تبليغات در پي‌هالز

مشاهده دست آورد همه پرسی: بهترین بیمه گزار از نظر شما کدام است؟

رای دهنده
48. شما نمی‌توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بیمه البرز

3 6.25%
  • بیمه دانا

2 4.17%
  • بیمه پارسیان

5 10.42%
  • بیمه ایران

22 45.83%
  • بیمه آسیا

4 8.33%
  • بیمه سینا

0 0%
  • بیمه نوین

3 6.25%
  • سایر بیمه گزارها

9 18.75%
صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 54

نام گفتگو: بحث در مورد انتخاب و نوع بیمه ی ماشین

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده بحث در مورد انتخاب و نوع بیمه ی ماشین

از اونجای که بیمه ها متنوع و دارای قیمت های مختلفی هستن واسه اینکه بتونیم بهترین بیمه رو انتخاب کنیم .وجود یک تاپیک لازم بود تا لااقل به سوالاتی که واسه خودم پیش میاد از بین بحث های شما دوستان برسم.دوستان در این تاپیک میتونن هر گونه بحثی در مورد بیمه ها داشته باشن ،چه از لحاظ قیمت بیمه ی ماشین ها،بهترین بیمه گزار،تجربه های شخصی و خلاصه هر بحثی که واسه بقیه مفید باشه.مطمئناً بچه هایی در این سایت هستن که بتونن جوابگوی سوالات باشن.

آخرین ویرایش به وسیله gilase_tanha2020 : 5 January 2011 در 11:21 AM

2. کاربر زیر از دوست گرامی gilase_tanha2020 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

safasony (15 June 2011)

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

یکی از دوستام با یه ماشین تصادف کرده بود چند وقت قبل و بیمه ی مقصر پارسیان بود .دوستم میگفت واسه خسارت داد اصلاً اذیت نکردن و واسه در ماشینش که یکم تو رفتگی ایجاد شده بود 150000 تومن بهش دادن.کسی تجربه ی بیمه پارسیان رو نداره ؟
    یه سوال دیگه که دارم اینه که من میخوام ماشینمو بیمه بدنه کنم ارزش داره 50000-60000 تومن بدم و بیمه ایران بکنم ؟آخه بیمه های دیگه ارزونترن و تخفیفای بیشتری رو قائل میشن و گاهی حتی تخفیف بیمه ی شخص ثالث بیمه ی ایران رو هم در نظر میگیرن.

زمان پیوستن
    14 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    اپتیما-پرشیا
    گوشی موبایل
    htc-diamond2

پیش گزیده

من باشم حتما یه بیمه شرکت خصوصی رو انتخاب میکنم مثل همین پارسیان یا بیمه اقتصاد نوین ،بیمه البرز هم خودم داشتم و راضی بودم اصلا سمت ایران و اسیا نمی رفتم چون برای شعور خودم احترام قائلم کافیه یه دفعه شما تشریف ببیرد پارکینگ بیهقی همه بیمه ها نمایندگی دارن کنار هم ؛ خودتون دستگیرتون میشه چی میگم تو بیمه پارسیان مثل ادم شماره میگیری نوبتت میشه میری می شینی رو صندلی کارت رو انجام میدی و میای ولی بیمه اسیا....چند وقت پیش دوستم تصادف کرد چون خیلی هوش و حواسش نبود من رفتم خودم رو راننده معرفی کردم و برای کارهای بیمه اش باهاش رفتم همین بیمه اسیای بیهقی ، انچنان ببخشید خر تو خر بود و انقدر مسوولینش بی ادب و بی مسولیت بودند که گویا طلبکارن از ادم دیگه کفرمون رو در اورده بودند جالب اینکه یکی دیگه از ارباب رجوع ها باهاشون دست بقیه شد و کار به کتک کاری کشید من اگه کلاهم هم بیفته سمت ایران و اسیا نمیرم

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط dawkins مشاهده گفتگو
    من باشم حتما یه بیمه شرکت خصوصی رو انتخاب میکنم مثل همین پارسیان یا بیمه اقتصاد نوین ،بیمه البرز هم خودم داشتم و راضی بودم اصلا سمت ایران و اسیا نمی رفتم چون برای شعور خودم احترام قائلم کافیه یه دفعه شما تشریف ببیرد پارکینگ بیهقی همه بیمه ها نمایندگی دارن کنار هم ؛ خودتون دستگیرتون میشه چی میگم تو بیمه پارسیان مثل ادم شماره میگیری نوبتت میشه میری می شینی رو صندلی کارت رو انجام میدی و میای ولی بیمه اسیا....چند وقت پیش دوستم تصادف کرد چون خیلی هوش و حواسش نبود من رفتم خودم رو راننده معرفی کردم و برای کارهای بیمه اش باهاش رفتم همین بیمه اسیای بیهقی ، انچنان ببخشید خر تو خر بود و انقدر مسوولینش بی ادب و بی مسولیت بودند که گویا طلبکارن از ادم دیگه کفرمون رو در اورده بودند جالب اینکه یکی دیگه از ارباب رجوع ها باهاشون دست بقیه شد و کار به کتک کاری کشید من اگه کلاهم هم بیفته سمت ایران و اسیا نمیرم
    این حرفو قبول دارم که مسئولین بیمه ی ایران تقریباً میشه گفت خودشونو میگیرن ولی واسه دادن خسارت آدمو زیاد اذیت نمی کنن.از بیمه پارسین هم تازگیا خیلی تعریف از دوستانم شنیدم.شاید این دفعه شاید با پارسیان بیمه کنم.ولی کارشناس بیمه البرز یه دفع واسه تصادفی که داشتم یه طوری باهام برخورد میکرد که انگار خودش میخواد از جیبش پول بده.

یه سوال ؟
    دوستان واسه خسارت مالی اگه بخوام سقف تعهدات بیمه رو 5 میلیون بکنم ( واسه 206 ) حدوداً چقدر تفاوت داره ؟اصلاً میشه همین الان این کارو انجام داد یا حتماً مدت بیمه باید تموم شه ؟بیمه ی ایران رو میدونم که میشه تا 10 میلیون این سقف تعهدات رو بالا برد ولی بیمه های دیگرو اصلاً در جریان نیستم.

زمان پیوستن
    08 Sep 2006
    شهر
    کاشان
    اتومبيل
    V8 و EF7 Petrol
    گوشی موبایل
    SAMSUNG Galaxy S GT-I9000

پیش گزیده

یه سوال دیگه که دارم اینه که من میخوام ماشینمو بیمه بدنه کنم ارزش داره 50000-60000 تومن بدم و بیمه ایران بکنم ؟
    چه ماشینی رو 50 60 هزار می گیرن بیمه بدنه می کنن ؟!
    یه سوالی هم راجع به بیمه ی ثالث داشتم. اگه ما بیمه ی شخص ثالثمون 2 سال تخفیف خورده باشه, یعد بیمه گزارمون رو بخوایم عوض کنیم, این تخفیف رو در نظر می گیرن یا خیر ؟

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mortezagipsy مشاهده گفتگو
    چه ماشینی رو 50 60 هزار می گیرن بیمه بدنه می کنن ؟!
    یه سوالی هم راجع به بیمه ی ثالث داشتم. اگه ما بیمه ی شخص ثالثمون 2 سال تخفیف خورده باشه, یعد بیمه گزارمون رو بخوایم عوض کنیم, این تخفیف رو در نظر می گیرن یا خیر ؟
    دوست عزیز منظورم 50-60 تومن اضافه پرداخت کنم بود ،آخه بیمه ایران معمولاً گرون تر هستش.
    بعضی از بیمه ها قبول میکنن.البته فقط بعضی ها.من که پرسیدم تا میگفتم بیمه ایران هس میگفتن میشه و بعضی ها هم میگفتن نمیشه .کلاً حساب کتاب نداره.دقیقاً نمیدونم کدوم بیمه ها قبول میکردن

8. کاربر زیر از دوست گرامی gilase_tanha2020 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mortezagipsy (11 January 2011)

زمان پیوستن
    27 Jan 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تیپ5 مدل83-تندر LP 87
    گوشی موبایل
    LG 3D MAX

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mortezagipsy مشاهده گفتگو
    اگه ما بیمه ی شخص ثالثمون 2 سال تخفیف خورده باشه, یعد بیمه گزارمون رو بخوایم عوض کنیم, این تخفیف رو در نظر می گیرن یا خیر ؟
    در مورد بیمه ملت می دونم که قبول می کنه. فکر کنم اکثر بیمه ها قبول می کنند.

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی اینجانب به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

gilase_tanha2020 (11 January 2011), mortezagipsy (11 January 2011)

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

دوست عزیز آقای اینجانب یه سوال ؟
    شما بیمه ی ملت رو تجربه کردین ؟چه ماشینی رو بیمه کردین و چقدر ؟آخه تا به حال اسم بیمه ملت رو نشنیده بودم.

زمان پیوستن
    27 Jan 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تیپ5 مدل83-تندر LP 87
    گوشی موبایل
    LG 3D MAX

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط gilase_tanha2020 مشاهده گفتگو
    دوست عزیز آقای اینجانب یه سوال ؟
    شما بیمه ی ملت رو تجربه کردین ؟چه ماشینی رو بیمه کردین و چقدر ؟آخه تا به حال اسم بیمه ملت رو نشنیده بودم.
    تجربه به این معنی این که ازش خسارت گرفته باشم یا به شاکی من خسارت داده باشه، خیر. ولی تندرم از اول بیمه ثالث ملت بود و 206 را هم بعد از چندین سال بیمه ایران بودن، ملت کردم. علتش هم این بود که پرس و جو که کردم، کمی ارزانتر بود.

زمان پیوستن
    20 Nov 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    NEW MAZDA 3

پیش گزیده

دوستان من بیمه البرز داشتم که شرح تصادف رو تو فروم 206 دادم . کل پول ماشینو ( چون 70% تشخیص دادن) دادن. من ماشینم نهایت 10 میارزید 9 بیمه داد 2.6 هم تصادفی فروختم. تقریبا 1.5 به نفعم شد. ولی موقع پول دادن اگه آشنا نداشته باشی اذیت میکنن. اینه که دفعه بعدی پاسارگاد بیمه میکنم.

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

منم از بیمه البرز حرفای خوبی نشنیدم.واسه اینکه بیمه بدنه کل پول ماشینو بده خسارت باید حداقل چند درصد باشه ؟هزینه ی بیمارستان که با خودت بود ؟فکر کنم بیمه واسه اینکه شما آشنا داشتی اینقدر بهت پول داده وگرنه میدونم که بیمه ها خیلی اذیت میکنن واسه پول دادن.

زمان پیوستن
    20 Nov 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    NEW MAZDA 3

پیش گزیده

حداقل 70 درصد. هزینه بیمارستان با خودم بود . ولی اورژانس مجانی بود.

16. کاربر زیر از دوست گرامی pouya-m به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gilase_tanha2020 (14 January 2011)

زمان پیوستن
    26 Jun 2008
    شهر
    بچه شهر
    اتومبيل
    ندارم+پراید بابا
    گوشی موبایل
    K800

پیش گزیده

من که بیمه ام 7سال تخفیف داره و آسیا بوده بخواهم بروم بیمه بکنم میتونم یک بیمه دیگر مثل توسعه یا نوین یا پارسیان بکنم(چون ظاهرا بگفته خودشون تخفیف میدهند) ؟
    در ضمن یک سایتی نیست که قیمت بیمه ثالث برای بیمه های شرکتهای مختلف را نشون بده؟

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد