تبليغات در پي‌هالز

مشاهده دست آورد همه پرسی: بهترین بیمه گزار از نظر شما کدام است؟

رای دهنده
48. شما نمی‌توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بیمه البرز

3 6.25%
  • بیمه دانا

2 4.17%
  • بیمه پارسیان

5 10.42%
  • بیمه ایران

22 45.83%
  • بیمه آسیا

4 8.33%
  • بیمه سینا

0 0%
  • بیمه نوین

3 6.25%
  • سایر بیمه گزارها

9 18.75%
صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 54

نام گفتگو: بحث در مورد انتخاب و نوع بیمه ی ماشین

زمان پیوستن
    16 Dec 2004
    شهر
    تـهران بــــــــــــــــــزرگ
    اتومبيل
    RENAULT MEGAN 2000CC
    گوشی موبایل
    now:NOKIA N70 & N79

پیش گزیده

بیمه توسعه خیلی عالیه.

2. کاربر زیر از دوست گرامی سود انباشته به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohajer_137860 (18 February 2011)

زمان پیوستن
    26 Jun 2008
    شهر
    بچه شهر
    اتومبيل
    ندارم+پراید بابا
    گوشی موبایل
    K800

4. کاربر زیر از دوست گرامی aminkhan2008 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gilase_tanha2020 (19 February 2011)

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط aminkhan2008 مشاهده گفتگو
    من که بیمه ام 7سال تخفیف داره و آسیا بوده بخواهم بروم بیمه بکنم میتونم یک بیمه دیگر مثل توسعه یا نوین یا پارسیان بکنم(چون ظاهرا بگفته خودشون تخفیف میدهند) ؟
    در ضمن یک سایتی نیست که قیمت بیمه ثالث برای بیمه های شرکتهای مختلف را نشون بده؟
    nدوست من بعضی از بیمه گزارها این کارو انجام میدن و تخفیف سایر بیمه هارو قبول میکنن و اگه گفتن میشه حتماً میشه.حتماً به شعبه های مختلف بیمه مراجعه کن آخه مثلاً 4 تا بیمه ی ایران که در شهری وجود داره هر کدوم شرایط مختلفی داره و همه مثل هم نیستن ( خودم تازه متوجه شدم )
    واسه قیمت بیمه ثالث من که همچین سایتی ندیدم و خوشحال میشم اگه باشه.

زمان پیوستن
    02 Feb 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تیپ 5
    گوشی موبایل
    sony ericsson p990i

پیش گزیده

بیمه شخص ثالث با عوض شدن بیمه گذار منتقل میشه و تخفیفش هم در نظر گرفته میشه.فرض کنید شما یه ماشینی رو خریدید که 5 سال تخفیف بیمه داشته .در این صورت در سال ششم همون بیمه به نام شما صادر شده و تخفیفات منظور میشه .یه توصیه هم می کنم که هر کسی که ماشین دست دوم می خره بعد از تعویض پلاک و سند زدن بره نمایندگی همون بیمه و یه اصلاحیه بزنه و بیمه رو با پلاک و اسم خودش تغییر بده .

7. کاربر زیر از دوست گرامی Real Madrid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gilase_tanha2020 (19 February 2011)

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

اگه با پلاک جدید تطبیق داده نشه و خدای نکرده تصادفی رخ بده به مشکل بر می خورن ؟ آخه ماشین من که با پلاک قبلیشه هنوز و بیمه هم ایران .هر بیمه ی ایرانی میتونم برم و این کارو انجام بدم ؟
    ممنون که گوشزد کردی

زمان پیوستن
    02 Feb 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تیپ 5
    گوشی موبایل
    sony ericsson p990i

پیش گزیده

بله به هر نمایندگی بیمه ایران که مراجعه کنی می تونن برات اصلاحیه بزنن. بله مشکل بر می خورید چون اونا بیمه گذار رو می شناسن و اگر قرار باشه خسارتی بدن به نام اون شخص چک صادر میشه (البته من هم اینو شنیدم و 100% مطمئن نیستم) ولی چون هیچ هزینه ای نداره بهتره که هر چه زودتر انجام بدید .

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Real Madrid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

gilase_tanha2020 (21 February 2011), mojtaba2741 (4 March 2011)

زمان پیوستن
    10 Apr 2011
    اتومبيل
    سمند ال ایکس مولتی پلکس، پراید GLXi
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

متأسفانه توی کشور ما خوب و بد بودن بیمه ها بستگی به خصوصیات اخلاقی کارکنان هر شعبه داره!! بنابراین شعبه ی یک بیمه مشخص در یه جای ایران میتونه بهترین بیمه ی جهان! باشه ولی شعبه دیگه ای از همون بیمه در یه جای دیگه از کشور، بدترین بیمه تاریخ بشریت!

12. کاربر زیر از دوست گرامی vahidbaq به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gilase_tanha2020 (3 May 2011)

زمان پیوستن
    26 Aug 2006
    شهر
    تهران

پیش گزیده

سلام دوستان
    من در مورد بیمه هی چی نمی دونم
    چه بیمه هایی هست ....بیمه شخص ثالث و بدنه و چیز دیگه ای هم هست یا همین دوتاست؟
    ماشینی که از ایران خودرو می گیریم ( 206 هاچ بک اردیبهشت) چه بیمه ای داره ؟ شخص ثالث یا بدنه؟ چه مدت؟ آیا نیازه تغییر بدم یا می تونه همون باشه و مال چه بیمه ایه؟
    الان نرمال قیمت بیمه شخص ثالث و بدنه چه قیمتیه و چه مدته؟
    کدوم شرکت بیمه بهتر هست؟ و بصورت نرمال یه 206 برای بیمه بدنه و شخص ثالث تا چه مقدار هزینه نیاز داره؟
    جریان این تخفیف جیه که دوستان می گن مثلا فلان بیمه من 5 سال تخفیف داره؟ تخفیف چی؟

کلا یکی یه توضیح کلی بده خیلی ممنون می شم.(فقط منو ارجاع ندید سایت بیمه دی)

مرسی.
    آخرین ویرایش به وسیله alex_pk : 3 May 2011 در 09:28 PM

زمان پیوستن
    10 Apr 2011
    اتومبيل
    سمند ال ایکس مولتی پلکس، پراید GLXi
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

ماشین های ایران خودرو فعلا بیمه شخص ثالثشون یک ساله "پارسیان" هست که بد نیست. بیمه بدنه هم احتمالاً یه چیزی با تخفیف داره که روی قیمت ماشن محاسبه میشه. (چون ماشین من سمند هست، بجای بیمه بدنه، کارت طلایی داره به همین خاطر مطمئن نیستم بقیه ماشین هاشون چطوریه). معمولاً توی خود نمایندگی ها، شعبه بیمه پارسیان هست، می تونید سوال کنید.
    نرخ بیمه بسته به ماشین فرق می کنه ولی برای ماشین های معمولی چه ثالث و چه بدنه، هرکدوم سالانه حداقل حدود 250-300 هزار تومن هست.
    تخفیف هم اگر در طول هر یک سالی که بیمه هستید ازش استفاده نکنید (تصادف و خسارت نداشته باشید) به ازای هر سال حدوداً 5% تخفیف داره. یعنی اگه 5 سال تصادف نداشته باشید، 25% تخفیف میگیرید. البته بیمه های مختلف ممکنه یکم فرق کنه.

15. کاربر زیر از دوست گرامی vahidbaq به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gilase_tanha2020 (4 May 2011)

زمان پیوستن
    26 Aug 2006
    شهر
    تهران

پیش گزیده

مرسی دوست عزیز
    این کارت طلائی جریانش چیه؟
    چی هست اصلا از کجا میشه گرفت؟

زمان پیوستن
    26 Jun 2008
    شهر
    بچه شهر
    اتومبيل
    ندارم+پراید بابا
    گوشی موبایل
    K800

پیش گزیده

دوست عزیز تخفی ثالث مگر اینقدر کمه؟
    من پرایدمون 6 ساله تخفیف خورده پارسال حدود 50 یا 60 درصد تخفیف حق بیمه ثالث خورده. اینجور که شما میگید باید تخفیف من 35 درصد باشه در صورتی که مطمئنم بالای 50 درصد هست.مگر تخفیف بیمه های ثالث در شرکتهای مختلف با همدیگر فرق میکنه؟بیمه آسیا دارم.

راستی جریان جاهایی که تبلیغ میکنند میگویند بیمه ثالث با تخفیف10% و یا بدنه با 70% تخفیف چیه؟

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

دوست عزیز ،
    بعضی از بیمه گزارها به بهانه های مختلف تخفیف میدن ، مثلاً 22 بهمن ، عید غدیر و . . . . پس این تخفیف با تخفیف بیمه خودتون که سالی 5% درصد هست جمع میشه .
    بیمه بدنه با 70% تخفیف ؟ بعید می دونم ، اینطوری که خیلی مفت میشه.باز 10% منطقی هست و اینم به خاطر اینه که بین بیمه گزارها رقابت هست و حتی بین شعب یه بیمه گزار هم تخفیف های مختلفی میبینی .

زمان پیوستن
    10 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پيكاپ فوتون ديزلي 4X4
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 1020

پیش گزیده

دوستان من برادرانه از شما تقاضا دارم اگر حتي ماشينتون رو هم بيمه نكرديد فقط سمت بيمه معلم نريد! چرا؟؟؟؟؟؟؟
    بيمه معلم = مجموعه اي از افراد بي ادب و بي نزاكت به همراه خساست مثال نزدني كه فقط مي توان گفت فقط فرانسوي ها اينقدر خسيس هستن!
    بيمه معلم = هدر دادن وقت و پول و امنيت

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند