تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 11 اولاول 12345678910 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 134

نام گفتگو: اشکال در رنگ 206های صفر کیلومتر

زمان پیوستن
    04 Sep 2006

Question

نقل قول نوشته شده توسط markiii مشاهده گفتگو
    سلام ماشین منم همین مشکل رو داره (تیپ5 سفید 8/89 ) تمام شیشه ها و کاپوت جلو این جوریه...
    به شکلی که وقتی دستمال میکشی صدای خش خش میده... انگار دیوار گچی رو دسمال میکشی...

چرا فقط سفيد ها اين مشكل رو دارن؟ چون 100 تومن بيشتر ميدن؟

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

پیش گزیده

والا برای من هم که اتومبیلم را در تاریخ 17/12/1387 تحویل گرفتم به همین صورت است و مقداری گرد رنگ روی تمام بدنه و شیشه ها وجود دارد ولی به نظر من که مهم نیست هرچند نباید اینطور باشد!
    البته برای من به هیچ وجه گرد رنگ در آفتاب و ... مشخص نیست و باید خیلی دقت کرد تا دیدشان.
    من همان روز اول متوجه این موضوع شدم ولی خودم را به بی خیالی زدم چون برایم مهم کیفیت سواری بود و کیفیت قطعات اتومبیل.

با تشکر

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط hajarash مشاهده گفتگو
    چرا فقط سفيد ها اين مشكل رو دارن؟ چون 100 تومن بيشتر ميدن؟

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    این رنگ 206 نمیدونم چه بلایی داره سرش میاد که اینقدر مشکلات به همین رنگ سفید میخوره.
    اون از اون مدل هایی که رنگ سپر هاشون میریخت و اینم از این گرد رنگ!

نقل قول نوشته شده توسط Warrior-- مشاهده گفتگو
    والا برای من هم که اتومبیلم را در تاریخ 17/12/1387 تحویل گرفتم به همین صورت است و مقداری گرد رنگ روی تمام بدنه و شیشه ها وجود دارد ولی به نظر من که مهم نیست هرچند نباید اینطور باشد!
    البته برای من به هیچ وجه گرد رنگ در آفتاب و ... مشخص نیست و باید خیلی دقت کرد تا دیدشان.
    من همان روز اول متوجه این موضوع شدم ولی خودم را به بی خیالی زدم چون برایم مهم کیفیت سواری بود و کیفیت قطعات اتومبیل.

با تشکر

واقعا چرا یک نفر باید 17 میلیون بده و آخرش هم یا رنگ سپرش بریزه و یا گرد رنگ روی ماشین ریخته باشه و یا ....
    اخرش هم صاحب ماشین خودش رو گول بزنه و خودش رو به بیخیالی بزنه و مهم سواری ماشین باشه!
    دوستان عزیز حتما این مورد رو توی قسمت شکایات ایران خودرو پیگیری کنید تا اقدامات لازم رو به عمل بیارن.
    اگر شکایات زیاد باشه مطئن باشید که حتما پیگری میگنند و حتی ممکنه مثل قضیه ریختن رنگ ها سر از تلویزیون در بیاره.
    موفق باشید

4. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

12345a (11 March 2011), amingzj (19 November 2010), hajarash (20 November 2010), mehdi_mi (25 November 2010), PowerMode (19 November 2010), Validator (20 November 2010)

زمان پیوستن
    04 Sep 2006

پیش گزیده

کلاً مشکل این رنگ سفید چیه؟ یا دیر تحویل میدن یا با این همه مشکل! یه LX دیدم تازه مدل 87 ! همه این مشکلات رو که داشت هیچی، چند جاش رنگ کاملاً شری کرده بود! قری هم تا دلت بخواد! یعنی واقعاً سفید رنگ کردن اینقدر مشکله؟ اگه که آره پس چطور بود که یه زمانی فقط رنگ سفید بیرون میداد ؟ ( پیکان ) نکنه این مشکلات به روغنی بودن رنگ سفید مربوط باشه؟ چون تو سند مینویسه " سفید روغنی دوپوششه"..........

زمان پیوستن
    27 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    SD 206 V8
    گوشی موبایل
    HTC HD2

پیش گزیده

سلام
    من تازه به اين سايت پيوستم. ميخواستم در مورد مشكلاتي كه دوستان گفتند اعلام نظر كنم. خود من هم يك 206 اس دي V8 گرفتم و همين مشكل را روي شيشه مشاهده كردم. با توجه اينكه بنده كارشناس اداره مهندسي ايرانخودرو مي باشم مشكل را با كارشناس شيشه در ميان گذاشتم. مشكل از رنگ نيست . مشكلي كه برروي شيشه مشاهده مي كنيد به دليل استفاده سازنده شيشه از مواد بدون كيفيت مي باشد و فرآيند توليد شيشه مشكل داشته است. اين مشكل در كارخانه قابل مشاهده نيست و در اثر تابش نور شديد آفتاب قابل رويت است . به هر حال راه حل اين مشكل تعويض شيشه مي باشد.
    در مورد بعضي مطالب كه دوستان اعلام كردند كه در خط توليد روي بدنه مجدد رنگ پاشيده مي شود لازم است فرايند زير را به اطلاع شما برسانم:
    1- بدنه ها ابتدا در سالن بدنه سازي ساخته ميشوند و بعد جهت رنگ به سالن رنگ كه از نظر موقعيت فيزيكي با هم فرق دارند منتقل ميشوند.لازم به ذكر است هرگونه ايراد در بدنه باعث مرجوع شدن بدنه به سالن اوليه ميشود.
    2- درسالن رنگ بدنه ها بر اساس برنامه توليد رنگ ميشوند و پس ازفرآيند هاي لازم به سالن سواري سازي منتقل ميشوند. در اين سالن نيز هرگونه مشكلي در بدنه مشاهده شود بدنه قبل از هرگونه كاري به سالن رنگ برگردانده ميشوند.
    3- در سالن سواري سازي اقدام به مونتاژ مجموعه برروي خودرو مي شود. در اين سالن ها هيچگونه امكاناتي براي رنگ مجدد يا تعمير رنگ وجود ندارد و اصلاً اجازه اين كار وجود ندارد. حال اگر در اين سالن بدنه خودرو آسيب ببيند خودرو انتهاي خط مونتاژ از خط خارج ميگردد . اين خودروها كه تعداد آنها بسيار بسيار كم هم مي باشد پس از اصلاحات بعنوان درجه يك محسوب نمي شوند.
    باز اگركسي سوال داشت من در خدمتم

7. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی kayvan54 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

djgholum (20 November 2010), hajarash (20 November 2010), imanrio (20 November 2010), mehdi_mi (25 November 2010), MOHAMMADREZA_4444 (20 November 2010), mortezagipsy (15 January 2011), postmaster (20 November 2010), Validator (20 November 2010), Warrior-- (20 November 2010)

زمان پیوستن
    17 Feb 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سراتو 2010
    گوشی موبایل
    satio

پیش گزیده

گفته هاي دوست عزيزمان كيوان كه ورودش رو هم به فروم خوش آمد مي گيم در مورد سالن رنگ و موارد اشاره شده كاملا درسته اما فقط در تئوري . در عمل معمولا اينطور اتفاق نمي افته و خيلي ايرادات رو رو زير سبيلي رد مي كنند و خودروهاي مشكل دار را جز تعداد معدودي كه ديگه خيلي سوتي است درجه 2 مي فروشند، وگرنه خيلي ايرادات رو ماست مالي مي كنند و تحويل مردم بيچاره مي دهند. البته من اين حرفها رو از خودم نمي گم منم مثل ايشون هر روز با اين خودروسازي ها در ارتباطم و از نزديك مي بينم اونجاها چي مي گذره.

9. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی goudarzi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

اینجانب (20 November 2010), hajarash (20 November 2010), hype (20 November 2010), imanrio (20 November 2010), postmaster (20 November 2010), Validator (20 November 2010)

زمان پیوستن
    15 Dec 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Type5 206
    گوشی موبایل
    Nokia X6

پیش گزیده

رنگ روی شیشه و خط و خش با پولیش شیشه از بین نمیره؟ کسی تجربه ای در این زمینه نداره؟؟؟؟
    Is this not what you expected to see

زمان پیوستن
    22 Feb 2010
    شهر
    همین نزدیکی ...

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط soheilm مشاهده گفتگو
    رنگ روی شیشه و خط و خش با پولیش شیشه از بین نمیره؟ کسی تجربه ای در این زمینه نداره؟؟؟؟
    گرد رنگ روی شیشه رو میشه با تیغ های پهنی که برای همین کار استفاده میشوند (و ابزار فروشی ها یا لوازم نقاشی های ساختمان دارند)، پاک کرد ولی ممکنه روی شیشه هم خط بیندازه. بنابراین باید خیلی مواظب بود. اگر پولیش بشه که پاک کردن اثر چربیش، کمی سخته و به صرفه نیست، ضمن این که خود پولیش هم یه کم زبره.
    به هرحال اثر گرد رنگ روی بدنه، معضلی است که اگر به مسائل محیطی مربوط باشه نباید مختص رنگ سفید باشه چون خیلی از ماشین ها توی پارکینگ مونتاژکارها قرار می گیرند...
    ...hunted by the memory of a lost Paradise

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Validator به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

hajarash (20 November 2010), soheilm (20 November 2010)

زمان پیوستن
    04 Sep 2006

پیش گزیده

که اگر به مسائل محیطی مربوط باشه نباید مختص رنگ سفید باشه چون خیلی از ماشین ها توی پارکینگ مونتاژکارها قرار می گیرند...
    اين قسمت سوال منم هست! يعني فقط زماني كه سفيد ها انبار ميشن, اين گرد به فرم انتخابي رو اونا ميشينه؟؟ از اين دوست جديدمون آقاي kayvan54 خواهش دارم با توجه به شغلشون اين موضوع رو لطفاً پيگيري كنن و تو همين تاپيك براي دوستان اطلاع رساني كنند در صورت امكان.....

14. کاربر زیر از دوست گرامی hajarash به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Validator (20 November 2010)

زمان پیوستن
    27 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    SD 206 V8
    گوشی موبایل
    HTC HD2

پیش گزیده

با سلام به دوستان
    همانطور كه گفتم مشكل از رنگ نيست. مشكل از كيفيت شيشه ايي كه توسط سازنده توليد شده است. اگر دقت كرده باشيد هنگامي كه شيشه در نور شديد قرار مي گيريد حالت ابري مانند پيدا مي كند و در برخي موارد ذره هاي طلايي در شيشه مشاهده ميگردد كه اين به دليل كثيف بودن فيكسچر توليدي سازنده (به هر دليلي) مي باشد . بنابراين اين مشكل فقط در توليدات يك سازنده فقط مشاهده ميگردد و ديگر سورس ها داراي چنين مشكلي نيستند (اگر ميشد نام شركتي كه توليداتش مشكل دارد را ميگفتم چون شيشه 206 داراي 3 سورس توليدي مي باشد) .
    در مورد دوستمون كه نوشته اند به طور تئوري فرآيند توليد خودرو از سالن بدنه سازي به سالن سواري سازي وجود دارد بايد اعلام كنم كه اينطور نيست و در مواردي همچون رنگ و بدنه براي 206 و سمند اين اتفاق نمي افتد . بارها شده خطوط توليد به دليل مشلات كوچك توقف خورده اند. البته در برخي زمانها مخصوصاٌ در خط سواري سازي اگر خط توليد به دليل مشكل كيفي و به دليل تك سورس بودن قطعه توقف خورده باشد و نتوان با اقدام كوتاه مدت مشكل را رفع نمود خوردها با همان مشكل كيفي توليد ميگردند و در خط فاينال انبارش ميشوند تا سازنده اقدام به تعويض قطعه مشكل دار كند يا ريورك را انجام دهد. تا رفع مشكل اداره كيفيت فاينال خودرو ها را براي سازمان فروش ترخيص نمي كند.
    در مورد شيشه نيز امروز اطلاعاتي بدستم رسيده مبني بر اينكه اين مشكل در ماه گذشته در خطوط توليد مشاهده شده و تمامي مورادي كه در كارخانه بوده تعويض شده اند ولي در برخي موارد مثل خود خودروي من متاسفانه از كارخانه خارج شده و امكان تعويض آن فقط در ايساكو مي باشد. در مورد تميز كردنش هم تا جايي كه من از دوستان كيفيت خط اطلاعات كسب كردم به دليل اينكه اين ذرات و مشكل در جداره خارجي شيشه نيست امكان پذير نيست. حالا باز اگر اطلاعات جديدي بدست آوردم حتماٌ مينويسم براتون.
    يك چيز ديگه هم كه بايد بگم اينكه در خط توليد 206 نمايندگان پژو نظارت دارند كه همين امر باعث دقت اپراتورها در توليد و مونتاژ قطعات ميشود و فرآيند اخذ تائيديه از پژو بسيار پيچيده و سخت مي باشد.
    باز هم هركس سئوال داشت من در خدمتم

16. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی kayvan54 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amahdavi2004 (22 November 2010), اینجانب (20 November 2010), hajarash (20 November 2010)

زمان پیوستن
    22 Feb 2010
    شهر
    همین نزدیکی ...

پیش گزیده

در مورد شیشه، فرمایش شما کاملا متین است. اما خیلی از گلایه ها مربوط به عدم یکنواختی رنگ روی بدنه و زبری سطح بدنه است که بیشتر، روی رنگ سفید دیده شده است. این موضوع چیست؟
    ...hunted by the memory of a lost Paradise

18. کاربر زیر از دوست گرامی Validator به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hajarash (20 November 2010)

زمان پیوستن
    15 Dec 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Type5 206
    گوشی موبایل
    Nokia X6

پیش گزیده

دوستان شیشه های کناری (چهارتاش) جنس خوب چیه واسه تعویض ؟؟ آیا دردسر بدنبال داره مثل صدا افتادن توی دربها؟روی شیشه ها خط و خش افتاده در شب اعصاب رو خراب میکنه
    کلا داستان تعویض به چه شکل هست ؟؟؟؟

ممنون
    Is this not what you expected to see

زمان پیوستن
    27 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    SD 206 V8
    گوشی موبایل
    HTC HD2

پیش گزیده

با سلام
    در مورد دوستمون آقاي soheilm كه در مورد تعويض شيشه هاي كنار پرسيدن بايد بگم كه براي تعويض شيشه ها نيازه كه رو دري ها و ريل ها و ... باز بشه كه مطئمن باشيد همين امر باعث ايجاد سر و صدا بعد از تعويض ميگردد. چون اغلب تعميركاران بيرون و كساني كه اين خدمات را انجام ميدهند در مونتاژ مجدد و بستن پيچها و بست ها دقت نمي كنند. اين موارد اغلب در مواردي چون نصب دزدگير و نصب سيستم صوتي نيز مشاهده ميگردد. به نظر من زياد دست به استانداردهاي خودرو نزن.

21. کاربر زیر از دوست گرامی kayvan54 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

soheilm (20 November 2010)

صفحه 3 از 11 اولاول 12345678910 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند