تبليغات در پي‌هالز

مشاهده دست آورد همه پرسی: بهترین بیمه گزار از نظر شما کدام است؟

رای دهنده
48. شما نمی‌توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بیمه البرز

3 6.25%
  • بیمه دانا

2 4.17%
  • بیمه پارسیان

5 10.42%
  • بیمه ایران

22 45.83%
  • بیمه آسیا

4 8.33%
  • بیمه سینا

0 0%
  • بیمه نوین

3 6.25%
  • سایر بیمه گزارها

9 18.75%
صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 54

نام گفتگو: بحث در مورد انتخاب و نوع بیمه ی ماشین

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط alex_pk مشاهده گفتگو
    مرسی دوست عزیز
    این کارت طلائی جریانش چیه؟
    چی هست اصلا از کجا میشه گرفت؟
    کارت طلایی اولاً خیلی معروفه و تعجب میکنم تا به حال نشنیدی , وقتی یه ماشین از ایران خودرو میگیری یه کارت گارانتی و بیمه نامه ی کامل میدن که به همین میگن کارت طلایی .البته اطلاعات دقیق تر رو دوستان باید بگن ( جالبه تو اینترنت همین مطلب رو سرچ کردم همه ی سایتای مرتبط فیلتر هستش )
    از جای خاصی نمیشه بگیری ، باید ماشین صفر بخری .

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

دوستان در رابطه با این قضیه که دیه داره گرون میشه ( از 16 خرداد 90 تومن میشه ) باید بیمه نامه هارو عوض کنیم تا اون مبلغ اضافه شده ی دیه رو در بخش بیمه ی شخص ثالث داشته باشیم ؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره بگه

زمان پیوستن
    27 Jan 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تیپ5 مدل83-تندر LP 87
    گوشی موبایل
    LG 3D MAX

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط gilase_tanha2020 مشاهده گفتگو
    دوستان در رابطه با این قضیه که دیه داره گرون میشه ( از 16 خرداد 90 تومن میشه ) باید بیمه نامه هارو عوض کنیم تا اون مبلغ اضافه شده ی دیه رو در بخش بیمه ی شخص ثالث داشته باشیم ؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره بگه
    تا جاییکه من میدونم، بله. باید به نمایندگی ها مراجعه کنید و مبلغی برای افزایش سقف خسارت پرداخت کنید. که قاعدتا باید به مدت باقی مانده از مدت بیمتون هم بستگی داشته باشه.

4. کاربر زیر از دوست گرامی اینجانب به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gilase_tanha2020 (21 May 2011)

زمان پیوستن
    10 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پيكاپ فوتون ديزلي 4X4
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 1020

پیش گزیده

شنبه دوستم با یه پراید تصادف کرد که پرایده مقصر بود!بنده خدا راننده پرایده گفت بریم بیمه تا خسارت رو بهتون بدم!دوستم هم فکر کرد که بیمه ایران و آسیا و ... هست وقتی رفتن فهمید بیمه پارسیان هست!کارشناس که اومد به دوستم گفت این ضربه ایی که خورده مال قدیم هست و شما اصلا تصادف نکردید!!!!
    دوست من همون جا کف کرد.....
    هرچی گفت که بابا این بنده خدا از فرعی زده به من و خود راننده هم گفت توی کتش نرفت بعد دوستم رفت یک کارشناس دیگه آورد و اون با هزار زور و زحمت براش 190 هزار تومن نوشت که هزینه اش هم بیشتر از اینها شد حدود 300 هزار تومن!خوب ببینید بیمه هم مثل ماشین شانسی هست!
    من خودم بیمه ماشینم همون اول که از کارخونه گرفتم پارسیان بود!یک تصادف کردم!خدا به سر شاهده اینقدر اذیت کردن که دیگه نزدیک بود توی دفتر بیمه کارشناس رو با ماشین ببرم جاده هراز و بندازم ته دره!!!!!
    اعصاب آدم رو بهم میریزن!بعد از اون یک بار که یک هفته به اتمام بیمه مونده بود زنگ زدن برای نظرسنجی کیفی و یادآوری بیمه نامه و من هم در جواب همه سوالات فقط گزینه خیلی بد رو میگفتم و در آخر هم این رو گفتم:
    بدترین بیمه در هفت آسمان و هفت زمین بعد از معلم(البته اون موقع بیمه معلم رو نمی شناختم بعد که بیمه کردم گفتم 100 رحمت به پارسیان) شما هستید!
    ولی هنوز هم میگم که بدترین بیمه معلم هست!طرف اومده بود نصف پرایدش نبود!!!!!
    از بغل زده بود به تیر برق فقط خدا بهش رحم کرده بود که زنده مونده بود!با آتل و عصا و یک همراه اومده بود بهش گفتن ماشین شما فقط 300 هزارتومن خرج داره!!!!!
    بنده خدا تا یک ساعتی فقط داشت فکر میکرد که اینا چطوری حساب کردن؟!!!
    در سمت شاگرد و گلگیر و داخل موتور کامل ترکیده بود!
    خدا عاقبت همه رو ختم به خیر کنه....!
    دوستان سمت پارسیان هم برید مشکلی نیست فقط شما رو به مقدساتتون قسم میدم سمت بیمه معلم نرید!!!!بدترین بیمه در کل کره زمین و کهکشان راه شیری این بیمه هست!به نوعی این بیمه دزدی به شیوه نوین و اداری هست!

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Mehrdad_jafari89 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

اینجانب (15 June 2011), hajarash (16 October 2011)

زمان پیوستن
    05 Feb 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Samand 86 XU7
    گوشی موبایل
    Asha 200

پیش گزیده

سلام دوستان
    من هم پارسیان داشتم و هم ایران
    ایران خیلی بهتره و بعدش پارسیان
    خدارو شکر اصلا اسفاده نکردم
    ولی برای یکی از آشنایام که رفتیم ایران
    درجا چک داد.... خیلی هم بیشتر از خسارت داد

هیچگاه به خدا نگو مشکل بزرگی دارم به مشکل بگو خدای بزرگی دارم...

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

دوستان امروز بیمه ی ایران شخص ثالث واسه سمند 87 با 20% تخفیف شد 261000 تومن .البت تا 278000 تومن قیمت گرفتم که این اختلاف قیمت واسه خسارت پرداختی به راننده ماشین مقصر هست که واسه بیمه ی من 10 میلیون بود و خسارت مالی 2 تومن و دیه تا 60 تومن .البته اینم از طرف پرسیدم که اگه سقف دیه رو تا 70 تومن و خسارت مالی رو تا 3 تومن در نظر میگرفت مبلغ بیمه میشد 300000 تومن

زمان پیوستن
    16 Jun 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مگان اتومات

پیش گزیده

من خودم بیمه دی را انتخاب میکنم.
    اخیرا یه مدیر عامل جدید برا بیمه دی انتخاب شد:
    جناب پروفسور فتح نژاد که دارای سوابق عالی میباشد.

پروفسور فتح نژاد مدیرعامل بیمه دی شد - دوشنبه, خرداد 23, 1390

اعضای هیات مدیره بیمه دی، در جلسه شماره 113 خود، پروفسور فرامرز فتح نژاد را به عنوان مدیرعامل این بیمه انتخاب کردند.
    فتح نژاد که دکترای ریاضیات کاربردی، گرایش نظریه شبکه خود را از دانشگاه ایالتی ممفیس آمریکا اخذ کرده، پیش از این مشاور رئیس کل و مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تحلیلگر و محاسبه اکچواری شرکت بیمه "استیت فارم" آمریکا، رئیس هیات مدیره شرکت مدیریت it سازمان بورس تهران، رئیس کارگروه تدوین سند چشم انداز "کاربرد ict در صنعت بیمه" به عنوان بخشی از سند چشم انداز جامعه اطلاعاتی کشور و ... بوده است.
    در سوابق فرهنگی مدیرعامل بیمه دی که افتخار عضویت در خانواده شهداء – یک برادر دکتر فتح نژاد شهید و برادر دیگر ایشان جانباز هستند – را دارد؛ مواردی چون سرپرست دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در آمریکا در سالهای 70 تا 77، مسئول جهاد دانشجویی انجمن اسلامی دانشجویان مرکز آمریکا، عضو شورای هماهنگی فعالیت های فرهنگی در آمریکا، عضو شورای مرکزی و دبیرکل تبلیغات انجمن های اسلامی دانشجویان در آمریکا و کانادا، عضو موسس شاخه آمریکای مجمه جهانی اهل بیت (ع)، قائم مقام ستاد استراتژیک ایرانیان وزارت امور خارجه و ... به چشم می خورد.
    پروفسور فتح نژاد که دوره هایی نظیر سیستم های اتوماسیون اداری شرکت "IBM" را در سوابق تخصصی خود دارد، دارای سوابق آموزشی قابل تاملی مانند مدیریت گروه ریاضی دانشگاه استریر آمریکا،مدرس دانشگاه ایلی نویز آمریکا، استاد کالج مانت مانت سینت مری مریلند و ... نیز می باشد.

http://www.dayins.com/Admin/%D8%AE%D...2/Default.aspx

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی صدر الفضلا به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

atosa_irani (9 July 2011), gilase_tanha2020 (20 June 2011)

زمان پیوستن
    01 Feb 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تیپ 5
    گوشی موبایل
    sony ericsson p990i

پیش گزیده

اگر خصوصی باشه شاید بتونه شخص تاثیری تو کیفیت بیمه داشته باشه وگرنه اگر این هم دولتی باشه متاسفانه افراد توانمند و متخصص هیچ کمکی نمی تونن بکنن چون سیستم از اون بالاها ایراد داره .

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Real Madrid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

gilase_tanha2020 (26 June 2011), safasony (21 June 2011)

زمان پیوستن
    29 Aug 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Lifan 620
    گوشی موبایل
    imate

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Real Madrid مشاهده گفتگو
    اگر خصوصی باشه شاید بتونه شخص تاثیری تو کیفیت بیمه داشته باشه وگرنه اگر این هم دولتی باشه متاسفانه افراد توانمند و متخصص هیچ کمکی نمی تونن بکنن چون سیستم از اون بالاها ایراد داره .
    تایید میشه
    خدایا چنان کن سر انجام کار توخوشنود باشی و ما رستگار

زمان پیوستن
    16 Jun 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مگان اتومات

پیش گزیده

اره بیمه دی خصوصی است و بانک دی و بیمه دی سهامدار همدیگر هستند.

15. کاربر زیر از دوست گرامی صدر الفضلا به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gilase_tanha2020 (26 June 2011)

زمان پیوستن
    08 Jul 2011
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    ماکسیما
    گوشی موبایل
    apple

پیش گزیده

بنده دو سالی هست که تمامی اموال شرکت و دفترم را با بیمه حوادث بیمه دی قرارداد دارم خیلی برخورد محترمانه ایی با مشتری دارند.
    ماشین ام را بیمه بدنه بیمه دی کردم.
    خیلی راضی ام

17. کاربر زیر از دوست گرامی faranak_khoshghel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gilase_tanha2020 (9 July 2011)

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

دوستان بيمه ماشينم 4 روزه ديگه تموم ميشه ، بيمه ايران ميگفت فعلاً ديه رو 60 تومن حساب ميكنن و 2 تومن خسارت ميشه 293000 تومن و با ديه 90 تومن و 2 تومن خسارت ميشه 394000 تومن ( بيمه پاسارگاد ميشه 373000 ) و بيمه ايران با 5 تومن خسارت مالي ميشه 408 تومن . اگه من ماشين رو بيمه با ديه 60 تومن كنم چند ماه بعد كه ديه 90 تومن ميشه و اگه خداي نكرده بخوام از بيمه استفاده كنم ،‌واسم مشكلي پيش مياد يا نه ؟‌ راستي ماشين 4 سال تخفيف داره .
    بيمه بدنه با تخفيفاتش شد 140000 تومن كه به نظر من خيلي ارزش داره (‌ 20% واسه تخفيف بيمه كم شد و 20% هم بخاطر فرهنگي بودن بيمه گزار )

زمان پیوستن
    12 Oct 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 SD V8

پیش گزیده

بيمه ايران

20. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی soheiil به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

hajarash (16 October 2011), sohrab3000 (16 October 2011)

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد