تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 19

نام گفتگو: Wink مقایسه دوربین ایفون 4 و n8

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II

Smile Wink مقایسه دوربین ایفون 4 و n8

شاید مثل همیشه یکی از بزرگترین نقاط قوت گوشی های نوکیا قدرت دوربین این گوشی ها باشه.نوکیا n8 که در حال ورود به بازار تا چند روز آینده است دارای دوربین 12 مگاپیکسلی میباشد .سایت مرجع انگجت دوربین N8 رو با آیفون 4 در عمل تست کرده .در گردشی در شهر لندن این تست انجام شده است.

اول سه تا عکس از n8

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 800x450 می باشد.

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 800x450 می باشد.

ایفون 4

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 800x598 می باشد.

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 800x598 می باشد.

برای دیدن کامل عکسهای این قسمت این لینک

.................................................. .................................................. ........................
    این قسمت برای مقایسه وضوح تصاویر

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 800x800 می باشد.

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 800x800 می باشد.

برای دیدن کامل عکسهای مقایسه وضوح این لینک

قسمت مقایسه فیلم برداری که یه نمونه فیلم کنار هم به صورت میکس برای تست مقایسه آماده شده.روی عکس کلیک کنید .

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 722x431 می باشد.

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shervin_bamaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

hamed_mo (5 October 2010), Nomad (8 October 2010)

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II

پیش گزیده

اينم ادامه عكسا نزديك 50 عكس
    http://www.engadget.com/photos/nokia...olution-crops/
    دارم مینویسم

زمان پیوستن
    03 Mar 2005
    شهر
    يزد
    اتومبيل
    206,MAZDA3.,avante,
    گوشی موبایل
    apple iphone 4S

پیش گزیده

خیلی جالبه ...
    اگه اشتباه نکنم دیروز یا 2روز پیش بود که gsmarena دقیقا عین یک پدر خوب وارد این بحث ها شد و به تمام این بد گمانی ها نصبت به نوکیا جواب داد....(تمام جواب ها با دلیل منطقی بود)..راستش الان وقت ترجمه رو ندارم...

فقط یه چیزش که کامل یادم بود و میگم تا بقیه داستان و کم کم در زمان های مختلف میارم:d

حتما اطلاع دارین که n8 گوشی هست که دارای GPU هست (یعنی پردازش تصویر توسط های گرفته شده توسط دوربین) و این کم چیزی نیست!!!!
    اون عکسی که از جلوی ماشین گرفته شده و نشون داده که چقدر تار هست gsmarena با حرفه ای گری ثابت کرد که عکس گرقته شده توسط n8 دست کاری شده و نورش رو با کامپیوتر کم کردن!!!

تا اینجا رو داشته باشین تا بقیه داستان رو بگم..

اینم بگم که ایشالله اوکی بشه من تا 2 ماه دیگه میخرم و یه مقایسه جامع میزام...

5. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Mohammad759 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

AGHIASY (8 October 2010), سپندار مزد (5 October 2010), PAYAM (5 October 2010)

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II

پیش گزیده

محمد جان منبع بهتر و راس گو تر از www.mobile-review.com داريم؟؟؟
    اين لينكو ببين برنده كيه!!!
    http://www.mobile-review.com/review/...amera-en.shtml
    دارم مینویسم

زمان پیوستن
    03 Mar 2005
    شهر
    يزد
    اتومبيل
    206,MAZDA3.,avante,
    گوشی موبایل
    apple iphone 4S

پیش گزیده

یادتون همین سایت زمانی که ایفون 4 اومد چقدر سروصدا کرد که این کلی ایراد داره...
    حالا خود شما که این گوشی رو دارین انصافا کدوم یکی از این ایرادات رو دارین...

زمان پیوستن
    20 Nov 2008
    اتومبيل
    206A-Nissan Maxima
    گوشی موبایل
    iPhone

پیش گزیده

انصافا بهترین کیفیت ممکن رو داره این دوربین آیفون ۴!
    عکس ها هم شاهد این ادعا هستند.

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Mohammad759 مشاهده گفتگو
    یادتون همین سایت زمانی که ایفون 4 اومد چقدر سروصدا کرد که این کلی ایراد داره...
    حالا خود شما که این گوشی رو دارین انصافا کدوم یکی از این ایرادات رو دارین...
    يادمه قبل اينكه ايفون بياد مدل اونو معرفي كرد و ...
    يادمه ميگفت مشكل انتن داره (اولين كساني بود كه گفت) برا من نداره ولي براي خيليا تو دنيا داشت دليل دير دادن ايفون 4 سفيدم خيليا ميگن همينه و داره مشكلاتي رو بر طرف ميكنه!
    يادمه گفته بود مشكل صدا داره (اگي بخاي با 3gs مقايسه كني درسته داره)
    يادمه ميگفت باطريش نسبت به 3gs كم مياره در مواردي(خودت كه ميدوني من اين مشكلو داشتم)
    دارم مینویسم

زمان پیوستن
    03 Mar 2005
    شهر
    يزد
    اتومبيل
    206,MAZDA3.,avante,
    گوشی موبایل
    apple iphone 4S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط shervin_bamaze مشاهده گفتگو
    يادمه قبل اينكه ايفون بياد مدل اونو معرفي كرد و ...
    يادمه ميگفت مشكل انتن داره (اولين كساني بود كه گفت) برا من نداره ولي براي خيليا تو دنيا داشت دليل دير دادن ايفون 4 سفيدم خيليا ميگن همينه و داره مشكلاتي رو بر طرف ميكنه!
    يادمه گفته بود مشكل صدا داره (اگي بخاي با 3gs مقايسه كني درسته داره)
    يادمه ميگفت باطريش نسبت به 3gs كم مياره در مواردي(خودت كه ميدوني من اين مشكلو داشتم)

مشکل صدا که باور کنین صدای این گوشی که من دارم از 3gs بیشتره
    باطری هم من 2روز 1 بار شارژ میکنم!!

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II

پیش گزیده

نوکیا در مشکل !

در امریکا، برند های زیادی از بازار تکنولوژی کنار رفته اند. آیا دوباره مارکت امریکا دوباره با شکست یک محصول دیگر رو برو خواهد شد؟

نوکیا N8، نتایج بدست آماده از قابلیت های N8 با دو رقیب خود چندان دلچسب نیست.

برای انجام این آزمایش غیر علمی، ما N8 را با با ۲ گوشی هوشمند مقایسه کردیم.

ابتدا میبایست که با N8 آشنایی کامل پیدا میکردیم که با گذاشتن چند ساعتی وقت این امر تحقق یافت .

رقابت ما از انجام چند سری وظایف ساده بین ۳ گوشی آغاز شد، فرستادن یک ای میل مشابه، گرفتن Map Direction از همان محل، عکس گرفتن از یه موضوع مشابه.

ما به دنبال این بودیم که ببینیم کدام گوشی توی همین انجام وظایف ساده پادشاهی میکند!. بله درست فهمیدید ، این نوکیا N8 نبود که اول میشود. از نظر سخت افزاری N8 جهش رو به پایین داشت اما از نظر طراحی پیشرفت کرده بود. البته لازم به ذکر است که این یک تست حرفی نبود اما به عنوان یک کاربر عادی که در طول روز یک سری کارها رو انجام میدهد مانند عکس گرفتن، ارسال ای میل و جستجو در نقشه، N8 بسیار ضعیف بود نسبت به دو نمونه دیگر .

البته نوکیا میداندکه توی یک حفره گیر افتاده و این سری مشکلات توی بسیاری از محصولاتش مشهود است.

Read More: http://i-os.ir/forum/content/%D8%AA%...#ixzz0zLIM8LlC
    دارم مینویسم

زمان پیوستن
    08 Jun 2009
    شهر
    تهـــــران
    اتومبيل
    سمند ال ايكس
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط shervin_bamaze مشاهده گفتگو
    نوکیا در مشکل !

در امریکا، برند های زیادی از بازار تکنولوژی کنار رفته اند. آیا دوباره مارکت امریکا دوباره با شکست یک محصول دیگر رو برو خواهد شد؟

نوکیا N8، نتایج بدست آماده از قابلیت های N8 با دو رقیب خود چندان دلچسب نیست.

برای انجام این آزمایش غیر علمی، ما N8 را با با ۲ گوشی هوشمند مقایسه کردیم.

ابتدا میبایست که با N8 آشنایی کامل پیدا میکردیم که با گذاشتن چند ساعتی وقت این امر تحقق یافت .

رقابت ما از انجام چند سری وظایف ساده بین ۳ گوشی آغاز شد، فرستادن یک ای میل مشابه، گرفتن Map Direction از همان محل، عکس گرفتن از یه موضوع مشابه.

ما به دنبال این بودیم که ببینیم کدام گوشی توی همین انجام وظایف ساده پادشاهی میکند!. بله درست فهمیدید ، این نوکیا N8 نبود که اول میشود. از نظر سخت افزاری N8 جهش رو به پایین داشت اما از نظر طراحی پیشرفت کرده بود. البته لازم به ذکر است که این یک تست حرفی نبود اما به عنوان یک کاربر عادی که در طول روز یک سری کارها رو انجام میدهد مانند عکس گرفتن، ارسال ای میل و جستجو در نقشه، N8 بسیار ضعیف بود نسبت به دو نمونه دیگر .

البته نوکیا میداندکه توی یک حفره گیر افتاده و این سری مشکلات توی بسیاری از محصولاتش مشهود است.

Read More: http://i-os.ir/forum/content/%D8%AA%...#ixzz0zLIM8LlC
    باز هم نظری کاملا مغرضانه !!!!!!!!!!
    دوستان انصافا بی خیال !!! دوربین Iphone 4 رو میخواین با N8 مقایسه کنین ! اصلا آیفون 4 دوربینش در این حد نیست ! اون عکسایی هم که گذاشته شده واقعا خنده داره !
    به نظرتون یه گوشی با داشتن فیلتر ND اونجوری عکس میگیره !؟!؟؟!
    بهتره یه نگاهی به لینک زیر بندازین ! توی این لینک GSMARENA دوربین نوکیا N8 و Pixon12 و Sony HX5v cyber-shot مقایسه کرده ! اینجاست که به قدرت N8 پی میبرید !
    http://www.gsmarena.com/nokia_n8_vs_...review-519.php

زمان پیوستن
    03 Mar 2005
    شهر
    يزد
    اتومبيل
    206,MAZDA3.,avante,
    گوشی موبایل
    apple iphone 4S

پیش گزیده

دوستان سعی کنین بحث رو طوری ادامه بدین که به جدال نرسه
    تا حالا که اینطوری نبوده...ولی خواستم پیشگیری بشه

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Mohammad759 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

MoHaMaD Z (8 October 2010), shervin_bamaze (9 October 2010)

زمان پیوستن
    20 Nov 2008
    اتومبيل
    206A-Nissan Maxima
    گوشی موبایل
    iPhone

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MoHaMaD Z مشاهده گفتگو
    باز هم نظري کاملا مغرضانه !!!!!!!!!!
    دوستان انصافا بي خيال !!! دوربين Iphone 4 رو ميخواين با N8 مقايسه کنين ! اصلا آيفون 4 دوربينش در اين حد نيست ! اون عکسايي هم که گذاشته شده واقعا خنده داره !
    به نظرتون يه گوشي با داشتن فيلتر ND اونجوري عکس ميگيره !؟!؟؟!
    بهتره يه نگاهي به لينک زير بندازين ! توي اين لينک GSMARENA دوربين نوکيا N8 و Pixon12 و Sony HX5v cyber-shot مقايسه کرده ! اينجاست که به قدرت N8 پي ميبريد !
    http://www.gsmarena.com/nokia_n8_vs_...review-519.php
    دوست عزيز شما هم نظرتون مغرضانه نباشه!!
    کيفيت دوربين يک دستگاه ديجيتال فقط به رزوليشن اون نيست... درسته خيلي موثر ميتونه باشه ولي فاکتور هاي بسيار ديگه اي هم هستند که در کيفيت عکس تاثير زيادي مي گذارند!
    هم سخت افزاري و هم نرم افزاري.
    اگه اين تفاوت کيفيت (مخصوصا رنگ ) رو نرم افزاري بدونيم نوکيا مي تونه در آپديت هاي بعدي firmware مشکل رو برطرف کنه.
    نبايد منکر کيفيت خيره کننده دوربين آيفون4 شويد.

16. کاربر زیر از دوست گرامی hamed_mo به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

shervin_bamaze (9 October 2010)

زمان پیوستن
    20 Jan 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    Desire z

پیش گزیده

نمایش کیفیت واقعی دوربین iphone 4

بعد از معرفی iphone 4 وتبلیغات گسترده ای که پیرامون دوربین آن انجام شد ، افرادی از کشور چک با تهیه یک iphone 4 به آزمایش دوربین آن پرداختند و نتیجه را در سایت خود که نام آن jablickar است قرار داده اند با اینکه عکس های گرفته شده و فیلم های ضبط شده توسط دوربین آن کاملا مطابق با تعریفاتی که اپل می گفت نشده اما باید اعتراف کنیم که بسیار راضی کننده است. رزولوشن عکس های گرفته شده 1936 در 2592 است لینک عکس ها با اندازه اصلی و همچنین ویدنویی که ضبط شده نیز در انتهای این مطلب قرار گرفته است
    (دوستان تماشای تصاویر و فیلم ف*ی*ل*ت*ر شکن نیاز داره )

http://bit.ly/alvAlz
    http://bit.ly/bJdACd
    http://bit.ly/bboIjv
    http://bit.ly/b15Nwl
    http://bit.ly/aqHoyH

http://www.youtube.com/watch?v=oWtzp2N-GOU&feature=player_embedded

منبع: persiancall

من عاشقانه دوستش دارم و او عاقلانه طردم مي كند ، منطق او حتي از حماقت من هم احمقانه تر است.
    احمد شاملو

18. کاربر زیر از دوست گرامی f.fallahi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

PAYAM (9 October 2010)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند