تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 8 از 8

نام گفتگو: حجم واقعی باک ریو چقدره ؟

زمان پیوستن
    15 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    PRO CEE'D
    گوشی موبایل
    HTC Wildfire S

پیش گزیده حجم واقعی باک ریو چقدره ؟

سلام

تاپیکی ندیدم که سوالم رو مطرح کنم ولی امروز یه چیز عجیب برام اتفاق افتاد !

چراغ بنزین روشن نشده بود و من 43 لیتر ! بنزین زدم

از سالم بودم پمپ اون جایگاه اطمینان دارم !

و اینکه زیاد هوا نداره

ولی مگه میشه !

یعنی فقط 2 لیتر مونده بوده و چراغ روشن نبوده ؟

THE POWER TO SURPRISE

زمان پیوستن
    28 Jan 2008
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206TU5
    گوشی موبایل
    LG G2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Mostafa United مشاهده گفتگو
    سلام

تاپیکی ندیدم که سوالم رو مطرح کنم ولی امروز یه چیز عجیب برام اتفاق افتاد !

چراغ بنزین روشن نشده بود و من 43 لیتر ! بنزین زدم

از سالم بودم پمپ اون جایگاه اطمینان دارم !

و اینکه زیاد هوا نداره

ولی مگه میشه !

یعنی فقط 2 لیتر مونده بوده و چراغ روشن نبوده ؟
    مصطفی عزیز تاپیک مباحث مصرف ریو وجود داشت

اما در مورد سوال شما من امروز چراغ بنزینم روشن شد و دقیقا 35 لیتر بنزین زدم و سر ریز شد

احتمالا یا پمپ خطا داره یا آمپر بنزین ماشین شما

الاغ بينوايي کرد عرعر
    چه ميخواهند آدمها ز يک خر
    خدايا پس چرا بختم کج افتاد ؟
    از اول ادمي با من لج افتاد

3. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alireza_sos به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (28 October 2010), imanrio (27 October 2010), Mostafa United (27 October 2010)

زمان پیوستن
    26 Sep 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ام وی ام 87- ریو85 - 320 2007
    گوشی موبایل
    ایفون 4

پیش گزیده

مصطفی جان من بیشتر از 42 -3 واسه ریو تاحالا بنزین نزدم!فکر نکنم از 45 تا بیشتر باشه! حتما هوا داشته باک ات
    البته به چزاغ بنزین ریو اصلا اعتماد نیست! برای ریو ما هم تقریبا یه 2 سالی هست که چراغ اش اصلا روشن نمیشه:دی

5. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sinaxex به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (28 October 2010), Mostafa United (27 October 2010), Validator (28 October 2010)

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2

پیش گزیده

حرف دوستان کاملا تایید میشه!
    چراغ باک سوخت ریو در اغلب اوقات بعد از مدتی خراب میشه و دیگه روشن نمیشه!!!
    باک ریو هم دقیقا حجمش 45 لیتره ولی اگر شدیدا باک خالی بشه در حدی که ماشین خاموش بشه که یک بار برای من اتفاق افتاد! در مجموع با سوخت درون شیلنگ ها، 47 تا 48 لیتر جا میشه!
    بهتره زیاد به چراغ تکیه نکنید و به محض رسیدن نشانگر به خط آخر نسبت به سوختگیری اقدام کنید.
    طبق تجربه زمانی که نشانگر روی خط آخر قرار میگیره اگر آرام رانندگی کنید تا حدود 50 کیلومتر میشه با همون وضعیت رانندگی کرد ولی اصلا توصیه نمیکنم! تجربه تلخی از این موضوع دارم!!!
    موفق باشید
    به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند!
    دقیقاً پشت سرتان!!

7. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_2006 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

alireza_sos (28 October 2010), imanrio (28 October 2010), kamil81 (28 October 2010), sinaxex (28 October 2010), Validator (28 October 2010)

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    SE w810i - HTC WildFire S

پیش گزیده

والا منم یک بار روی خط آخر بود و چراغ به طور دائم روشن بود.البته مدت زمان کمی بود که چراغ روشن شد.اما با کمال تعجب 44 لیتر جا گرفت ! حتمی مطمئن هستم که آمپر ریو درست داره نشون میده و کم کم باید 5-6 لیتر توی باک باشه.
    پمپ بنزینی هم که بنزین میزنم مربوط به پالایشگاه هست و دائما کنترل میشه.
    تا حالا چند مورد اینجوری پیش اومده نمیدونم دیگه به کدوم مورد باید شک کرد !!

9. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی hosseinabd به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (30 October 2010), imanrio (28 October 2010), Mostafa United (28 October 2010)

زمان پیوستن
    26 Sep 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ام وی ام 87- ریو85 - 320 2007
    گوشی موبایل
    ایفون 4

پیش گزیده

البته دوستانی این وسط همیشه یک ضریب خطایی رو در نظر بگیرید هم نازل بنزین و هم باک اتون. ریو نشان دهنده باک اش دیجیتالی نیست که بدونیم دقیقا وقتی روی خط اخر رسید دقیقا در باک چند لیتر بنزین هست پس همه چیز حدسی هست و تخمینی!

11. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sinaxex به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (30 October 2010), Mostafa United (30 October 2010)

زمان پیوستن
    05 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    دوو سی یلو و موهاوی
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4 16Gb

پیش گزیده

البته همیشه برای اینکه ضریبی برای اطمینان در نظر بگیرند مفدار وافعی حجم رو نمیگند تا دچار بی بنزینی نشین

مثلا" من یکبار تو باک دووی خودم 52 لیتر بنزین زدم

اما با چراغ روشن از هشتگرد تا پارک ساعی اومدم و کمی بالاتر از پمپ ماشین خاموش شد

13. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی XELTEK به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (30 October 2010), hosseinabd (31 October 2010), Mojtaba 231 (30 October 2010), Mostafa United (30 October 2010)

زمان پیوستن
    06 Mar 2012

پیش گزیده

سلام
    مثل اينكه بعد از 2 سال و 4ماه چراغ بنزين من هم از كار افتاده. راستش من توي 2 سال گذشته سعي ميكردم هر از چندگاهي بگذارم چراغ بنزين روشن بشه بعد بنزين بزنم آخرين بار هم اواخر ارديبهشت امسال وقتي چراغ روشن شد بنزين زدم. وقتي هم چراغ روشن ميشد حداكثر 37-38 ليتر بنزين ميخورد. اما دفعه آخري كه خواستم چراغ روشن بشه بعد بنزين بزنم هرچي صبر كردم روشن نشد بالاخره هم ديروز ترسيدم اگه بيشتر صبر كنم بنزين تموم كنم و به دردسر بيافتم براي همين رفتم بنزين زدم كه 40 ليتر خورد.
    كسي از دوستان ميدونه علت خرابي اين چراغ چي هست؟ و براي تعميرش چكار بايد كرد و چقدر خرجش ميشه. خيلي بد هست كه ماشين با 24500 كيلومتر اولين ايرادش شروع بشه خدا به روهاي آينده رحم كنه كه مشكلات ديگه اي ايجاد نكنه.
    راستي ديروز وقتي بنزين ميزدم يه ذره سرريز كرد و رو دستم ريخت. با اينكه من از پمپ بنزين شركتي كه بهترين كيفيت را تو شهرمون داره و پمپ هاش هم دقيقه بنزين زدم ولي بوي گند نفت از دستم ميومد و بوي خاص بنزين را اصلا نداشت!!!! به نظر ميرسه كيفيت بنزين هاي معمولي خيلي پايين باشه.

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد