تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 6 از 6

نام گفتگو: صدایی مانند صدای هلیکوپتر در سرعت بالای 80

زمان پیوستن
    04 Dec 2010

پیش گزیده صدایی مانند صدای هلیکوپتر در سرعت بالای 80

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    من یک 405 GLX مدل 87 دارم. مدتی است در سرعت های بالای 80 صدای اضافه بر صدای موتور مثل صدای هلیکوپتر از داخل موتور میشنوم که نمیدانم برای چیست؟
    ماشین 25 تا کار کرده و از اول دست خودم بوده و اصلا فشار بهش نیاوردم.همیشه بهش رسیدم .به توصیه دوستان گارنتی مارانتی هم نبردم شکر خدا گوش شیطون کر هیچ مشکلی هم تا حالا نداشتم. فقط این صدا فکرمو مشغول کرده.
    اول فکر کردم فن ها توی دور بالا این صدارو میدن ولی اونم تست شد و مشکلی نداشت.... خلاصه تازگی ها یه دیاگ هم زدم همه چی اوکی بود.
    لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم.

زمان پیوستن
    05 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    دوو سی یلو و موهاوی
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4 16Gb

پیش گزیده

این شک رو به بلبرینگ چرخها میبره

چک کنبد

زمان پیوستن
    04 Dec 2010

پیش گزیده

از جوابتون ممنونم. حتما در اسرع وقت بلبرینگ چرخها رو چک میکنم نتیجه اش رو حتما میذارم.
    بازهم ممنون

زمان پیوستن
    01 Jun 2004

پیش گزیده

مال من هم دقیقا همین صدای لعنتی رو که همش رو اعصاتم میرفت داشت بلبرینگ وسط پولوس گرینپاژ کرده بود عوضش کردم درست شد. حدود سی تومن هم هزینه کردم.

زمان پیوستن
    03 May 2011

پیش گزیده

آقا این مشکل رو من هم دقیقا دارم. سرعتم از 80-90 میره بالاتر، این صدا درمیاد. یعنی مشکل از همین چیزیه که گفتید؟ آخه خداییش من اصلا به ماشین فشار نیاوردم تا حالا. به قدری اعصابم رو خرد کرده که..
    یه مشکل دیگه ای هم دارم و اون اینکه احساس میکنم یه کم صدای ماشین توی دنده های سنگین بیشتر از قبل شده. انگار گیربکس زوزه میکشه، البته خیلی خفیف. مثلا وقتی میخوام از 2 برم 3، یه صدای زوزه به همراه یه صدای خاصی که انگار یه چیزی اون تو داره اضافی تکون میخوره میاد (البته این صدای زوزه و صدای چیزی که توی گیربکس داره تکون میخوره 99% اوقات توی سربالاییه، یعنی وقتی توی یه راه سربالایی ملایم هستم و میخوام برم 3 این صدا رو میشنوم.)

مدل 85
    کارکرد 57000

نوشته پنهان شده

زمان پیوستن
    22 May 2016

پیش گزیده

سلام دوست عزيز خيلي از روي پست شما ميگذره ...
    اما من چند وقتي هست اين مشكل رو دارم ، مشكل از اونجا شروع شد كه بلبرينك پولوس شروع به خر خر كرد ، عوض كردم بعد 20 روز باز خراب شد و باز عوض كردم بعد 1 ماه خراب شد و صداي هليكوپتر مانند علاوه بر خر خر به گوش ميومد و اينبار كل پولوس رو از ساپكو گرفتم و عوض كردم ... صداي خر خر درست شد ولي صداي هليكوپتر مانند قطع نشد .. حالا تمام بولبورينگ هاي چرخها رو هم چك ( توسط 5 تا مكانيك مختلف )كردم ، كل پولوس هم كه تازه عوض شده ولي باز مشكل هست ... بدجور نياز به كمك دارم
    يه چيز يادم رفت بگم و آن اينكه صدا بالاي 70-75 مياد و با نگهداشتن كلاج باز بگوش ميرسه البته نميدونم ربط داره يا نه فرمان هم كمي سفت شده ...
    سمند 93
    29 كاركرد

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند