تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 28

نام گفتگو: مراحل نصب پروژکتور ریو (عکس)

زمان پیوستن
    15 Oct 2010
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    Rio
    گوشی موبایل
    XPERIA

پیش گزیده

سلام
    منظور دستم مهندس مصطفی اینکه کلید فابریک داخلش منفی گردانده شده و باید تغییراتی در ان داد که بنده در چند پست قبل کاملا توضیح دادم

2. کاربر زیر از دوست گرامی kingstorm به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Mostafa United (19 March 2011)

زمان پیوستن
    10 Jul 2011

پیش گزیده

با سلام
    من ريو خودم را 6 روزه كه تحويل گرفتم براي مه شكن يك ست پروژكتور با كليد از بازار تهيه كردم بدون سيم بود و از نقشه ايراني آن استفاده كردم فقط يك تغيير كوچك داشتم براي سيم 2a از لامپ فندك استفاده كردم زيرا نميدانستم park light switch چي هست همه چيز درست كار ميكند فقط وقتي پروژكتور را روشن ميكنم لامپ كوچك سبز رنگ روي كليد روشن نميشود لطفا مرا راهنمايي كنيد .
    با تشكر از سايت خوبتان

زمان پیوستن
    13 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    htc Desire HD

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط parsa13 مشاهده گفتگو
    با سلام
    من ريو خودم را 6 روزه كه تحويل گرفتم براي مه شكن يك ست پروژكتور با كليد از بازار تهيه كردم بدون سيم بود و از نقشه ايراني آن استفاده كردم فقط يك تغيير كوچك داشتم براي سيم 2a از لامپ فندك استفاده كردم زيرا نميدانستم park light switch چي هست همه چيز درست كار ميكند فقط وقتي پروژكتور را روشن ميكنم لامپ كوچك سبز رنگ روي كليد روشن نميشود لطفا مرا راهنمايي كنيد .
    با تشكر از سايت خوبتان
    با درود خدمت شما دوست گرامي
    من در اين زمينه وارد تر از آقاي سياح سراغ ندارم. اگر دوست داريد ايشان مي توانند اين كار را براي شما انجام دهند و هزينه زيادي هم نمي گيرند (2 سال پيش از من 3 تومان گرفت) اگر خواستيد بفرماييد كه شماره ايشان را برايتان بفرستم
    با احترام
    اين يك جمله تاريخي است و در بردارنده توهين به هيچ شخصي نمي باشد:
    بقول ناپلئون اون چيزي كه حدي نداره خريته (از جملات تاريخي دائي جان ناپلئون)

زمان پیوستن
    10 Jul 2011

پیش گزیده

با سلام
    بعد از بررسي نقشه متوجه شدم كه در سيم كشي دقت نكردم لذا مجددا كل سيم كشي را كنترل كردم و لامپ سبز نيز روشن شد .
    بعد از 3 دقيقه كاركردن پروژكتور متاسفانه فيوز و جا فيوزي ذوب شدند كه بايك باتري ساز صحبت كردم ايشان ذكر كردنند كه فيوز بايد از نوع كتابي ( مانند فيوزهاي پرايد ) باشد زيرا فيوزهاي شيشه اي يك فنر دارد كه گرم ميشود و باعث ذوب شدن فيوز و جا فيوز ميشود . بعد از تعويض فيوز و جافيوزي مشكل بطور كامل حل شد .
    با تشكر از سايت خوبتان

زمان پیوستن
    18 Mar 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Rio
    گوشی موبایل
    QTek-HTC Touch Diamond2

پیش گزیده

دوستان راجع به تنظيم نور پروژکتورهاي ريو کسي اطلاعات داره.
    براي من نور آنچنان که بايد باشه نيست و ميدان روشناييش خيلي کمه .بقيه همين مشکل رو دارند؟
    خجسته باد فراموشی تان که موجب خوشبختی تان است.
    ^نیچه^

زمان پیوستن
    15 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    PRO CEE'D
    گوشی موبایل
    HTC Wildfire S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Kam-Telecom مشاهده گفتگو
    دوستان راجع به تنظيم نور پروژکتورهاي ريو کسي اطلاعات داره.
    براي من نور آنچنان که بايد باشه نيست و ميدان روشناييش خيلي کمه .بقيه همين مشکل رو دارند؟

پشتش یه پیچ داره

برای تنظیم سعی کن 1 متری دیوار پارک کنی و بعدش جوری تنظیم کنی که خط نور مثلا 10 سانت پایینتر از محل پروجکتور قرار بگیره

THE POWER TO SURPRISE

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Mostafa United به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

imanrio (23 July 2011), Kam-Telecom (23 July 2011)

زمان پیوستن
    07 Jul 2011

پیش گزیده

دوستان امروز ماشینو بردم نمایندگی برا نصب پروژکتور جلو.پروژکتور اصل کیا با لیبل سایپا رو که تو یه جعبه بزرگ بود رو 100 تومن خریده بودم و بردم وصل کنن.باطری ساز همه کارا رو کرد ولی چراغ سبز روی دکمه پروژکتور موقعی که پروژکتور رو میزنی روشن نمیشه.بقیه چیزاش بدون مشکله ولی این چراغ سبزش روشن نمیشه.دیگه دیز وقت شده بود گفت فردا بیار درستش میکنم.

بعضی از دوستان در مورد مطالبی گفته بودن. اگه میشه دوباره لطف کنن بگن ببینم میتونم خودم درست کنم.

10. کاربر زیر از دوست گرامی vahidreza_sh به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Mostafa United (25 September 2011)

زمان پیوستن
    15 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    PRO CEE'D
    گوشی موبایل
    HTC Wildfire S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط vahidreza_sh مشاهده گفتگو
    دوستان امروز ماشینو بردم نمایندگی برا نصب پروژکتور جلو.پروژکتور اصل کیا با لیبل سایپا رو که تو یه جعبه بزرگ بود رو 100 تومن خریده بودم و بردم وصل کنن.باطری ساز همه کارا رو کرد ولی چراغ سبز روی دکمه پروژکتور موقعی که پروژکتور رو میزنی روشن نمیشه.بقیه چیزاش بدون مشکله ولی این چراغ سبزش روشن نمیشه.دیگه دیز وقت شده بود گفت فردا بیار درستش میکنم.

بعضی از دوستان در مورد مطالبی گفته بودن. اگه میشه دوباره لطف کنن بگن ببینم میتونم خودم درست کنم.
    تو تــی تــــی یه نگاه بنداز... خییل زیاد راجع بهش بحث شده ... اینجا هم زیاد بحث شده

THE POWER TO SURPRISE

زمان پیوستن
    07 Jul 2011

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Mostafa United مشاهده گفتگو
    تو تــی تــــی یه نگاه بنداز... خییل زیاد راجع بهش بحث شده ... اینجا هم زیاد بحث شده
    بحث اینجا رو دنبال کردم.یکی از دوستان به اسم kingstorm توضیح کامل داد ولی این قسمت (.... بر روی سوکت که به کلید بسته می شود...) به بعد رو متوجه نشدم که دقیق باید چیکار کنم.

اون دسته سیمی که دو طرف سوکت داره و داخل اطاق هست رو که یکطرفش که به آفتامات وصل میشه و کنارش یه سیم سیاه داره به بدنه وصل میشه و یک طرفش که به دکمه پروژکتور وصل میشه و از یه خورده پایینتر یه سه راهی میخوره و یه دسته سه تای سیم که سرشون آزاده رو برقکار نمایندگی به سیمهای فلاشر و گرمکن زده.برای اینکه بتونه چراغ سبز رو روشن کنه این سه تا سیم رو هم جا به جا کرد ولی بازم روشن نشد.

اگه میشه یه راهنمایی کنین که چیکار کنم.

زمان پیوستن
    07 Jul 2011

پیش گزیده

مصطفی جان اگه صفحه مربوط به نصب پروژکتور رو تو TT میدونی به من بگو تا بخونم که چیه.چون تو دو سرفصل مطالب جزئی و اضافه کردن لوازم از آخر 4 تا 5 تا صفحه در میون عقب اومدم چیزی دستگیرم نشد.ضمنا" یه سرفصل نصب مه شکن هم داشت که چیزی توش نوشته نبود.

زمان پیوستن
    15 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    PRO CEE'D
    گوشی موبایل
    HTC Wildfire S

پیش گزیده

راه حلش سيم كشي پشت كليده

طرف رله و ... نيست

فرصت كنم يه عكس برات ميگيرم

THE POWER TO SURPRISE

زمان پیوستن
    07 Jul 2011

پیش گزیده

مصطفی جان دیروز غروب ماشین رو بردم نمایندگی (برقکار گفته بود بیار تا چراغ سبزش رو درست کنم).با توجه به توضیحاتی که kingstorm داده بود و من هم کل متنش رو پرینت گرفتم و با خودم بردم و اون برقکار هم با خوندن متن و یه سری کارایی که کرد درستش کرد.

16. کاربر زیر از دوست گرامی vahidreza_sh به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Mostafa United (27 September 2011)

زمان پیوستن
    20 Oct 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ريو

پیش گزیده معرفي نصاب پروژکتور

دوستان عزيز، من هم چندماه قبل پروژکتور نصب کردم،البته بردمش پيش يه نفر توي خيابون ستارخان ، کارش خوب نبود، کلي هم بهم ضرر زد. برق پروژکتورو هم از پشت چراغ جلو گرفت. بماند که يکي از پروژکتورها بعد از يه هفته قابشو آب کرد. خلاصه ضدحال بدي خوردم. البته يه مقدار از پولي رو که به طرف داده بودم به زور ازش پس گرفتم.
    دوستان اگر آدم اينکاره و البته منصفي رو ميشناسيد ممنون ميشم معرفي کنيد. ترجيحا غرب تهران.
    اينم ايميل من که خبر بديد:hoseynirad@gmail.com
    مرسي

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند