تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 18

نام گفتگو: کارت طلایی یا بیمه بدنه؟

زمان پیوستن
    03 Jul 2005
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    Samand LX
    گوشی موبایل
    Nokia 6220C

Exclamation کارت طلایی یا بیمه بدنه؟

سلام به همه دوستان
    من یک ماه دیگه کارت طلایی سمندم تموم میشه به نطر شما من برم کارت طلایی رو تمدید کنم یا اینکه برم بیمه بدنه کنم؟
    لطفا هر کسی تجربه ایی داره به ما هم بگه تا ارشاد شیم
    ماشین من سمند سال سفارشی XU7

زمان پیوستن
    29 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    سمند ال ايكس
    گوشی موبایل
    U5 VIVAZ

پیش گزیده

به نظر من بيمه بدنه با صرفه تره!
    پارسال من رفتم ايران خودرو سوال كردم گفت كارت طلايي تمديدش حدود 700000 تومن ميشه!
    رفتم بيمه بدنه كردم شد 330000 تومن! تو اين يكسال يه تصادف كوچيك هم كردم كه بيمه بدنه 170000 تومن بهم داد!

3. کاربر زیر از دوست گرامی hamid_dental به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Mr.Mohamad (19 October 2010)

زمان پیوستن
    12 Oct 2007
    شهر
    قم
    اتومبيل
    206sd v9
    گوشی موبایل
    Samsung I900 OMNIA 16GB

پیش گزیده

داداش کارت طلایی 3 ستاره حدوده 400 ،500 بستگی به ماشین تفاوت داره !
    من باشم کارت طلایی رو انتخاب می کنم ،چون بیمه بدنه فقط عیب تصادف هایی که ما مقصر باشیم رو میده ،اما کارت طلایی همه ی عیب های ماشین رو ساپرت می کنه حتی نقص فنی ! مثلا اگر حتی موتور ماشین هم تعطیل شه، گیرباکس تعطیل شه کارت طلایی ساپرت میکنه اما بیمه نه
    برای من کارت طلایی چون گارانتی ماشین ما 1 ساله بود و الان تموم شده ،(نامردا امسال گارانتی رو کردن 2 ساله )

5. کاربر زیر از دوست گرامی reza_vga8800640mb به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

ببینید بحث ِ منطقی بودن و بصرفه بودن با بحث ِ آرامش خاطر فرق می‌کنه. شما اگر دنبال انتخاب بصرفه و بهینه هستی به نظر بنده اگر ماشین‌تون مشکل فنی خاصی نداره (باصطلاح خوب دراومده) همون بیمه بدنه کافیه و اصلن نمی‌صرفه که کارت طلایی رو با این اختلاف قیمت فاحش تمدید کنید. با توجه به اینکه ماشینتون صفره، شما نهایتن هر ایرادی که بیمه بدنه ساپورت نمب‌کنه، توی ماشینت پیش بیاد توی این یک سال، زیر 400 - 500 هزار تومن خرجش می‌شه. غیر از اینه؟؟
    ولی اگر ماشینت ایراد زیاد داره و بهش اعتماد نداری و ممکنه یدفه گیرباکس بیاد پایین یا موتور منفجر بشه یا دوست داری یه مبلغ بالایی بده و در عوضش خیالت زیادی راحت باشه خب کارت طلایی رو تمدید کن.

7. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (17 October 2010), amahdavi2004 (16 October 2010), gandolf05 (16 October 2010), M.D. (20 October 2010), masoud L90 (19 October 2010), Mr.Mohamad (19 October 2010)

زمان پیوستن
    25 Nov 2005
    شهر
    اصفهان / تهران
    اتومبيل
    زانتیا-206-مگان
    گوشی موبایل
    N85

پیش گزیده

یه چیزی هست اصولا" توی کارت طلائی این ها استفاده می شه مثل لنت دیسک صفحه و ...

که این ها جزو بدترین ها می باشد و بدترین مارکی که به نظر من استفاده می شه توی دوران کارت طلائی می باشد

به خصوص لنت

به نظر منم همانطور که پیام جان گفتن اگر ماشین شما عیب خاصی تا حالا نداشته و فقط قعطات مصرفیشو تعویض کردید اصلا" کارت طلائی به صرفه نیست ولی ماشینتون مشکل داشته به نظر من تمدید کنید
    مثلا" دوست من پارس داشت کلی قطعه از ماشین براش تعویض کردن از ریختن رنگ سپر در کارواش تا سوختن چراغها و کلی تصادف خسارتی

در ضمن وقتی از کارت طلائی استفاده می کنید اگر خدائی نکرده مشکلی پیش بیاد خیلی زمان می بره تا درست کنن به خصوص در مورد تعویض قطعات

9. کاربر زیر از دوست گرامی salar68 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

بيمه بدنه زيرا:
    1 - از ماشين فعلي به ماشين بعدي قابل انتقال است.
    2 - در كارت طلايي جونت را در مي آورند تا سرويس دهند تازه با كيفيت نامطمئن.
    بقيه دلايل را پيام جان در پست 4 گفته اند.

مردم دو گروهند: يا در دين با تو برادرند؛ يا در انسانيت با تو برابر

11. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amahdavi2004 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (17 October 2010), Mr.Mohamad (19 October 2010), PAYAM (17 October 2010)

زمان پیوستن
    08 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    نیومزدا3-206تیپ5-ریو
    گوشی موبایل
    p1i- nokia 1201

پیش گزیده

،چون بیمه بدنه فقط عیب تصادف هایی که ما مقصر باشیم رو میده
    دوست عزیز اون بیمه ثالث هست که اینطوریه بیمه بدنه به مقصر کاری نداره.
    به نظر من هم بیمه بدنه کافیه مگراینکه به ماشینتون اعتماد نداشته باشید و بخواین به خدمات خوب ایرانخودرو اعتماد کنید

13. کاربر زیر از دوست گرامی emadrhmt به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    24 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    LX
    گوشی موبایل
    Samsung Pixon

پیش گزیده

اتفاقا من هم بعد يكسال بين اين دو مردد بودم كه به دلايل زير بيمه بدنه رو انتخاب كردم و به دوستان پيشنهاد مي كنم :
    1- در صورت نداشتن تصادف سالانه تخفيف قابل توجهي قائل مي شوند 2- بيمه بدنه شما با تخفيف سالهاي قبلي قابل انتقال به خودروهاي بعدي شما خواهد بود . 3- قيمت آن از كارت طلائي ارزانتر است. 4- با كارت طلائي جهت تعمير خودرو (تصادف يا خرابي آن) فقط مي بايست به نمايندگي هاي مجاز مراجعه كنيد كه در بسياري مواقع همراه با معطلي و گاهي نيز همراه با خدمات نامناسب مي باشد بطوريكه دست شما هم به جايي بند نيست ولي در بيمه بدنه شما وجه نقد خسارت را دريافت مي كنيد كه در صورتيكه خسارت جزئي باشد مي توانيد از اصلاح آن صرف نظر نموده و مبلغ خسارت را استفاده كنيد يا به يك تعميرگاه با خدمات مناسب و با كيفيت مراجعه كنيد و در صورت نارضايتي حداقل تا وقتي نظر شما جلب نشده خودرو را تحويل نگيريد در حاليكه در نمايندگي عملا دست شما بسته است .

15. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alidez به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

M.D. (20 October 2010), Mr.Mohamad (19 October 2010), Validator (19 October 2010)

زمان پیوستن
    03 Jul 2005
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    Samand LX
    گوشی موبایل
    Nokia 6220C

Cool

نظرات جالبی رو شاهد بودیم
    ولی حالا بررسی های خودم رو هم داشته باشید .
    خودروی من هزینه بیمه بدنش در میاد 385.000 تومن
    خدمات کارت طلایی رو که بخوام تمدید کنم در میاد 740.000 تومن که با تخقیقاتی که به خودروی من می خوره در میاد 617.000 تومن
    من الان 18000 تا با ماشین رفتم و تا بهمن ماه که اشتراک کارت طلایی 4 ستاره من تموم میشه احتمالا 24000 تا برونمش
    خوب میبیند که در هر سال چیزی دور و بر 200000 تا رو احتمالا برونم پس دو دوره سرویس 10000تا و 20000 تا رو باید برم که شامل 2 بار تعویض روغن ماشین ؛ دو بار تعویض فیلتر روغن و دو بار تغویض فیلتر هوا ؛ یک بار تعوبض لنت ؛ یک بار تعوبض فیلتر بنرین ؛ یک بار تعویض شمع می باشد.
    من هم برای داشتن خودروی خودم به برنامه 4 ساله رو در نظر گرفتم
    حالا شما در نظر بگیرید که تفاوت بیمه با کارت طلایی 4 ستاره 232.000 تومن میشه
    به نظر شماهایی که دستتون توی کاره قیمت اون چیزایی که در مدت کارت طلایی تعوبض میکنن با دستمزدشون چقدر مبشه؟
    اینو در نظر هم داشته باشید که ایرانخودرو از قطعات اصلی خود شرکت استفاده می کنه.
    اگه در مدت اشتراک اتفاقی خدایی نکرده پیش بیاد کلی هزیته رو دست آدم میزار و تاره اگه بیمه باشه باید هی خودت دنبال این کار و اون کارش باشی ولی کارت طلایی میری ماشین رو میزاری و کاراشو انجام میدن و برای توقف روزانه 15.000 نومن هم پرداخت می کنند
    تازه آدم که همیشه نمی تونه قطعات رو بشناسه که اگه بیمه باشه باید کلی دردسر برای تهیه بهترین را رو تحمل کنیم.
    بعدش یکی از نمایندگان درست و حسابی تو شهر ما هست که تونل رنگ المانی داره که خودم از نزدیک رفتم و دیدم که کاملا کارخونه ایی برات رنگ میزنه که اگه بیرون ببری اصلا همچین کیفیتی نمی تونی پیدا کنی.
    و .....
    حالا تا اینجا رو بررسی کردم بازم اگه کسی راهنمایی بده ممنونش میشیم .
    با تشکر

17. کاربر زیر از دوست گرامی Mr.Mohamad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

M.D. (20 October 2010)

زمان پیوستن
    03 Jul 2005
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    Samand LX
    گوشی موبایل
    Nokia 6220C

پیش گزیده

اینم لینک جالبی برای محاسبه قیمت کارت طلایی برای ماشینتون

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

http://app.emdadkhodro.com/gcp

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

زمان پیوستن
    24 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    LX
    گوشی موبایل
    Samsung Pixon

پیش گزیده

دوست عزيز اولا شما قطعات اصلي رو مي تونيد از نمايندگي هاس ايساكو تهيه كنيد و حختي در مواردي از جنس هاي مرغوب تر (نمونه هاي فرانسوي) موجود در بازار استفاده كنيد . ثانيا همانطور كه خود تان هم عرض كرديد يك برنامه حدود 4 ساله براي تعويض ماشينتون داريد در اينصورت بعد از تعويض تخفيف 4 سالتون از بين ميره ، در صورتيكه بيمه بدنه به خودروي جديدتون منتقل ميشه . ضمنا ريسك خرابي خودرو از نظر بروز ايراد فني طي مدت 4 سال خيلي كمه كه به نظر من كارت طلائي رو از اين نظر ارجح تر در نظر بگيرين . اينو هم در نظر بگيريد كلا بيمه بدنه از نظر سرقت و خسارت تصادف واقعا نسبت به كارت طلايي به صرفه تر است چون هم منتقل ميشه هم دستتون براي خرج كردن بازه ولي براي يكي از دوستان بنده پيش آمده كه تصادف داشته و به نمايندگي مراجعه كرده براي اصلاح بدنه ، و متاسفانه اينقدر گرد رنگ روي قطعات جانبي و بخش هاي ديگر بدنه پاشيده بود كه بسيار ناراضي بود . به هر حال انتخاب با شماست !
    آخرین ویرایش به وسیله alidez : 20 October 2010 در 11:35 AM

20. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alidez به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

M.D. (20 October 2010), Mr.Mohamad (21 October 2010)

زمان پیوستن
    26 Apr 2010
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Type5 Gillassi
    گوشی موبایل
    Nokia E51

پیش گزیده

کارت طلایی برای سرقت هم مثل بیمه بدنه خسارت پرداخت میکنه؟
    خورشید باش تا اگر خواستی بر کسی نتابی، نتوانی "زرتشت"

زمان پیوستن
    24 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    LX
    گوشی موبایل
    Samsung Pixon

پیش گزیده

خير دوست عزيز . فقط مي تونيد با كارت طلايي به نمايندگي جهت رفع عيب مراجعه كنيد و پولي به شما پرداخت نمي كند .

23. کاربر زیر از دوست گرامی alidez به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

M.D. (20 October 2010)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند