تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 47

نام گفتگو: صداهای مزاحم در مزدا 3 جدید

زمان پیوستن
    07 Dec 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    new mazda 2010
    گوشی موبایل
    samsung Galaxy tab p1000

پیش گزیده

با سلام خدمت دوستان
    باتشكرازراهنمايي دوستان عزيزودرپاسخ به اقامازيارعرض كنم ماشين در سطح كاملا" صاف پارك ميشه واين ضربه زدن تا حالا وجود نداشت ويه دفعه پيدا شد ولي يه نمه تكون ماشين بعضي وقتا موقع تعويض دنده وجود داشت.

2. کاربر زیر از دوست گرامی arsheya123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (28 May 2011)

زمان پیوستن
    07 Dec 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    new mazda 2010
    گوشی موبایل
    samsung Galaxy tab p1000

پیش گزیده

امروز صبح اول وقت رفتم نمايندگي تا ببينم اين صداي دسته دنده براي چيه مسئول پذيرش وهمكارش بعد از امتحان ماشين گفتند كه مشكلي نداره وكاملا" طبيعيه من هم قاط زده بودم زنگ زدم به صاحب نمايندگي و ايشون هم به خاطراينكه من خيالم راحت بشه به مكانيك نمايندگي زنگ زد و اون هم اومد وبعد از بازكردن كنسول وسط كه جاليواني وترمز دستي توي اون قرار مي گيره دستش روبرد اون زيروگفت همه چي سرجاش هست وايرادي نداره وشما خيلي وسواس داري وگرنه اين صداطبيعي هست وبراي ازاد شدن دسته دنده ازحالت p اين اتفاق رخ ميده البته اين مورد رو جناب اقامازيار عزيزهم فرمودند كه دقيقا" درست بود.

4. کاربر زیر از دوست گرامی arsheya123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (30 May 2011)

زمان پیوستن
    19 Apr 2009

پیش گزیده

منم فقط صداي اضافه كمربند سمت شاگرد رو دارم نمي دونم چكارش كنم
    از سرعت خود بكاهيد

و بر معرفت خود بيافزاييد

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    guangzhou -tehran
    اتومبيل
    benz -c350 & 206T5
    گوشی موبایل
    blackberry 9800/iphone 4s

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sjavanrooh مشاهده گفتگو
    منم فقط صداي اضافه كمربند سمت شاگرد رو دارم نمي دونم چكارش كنم
    براي من هم گاهي اين مشكل پيش مياد ولي سگك كمر بند به ستون مي خوره.يعني گاهي كمر بند خوب جمع و سفت نميشه و حالت شل بودن كمربند باعث برخورد سگگ با ستون ميشه كه بايد 1پ بار بكشم ودوباره ول كنم كه مشكل حل بشه.براي شما هم مشكل سگك كمر بنده؟

7. کاربر زیر از دوست گرامی فروزنده به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (28 May 2011)

زمان پیوستن
    05 Jan 2015

پیش گزیده

با سلام . من به تازگي مزدا نيو خريدم . مشکلم اينه که از عقب ماشين فکر کنم شيشه عقب صداي قرچ قرچ مياد . رو مخ ادمه . چکارش بايد بکنم ؟ مصرف بنزينش هم خيلي بالاست وحشتناکه !

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    دوست عزیز نفرمودید خودروتون تولید چه سالی است؟چقدر کار کرده؟
    ساکن کدام شهر هستید؟
    البته موضوع مطرح شده شما در مزدا3 جدید شایع نمیباشد.بررسی فرمایید که اگر صدای فوق ناشی از قسمت تماس طاقچه عقب با شیشه عقب هست که هست،میتوانید از نوارهای صداگیر استفاده نمایید.
    اما اگر که صدای فوق فقط از خود شیشه عقب هست،پیشنهاد میکنم یا به یکی از نمایندگیهای معتبر گروه بهمن و یا به نزد یکی از فروشندگان معتبر شیشه اتومبیل مراجعه کنید،احتمال فراوان اقدام به جدا کردن شیشه از بدنه نمونه و نسبت به تمیزکردن چسب دور آن،و استفاده از چسب بهتر اقدام خواهند کرد.

یا حق ... !

10. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

maya2015 (5 January 2015)

زمان پیوستن
    05 Jan 2015

پیش گزیده

ممنون إز پاسختون. مدل 90 كاركرد 34 ساكن تهران. نظرتون در مورد مصرف سوختش چيه؟ شيشه هم منظورم شيشه بزرگه پشت سري بود.

12. کاربر زیر از دوست گرامی maya2015 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (6 January 2015)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

خوب اگر تهران هستید و هنوز از گارانتی خودروی شما زمان اعتباری باقیمانده،به یکی از نمایندگیهای معتبر گروه بهمن مراجعه کنید.موضوع رو بدون پرداخت هزینه براتون انجام میدهند.
    اگر که گارانتی خودروتون به اتمام رسیده هم میتونید بیرون به فروشندگان شیشه اتومبیل مراجعه کنید،و هم به نمایندگی.

در مورد مصرف بالای سوخت خودروی شما،درسته به این تاپیک مربوط نمیشه ولی شما که هیچ عددی از مقدار مصرف میانگین سوخت،سرعت متوسط خودرو،مقدار مسافت قابل پیمایش با باک بنزین پر خودروی شما،و اطلاعات دیگری که اعلام نفرمودید.اونوقت از کجا بشه تشخیص داد که آیا مصرف سوخت خودروی شما زیاد است یا مناسب است؟

ضمنا نوع و گرید روغن موتور مصرفی و نوع سوخت رو هم بفرمایید.نحوه رانندگی از لحاظ اینکه پرشتاب رانندگی میکنید یا عادی رو هم بیان کنید.
    همچنین میزان فشار باد تایرها رو هم اعلام کنید.

یا حق ... !

14. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

maya2015 (6 January 2015)

زمان پیوستن
    05 Jan 2015

پیش گزیده

براي صدا نيازي به جوشکاري نيست ؟ يا فقط با اصلاح قاب شيشه مشکل حل ميشه ؟
    در مورد روغن نمايندگي براي من کاسترول زد . مصرق سوخت اکثرا روي 7.7 هست ولي باد لاستيک رو نميدونم . سرعتم هم قالبا روي 60 و 70 هست. با باک پر بنزين سوپر و حدود 1 ساعت رانندگي 4 تا خونه بنزين من کم شده !

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

دوست عزیز جوشکاری واسه چی؟مگه ماشین تصادفیه؟
    اون با دراوردن شیشه و چسب زدن دور شیشه و مجدد چسبوندنش حل میشه.

اینطوری نمیشه.شما ابتدا تریپ کامپیوتر رو ریست کنید.سپس پمپ بنزین تشریف ببرید و باک رو تا خرتناق پر کنید.پس از طی مسافت 5-6 کیلومتر،مقدار مسافت قابل پیمایش با سوخت موجود در باک رو قرائت کنید.
    بعد از اون پس از طی مسافت 40 یا 50 کیلومتری،سرعت متوسط رو مشاهده و مقدار اون رو اعلام کنید.همچنین مقدار مصرف سوخت میانگین رو هم از تریپ کامپیوتر قرائت و عدد آن را اعلام کنید

یا حق ... !

17. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

maya2015 (6 January 2015)

زمان پیوستن
    05 Jan 2015

پیش گزیده

خير تصادفي نيست . برخي انجمن ها گفته بودن صدا ممکنه مال سقف صندوق عقب باشه که نياز به جوشکاري داره . چون صدا از عقبه و دقيق معلوم نيست مال شيشست يا صقف صندوق عقب !
    اوکي حتما همينکاري که گفتيد رو ميکنم . ممنون
    راستي سوال آخر : نور ماشينم خيلي پايينه خودم ميتونم درست کنم يا ببرم نمايندکي ؟ مزدا تيپ 3 صندوقدار دارم .

زمان پیوستن
    05 Jan 2015

پیش گزیده

مشکل شیشه عقب از دوتا خار عقب بود که حل شد و نیاز به در اوردن شیشه نیست.
    آخرین ویرایش به وسیله maya2015 : 22 January 2015 در 12:55 PM

20. کاربر زیر از دوست گرامی maya2015 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (22 January 2015)

زمان پیوستن
    11 Jul 2015

پیش گزیده

با عرض سلام خدمت دوستان عزيز و گرامي
    ماشين بنده از قسمت ستون کمربند ايمني سمت راننده يک صدايي شبيه لق بودن يک تکه سيم که توي حرکت به بدنه بخوره مياد ، کسي ميتونه راهنمايي کنه دليلش چيه ؟

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد