تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 11 12345678 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 134

نام گفتگو: اشکال در رنگ 206های صفر کیلومتر

زمان پیوستن
    21 Nov 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    207i , MEGAN 2.0
    گوشی موبایل
    8800 Carbon

پیش گزیده اشکال در رنگ 206های صفر کیلومتر

سلام
    نمیدونم این قضیه فقط مربوط به رنگ سفید میشه یا همه رنگ ها این مشکل رو دارند .
    داستان اینه که همه محصولات 206 با هر تیپ با رنگ سفید روی کل بدنه ماشین یک لایه رنگ اضافی پخش شده که این داستان روی شیشه ها هم هست
    به طوری که اگر روی بدنه ماشین دست بکشید کاملا زیری رنگ رو احساس میکنید و شیشه هم مواقعی که افتاب مستقیم درون شیشه بتابد کاملا حالت برفکی پیدا میکنه و دید خیلی خیلی کم میشه که این هم در اثر همون گرد رنگ هستش .

دوستان عزیزم بسیار بسیار مراقب باشید که این بلایی که سر بنده و هزاران نفر دیگر هم اومده سر شما نیاد خدایی نکرده !!!
    ایران خودرو با علم به این مشکل ماشین ها رو به همین وضعیت تحویل مشتریانش میده و وقتی هم که شما متوجه این مشکل میشوید حاضر به تعویض اتومبیل نیستند و پولیش رو راه درمان میدانند که شخصا بنده هرگز حاضر نیستم اتومبیل صفر کیلومترم کل بدنه اش پولیش شود !!!

پیشنهاد میکنم به مدتی این تاپیک به گفت و گوی مهم تبدیل شود تا جلو ضرر و زیان دوستان گرفته شود.

باتشکر

2. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amingzj به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

12345a (11 March 2011), Alireza.N (1 December 2010), ATOS (28 December 2010), hajarash (15 November 2010), imanrio (15 November 2010), mehdi_mi (25 November 2010), mortezagipsy (6 December 2010), سود انباشته (7 January 2011), vazizpoor (15 November 2010)

زمان پیوستن
    15 Dec 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Type5 206
    گوشی موبایل
    Nokia X6

پیش گزیده

دوستان اگر ثبت نام کردند زمان تحویل به این موضوع توجه و در صورت دیدن موارد فوق از گرفتن ماشین خودداری کنند
    Is this not what you expected to see

4. کاربر زیر از دوست گرامی soheilm به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amingzj (15 November 2010)

زمان پیوستن
    19 Mar 2009
    شهر
    طهران
    اتومبيل
    SD V8 / ریو / سورن مولتی پلکس
    گوشی موبایل
    nokia n97

پیش گزیده

درسته...در کارت این ماشینها در مورد رنگ قید شده سفید دو پوششه. اما بعیده که پوشش دوم را در زمانی که شیشه های ماشین نصب شده انجام بدن..
    این مورد که الان اپیدمی شده باید بررسی بیشتری بشه تا ایراد معلوم بشه.
    البته 206 sd من هم سفید دو پوششه هستش اما خوشبختانه این مورد رو نداره.
    دوستانی که این مشکل رو دارن، تاحالا از خود نمایندگی پرس و جو کردن؟
    عمری به تماشای جهانی کردیم * رخساره به سیلی ارغوانی کردیم * عمری گذراندیم به مُردن مُردن * مردم به گمان که زندگانی کردیم

زمان پیوستن
    21 Nov 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    207i , MEGAN 2.0
    گوشی موبایل
    8800 Carbon

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MOHAMMADREZA_4444 مشاهده گفتگو
    درسته...در کارت این ماشینها در مورد رنگ قید شده سفید دو پوششه. اما بعیده که پوشش دوم را در زمانی که شیشه های ماشین نصب شده انجام بدن..
    این مورد که الان اپیدمی شده باید بررسی بیشتری بشه تا ایراد معلوم بشه.
    البته 206 sd من هم سفید دو پوششه هستش اما خوشبختانه این مورد رو نداره.
    دوستانی که این مشکل رو دارن، تاحالا از خود نمایندگی پرس و جو کردن؟
    شما فکر میکنم درست متوجه منظور من نشدید شاید هم بنده بد بیان کردم !!
    شما فرض کن همین ماشین فعلی شما که الان هیچ مشکلی هم نداره رو جایی پارک کنی و بغل ماشین شما با اسپری دیوار رو رنگ کنند !!
    یک گرد رنگ به طور کاملا یکنواخت روی سرتاسر بدنه ماشین پخش هستش ...

7. کاربر زیر از دوست گرامی amingzj به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hajarash (17 November 2010)

زمان پیوستن
    19 Mar 2009
    شهر
    طهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    nokia n97

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط amingzj مشاهده گفتگو
    شما فکر میکنم درست متوجه منظور من نشدید شاید هم بنده بد بیان کردم !!
    شما فرض کن همین ماشین فعلی شما که الان هیچ مشکلی هم نداره رو جایی پارک کنی و بغل ماشین شما با اسپری دیوار رو رنگ کنند !!
    یک گرد رنگ به طور کاملا یکنواخت روی سرتاسر بدنه ماشین پخش هستش ...
    من متوجه منظورتون شدم. عذر میخوام شاید من منظورم رو بد رسوندم. این موردی که متاسفانه الان برای شما پیش آمده من 4 سال قبل داشتم.
    منظورم اینه که وقتی الان اکثر ماشینهای سفید این مشکل رو دارن، شاید به خاطر این مسئله دو پوشش باشه.
    خلاصه یکم مشکوک میزنه.
    عمری به تماشای جهانی کردیم * رخساره به سیلی ارغوانی کردیم * عمری گذراندیم به مُردن مُردن * مردم به گمان که زندگانی کردیم

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MOHAMMADREZA_4444 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amingzj (15 November 2010), hajarash (17 November 2010)

زمان پیوستن
    03 Mar 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206 اتوماتيک
    گوشی موبایل
    HTC Desire HD

پیش گزیده

من هم ماشینم رو تو بهمن 88 تحویل گرفتم ، دقیقا همین مشکل رو داره . یعنی یه گرد رنگی سفید روی تمام پوسته مشکی آیینه های بغل ، فلپ مشکی سپر جلو و بلوری چراغهای جلو پاشیده شده .
    متاسفانه من بعد از تحویل ( چون اون موقع زمستون بود و از شانس بد من بارون هم می اومد و نمی شد اصلا به این چیزا دقت کرد ) متوجه مشکل شدم .
    یکم دلم شور می زد چون دوست قدیمی داشتم که ماشینش همین ایراد رو داشت . به یه کارشناس نشون داد ، گفت توی خط تولید بعضی مواقع ماشینها آسیب می بینند ، مثلا تصادف یا افتادن بدنه از روی ریل . این ماشینها رو ایران خودرو دوباره رنگ و ترمیم می کنه و میده بیرون . گرد رنگ روش هم برای همین بوده . وقتی این رو فهمید شکایت هم کرد ولی ایران خودرو هیچ جور زیربار نرفت ، بالاخره هم ماشینش رو فروخت ...
    الان که این تاپیک رو دیدم یه خرده خیالم راحت شد . چون فهمیدم احتمالا ایراد یه جایی توی خط تولیده که این همه آدم مشکل مشابهی دارند .
    پس قاعدتاً طبیعیه !!!!!

11. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ijabalameli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

12345a (11 March 2011), Alireza.N (1 December 2010), hajarash (17 November 2010)

زمان پیوستن
    17 Feb 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سراتو 2010
    گوشی موبایل
    satio

پیش گزیده

البته من نمی دونم این گرد رنگی که شما می فرمایید در چه حده ولی یکی از دلایل اون بخاطر آلودگی هوای اطراف کارخانه های خودروسازی ایرانی؟ است که بدلیل عدم نصب فیلتر مناسب در قسمت هوا سازهای سالنهای رنگ بوجود می آید . و معمولا خودروهایی که مطعلق به پرسنله و اونجاها پارک می کنند این مورد رو خیلی خوب میشه روی اونها مشاهده کرد. ماشینهایی که از خط تولید خارج می شوند برخی از آنها بخاطر بعضی مشکلاتی که دارند تجاری نشده و مدتی تا برطرف شدن مشکل در محوطه باز کاخانه باقی می مانند و از این گرد رنگ نصیبشان می شود, هر چی بیشتر تو محوطه بمونند نصیب بیشتری از این گرد رنگ می برند

13. کاربر زیر از دوست گرامی goudarzi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hajarash (17 November 2010)

زمان پیوستن
    04 Sep 2006

پیش گزیده

پس با اين حساب سراغ رنگ سفيد نريم! به نظرتون خاكستري هم اين مشكل رو داره يا نه فقط سفيد اينطوريه؟

15. کاربر زیر از دوست گرامی hajarash به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

goudarzi (17 November 2010)

زمان پیوستن
    17 Feb 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سراتو 2010
    گوشی موبایل
    satio

پیش گزیده

بستگی به شانستون داره ولی اگه صفر می گیرید موقع تحویل خودرو خوب دقت کنید و اگه هر مشکلی داشت از تحویل خودرو خودداری کنید بخصوص اگه بتونید جاهایی ثبت نام کنید که بتونید خودروتون رو از کارخونه ( اداره تحویل) بگیربد نه از نمایندگیهای داخل شهر.

17. کاربر زیر از دوست گرامی goudarzi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hajarash (18 November 2010)

زمان پیوستن
    29 Dec 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا3 و 405
    گوشی موبایل
    6300

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hajarash مشاهده گفتگو
    پس با اين حساب سراغ رنگ سفيد نريم! به نظرتون خاكستري هم اين مشكل رو داره يا نه فقط سفيد اينطوريه؟
    من 3 روز پیش خاکستری متالیک تحویل گرفتم این مشکلی که دوستان می گن نداره

19. کاربر زیر از دوست گرامی shahab4466 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hajarash (18 November 2010)

زمان پیوستن
    21 Nov 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    207i , MEGAN 2.0
    گوشی موبایل
    8800 Carbon

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hajarash مشاهده گفتگو
    نقل قول نوشته شده توسط goudarzi مشاهده گفتگو
    بستگی به شانستون داره ولی اگه صفر می گیرید موقع تحویل خودرو خوب دقت کنید و اگه هر مشکلی داشت از تحویل خودرو خودداری کنید بخصوص اگه بتونید جاهایی ثبت نام کنید که بتونید خودروتون رو از کارخونه ( اداره تحویل) بگیربد نه از نمایندگیهای داخل شهر.
    توی این مراحلی که من پیگیر کار خودم بودم همه ماشین های مشکل داری که دیدم سفید بودند !

این هم از شانس بد ماست دیگه حدود 20 روز میشه که 16 میلیون تومن پول دادم اما مثل ادم بی ماشین میمونم !!!
    واقعا جای تاسف داره حالا هی بیایم تعرفه رو بالا ببریم قانون تصویب کنیم به اسم قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو

من فعلا از ماشین استفاده نمیکنم و توی پارکینگ شرکت خوابوندم که کیلومترش بالا نره که اگر احیانا ایران خودرو کلاه بردار مال مردم خور یک در میلیون تصمیم به تعویض ماشین ما گرفت بهانه نیاره که در اثر استفاده به این روز افتاده ....

دوستانی که ماشین صفر میگیرند خیلی مراقب باشند تشخیصش هم خیلی سادست با پشت دست رنگ ماشین رو لمس کنید اگر مشکل دار باشه زبر هست و در غیر این صورت کاملا صاف و صیقلی .

21. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amingzj به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

hajarash (18 November 2010), imanrio (18 November 2010), mehdi_mi (25 November 2010), mojtaba2741 (18 November 2010)

زمان پیوستن
    04 Sep 2006

Question

نقل قول نوشته شده توسط goudarzi مشاهده گفتگو
    نمايشگاه و فروشگاه مركزي يادگار امام , همونجا تحويل ميده يا نه از كارخونه؟ ( اداره تحويل ؟)

زمان پیوستن
    19 Mar 2009
    شهر
    طهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    nokia n97

پیش گزیده

من هر چی بیشتر فکر میکنم مطمئن تر میشم که این مورد هیچ ارتباطی به آسیب دیدگی خودروها و مشکل دار بودنشون نیست. اینهمه ماشین های مختلف با رنگهای مختلف در ایران خودرو تولید میشه، آنوقت فقط 206 های سفید آسیب میبینن یا از خط ریل خارج میشن.!!!

صفحه 1 از 11 12345678 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد