تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 21 اولاول 12345678912 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 271

نام گفتگو: تصادفات انواع مزدا3 و چگونگی تعمیر خودرو

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Salman17 مشاهده گفتگو
    آقا بجای این تیکه هایی که به ما میندازین یکی دلداری بده !
    بابا من پشته فرمون نبودم.تازشم رفیقم ناشی نبود.نمی دونم چرا یهو اینطوری شد !
    شبرنگ ها هم ماله دور برگردونو اینا بوده که باید ورمیداشتن که ور نداشتن
    آقای مزی زوم زوم با تشکر فراوان
    با سلام.سلمان جان پشت این لبخند ملیحی که در پست اخرت قرار دادی انشاءالله که چهره عصبانی و خشن وجود نداره.اگر هست بگو تا من بیت بعدی شعرم رو جوری بگم که هر چه زودتر اخراج بشم
    هم از پی هالز و هم از این دنیا.اینجوری از ترس اینکه به زنده باشم به حسابم برسی میرم اون دنیا و چون اورژانسی هستم بدون نوبت تا دم پل صرات میدوام و میرم.
    مشکل همینه که ناشی نبود.اگه ناشی بود که از ترسش بنده خدا 150 تا نمیرفت!میرفت؟
    بازم خدا رو شکر که هیچ چیزیتون نشد و سالمید.تو بد شرایطی هم این اتفاق افتاده.چون فعلا خود شرکت هم قطعات زیادی خصوصا موتوری نداره و مجبورید خیلی هاشو از بیرون و بازار تهیه کنید البته اگر گیر بیاد بعضی هاش به اسم کره ای و تایوان و ... بگیرید.نمونش سینی فن جلو اصلی که از 130 تومن ظرف 2 ماه رسید به 210 .این قیمت 15 روز پیش که هیچ جا موجودی نداشت.

زمان پیوستن
    27 Feb 2009
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    LX EF7

پیش گزیده

فدای سرتون مهم آدرنالین بود که به حمدالله ترشح شد

زمان پیوستن
    29 Jan 2010
    شهر
    021
    اتومبيل
    Peugeot Pars Automatic & Yamaha R6
    گوشی موبایل
    E52

پیش گزیده

ما الان دنبالش هستیم که ماشینو یجوری بیمش کنیم وگرنه خیلی ناجور میشه.
    سایت آپلود ندارم وگرنه از پشت ماشین هم عکس میزاشتم واستون
    همیشه سعی می کنیم خاص باشیم!!!

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

تنها چیزی که به ذهن نداشتم میرسه اینه کهیه مزدا 3 سفید دیگه همرده ماشین دوستتون گیر بیارید و پلاک ها رو یه روز جابجا کنید.پلاک عقب و جلوی ماشین دوستتون رو رو اون یکی ببندید.خرجش همون فاب پلاک پلاستیکی و 4 تا میخ پرچ ه.البته من برای ماشین خودم که بیمه کردم برای گرفتن عکس از ظاهر ماشینم که سالم بود از مشخصات پلاک نصب شده بر روی ستون سمت راست(شاگرد) که با باز کردن درب سمت راست رویت میشه،عکسی هم گرفته شد.ولی شماره موتور رو چک نکردند.
    امیدوارم به این جاها نرسه که مجبور به دستکاری به اصطلاح خودشون اسناد دولتی و جعل اسناد برسه.
    برای بیمه فکر کنم کروکی هم میخواد.به تاریخ اون هم دقت کن!

زمان پیوستن
    28 Jan 2008
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206TU5
    گوشی موبایل
    LG G2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MaZi Zo0M Z0oM مشاهده گفتگو
    تنها چیزی که به ذهن نداشتم میرسه اینه کهیه مزدا 3 سفید دیگه همرده ماشین دوستتون گیر بیارید و پلاک ها رو یه روز جابجا کنید.پلاک عقب و جلوی ماشین دوستتون رو رو اون یکی ببندید.خرجش همون فاب پلاک پلاستیکی و 4 تا میخ پرچ ه.البته من برای ماشین خودم که بیمه کردم برای گرفتن عکس از ظاهر ماشینم که سالم بود از مشخصات پلاک نصب شده بر روی ستون سمت راست(شاگرد) که با باز کردن درب سمت راست رویت میشه،عکسی هم گرفته شد.ولی شماره موتور رو چک نکردند.
    امیدوارم به این جاها نرسه که مجبور به دستکاری به اصطلاح خودشون اسناد دولتی و جعل اسناد برسه.
    برای بیمه فکر کنم کروکی هم میخواد.به تاریخ اون هم دقت کن!
    دوست عزیز این چه کاریه

شماره موتور و شاسی حتما رویت میشه و حتی عکس گرفته میشه

بیمه خیلی از این حرفها زرنگ تره

الاغ بينوايي کرد عرعر
    چه ميخواهند آدمها ز يک خر
    خدايا پس چرا بختم کج افتاد ؟
    از اول ادمي با من لج افتاد

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alireza_sos به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amahdavi2004 (23 November 2010), amingzj (23 November 2010)

زمان پیوستن
    29 Jan 2010
    شهر
    021
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    E52

پیش گزیده

پلاک رو نمیشه داداش.ما الان هر کاری میشده کردیم.پلاک که کاری نداره ولی شماره شاستی رو می بینن.تازه گیهام بخاطره اینکه این چیزا ززیاد شده خیلی سختگیر شدن و کارکنان ببیمه هارو جریمه سنگین میکنن

8. کاربر زیر از دوست گرامی Salman17 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amingzj (23 November 2010)

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

من كه تاريخ تصادفم سه ماه بعد از بيمه بود در نامه بيمه خطاب به كارشناس نوشته بود با توجه به نزديكي تاريخ بيمه و تصادف دقت كنند تقلبي صورت نگرفته باشد؛ ضمناً در چنين مواردي حتماً كروكي مي خواهند كه فرض شما با يك كارگزار و كارشناس بيمه دست به يكي كنيد كروكي را چكار مي كنيد؟

مردم دو گروهند: يا در دين با تو برادرند؛ يا در انسانيت با تو برابر

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    guangzhou -tehran
    اتومبيل
    benz -c350 & 206T5
    گوشی موبایل
    blackberry 9800/iphone 4s

پیش گزیده

من فكر كنم با RPG به اين ماشين شليك شده!
    ولي خيلي حال گيريه كه ماشين 0 به اين روز بيفته
    متاسفم
    والا سر پيچها ماشينه پايداريه البته در ايران در سر پيچها علاوه بر اينكه ماشين بايد در مقابل نيروي گريز از مركز غلبه كنه بايد به نيروي جاذبه هم شديدا غلبه كنه چون وقتي از زمين بلند ميشه نيروي گريز از مركز به راحتي جهت ماشين رو تغيير مي ده. من مي دونم كه چطور اين اتفاق براي اين آقا افتاده.
    نمونه اش :
    چند روز پيش از اتو چمران وارد ورودي اتو صدر شدم با سرعت 80/90 و مي دونيد كه پيچ نسبتا تنديه و در دامنه پيچ كه كلا سطح اسفالت بر آمده و موج داره و روي يكي از اين موجها ته ماشين بلند شذ و چشمتون روز بد نبينه پشت ماشين چرخيد حدود 2/1متر! و ميدونيد كه نه بايد ترمز زد و نه فرمان داد فقط تماشاچي بودم و ESP به خوبي جمش كرد!فقط 1 انحراف داشت و ماشين كناري هم دستش رو بوق بود و فكر مي كرد عمدا اين كارو كردم.خدا رحم كرد. در حاليكه با كمري كه سيستم تعلق اسپرت و ماكسيما كه هر 2 اي اس پي نداشتن بار ها از اين عملياتها داشتم! همش هم سر پيچ بوده و حيا هم نمي كنم.با اين تفاوت كه اون موقع ها 2-3 بار به جناحين مي چرخيد و 1 بار ماشين كاملا جهتش برگشت!ساعت 1 شب ورودي همت چون آب پاش ها اسفالت رو خيس كرده بودن و من هم با سرعت بالاي 100 وارد شدم.بدون اينكه ترمز بزنم سر خوردو من هم به زور جمش كردم كه به گارد نخوره.
    آخرین ویرایش به وسیله فروزنده : 23 November 2010 در 04:17 PM

11. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی فروزنده به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

dawkins (23 November 2010), MaZi Zo0M Z0oM (23 November 2010), navid413 (24 November 2010), vazizpoor (23 November 2010)

زمان پیوستن
    29 Jan 2010
    شهر
    021
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    E52

پیش گزیده

واسه بیمه کردن ماشین پشیمون شدیم ما
    میخوایم ماشینو درست کنیم.کسی جایی سراغ داره که کار درست باشه و مزدا3 درست کرده باشه ؟هم موتوری هم بدنه.یه جایی مثله گاراج باشه که همه چی هم داشته باشه و منصف باشه

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

واسه بیمه کردن ماشین پشیمون شدیم ما
    میخوایم ماشینو درست کنیم.کسی جایی سراغ داره که کار درست باشه و مزدا3 درست کرده باشه ؟هم موتوری هم بدنه.یه جایی مثله گاراج باشه که همه چی هم داشته باشه و منصف باشه
    با سلام.پاسختون رو تو پست 14 دادم.متاسفانه تو گرفتن برخی قطعات به مشکل میخورید.چون خود شرکت هم نداره!
    آخرین ویرایش به وسیله MaZi Zo0M Z0oM : 3 December 2010 در 01:32 AM

زمان پیوستن
    29 Jan 2010
    شهر
    021
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    E52

پیش گزیده

آخه یه بنده خدایی اومد پای ماشین و گفت من هم قطعاتشو ردیف می کنم هم بدنه و 1 ماهه هم تحویل میدم
    گفت همه کاراش با خودش هست

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

آخه یه بنده خدایی اومد پای ماشین و گفت من هم قطعاتشو ردیف می کنم هم بدنه و 1 ماهه هم تحویل میدم
    گفت همه کاراش با خودش هست
    با سلام.اره قطعه تايواني و چيني ميشه جايگزين كرد.ولي واقعا كيفيت نداره.نمونش سيني فن جلو كه چون جنس تايوانيش خشكه يه فشار كوچيك بهش وارد بشه اعصاب خورديه دوباره پيش مياره.اصليش 155 و تايوانيش هم 95 تومن بود.تو همون پست شماره 14 هم گفتم قطعات اصلي سخت پيدا ميشه وگرنه انواع قطعات درجه 2 و ... و البته غير اصلي تو بازار فراوونه.مثلا چراغ اصلي هر عدد 290 مزدا يدك ميده.تو بازار اصليش 220 بود.مدل تايواني استينلي هم 130 تومن بود و 1 مدل چيني كه به اصطلاح خودمون No Name بود هم 100 تومن بود.البته اون استينلي تايوان و اون بي نام و نشانه موتور دار نيست و به مرور زمان حرارت خود لامپ و نور افتاب و گرما باعث ميشه اون تلق چراغ شفافيت خودش رو از دست بده و رنگش به زردي و تيرگي بره.اونوقته كه بايد دوباره كاري كنيد و البته اينبار جنس اصلي رو هزينه كنيد و خريداري نماييد.توضيحات اضافي نميدم.ولي برخي قطعات خصوصا سنسور ها و قطعات موتوري و الكتريكي و الكترونيكي خيلي بهتره كه اصلي باشه تا به مشكلات كمتري برخورد كنيد.(البته اين قيمت مربوط به مرداد ماه بود كه گفتم)تشخيص قطعات اصلي هم روشهايي داره كه نميدونم تا چه حد باهاش سرو كار داشتيد و يا اطلاعات داريد!كه خداي نكرده بعضي از اقلام رو به عنوان جنس اصلي و شركتي و باقيمت اصلي نخريد و بعدا متوجه بشيد كه قطعه اصلي نبوده!
    به نظر من هيچ صافكاري و نقاشي بهتر از خود صافكار و نقاش گروه بهمن به سوراخ سمبه ها و ريزه كاري هاي اين ماشين واقف نيست.چون اونها كلا 2-3 نوع ماشين بيشتر صافكاري و نقاشي نميكنند و مزدا، كار روتينشونه.چون تو كتاب تعميراتي مزدا كه نمايندگي ها اون رو دارند فصلي هم به راهنمايي جهت صافكاري و نقاشي اختصاص يافته و توضيحات كاملي داره.
    البته مثلما گروه بهمن قيمت بالاتري رو نسبت به سايرين ارائه ميده ولي ديگه نياز به هزينه مجدد و تابلو شدن بيشتر ماشين و ... نيست.البته انتظار هم نداشته باشيد كه ماشين عين روز اولش بشه و خودشو نشون نده.چون تصادف شديد بوده و به موتور و اجزاء فني ماشين و همچنين سرشاسي ماشين هم مثلما نيرويي وارد شده.همون فاصله دو سر شاسي اگر 5 ميليمتر فرق داشته باشه ضمن سوار كردن قطعات با زور پتك و چكش و ضربه و ... ميتونه عاملي براي شكستن دسته موتور بطور متوالي و همچنين سروو صداي ناشي از فشار بر روي قطعات و .... و 1000 تا عامل ديگه باشه.
    هر جايي هم بغير از بهمن خواستيد ببريد از اصلي بودن قطعاتش اطمينان حاصل و با قيد ضمانت و اطمينان و شرط و شروط كه شما تايين ميكنيد شروع به كار كنه.در صورت تمايل ليست قطعاتي كه بايد تهيه كنيد رو براي من ارسال تا منم در حد توانم از چند جا براي شما قيمت بگيرم و بهتون اعلام كنم.
    موفق باشيد.

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Salman17 (3 December 2010), فروزنده (3 December 2010)

زمان پیوستن
    29 Jan 2010
    شهر
    021
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    E52

پیش گزیده

مرسی از راهنمایی.حق با شما هست ولی نمایندگی حدوده 14 15 تومان میگیره و جاهای دیگه 7 8 تومان.یعنی 2برابر.
    ماشین هم مجبور هستیم بعد از درست شدن بفروشم.البته نمی خواینم جوری درست کنیم که مجبور شیم به نفره دیگه بندازیم !

18. کاربر زیر از دوست گرامی Salman17 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (3 December 2010)

صفحه 2 از 21 اولاول 12345678912 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند