تبليغات در پي‌هالز

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمایش نتایج 40 به 47 از 47

نام گفتگو: صداهای مزاحم در مزدا 3 جدید

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    نقل قول نوشته شده توسط pamisam مشاهده گفتگو
    با عرض سلام خدمت دوستان عزيز و گرامي
    ماشين بنده از قسمت ستون کمربند ايمني سمت راننده يک صدايي شبيه لق بودن يک تکه سيم که توي حرکت به بدنه بخوره مياد ، کسي ميتونه راهنمايي کنه دليلش چيه ؟
    دوست عزیز در صورتیکه برای خودروی شما سنسور دنده عقب یا دوربین دنده عقب یا سیستم پخش DVD/LCD چینی خارج از نمایندگی نصب شده،علت احتمالی اون صدا،شکستن خارهای پلاستیکی توسط نصاب میباشد.
    البته اگر که مطمئن هستید شخصی شیء یا تکه سیمی یا مشابه،از درز کمربند ایمنی روی ستون به داخل آن ننداخته باشه!

یا حق ... !

زمان پیوستن
    11 Jul 2015

پیش گزیده

خير ، نه دوربين نصب شده روي ماشين ، نه سنسور دنده عقب و نه دي وي دي. ماشين فابريک هستش.
    ميگم اين کاور روي ستون را ميشه به راحتي از روي ستون جدا کرد؟ ( کاور روي ستون مخصوص کمر بند ايمني) لااقل چک کنم زيرشو ببينم چيزي شل يا لق نباشه .

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

بله میشه.
    منتها(فکر کنم) میبایست ابتدا هر دو پارکابی پلاستیکی درب عقب و درب جلو رو بردارید تا بتونید قاب کمربند ایمنی(قاب ستون وسط)رو از جاش در بیارید.
    مواظب خارهای پلاستیکی در هنگام دراوردن و مهمتر از اون در هنگام جا زدن باشید.

یا حق ... !

زمان پیوستن
    11 Jul 2015

پیش گزیده

قاب روي ستون وسط (ستون کمربند ايمني) را کمي کشيدم جلو،جوريکه پشتشو ميشد ديد . هيچ چيزي اونجا نبود که لق باشه و توليد صدا کنه. نميدونم اين صدا از چيه . خيلي کلافه ميکنه آدمو.
    ميگم کسي اطلاع داره کمربند ايمني رو چطور ميشه باز کرد ؟ منظورم همون قسمتي از کمربنده که روي ستونه وسطه . آخه تا کمربند باز نشه ، قاب وسط هم آزاد نميشه که بتونم کامل و دقيق ببينم صدا از چيه .
    اگه بتونم کمربندو باز کنم ، قاب پلاستيکي روي اونم جدا کنم ، ميتونم موقع حرکت ماشين متوجه بشم که صدا از چي و کجاست .

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.

PDF زیر رو دانلود و صفحه 59 به بعد رو مطالعه فرمایید جهت بازکردن قاب ستون وسط و کمربند ایمنی سرنشینان جلو:

Mazda 3 MPS 2010+ Workshop TRIM manual

یا حق ... !

زمان پیوستن
    14 Dec 2015

پیش گزیده

دوست عزيز ، زمانيكه دنده در حالت پارك هستش بدون گذاشتن پا روى پدال ترمز امكان تغيير حالت دنده از پارك به حالت ديگرى وجود نداره . چراكه گيربكس ازاد نيست. وقتى شما پاتون رو روى ترمز ميگذاريد ، جواز تغيير حالت از پارك به حالات ديگه به شما داده ميشه . پس اين صداييه كه اشاره كرديد ، صداى باز شدن قفلِ گيربكس هستش. موفق باشيد.

زمان پیوستن
    24 Mar 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Mazda 3N
    گوشی موبایل
    HTC HD MINI- Iphone 5S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sjavanrooh مشاهده گفتگو
    منم فقط صداي اضافه كمربند سمت شاگرد رو دارم نمي دونم چكارش كنم
    اين کار راه حل اصولي که تعويض سوکت کمربند باشه نيست اما جواب ميده
    من تو مزدا 3 قديم داشتم اين مشکل رو و علتش گشاد کردن بوشي هست که پيچ ازش رد ميشه و به اتاق بسته ميشه (اگه آچار بندازين ميبينين که پيچ کاملا سفته)
    نمايندگي ميدان کتاب فرحزاد که رفتم يه جواني اومد بالا سر ماشين و حتي پذيرش هم نکردن ماشين رو... فقط در شاگرد رو باز کرد و سوکت کمربند رو گرفت و به سمت خودش کشيد و يک کم خمش کرد. و صدا افتاد.
    تو اين ماشين هم وقتي رفتم نمايندگي ضرابخانه و گفتن که بايد سوکتش عوض بشه خودم يک کم فشار آوردم به پايه سوکته و خمش کردم... صداش افتاد.
    خيلي فشار نيارين. فقط يک کم خم کنين. خيلي کم.

زمان پیوستن
    24 Mar 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Mazda 3N
    گوشی موبایل
    HTC HD MINI- Iphone 5S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط فروزنده مشاهده گفتگو
    براي من هم گاهي اين مشكل پيش مياد ولي سگك كمر بند به ستون مي خوره.يعني گاهي كمر بند خوب جمع و سفت نميشه و حالت شل بودن كمربند باعث برخورد سگگ با ستون ميشه كه بايد 1پ بار بكشم ودوباره ول كنم كه مشكل حل بشه.براي شما هم مشكل سگك كمر بنده؟
    در بیشتر مواقع جرم های سیاه رنگی که اطراف شکاف پایه کمربند روی ستون جمع می شوند باعث گیر کردن کمربند و جمع نشدنش می شوند. با تمیز کردنش تا حد زیادی مشکلتون حل میشه.

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد