تبليغات در پي‌هالز

صفحه 21 از 21 اولاول ... 111415161718192021
نمایش نتایج 261 به 271 از 271

نام گفتگو: تصادفات انواع مزدا3 و چگونگی تعمیر خودرو

زمان پیوستن
    12 May 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    mazda3
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

سلام آقامازیار
    ی وقت غصه نخوری عزیزم درسته که ازنظرمالی بهت خسارت واردشده ولی اگه خدای نکرده 1 مو ازسرت کم میشد باورکن حاضربودی چند برابر بهت خسارت مالی واردمیشد ولی خودت طوریت نمیشد . ماشین همینه . تا حالا 2 تا خطرازسرت گذشته باید خدا راشکرکنی که سالمی . باورکن دوستت داریم وخوشحالیم که خودت صحیح وسلامتی .

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی hojjat333 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

haftsin (30 March 2012), MaZi Zo0M Z0oM (25 March 2012)

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY

پیش گزیده

ممنون از پاسختون ، بالاخره یکی از معماهای زندگیم حل شد

راستی اسمم فرهاد هستش

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی gilase_tanha2020 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

haftsin (30 March 2012), MaZi Zo0M Z0oM (29 March 2012)

زمان پیوستن
    19 Oct 2010
    شهر
    ارومیه-تهران
    اتومبيل
    مزدا3 = ناز ناز
    گوشی موبایل
    آیفون4 ،e72

پیش گزیده

من الان فهمیدم تصادف رو . خیلی ناراحت شدم وقتی عکسا رو دیدم.این ماشین که دیدم درست نمی شه دیگه . حیف شد. ولی خوشالم ک خودت سالمی . تو چندین مورد تصادفی ک داشتم تا حالا ، واقعا فهمیدم سرنشین مهمتر از ماشینه. حرفای کلیشه ای و تکراری نمی خوام بزنم . امید وارم یه ماشین بهتر بختری .

6. کاربر زیر از دوست گرامی mojtaba_crazy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (1 April 2012)

زمان پیوستن
    30 Jun 2012

پیش گزیده

سلام دوستان . حدود یه هفته پیش یه مزدا نیو گرفتم که دوتا بنگاه دار و یه کارشناس رنگ معاینه ش کردن و همشون گفتن کوچکترین رنگی نداره
    ولی در قسمت عقب ماشین احساس میکنم جعبه حدود کمتر از یه سانت با بدنه ارتفاعش بیشتره .مثلا چراغ عقب اون قسمتی که روی گلگیره با اون قسمتی که روی جعبه هست ست نیستن.... خیلی زده تو ذوقم . کسی نمیدونه مشکل چیه .. عکسشو میزارم اگه هرکسی کوچکترین کمکی از دستش برمیاد لطف کنه

یا
    http://www.8pic.ir/images/915yk35j7gac7xx7m6qb.jpg

یا اگر خواستین تا عسکهای بیشتری بزارم
    آخرین ویرایش به وسیله behnam_SS_7 : 12 August 2012 در 01:56 PM دلیل: اشتباه تای\ی

زمان پیوستن
    03 Oct 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3 تیپ 3
    گوشی موبایل
    i-Phone

پیش گزیده

با سلام
    به نظر من که درب صندوق عقب اتومبیل شما باید رگلاژ بشه
    همین
    ببرین پیشه یه صافکار خوب و کار بلد هم از بابت اینکه ماشین رنگ و تصادف نداشته باشه بهتون میتونه کمک کنه و هم درب صندوق را براتون تنظیم میکنه اگه کسی رو ندارین بگین یه آدم خوب و حرفه ای سراغ دارم.

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی SUPPORTER به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

behnam_SS_7 (13 August 2012), MaZi Zo0M Z0oM (13 August 2012)

زمان پیوستن
    26 Nov 2010

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MaZi Zo0M Z0oM مشاهده گفتگو

آقاي مازيار نميدونم ماشبن تون رادارین درست می کنین یا فروختین

لطفا مدل ماشین + قیمت را بگین من خریدارم
    آخرین ویرایش به وسیله farzadpop : 31 August 2012 در 05:09 PM

11. کاربر زیر از دوست گرامی farzadpop به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (1 September 2012)

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4S

پیش گزیده

دوستان گرامی
    کسی اون آرم وسط فرمون مزدا رو کلش رو داره ؟ در به در دنبال اونم . مال من خراب شده .
    مازیار اگه مال ماشینت رو نمی خوای خریدارم به خدا !!!

13. کاربر زیر از دوست گرامی romeo_1593 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط romeo_1593 مشاهده گفتگو
    دوستان گرامی
    کسی اون آرم وسط فرمون مزدا رو کلش رو داره ؟ در به در دنبال اونم . مال من خراب شده .
    مازیار اگه مال ماشینت رو نمی خوای خریدارم به خدا !!!
    سلام.
    رومئو جان،اون آرم رو دارم.ظاهر روشم سالمه سالمه،بحث قیمتی هم سرش نیست.موضوع اینه که روی اون کاور مشکیه که مال ایربگ هست،پرس حرارتی شده.
    یعنی 7 تا پایه داره که از داخل اون قاب مشکی پایه ها حرارتی آب شده و پهن شده که در نیاد.(یه چیزی مثل میخ پرچ)
    یعنی مال خودش رو جدا کنی برای چسبوندن ارم جدیدش مشکل خواهی داشت!

آقاي مازيار نميدونم ماشبن تون رادارین درست می کنین یا فروختین

لطفا مدل ماشین + قیمت را بگین من خریدارم
    فرزاد عزیز.مدل ماشین 88 بود.حدودا 50 روز پیش فروخته شد،به قیمت 12.5 میلیون تومان دیگه داشت نزدیک به 6 ماه از اون اتفاق میگذشت و چون تو گاراژ یکی از دوستان هم بود که بهم کمک کرد و اونجا رو در اختیارم گذاشته بود که ماشین و بزارم و ... ولی خوب دیگه دور از شرم و حیا بود.
    البته خریدار داره درستش میکنه و همه جوره بهش میرسه.حتی 15 تومن هم مشتری داشت،ولی چون نمیخواستم درگیر احتمالی پلیس آگاهی بشم،از ابتدا با خریدار شرط کردم که اگر بدنبال بازسازی این ماشین هست میخواد بعد از تعمیرات،اون رو بفروشه،باهاش معامله انجام خواهد شد.
    چون بودند که عده ای میومدند و معلوم بود که واسه سند ماشین اومده،که مدارک رو با یک نمونه سرقتی جابجا کنه!با اینکه قیمت بهتری هم میدادند ولی دور از وجدان و انصاف بود که یک مالباخته دیگه به ماشینش نرسه،ضمن اینکه اون طرف با این کار تشویق میشد که مجدد به فکر سرقت یه ماشین دیگه باشه و ...!

15. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amir_babak (1 September 2012), farzadpop (1 September 2012), masoud687 (1 September 2012), mehdi 2010 (1 September 2012), romeo_1593 (1 September 2012), SUPPORTER (2 September 2012)

زمان پیوستن
    26 Nov 2010

پیش گزیده

درسته مازیار جان کار خوبی کردی
    موفق باشی

17. کاربر زیر از دوست گرامی farzadpop به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    اتومبيل
    new mazda 3
    گوشی موبایل
    iphone3gs-omniai900

پیش گزیده

نبو مزدا را ٣ ساله دارم اينه بغل سمت راننده ماه هاي اول كه دكمه باز و بستنش را ميزدم بعضي موقع ها بسته ميشد بعضي موقع ها جواب نمي داد و بايد چند بار ميزدم تا بسته بشه---دو بار هم پيش نمايندگي بردم برام بازش كردن تا موقعي كه سره جاش نگذاشته بودن وقتي دكمه اينه را ميزد به راحتي باز وبسته ميشد اما وقتي سره جاش ميرفت موقع باز و بسته شدن صداي تق تق ميكرد و يا باز نميشد و يا بسته نميشد --الان كه ديگه اينه سمت راننده نه باز ميشه نه بسته -بايد با دست جمعش كنم -به نظرتون چه كار كنم تا درست بشه؟
    موتور داخلشو تنهايي ميغروشن كه بتونم بخرمم كه ديگه نخواهد اينه بغل را كامل عوض كنم ؟

Sent from iphone6+

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.

موتور داخلشو تنهايي ميغروشن كه بتونم بخرمم كه ديگه نخواهد اينه بغل را كامل عوض كنم ؟
    من جایی رو نمیشناسم که موتور تاشو رو بتنهایی بفروشه.برای این منظور تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که شما آیینه خودت رو کامل باز کنی و قاب آیینه راهنما دارش رو ازش جدا کنی.بعد بری تو شوش و پیش یکی که آیینه بغل استوک مزدا3 رو داشته باشه و کلهم آیینه خودت رو با اون آیینه عوض کنی و یه چیزی سر بدی.و بهش بگی که موتورش سالمه و کار میکنه،منتهی مثل اینکه اولین دندونه خود آیینه شکسته که موتور نمیتونه درگیر بشه و آیینه رو جمع کنه.اگر اینکارو کرد که چه بهتر.اگر نه شما یه آیینه بغل رو بدون قاب پشت و راهنمای روی اون و حتی میتونی بدون خود شیشه آیینه از نوع استوک خریداری کنی که قیمتش بمراتب کمتر از آیینه نو و کامل هست،و قطعات آیینه خودت رو روی اون سوار کنی و استفاده کنی.

در غیر اینصورت باید بری دنبال کساییکه کارشون نصب تاشو آیینه روی خودروهای مختلف(عمدتا محصولات ایرانخودرو و سایپا) رو انجام میدهند،مراجعه کنی.
    چون همه بخاطر سود بیشتر میگن کل آیینه رو باید بخری.چون همه تیپ های مزدا3 جدید هم تاشو برقی دارند،که اگر نداشتند بموجب نصب تاشو برقی روی تیپهای دیگر میشد این موتور رو بیرون تو بازار به تنهایی گیر آورد.ولی چنین چیزی نیست.
    از طرفی قطعه مصرفی نیست که پر فروش باشه!

راهنمایی: آیینه مزدا2 با مزدا3 جدید یکیه.فقط پایه هاش که روی درب سوار میشه باهم تفاوت داره و حتی سوکت هاشونم یکیه!

یا حق ... !

20. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali2005 (19 February 2015), SUPPORTER (17 February 2015)

صفحه 21 از 21 اولاول ... 111415161718192021

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد