تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 21 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 271

نام گفتگو: تصادفات انواع مزدا3 و چگونگی تعمیر خودرو

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

Lightbulb MaZi Zo0M Z0oM هم از حادثه مستثناء نیست...

بدون شرح!

با سلام. مجموعه عکسهای زیر عینا تصاویری است که در روز 30 اذر ماه سال 89 توسط خودم از صحنه حادثه ای که برای من به وقوع پیوست گرفته شده...

تصاویر زیر نیز پس از انتقال خودرو به تهران فردای روز حادثه در تعمیرگاه گرفته شده...

نکته ها:

من به ایمنی و امنیت این خودرو ایمان آوردم و به ارتباط احساسی بین راننده و ماشین که گویند «جان ندارد» چون اکثرا از قطعات فلزی ساخته شده و این ساخته دست بشر است ، اعتقاد دارم.
    گویند:نظرات و عقاید هر فرد برای شخص خودش قابل احترام و مهم است.هر چند که اون عقاید اشتباه و غلط باشد...
    نظر سایر دوستان گرامی هم محترم میباشد...

امیدوارم همواره سلامت باشید و هیچ حادثه ای در زندگی براتون رخ نده.
    آرزومندم همواره در پناه حق باشید...
    که لطف و محبتش شامل حال خودم و خانواده ام گردید

2. 17 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

afshin_k (26 December 2010), ali.trader (26 December 2010), ali2005 (26 December 2010), alireza89new (27 December 2010), amir_shield (25 December 2010), arash_2006 (26 December 2010), arash_2ti (27 December 2010), arsheya123 (26 December 2010), drnariman (26 December 2010), drsamy (25 December 2010), haftsin (31 December 2010), imanrio (26 December 2010), mmamushy (19 January 2011), OH_MSS (31 December 2010), Validator (26 December 2010), vazizpoor (31 December 2010), فروزنده (25 December 2010)

زمان پیوستن
    28 Dec 2005

پیش گزیده

متاسفم برای حادثه ایی که برات رخ داده بازم خدارو شکر خودتون سالم هستین
    یکم توضیح بدین چجوری تصادف اتفاق افتاد جون خیلی عجیب ماشین چپ شده

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ghasemizadeh به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

MaZi Zo0M Z0oM (25 December 2010), فروزنده (25 December 2010)

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    guangzhou -tehran
    اتومبيل
    benz -c350 & 206T5
    گوشی موبایل
    blackberry 9800/iphone 4s

پیش گزیده

سلام
    باز هم متاسفم آقا مازیار .البته من امروز از نمایندگی پرسیدم گفت هنوز کارشناس نیومده ببینه که اتاق عوض بشه یا نه ولی به همون دلیلی که گفتم بهتره که عوض کنید.

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی فروزنده به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

MaZi Zo0M Z0oM (25 December 2010), mohammadrezaef (26 December 2010)

زمان پیوستن
    18 Mar 2006
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    206 SD V1
    گوشی موبایل
    SAMSUNG I900

پیش گزیده

مازیار جان واقعا متاسفم واسه اتفاقی که واست افتاد!
    فقط توضیح بده چچجوری؟آخه 60 تا اونم واسه مزدا سرعتی نیست که نتونه پیچ رو رد کنه!!

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amirvr14 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

اینجانب (26 December 2010), MaZi Zo0M Z0oM (25 December 2010)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    دوستان واقعا ممنونم بخاطر ابراز همدردی با این بنده حقیر.منتظرم چند تا عکس بدستم برسه که مفصلا توضیحات رو خدمتتون ارائه بدم.
    اره واقعا تناقض داره.
    فقط و فقط 60 کیلومتر سرعت اونم در ابتدای پیچ ولحظه قبل از برهم خوردن تعادل ماشین......اونم مزدا 3.....به همراه 0.83g تحمل نیروی گریز از مرکز .....باز بودن سانروف(چون اگه بسته بود شیشه سانروف حتما رو سرم خورد میشد)..... خلوتی جاده در اون لحظه ..... ودقیقا کمترین سرعتی که اونروز پیچها رو طی میکردم رو داشتم....و هزارتا عامل شناخته و ناشناخته نهایتا منجر شد به ======> واژگونی ماشین بدون کوچکترین اسیب و خراشی که بخواد به من وارد بشه.
    در حالت عادی و بدون مینی اسپین شدن با 80 کیلومتر سرعت میرفتم این پیچ رو.وبا یکمی ریسک تا 90 تا سرعت هم تونسته بودم اون پیچ رو قبلنا که جوون بودم طی کنم.دمای هوا هم قبل از حادثه 5 درجه بالای صفر بود.
    موقع سر خوردن رو سقف تا توقف کامل که حدودا 6-7 متر مسافت طی شد ،فکر میکنید چه احساسی بهم دست داده که تو اون حالت تماس اسفالت جاده رو با موهام احساس میکردم؟؟؟؟
    این داستان واقعیست و ادامه دارد...
    تا فردا که ادامشو بنویسم همراه با تصاویری از مقصر حادثه که پیداش کردم ،حالا میدونم کیه و چیه،ولی دستم بجایی نمیرسه!باعث این اتفاق یک ...... فعلا.
    با تشکر.در پناه حق...

10. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (26 December 2010), haftsin (31 December 2010), Validator (26 December 2010), vazizpoor (31 December 2010), فروزنده (26 December 2010)

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    اتومبيل
    new mazda 3
    گوشی موبایل
    iphone3gs-omniai900

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MaZi Zo0M Z0oM مشاهده گفتگو
    .
    ======> واژگونی ماشین بدون کوچکترین اسیب و خراشی که بخواد به من وارد بشه.

فکر میکنید چه احساسی بهم دست داده که تو اون حالت تماس اسفالت جاده رو با موهام احساس میکردم؟؟؟؟...
    در مورد واژگونی خیلی ناراحت شدم اما خوشحالم که حالتون خوبه و هیچ صدمه ای بهتون وارد نشد

اما خدایی با سرعت 60 حرکت میکردید ؟؟

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ali2005 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

اینجانب (26 December 2010), MaZi Zo0M Z0oM (26 December 2010)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

Arrow

نقل قول نوشته شده توسط ali2005 مشاهده گفتگو
    در مورد واژگونی خیلی ناراحت شدم اما خوشحالم که حالتون خوبه و هیچ صدمه ای بهتون وارد نشد

اما خدایی با سرعت 60 حرکت میکردید ؟؟
    سلام.ممنون به جهت ابراز همدردی.همین که انقدر دوستان لطف دارند یک دنیا دلگرمی رو برام داره و یأس و ناامیدی و تاریکی رو از دلم پاک میکنه و از بین میبره.
    دلیلی برای دروغ گفتن نمیبینم به همون خدا.راستش حالا که اینهمه دوستان با تعجب میگن 60 تا بخاطر اینکه دروغ نگفته باشم و مطلق در جهان وجود نداره مجبورم یه تلورانس واسه سرعت تعریف کنم و بگم بین 60 تا 65 کیلومتر سرعت داشتم.انشاءالله فردا تصویری هم از کروکی راهنمایی و رانندگی به همراه توضیحات کامل قرار میدم.
    قیمت قطعات مورد نیاز رو هم به محض مشخص شدن نوع قطعات و استعلام قیمتی از چند جا حتما اعلام میکنم.سایر دوستان هم اگر قطعه خاصی مد نظرشون بود که استعلام بگیرم بصورت پیام خصوصی عنوان کرده تا در حد توان بتونم خواستشونو انجام بدم.
    سلامتی نعمتی بزرگ که خدا به بندگانش عطا مینماید.قدر ان را بدانیم و حمد و سپاس را به نوبه ی خود بجای اریم.زیرا که داشتن جان لذت بخش است و نبودش ...آه و اندوهی بیش در پی نخواهد داشت.
    در پناه خالق هستی بخش باشید.یا حق...

14. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (26 December 2010), Validator (26 December 2010), فروزنده (26 December 2010)

زمان پیوستن
    28 Jan 2008
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206TU5
    گوشی موبایل
    LG G2

پیش گزیده

مازیار عزیز من الان این پست رو دیدم واقعا متاسف و متعجب شدم

متعجب برای این پستی که اونروز دادید و من خیلی خوشم اومد از پستتون

عزیز من،جان من،از طرف من به دوستت سلام برسون و بگو NEED FOR SPEED n یا GRID یا GRAND TURISMO n+1 که بازی نمیکنی که با مزدا همش با سرعت کم 150 تا سر پیچ میریو یه ترمز کوچولو اونم تازه در حدی که چراغ ترمز روشن بشه و ماشین پشتیه بفهمه که به پیچ رسیده و سرعتش رو کم کنه و این شبرنگ ها هم که جز ایجاد سرو صدا و مزاحمت و دردسر برای بچه های خط که همواره سوسکی میرند تا زود برسند واسه سرویس بعدی،چیز دیگه ای نداره!

الاغ بينوايي کرد عرعر
    چه ميخواهند آدمها ز يک خر
    خدايا پس چرا بختم کج افتاد ؟
    از اول ادمي با من لج افتاد

16. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alireza_sos به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (26 December 2010), imanrio (26 December 2010), MaZi Zo0M Z0oM (26 December 2010)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط alireza_sos مشاهده گفتگو
    مازیار عزیز من الان این پست رو دیدم واقعا متاسف و متعجب شدم

متعجب برای این پستی که اونروز دادید و من خیلی خوشم اومد از پستتون
    با سلام.ممنونم دوست خوبم.
    خوب بالاخره از قدیم گفتند که کوه به کوه نمیرسه ولی ادم به ادم میرسه (البته با شرایط اعمال شده اخیر در مورد هدفمند کردن یارانه ها دیگه منتظر تحولی نوین هم باید باشیم که ادم به ادم هم نخواهد رسید در اینده ای نزدیک )

ولی خدایی تا قبل از لحظه برخورد با گارد اصلا ترمز نکردم(مگه واسه این ماشین خارجیا هم پدال ترمز میذارند؟نه بابا شایعه است.فقط پدال گاز داره که اونم دوست داشتی تخته کنی Nitros میگیره و ....)
    گیربکس ماشین هم بر حسب عادت در جاده های پیچ در پیچ در حالت دستی و دنده 2 قرار داشت.اول فکر میکردم سطح جاده یخ زده باشه یا اغشته از روغن یا گازوییل و ... از این قبیل مایعات روی سطح اسفالت باشه ولی در 2 ساعتی که در خدمت جناب سروان بودم تا خودرو بر بیاد و ... مطمئن شدم که چیزی بر روی سطح اسفالت در اون پیچ وجود نداشته..
    راستی جا داره که همین جا از همه مردم که با دیدن حالت واژگونی ماشین و حتی با اشاره من به معنی خوب بودن حال خودم و بازگشت به شرایط عادی باز هم توقف و سریعا خودشون رو به من میرسوندند تا اگر احتیاج به کمک دارم در حد توانشون انجام بدند تشکر و قدر دانی ویژه ای داشته باشم.هر چند که بعید میدونم کسی از اون افراد این مطلب رو بخونه ولی وظیفه خودم میدونم که از تک تکشون بخاطر لطف و محبت بی ذریغشون تشکر و قدر دانی نمایم.از راهنمایی و رانندگی هم که از پلیس راه سرخه در حدود 40 کیلومتری محل حادثه بوسیله اطلاع رسانی مردم خوبمون خودشون رو سریعا به محل حادثه رسوندند و من رو تا لحظه ترک صحنه با خودرو بر که حدودا 2 ساعت بطول انجامید یاری نمودند هم تشکر و خدا قوت میگویم.
    علیرضا جان از طرف من به دوستت سلام برسون و بگو خوش به حالت.NEED FOR SPEED قرعه ای بود که به نامش افتاد.برای من که SIMULATOR گرفتن گواهی نامه نصیبم شده بود.
    البته خیلی وقتها تو سمنان MIDTOWN MADNESS بازی میکردم.
    ولی خیلی مشتاق هیجان V-Rally و CollinMacray و اینا... هستم.انشاءالله نمردم و زنده موندم دفعات بعدی میخوام LEVEL HARD رو برم.میگن Demo اخرش با MODE : Easy وNormal , اینا فرق داره!
    انشاءالله آقا امام رضا بطلبه دفعه بعد تو جاده شمال یه زمین بزرگ کشت باقالی با گل پر میگیرم تــــــــــــــوووووووووووپ.
    بخاطر این لطف هم امسال نذر میکنم که 1 روز در سال باقالی نذری بدم
    خدا رو شکر.خدا هیچی بهم نداد ولی یه زبونه خوب و کارامد بهم داد....

18. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali2005 (27 December 2010), alireza_sos (26 December 2010), arash_2006 (26 December 2010), arash_2ti (27 December 2010), arsheya123 (26 December 2010), اینجانب (26 December 2010), mmamushy (19 January 2011), vazizpoor (31 December 2010), فروزنده (26 December 2010)

زمان پیوستن
    27 Feb 2009
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    LX EF7

پیش گزیده

خدا رو شکر که سالمین ، ماشین هم که به اون صورت آسیب خاصی ندیده انشالله زود مثل اول میشه .

شما شانس آوردی جاده خلوت بود و مردم واسه کار خیر حمله نکردن اگر نه میشد مثل ماشین پدر من که چپ شد و به اون صورت خسارت ندید ولی مرد خیر خواهم اومدن کمک کنن ماشینو رو به طرفی که سالم بود راست کردن و اون سمت ماشین هم که سالم بود داغون شد ! تازه تو این کار خیر تعداد افراد کم بود واسه راست کردن زورشون نمیرسید چند بار ماشینو رو پهلو آوردن و ولش کردن رو سقف و ...

تا فردا که ادامشو بنویسم همراه با تصاویری از مقصر حادثه که پیداش کردم ،حالا میدونم کیه و چیه،ولی دستم بجایی نمیرسه!باعث این اتفاق یک ...... فعلا
    یه ملت منتظر این قسمتن یادت نره

20. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Danial_4139 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (26 December 2010), arash_2ti (27 December 2010), MaZi Zo0M Z0oM (26 December 2010)

زمان پیوستن
    23 Apr 2007
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    هیوندای توسان- پژو 206
    گوشی موبایل
    سامسونگ B5702

پیش گزیده

مازیار جان برای اتفاقی که افتاد متاسفم ولی خوشحالم که سالم و سلامت هستی.

.باز بودن سانروف(چون اگه بسته بود شیشه سانروف حتما رو سرم خورد میشد)..... خلوتی جاده در اون لحظه ..... ودقیقا کمترین سرعتی که اونروز پیچها رو طی میکردم رو داشتم.
    البته طبق تجربه پیش آمده 2 سال گذشته برای خودم می گم. شیشه سانروف حالتی داره که به سرعت خورد می شه و به بیرون پاشیده می شه در نتیجه عموما در حین تصادفات اینچنینی مشکلی برای سرنشین به وجود نمیاره. در اون تصادفی که من در ماشین بودم کلیه شیشه ها از جمله سانروف خورد شدن ولی هیچ کدوم وارد ماشین نشدن.

فقط من موندم که چطور ماشین اینطور برگشته در حالیکه چپ و راست ماشین از نظر بدنه کاملا سالم هستن، انگار یکدفعه ماشین رفته رو هوا بعد با سقف برگشته روی زمین. خودت دقیقا یادت هست که اون لحظه واژگونی چطور بود؟

باز هم خدا رو شکر که مشکلی پیش نیومده، امیدوارم برای کسی پیش نیاد.
    یا درست حرف بزن یا عاقلانه سکوت کن.

ژرژ هربرت

22. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی afshin_k به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (26 December 2010), MaZi Zo0M Z0oM (26 December 2010), Validator (26 December 2010)

زمان پیوستن
    07 Dec 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    new mazda 2010
    گوشی موبایل
    samsung Galaxy tab p1000

پیش گزیده

اقا مازيارعزيزواقعا"ازحادثه اي كه برايتان رخ داد متاثرشدم ولي خدا را شكركه خودتان سالم هستيد وعفوبفرماييد كه جز احساس همدردي كار ديگري از دستم برنمي ايد.

24. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arsheya123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (26 December 2010), MaZi Zo0M Z0oM (26 December 2010)

زمان پیوستن
    07 Oct 2008

پیش گزیده

من هنوز باورم نميشه چطور اين اتفاق افتاده؟؟بالاخره يك عامل غير عادي بايد وجود داشته باشه ؟؟مثلا موج جاده و آسفالت يا .. . در هر صورت خوشحالم كه سالم هستيد و هنوز از need for speed و اين مسائل صحبت مي كنيد .من اكثر دوستان به اصطلاح driver خودم الان دو دستي رو فرمون با 60 تا سرعت رانندگي مي كنند . البته كه اكثر اونها هم مواقعي كه آروم رانندگي مي كردن دچار حادثه شده اند!!!!

26. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mazyar -3 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (26 December 2010), MaZi Zo0M Z0oM (26 December 2010)

صفحه 3 از 21 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد