادرس IP یه دامنه رو فهمید؟

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 5
    سپاس
    8,777

پیش گزیده

ولی در مورد آدرس من به حد کافی با DNS آشنایی ندارم، یعنی میشه همچین کاری کرد که مثلا از کامپیوترهای معمولی نشه ادرس IP یه دامنه رو فهمید؟
    مسئله IP نیست، با فراگیر شدن استفاده از موبایل‌ها و گجت‌ها بجای استفاده از PC و لپ‌تاپ در استفاده از اینترنت، طراحان سایت‌ها هم به ساختن قالب‌های ویژه موبایل رو آورده‌اند که قابل استفاده در صفحه کوچک‌تر موبایل‌ها باشد. (اطلاعات بیشتر) با یسری اسکریپت ساده براحتی شما خواهید فهمید که بازدیدکننده شما از PC استفاده می‌کند یا از موبایل، و چه برازری دارد و چه رزولوشن و سیستم‌عامل و اطلاعات بی‌شمار دیگر. بنابراین همان‌طور که در سایت‌های معتبر رسم است می‌توان بازدیدکننده موبایلی را به نسخه موبایل وب‌سایت ری‌دایرکت کرد (در اکثر سایت‌ها زیردامنه m.domain.com یا domain.com/m ورژن مخصوص موبایل است) و می‌توان اجازه بازدید رو هم فقط منحصر به نوع خاصی از موبایل و برازر کرد. برای همین من حدس زدم شاید سامسونگ هم مثل سونی‌اریکسون همین روش رو برای آدرس اختصاصی‌ش برای موبایلی‌ها بگار برده باشه.

بحث‌مون خیلی آف‌تاپیک شد، دوست داشتی یه تاپیک جدید باز کن بحث کنیم در موردش.

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (15 January 2011),epsi1on (15 January 2011),mil-i300 (15 January 2011)

زمان پیوستن
    09 Mar 2007
    سپاس
    1,068

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط PAYAM مشاهده گفتگو
    مسئله IP نیست، با فراگیر شدن استفاده از موبایل‌ها و گجت‌ها بجای استفاده از PC و لپ‌تاپ در استفاده از اینترنت، طراحان سایت‌ها هم به ساختن قالب‌های ویژه موبایل رو آورده‌اند که قابل استفاده در صفحه کوچک‌تر موبایل‌ها باشد. (اطلاعات بیشتر) با یسری اسکریپت ساده براحتی شما خواهید فهمید که بازدیدکننده شما از PC استفاده می‌کند یا از موبایل، و چه برازری دارد و چه رزولوشن و سیستم‌عامل و اطلاعات بی‌شمار دیگر. بنابراین همان‌طور که در سایت‌های معتبر رسم است می‌توان بازدیدکننده موبایلی را به نسخه موبایل وب‌سایت ری‌دایرکت کرد (در اکثر سایت‌ها زیردامنه m.domain.com یا domain.com/m ورژن مخصوص موبایل است) و می‌توان اجازه بازدید رو هم فقط منحصر به نوع خاصی از موبایل و برازر کرد. برای همین من حدس زدم شاید سامسونگ هم مثل سونی‌اریکسون همین روش رو برای آدرس اختصاصی‌ش برای موبایلی‌ها بگار برده باشه.

بحث‌مون خیلی آف‌تاپیک شد، دوست داشتی یه تاپیک جدید باز کن بحث کنیم در موردش.
    ممنون از توضیحات، ولی منظور من این بود انگار اصلا همچین ادرسی ثبت نشده (این ادرس: http://www.m.ir.samsungmobile.com/) (یا اگر هم شده نمیشه از کامپیوتر معمولی من نام دامنش رو resolve کرد و پیفام Server Not Found ظاهر میشه، برای شما هم همینطوره یا فقط برای من اینطوره؟).
    یعنی از موبایلهای سامسونگ میشه این آدرس بالا رو دید؟

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 5
    سپاس
    8,777

پیش گزیده

اینا ساب‌دامینه و بسته به پروایدر سایت داره که ایجادش کرده باشه یا نه و برای من هم آدرس بالا اروری مشابه شما می‌ده، ولی آدرس http://ir.samsungmobile.com/ برای من ok ـه پس بحث ثبت نشدن منتفیه و برای همین حدس زدم که احتمابش هست صرفن این آدرس برای موبایل‌ها باز باشه.

11. کاربر زیر از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

epsi1on (16 January 2011)

زمان پیوستن
    09 Mar 2007
    سپاس
    1,068

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط epsi1on مشاهده گفتگو
    ممنون از توضیحات، ولی منظور من این بود انگار اصلا همچین ادرسی ثبت نشده (این ادرس: http://www.m.ir.samsungmobile.com/) (یا اگر هم شده نمیشه از کامپیوتر معمولی من نام دامنش رو resolve کرد و پیفام Server Not Found ظاهر میشه، برای شما هم همینطوره یا فقط برای من اینطوره؟).
    یعنی از موبایلهای سامسونگ میشه این آدرس بالا رو دید؟
    دوست عزیزمون جناب negary جواب سوال من رو توی پیغام خصوصی دادند و بخاطر اینکه احتمالا هنوز نام کاربریشون فعال نشده بود و امکان زدن پست رو نداشتند فرمودند تا این قسمت فرمایشاتشون رو من پست کنم:

یک نکته که آدرسی که گذاشته شده , آدرس wapهست و همونطور که می دونید wap ها از طریق موبایل در دسترس هستند !
    یعنی شما باید این آدرس رو در browser موبایل خودتون بزنید
    درباره با اعتبار برنامه ها , سامسونگ اعتبار خوبی داره و wap سامسونگ رسمی هست بنابراین نگرانی وجود نداره !
    و اینکه
    بازی عملیات رودخانه همون river ride بازی معروف آتاری هست !
    مشکلم رو هم متوجه شدم، فکر کردم منظور از wap همون Wireless Access Point هست و اصلا هم ربطشو نفهمیدم به قضیه!!، ولی با توضیحات دوست عزیزمون متوجه شدم مقصود چیزی بنام Wireless Application Protocol هست که اصلا هم نمیشناختمش (تا اونجایی که فهمیدم تو این سیستم وظیفه تبدیل نام دامنه به شناسه ی آی-پی در جایی غیر از کامپیوتر کاربر (در جایی بنام WAP Gateway) انجام میگیره).

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 5
    سپاس
    8,777

پیش گزیده

WAP نسل قدیمی اینترنت در گوشی‌های موبایل است که مبتنی بر نوشته بود و در اکثر گوشی‌های ساده پشتیبانی می‌شد. در آن زمان بسیاری از سایت‌ها هم نسخه‌ی وپ برای سایت‌شون ارائه می‌دادند که البته با ظهور GPRS و فراگیر شدن گوشی‌های با صفحه‌ی رنگی بزرگ خیلی از زودتر از اونچه که پیش‌بینی می‌شد WAP از دور خارج شد. البته هنوز WAP بصورت یک اصطلاح برای خدمات موبایلی اطلاق می‌شود.
    اطلاعات بیشتر:
    http://www.iritn.com/ITshow-news-5552.htm
    http://en.wikipedia.org/wiki/Wireles...ation_Protocol
    http://www.libanphone.com/gsm-wap.htm

+ یوزر ایشون (negary) رو هم اکتیو کردم.

14. کاربر زیر از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

epsi1on (16 January 2011)

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد