تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 15

نام گفتگو: نمایندگی مشهد آوانته

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    پراید141 مدل ، پارس ، آوانته دنده ای 88
    گوشی موبایل
    n96

پیش گزیده نمایندگی مشهد آوانته

دوستان در سفر اخیر از کرمان به مشهد با آونته به دلیل سرویس 20000 رفتم نمایندگی هیوندا مشهد به نام پاکروان.
    در ابتدا واقعا برا دوستان آونته سوار مشهدی با این نمایندگی ضایع متاسفم.
    پس از اخراج منو خانواده از ماشین و با وجود کلی وسیله مسافرت در داخل ماشین که نمیشد پیاده کرد و فقط گقتن اینکه شما به هیچ وجه نمی تونید برید پایه ماشین. ما رو داخل اتاق دم در قرار داند و ماشین رو بردند. بعد از 1 ساعتی در حالیکه می گفتن فلش اویل والوالین داخلش ریختن تا جرماشو بگیرن و خلاصه روغن هم که کاسترول معمولی ( غیر مگنتیک) با وجود اینکه به من گفتن مگنتیک هست داخلش ریختن و 44000 تومن هم دریافت کردن.
    صبح روز بعد در حالیکه آماده انداختن تو جاده کویری 1000 کیلومتری مشهد به کرمان بودم شک کردم که اگه 75/3 لیتر میریختن مثل نمایندگی کرمان که باید اضافیشو به من میداد... که فول ماشین رو نگاه کردم و دیدم بله دقیقا 1 سانت از نقطه فول ( 5/0 سانت از F ) بالاتره. فهمیدم تمام 4 لیتر رو ریختن و کلی روغن هم از دور فول ریخته بود روی موتور.
    پر حرفی نکنم زنگ زدم به مدیریتشون و شاکی شدک که ایشون با کمال فجاعت گفتن ما اینجا تو همه آوانته ها 4 لیتر میریزیم. گفتم شما دفتر ماشین رو خوندی ؟ گفت به دنبال دفتر بخشنامه ای آمده که گفته باید 4 لیتر بریزیم. گفتم دوست عزیز دفتر ترجمه دفتر کره ای ماشینه مگه بخشنامه ایرانی میتونه تغییرش بده...
    خلاصه زیر بار نرفت و گفت بیار اینجا . گفتم بیارم که دوباره منو بیرون نگه داری گند برنی؟ تو کرمان که اینکاری نمیکنن. گفتند: ( قابل توجه مشهدیهای عزیز) اینجا فرهنگ مردم جوریه که میرن همش نق میزنن چرا نوبت ما نشده. چرا مال ما رو زودتر انجام نمیدی!!!
    زنگ زدم نمایندگی آساطوری تهران ( که به لطف این سایت توپ پی هالز شمارشو داشتم) گفت اگه 4 میلیمتر از نقطه ( که ممال من 1 سانت بود) بالاتره فوری بورو با ساکشن یک چهارم لیتر بکش. و من همین کار رو کردم.
    واقعا متاسفم برا دوستان مشهدی که نمایدندگی هیوندای این مدلی با این مدیریت دارند.خودتون باید حواستون به ماشینتون باشه. خدا میدونه داخل سالوناش چی به سر ماشین میارن!! این که یه تعویض روغن بود. ساده ترین کار
    از پر حرفی عذر می خوام
    آخرین ویرایش به وسیله omid_npc : 7 November 2010 در 02:23 PM
    اگر بگویید میتوانید و یا اینکه نمی توانید در هر صورت حق با شماست ( هنری فورد)

2. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی omid_npc به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

firstfreelove (13 December 2010), Rain Man 4498 (7 November 2010), rezasx1 (7 November 2010), tanhaa (8 November 2010)

زمان پیوستن
    30 Jan 2009
    شهر
    Kerman
    اتومبيل
    Peugeot Pars
    گوشی موبایل
    Galaxi S2

پیش گزیده

دوست عزیزم فارغ از بحث آوانته , نمایندگی , مشهد , کرمان , روغن , برخورد و غیره اینجا ایرانه.

این چیزا طبیعیه.
    درد من زیستن و مردن در سرزمینی است , که مردمش انقلاب کردند , تا کارهای قبل از انقلاب رو دزدکی انجام بدن

4. کاربر زیر از دوست گرامی Rain Man 4498 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amirata (7 November 2010)

زمان پیوستن
    10 Dec 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک ، پراید 111
    گوشی موبایل
    ای پود

پیش گزیده

برای من هم در رشت 4 لیتر کامل ریختند
    در ضمن من هیچ دفترچه ای همراه ماشین دریافت نکردم

زمان پیوستن
    08 Oct 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Avante-XD & 206 Type 5
    گوشی موبایل
    نوکیا 6300

پیش گزیده

برای مدل 2004 مقدار 3.85 لیتر با فیلتر و در مدل 2006 مقدار 4 لیتر با فیلتر. مرجع

Hyundai 2004 & 2006 elantra owners manual.

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2

پیش گزیده

آقا امید اولا که ورودت به مشهد رو خوش آمد میگم و امیدوارم غیر از این مساله تجربه تلخ دیگه ای از این سفر نداشته باشی!
    مورد دوم متاسفانه بی اطلاعی و عدم تجربه کافی و بعضا تنبلی برای تحقیقات لازم جهت کسب اطلاعات و تجربه کافیه که در اکثر نمایندگی ها این مساله صدق میکنه و باعث میشه همیشه دنبال یک آدم خبره در نمایندگی ها باشیم!
    مورد سوم متاسفانه باید بگم که حرف اون مسئول نمایندگی درست بوده و متاسفانه اکثر صاحبان خودرو (نه همه) با ورودشون به تعمیرگاه نمایندگی ها باعث ایجاد خلل در کار اونها میشن (من به عینه دیدم) و این باعث ناراحتی دو طرف میشه!
    الان چندین ساله که در اکثر قریب به اتفاق نمایندگی های مشهد (فرقی نمیکنه چه نمایندگی یا چه خودرویی باشه) از ورود افراد غیر مسئول به داخل تعمیرگاه جلوگیری به عمل میاد!
    توصیه من نه تنها به شما بلکه به همه دوستان اینه که همیشه سرویس ها و چکاپ ها رو قبل از سفر و نه در حین سفر انجام بدید
    موفق باشید
    به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند!
    دقیقاً پشت سرتان!!

8. کاربر زیر از دوست گرامی arash_2006 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

omid_npc (8 November 2010)

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    n96

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash_2006 مشاهده گفتگو
    آقا امید اولا که ورودت به مشهد رو خوش آمد میگم و امیدوارم غیر از این مساله تجربه تلخ دیگه ای از این سفر نداشته باشی!
    مورد دوم متاسفانه بی اطلاعی و عدم تجربه کافی و بعضا تنبلی برای تحقیقات لازم جهت کسب اطلاعات و تجربه کافیه که در اکثر نمایندگی ها این مساله صدق میکنه و باعث میشه همیشه دنبال یک آدم خبره در نمایندگی ها باشیم!
    مورد سوم متاسفانه باید بگم که حرف اون مسئول نمایندگی درست بوده و متاسفانه اکثر صاحبان خودرو (نه همه) با ورودشون به تعمیرگاه نمایندگی ها باعث ایجاد خلل در کار اونها میشن (من به عینه دیدم) و این باعث ناراحتی دو طرف میشه!
    الان چندین ساله که در اکثر قریب به اتفاق نمایندگی های مشهد (فرقی نمیکنه چه نمایندگی یا چه خودرویی باشه) از ورود افراد غیر مسئول به داخل تعمیرگاه جلوگیری به عمل میاد!
    توصیه من نه تنها به شما بلکه به همه دوستان اینه که همیشه سرویس ها و چکاپ ها رو قبل از سفر و نه در حین سفر انجام بدید
    موفق باشید
    ممنون از شما دوست عزیز.
    چکاپای لازم قبل از سفر انجام شد اما روغن طبق گارانتی برای سرویس 20000 از 19000 به بالا باشه که منم چون بعد از رسیدن به مشهد کیلومترم از 19000 گذشت و اگه می خواستم صبر کنم تا کرمان از مقدار مجاز حداکثر هم می گذشت. لذا مجبور به این کار شدم.
    بازم ممنون

10. کاربر زیر از دوست گرامی omid_npc به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_2006 (8 November 2010)

زمان پیوستن
    22 Mar 2007

پیش گزیده

سلام به تو دوست عزیز.انشااله دفعه بعدی که اومدی مشهد دوباره برات پیش اومد برو فلکه ضد (15 خرداد) هر روغن موتوری دلت خواست بگیر همونجام تعویض روغنی خوب زیاده میتونی اونجا روغن رو تعویض کنی با 1000 تومن.دور فلکه هم چند تا مغازه لوازم یدکی اصلی هیوندای میفروشن .

زمان پیوستن
    14 Nov 2008
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    هیوندای آوانته
    گوشی موبایل
    HTC Hero

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط omid_npc مشاهده گفتگو
    دوستان در سفر اخير از کرمان به مشهد با آونته به دليل سرويس 20000 رفتم نمايندگي هيوندا مشهد به نام پاکروان.
    در ابتدا واقعا برا دوستان آونته سوار مشهدي با اين نمايندگي ضايع متاسفم.
    پس از اخراج منو خانواده از ماشين و با وجود کلي وسيله مسافرت در داخل ماشين که نميشد پياده کرد و فقط گقتن اينکه شما به هيچ وجه نمي تونيد بريد پايه ماشين. ما رو داخل اتاق دم در قرار داند و ماشين رو بردند. بعد از 1 ساعتي در حاليکه مي گفتن فلش اويل والوالين داخلش ريختن تا جرماشو بگيرن و خلاصه روغن هم که کاسترول معمولي ( غير مگنتيک) با وجود اينکه به من گفتن مگنتيک هست داخلش ريختن و 44000 تومن هم دريافت کردن.
    صبح روز بعد در حاليکه آماده انداختن تو جاده کويري 1000 کيلومتري مشهد به کرمان بودم شک کردم که اگه 75/3 ليتر ميريختن مثل نمايندگي کرمان که بايد اضافيشو به من ميداد... که فول ماشين رو نگاه کردم و ديدم بله دقيقا 1 سانت از نقطه فول ( 5/0 سانت از F ) بالاتره. فهميدم تمام 4 ليتر رو ريختن و کلي روغن هم از دور فول ريخته بود روي موتور.
    پر حرفي نکنم زنگ زدم به مديريتشون و شاکي شدک که ايشون با کمال فجاعت گفتن ما اينجا تو همه آوانته ها 4 ليتر ميريزيم. گفتم شما دفتر ماشين رو خوندي ؟ گفت به دنبال دفتر بخشنامه اي آمده که گفته بايد 4 ليتر بريزيم. گفتم دوست عزيز دفتر ترجمه دفتر کره اي ماشينه مگه بخشنامه ايراني ميتونه تغييرش بده...
    خلاصه زير بار نرفت و گفت بيار اينجا . گفتم بيارم که دوباره منو بيرون نگه داري گند برني؟ تو کرمان که اينکاري نميکنن. گفتند: ( قابل توجه مشهديهاي عزيز) اينجا فرهنگ مردم جوريه که ميرن همش نق ميزنن چرا نوبت ما نشده. چرا مال ما رو زودتر انجام نميدي!!!
    زنگ زدم نمايندگي آساطوري تهران ( که به لطف اين سايت توپ پي هالز شمارشو داشتم) گفت اگه 4 ميليمتر از نقطه ( که ممال من 1 سانت بود) بالاتره فوري بورو با ساکشن يک چهارم ليتر بکش. و من همين کار رو کردم.
    واقعا متاسفم برا دوستان مشهدي که نمايدندگي هيونداي اين مدلي با اين مديريت دارند.خودتون بايد حواستون به ماشينتون باشه. خدا ميدونه داخل سالوناش چي به سر ماشين ميارن!! اين که يه تعويض روغن بود. ساده ترين کار
    از پر حرفي عذر مي خوام
    شما و همه دوستاني که از نمايندگي ها در هر شهري ناراضين، مي تونن زنگ بزنن دفتر مرکزي (قسمت خدمات پس از فروش )مورد رو گزارش بدن. اونا هم سريع پيگيري مي کنن.
    تلفن: 5-88302802 البته براي دوستان عزيز غير از تهران کد 021 فراموش نشه

13. کاربر زیر از دوست گرامی majid2992 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

omid_npc (12 December 2010)

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    n96

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط saeed-n مشاهده گفتگو
    سلام به تو دوست عزیز.انشااله دفعه بعدی که اومدی مشهد دوباره برات پیش اومد برو فلکه ضد (15 خرداد) هر روغن موتوری دلت خواست بگیر همونجام تعویض روغنی خوب زیاده میتونی اونجا روغن رو تعویض کنی با 1000 تومن.دور فلکه هم چند تا مغازه لوازم یدکی اصلی هیوندای میفروشن .
    ممنون دوست عزیز اما مشکل گارانتی این آوانته همینه که باید حتما بری نمایندگی و روغنشو اونجا سر هر 5000 تا عوض کنن و داخل شبکه سراسریشون ثبت شه تا ماشینت 2 سال گارانتی بمونه. و گرنه بنزینامو که از سر راه نیاورده بودم برم جاده قوچان

زمان پیوستن
    27 Jul 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    AVANTE ** New MAZDA3 ** 206 Type3
    گوشی موبایل
    IPHONE4G & S-ericsson W960

پیش گزیده

برای من هم همیشه کامل میریزه البته همیشه فیلتر رو هم عوض میکنم. تا امروز هم مشکلی نبوده.

زمان پیوستن
    10 Dec 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک ، پراید 111
    گوشی موبایل
    ای پود

پیش گزیده

برای من در سرویس اول فیلتر را هم عوض کرد و روغن را هم کامل ریخت، دیروز که من گیج را کشیدم دیدم چند میلی متری بالاتر از فول است چه کار باید کرد؟

نقل قول نوشته شده توسط firstfreelove مشاهده گفتگو
    برای من هم همیشه کامل میریزه البته همیشه فیلتر رو هم عوض میکنم. تا امروز هم مشکلی نبوده.

زمان پیوستن
    13 Sep 2008
    شهر
    Esfahan

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط firstfreelove مشاهده گفتگو
    برای منم دفعه ی اول همه ی 4 لیتر را ریخت
    ولی اینبار حدود 400 سی سیش را نریخت و بهم پس داد
    هر 2 بار هم فیلتر را عوض کردن

18. کاربر زیر از دوست گرامی vroom به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

omid_npc (14 December 2010)

زمان پیوستن
    29 Aug 2011
    شهر
    نیشابور
    اتومبيل
    آوانته 89
    گوشی موبایل
    سونی اریکسون

پیش گزیده

برخورد و پاسخگویی این نمایندگی بد نیست
    اما خیلی معطل می کنن اونم فکر کنم دومین شهر واستان بزرگ کشور با یک نمایندگی تعمیرات بهتر از این نمیشه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد