تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 40 اولاول 12345678912 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 516

نام گفتگو: تجربه شما از شتابگيري مزدا3 جديد در مقايسه با مدل قديم و خودروهاي ديگر

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

سلام خدمت همه ی عزیزان و دوستان.قبل از اینکه خدای نکرده سر جریان قبلی که اون فیلم داشت و یواش یواش داشت حرمتها و رفاقتها شکسته میشد و...
    چون خودمم مشتاقم که اینگونه تست هارو انجام بدم و مقایسه ای با نسل جدید مزدا 3 داشته باشم اعلام امادگی میکنم که اگر دوستی یا دوستانی موافق بودند در یک روز مشخص قراری گذاشته بشه و تستی انجام بگیره.یکی از دوستان نزدیکمم زانتیا مدل 88 داره که قبلا بهش اعلام کرده بودم که یک روز به جهت برگزاری تست شتاب قراری منعقد خواهم کرد و موافقتش رو اعلام کرده بود.
    .ماشین خودمم مدل 88 با 43 تا کارکرد و سر حال(بزنم به تخته البته).

که هم از این تست فیلم و گزارش و عکس تهیه بشه و اینجا قرار داده بشه و هم ابهامات پیرامون اون فیلم مسابقه شتاب بر همگان بر طرف بشه و جای بحث و جدل و صحبتهای اهانت امیز راجع به این موضوع خاتمه پیدا کنه.

نقل قول نوشته شده توسط afshin_k مشاهده گفتگو

کلاشتاب نسبت به مدل قبلی افت زیادی داشته با وجود اینکه گیربکس 5 سرعته شده
    با سلام خدمت دوست گرامی
    با توجه به اینکه در هر دو نسل مونتاژی توسط بهمن جون از یک پیشرانه استفاده شده و همچنین سبک تر شدن نسل جدید و بهتر شدن ضریب ائرودینامیک ان و ارتقاء گیربکس از 4 به 5 دنده,
    اگر افزایش شتابی رخ نداده باشه و یا نامحسوس بوده باشه قطعا کمتر نیست و یااگر هم کمتر باشه محسوس نیست و اختلاف ناچیزیه,نه اینکه افت زیادی داشته باشه!؟!؟!؟

باید بررسی کرد که حداقل شرایط تستی که گرفته شده بوده و شما اون رو شنیدید یا مطالعه کردید چگونه بوده؟
    ضمن اینکه بالا بردن عدد اکتان بنزین مصرفی در تست 0-100 نیز کمک شایانی به جهت دقیقتر شدن اعداد اعلامی و مورد انتظار انجام خواهد داد.
    با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله drnariman : 4 September 2010 در 07:32 PM دلیل: پست پیاپی

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

dawkins (5 September 2010), sepehr-saheli (4 September 2010)

زمان پیوستن
    23 Apr 2007
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    هیوندای توسان- پژو 206
    گوشی موبایل
    سامسونگ B5702

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sepehr-saheli مشاهده گفتگو
    اوون فیلم کزایی انقدر حرف و حدیث و دعوا لیجاد کرد که بهتره نزارید.فکر کنم همه دیدن تو همین سایت هم دوستان گزاشته بودن که مدیران پاک کردن پستش رو.البته از سایت مادرش هم برداشته شد در نهایت.اوون فیلم ساختگی بودن تقریبا اثبات شده./
    راستش نمی دونم کدوم فیلم کذایی رو می گید ولی من خودم تو مسابقات درگ تهران بودم وفیلم گرفتم همونجا هم خود دوستان مزدا3 سوار قضیه رو تایید کردن ... شرایط هم کاملا استاندادر بود و زانتیا طبق قانون مسابقات دست نخورده بوده...

البته مقایسه یک خودروی دنده ای با اتومات اصولا درست نیست ولی به عنوان معیار میشه در نظر گرفت...

به هر حال یزد دوره گز نزدیک... آقای مازی زوم زوم که اعلام آمادگی کردن یک زانتیا هم اگر آماده بشه می تونیم این قضیه رو بررسی کنیم...

باید بررسی کرد که حداقل شرایط تستی که گرفته شده بوده و شما اون رو شنیدید یا مطالعه کردید چگونه بوده؟
    محل برگزاری مسابقات فرودگاه سپهر یک ماه پیش بود و شرایط برای دو خودرو یکسان بود...

البته برای من و هیچ کس دیگه ای فرقی نمی کنه که کدوم برنده می شن ولی به هر حال اون چیزی که رخ داده رو دارم عنوان می کنم حالا قبول کردن یا نکردنش دیگه به خود دوستان بستگی داره...

شتاب 97 کیلومتر مزدا3 جدید رو وب سایت ادموندز 9.9 ثانیه بدست آورده بعید به نظر می رسه تو ایران بشه با این بنزین 9 ثانیه بدست آورد! البته تو شمال نهایتا ممکنه بشه به عدد اعلامی وب سایتها دست پیدا کرد که اون هم 9 ثانیه نیست...
    یا درست حرف بزن یا عاقلانه سکوت کن.

ژرژ هربرت

4. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی afshin_k به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

?!...sia (5 September 2010), dawkins (5 September 2010), farid4887 (5 September 2010), latari (5 September 2010), mohammadrezaef (8 September 2010), ninorotta (4 September 2010), sepehr-saheli (4 September 2010)

زمان پیوستن
    07 May 2004
    شهر
    قم
    اتومبيل
    MAZDA 323
    گوشی موبایل
    N95-2 & 8250

پیش گزیده

بچه ها شتاب ماکسیمای اتومات چقد اختلاف داره با این مزدا 3 جدید؟
    دوستان هرکسی به شاهی پیهالز نیاز داره تو پیام خصوصی مقدارش رو بگه.درخواستها فقط از تهیدستان سایت تا خروج از مرز فقر پذیرفته میشن.
    ضمنن از ثروتمندان هم مالیات جهت پخش بین فقرا پذیرفته میشود

"LOVE IS IN THE AIR AND IT IS EVERY WHERE"

6. کاربر زیر از دوست گرامی Hamed به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohammadrezaef (8 September 2010)

زمان پیوستن
    29 Jan 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    مزدا3 - پژو 206
    گوشی موبایل
    sonyericsson w900i & k850i

پیش گزیده

راستش نمی دونم کدوم فیلم کذایی رو می گید ولی من خودم تو مسابقات درگ تهران بودم وفیلم گرفتم همونجا هم خود دوستان مزدا3 سوار قضیه رو تایید کردن ... شرایط هم کاملا استاندادر بود و زانتیا طبق قانون مسابقات دست نخورده بوده...

البته مقایسه یک خودروی دنده ای با اتومات اصولا درست نیست ولی به عنوان معیار میشه در نظر گرفت...

به هر حال یزد دوره گز نزدیک... آقای مازی زوم زوم که اعلام آمادگی کردن یک زانتیا هم اگر آماده بشه می تونیم این قضیه رو بررسی کنیم...

محل برگزاری مسابقات فرودگاه سپهر یک ماه پیش بود و شرایط برای دو خودرو یکسان بود...

البته برای من و هیچ کس دیگه ای فرقی نمی کنه که کدوم برنده می شن ولی به هر حال اون چیزی که رخ داده رو دارم عنوان می کنم حالا قبول کردن یا نکردنش دیگه به خود دوستان بستگی داره...

شتاب 97 کیلومتر مزدا3 جدید رو وب سایت ادموندز 9.9 ثانیه بدست آورده بعید به نظر می رسه تو ایران بشه با این بنزین 9 ثانیه بدست آورد! البته تو شمال نهایتا ممکنه بشه به عدد اعلامی وب سایتها دست پیدا کرد که اون هم 9 ثانیه نیست...
    سلام
    دوست عزیز خدای نکرده بنده قصد جسارت و یا بی احترامی نداشتم و ندارم و ارادت به شما و همه دوستان دارم.از پیشنهاد آقا مازی هم کاملا استقبال می کنم ولی حیف که خودم رشتم.ولی اینکه شما می فرمایید که فلان کس فلان جا تست کرد اینچنین بود پس حتما همینه گمان نمی کنید زیر سوال بردن شئور من و دوستانی هست که همین تست رو انجام دادیم و نتیجه خلاف این بوده؟من همین امشب مجددا این تست رو کردم و زانتیا با اختلاف فاحشی عقب می مونه.اعداد ارفام روی کاغذ هم همینه رو میگه.باقیش دیگه بسته به تست آقا مازی گل گلابه.شاید زانتیا ما مشکلی داره .........................ممکنه

8. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sepehr-saheli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

dawkins (5 September 2010), MaZi Zo0M Z0oM (5 September 2010), mmamushy (5 September 2010), mohammadrezaef (8 September 2010), فروزنده (5 September 2010)

زمان پیوستن
    23 Apr 2007
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    هیوندای توسان- پژو 206
    گوشی موبایل
    سامسونگ B5702

پیش گزیده

سلام
    دوست عزیز خدای نکرده بنده قصد جسارت و یا بی احترامی نداشتم و ندارم و ارادت به شما و همه دوستان دارم.از پیشنهاد آقا مازی هم کاملا استقبال می کنم ولی حیف که خودم رشتم.ولی اینکه شما می فرمایید که فلان کس فلان جا تست کرد اینچنین بود پس حتما همینه گمان نمی کنید زیر سوال بردن شئور من و دوستانی هست که همین تست رو انجام دادیم و نتیجه خلاف این بوده؟من همین امشب مجددا این تست رو کردم و زانتیا با اختلاف فاحشی عقب می مونه.اعداد ارفام روی کاغذ هم همینه رو میگه.باقیش دیگه بسته به تست آقا مازی گل گلابه.شاید زانتیا ما مشکلی داره .........................ممکنه
    خواهش می کنم دوست عزیز...

یعنی شما می فرمایید من نباید اون چیزی رو که دیدم می گفتم؟ به هر صورت شما می فرمایید زانتیا رو گرفتید ولی هزاران نفر اون روز یه چیز دیگه رو دیدن در نتیجه حالا دو تا نتیجه داریم که باید بررسی بیشتری بشه. حالا اینجا نه توهینی شده نه شعور کسی خدایی نکرده زیر سوال رفته...

قضیه شتابگیری مثل قضیه کیفیت نیست که بالا و پایین داشته باشه و بعضا بحثهایی در اون مورد هست ولی شتابگیری رو میشه با یک تست در یک شرایط استاندارد با چند تا خودرو راحت تست کرد...

ژرژ هربرت

10. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی afshin_k به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

?!...sia (5 September 2010), dawkins (5 September 2010), latari (5 September 2010), mmamushy (5 September 2010), mohammadrezaef (8 September 2010), sepehr-saheli (5 September 2010)

زمان پیوستن
    27 Apr 2006
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    هیوندای سانتافه

پیش گزیده

سلام
    دوست عزیز تااونجایی که من اطلاع دارم این مسابقه درگ بین زانتیا ومزدا3 انجام شده وهردو خودرو هم کاملا استاندارد بودند وبرنده هم زانتیا بوده وشما اون را قبول ندارید ولی تست خودتون را قبول دارید که در اون زانتیا با اختلاف فاحشی عقب مونده.

12. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alborz2 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

afshin_k (5 September 2010), farid4887 (5 September 2010), latari (5 September 2010), mmamushy (5 September 2010)

زمان پیوستن
    04 May 2010
    اتومبيل
    111وآوانته و e2lp
    گوشی موبایل
    nokia n 96

پیش گزیده

شتاب 0-100 مزدا جدید با 2 موتور 2 لیتری رو 10.4و10.6 زده http://eng.auto24.ee/new/compare.php...,674302,669285

14. کاربر زیر از دوست گرامی latari به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

afshin_k (5 September 2010)

زمان پیوستن
    23 Apr 2007
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    هیوندای توسان- پژو 206
    گوشی موبایل
    سامسونگ B5702

پیش گزیده

10.6 تو سایت رسمی مزدا تایید شده

https://www.mazda.co.uk/upload/count...e_June2010.pdf

تو این بروشور صفحه 16

ژرژ هربرت

16. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی afshin_k به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

latari (5 September 2010), mmamushy (5 September 2010), mohammadrezaef (8 September 2010)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

من خودم تو مسابقات درگ تهران بودم وفیلم گرفتم همونجا هم خود دوستان مزدا3 سوار قضیه رو تایید کردن ...
    شرایط هم کاملا استاندادر بود و زانتیا طبق قانون مسابقات دست نخورده بوده...

قضیه شتابگیری مثل قضیه کیفیت نیست که بالا و پایین داشته باشه و بعضا بحثهایی در اون مورد هست ولی شتابگیری رو میشه با یک تست در یک شرایط استاندارد با چند تا خودرو راحت تست کرد...
    نقل قول نوشته شده توسط alborz2 مشاهده گفتگو
    دوست عزیز تااونجایی که من اطلاع دارم این مسابقه درگ بین زانتیا ومزدا3 انجام شده وهردو خودرو هم کاملا استاندارد بودند وبرنده هم زانتیا بوده وشما اون را قبول ندارید ولی تست خودتون را قبول دارید که در اون زانتیا با اختلاف فاحشی عقب مونده.
    دوست عزیز با سلام.
    با کسب اجازه و فرصت از سایر مدیران محترم علی الخصوص drnariman
    من به شخصه بعضی از کلمات بکار برده شما رو قبول ندارم.با اجازه اونهارو مطرح میکنم تا اگر تصحیحی تونستین انجام بدین تا مشکل من یکمی کمتر بشه با این موضوع:

شرایط یکسان بود برای دو خودرو ولی استاندارد رو مطمئنید؟
    ظاهرا زانتیا مدل 80 بوده و طبق گفته خود صاحب خودرو که در TT اعلام کرده بودند خودرو فوق 80,000 کیلومتر کار کرده و مزدا 3 خودرویی صفر کیلومتر بوده که هنوز خشک و در حال اببندی بوده.

اینکه طبق قانون مسابقات زانتیا دست نخورده بوده,معمولا در مسابقات اتومبیل رانی که تو پیست ازادی انجام میپذیره,بعد از زمان تایم گیری موتور ها پلمب میشن تا فردای روز مسابقه که شرکت کننده ها حاضر بشند.چون من متاسفانه نبودم صحت این قضیه رو به دوستانی که بودندواگذار میکنم.
    موتور دست نخورده بوده,ECU ماشین که میتونسته تعویض و یا چیپ شده باشه یا ریل انژکتور با نوع بالاترش که میتونسته عوض بشه و همینطور نوع سیستم برق رسانی و جرقه زنی و ..... هزاران عامل مهم دیگه.و نوع بنزین و عدد اکتان اون بنزین که درون باک زانتیا و مزدا3.
    از لحاظ وزنی هم بررسی شد؟تو پیست ازادی که یه باسکول افتضاح ماشین ها رو وزن میکنه.اونجا که فرودگاه بوده و پس وزن خودرو اندازه گیری نشده.چه برسد به داینومتر زدن خودرو ها و بررسی و نحوه عملکرد قدرت موتور و گشتاورو .... و مقایسه خصوصیات فنی شون در زیر نمودار!
    ممنون از بقیه دوستان که اطلاعاتی در مورد اعداد و ارقام شتاب مزدا 3 اعلام کردند.
    من یه سایت رو پیدا کردم که اطلاعات دقیقتری از هر 3 خودرو اعلام کرده.زانتیا,مزدا 3 هاچبک و سدان
    در صورت امکان اعداد سایت های مختلف رو اعلام نکنید و به دنبال مقایسه مشخصات فنی دو خودرو در یک سایت باشید.اینجوری بیشتر میشه باور داشت و اعداد رو قبول کرد.
    اعداد مزدا امریکا با مزدا ژاپن و مزدا انگلستان که لینکش رو دوست عزیزمون لطف کردند و قرار دادند هم به 1001 دلیل فرق میکنه, و باید هم اینگونه باشه,تا گفته نشه که اطلاعات از سایت اصلی بوده و فقط کار ترجمه صورت پذیرفته.
    ضرائب گیربکس دو خودرو رو یکی از عزیزان لطف میکنه اعلام کنه,من ممنون میشم.
    ضضمن اینکه خودرو زانتیا با فناوری حدودا 15 سال پیش مشخصه که با بنزین معمولی اکتان 79 و بنزین سوپر با اکتان به ظاهر 84 که تو کشورمون عرضه میشه نسبت به مزدایی که طراحی موتورش برای کمتر از 7 ساله و چندین سال جزو موتورهای برتر دنیا بوده و عناوینی هم در کارنامه حظورش دیده میشه و بنزین با اکتان بالای 90 رو نیاز داره,راحت تر حرکت میکنه.
    با این تفاسیر و اعلام امادگی به جهت تست سعی میکنیم هر دو خودرو تست داینو رو انجام بدند و بعد در شرایط و حالات مختلفی تست درگ رو انجام بدیم.
    اینهم سه تا لینک مربوط به مشخصات فنی از یک سایت خودرویی که به جهت استحضار در زیر قرار دادم:
    خودرو سیتروئن زانتیا با شتاب 11.40 ثانیه
    http://www.carfolio.com/specificatio...car/?car=91245

خودرو مزدا 3 هاچبک با شتاب 10.60 ثانیه
    http://www.carfolio.com/specificatio...ar/?car=194238

خودرو مزدا 3 سدان با شتاب 10.60 ثانیه
    http://www.carfolio.com/specificatio...ar/?car=194436

لطفا به اعدادی نظیر ضریب ائرو دینامیک و وزن خودروها و سایر اطلاعاتی که به شتاب خودرو ها مربوط میشه با دقت بیشتری بررسی بشه.
    با تشکر از شما.
    موفق و پیروز باشید,در پناه حق.

18. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

dawkins (5 September 2010), ram1352 (5 September 2010), فروزنده (5 September 2010)

زمان پیوستن
    23 Apr 2007
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    هیوندای توسان- پژو 206
    گوشی موبایل
    سامسونگ B5702

پیش گزیده

اینهم سه تا لینک مربوط به مشخصات فنی از یک سایت خودرویی که به جهت استحضار در زیر قرار دادم:
    خودرو سیتروئن زانتیا با شتاب 11.40 ثانیه
    http://www.carfolio.com/specificatio...car/?car=91245

خودرو مزدا 3 هاچبک با شتاب 10.60 ثانیه
    http://www.carfolio.com/specificatio...ar/?car=194238

خودرو مزدا 3 سدان با شتاب 10.60 ثانیه
    http://www.carfolio.com/specificatio...ar/?car=194436

لطفا به اعدادی نظیر ضریب ائرو دینامیک و وزن خودروها و سایر اطلاعاتی که به شتاب خودرو ها مربوط میشه با دقت بیشتری بررسی بشه.
    با تشکر از شما.
    موفق و پیروز باشید,در پناه حق.
    تو این سایتی که شما معرفی کردید نکته ای که برام جلب توجه کرد شتاب 100 کیلومتر توسان 2.7 بود که زده 10 ثانیه! یعنی واقعا توسان 1630 کیلویی با گیربکس 4 سرعته با آیرودینامیک ضعیف وتکنولوژی قدیمی تر می تونه با این اختلاف از مزدا3 رد بشه؟

http://www.carfolio.com/specificatio...ar/?car=150436

حالا طبق همون سایتی که شما معرفی کردید:

توسان 10 ثانیه
    زانتیا 11.4 ثانیه

یعنی واقعا توسان با اختلاف چند ماشین زانتیا رو رد می کنه؟

توسان شتاب 100 کیلومترش 10.5 ثانیه اعلامی سازنده است و 10 ثانیه اشتباهه در نتیجه با توجه به این قضیه و اینکه خودم توسان دارم وب سایت carfoilo رو منیع معتبری نمی دونم...

ژرژ هربرت

20. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی afshin_k به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

?!...sia (5 September 2010), dawkins (5 September 2010), latari (5 September 2010), mmamushy (5 September 2010), mohammadrezaef (8 September 2010)

زمان پیوستن
    04 May 2010
    اتومبيل
    111وآوانته و e2lp
    گوشی موبایل
    nokia n 96

پیش گزیده

0-100 نسل قبلی مزدا چنده؟

22. کاربر زیر از دوست گرامی latari به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohammadrezaef (8 September 2010)

زمان پیوستن
    29 Jan 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    مزدا3 - پژو 206
    گوشی موبایل
    sonyericsson w900i & k850i

پیش گزیده

من هم شتاب زانتیا رو تو هیچ منبع درست حسابی 9 ثانیه ندیدم و همه جا بالای 11 بوده حتی تو سایت رسمی سایپا که الان حذف کرده هم 4/11 زده بوده.حالا نظر من اینه که تا روز تست اگه شد بیخیال این بحث شیم.ما ایرانی ها ظاهرا به تکنولوژی روز عادت ندارین و کلا عتیقه پرستیم.این بحث من رو یاد 405 می ندازه که هنوز هم خیلی ها روش تعصب دارن.نظر من اینه که اگه شتاب زانتیا 2 ثانیه باشه که ایشالا هست ماشینی که 1 ستاره ایمنی داره(ببخشید نیمش رو نگفتم امیدوارم کسی به اوون نیم گیر نده)بهتره 30 40 کیلومتر بیشتر راه نره.

واییییییییییییییی ببخشید هنوزم هست اون هم 11.4 نه 11.9 ثانیه.خوب حتما این هم سایپا دیگه 100% غلط میگه
    http://www.saipacorp.com/fa/default....xantia&Pg=show
    آخرین ویرایش به وسیله afshin_k : 5 September 2010 در 12:49 PM

24. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sepehr-saheli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

MaZi Zo0M Z0oM (5 September 2010), mmamushy (5 September 2010), فروزنده (5 September 2010)

زمان پیوستن
    07 Oct 2008

پیش گزیده

هدف من از ايجاد اين گفتگو اينجا شنيدن تجربيات دوستانه و ممكنه اختلافاتي هم تو نتايج باشه .
    رسيدن به بهترين شتاب ممكن توسط يك ماشين راننده ماهر نياز داره. جالبه بدانيد حتي راننده هاي ماهر هم چند بار با روشهاي مختلف و حتي تعويض لاستيكهاي مختلف!!!! تست رو انجام مي دهند .
    من به عنوان يك راننده معمولي با ماشيناي قبلي و فعلي خودم (زانتيا؛ ماكسيما اتوماتيك؛مزدا3 قديم؛مزدا3 جديد ) اين كار رو انجام دادم.
    و فيلم گرفتم . ماشين من 4000 كيلومتر كار كرده و نسبت به روزهاي اولش خيلي بهتر شده .با مزدا3 قبليم يك بار با زانتيا از صفر تا 120 انداختم و با اختلاف 1 ماشين گرفتمش. اعداد صفر تاصد مدل قديم و جديد خيلي شبيه به هم در اومده مثلا شتاب 60 تا 100 هر دو مدل از روي فيلم حدود 5 ثانيه بود البته كورنومتر نزدم و همون زمان ثانيه شمار موبايل رو چك كردم . پريروز هم با يه زانتيا كه خواست از كنارم سبقت بگيره انداختم در حد يه ماشين جلو افتادم البته از 100 تا 140 .

من بارها ديدم دوستانمو كه گاهي با هم كورس ميذارن و هر روز يكيشون برنده مي شد. عوامل زيادي تو اين موضوع دخيله .به خصوص در مورد ماشينايي كه حجم موتور و قدرتهاي مشابهي دارند.

26. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mazyar -3 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

afshin_k (5 September 2010), MaZi Zo0M Z0oM (5 September 2010), mmamushy (5 September 2010), sepehr-saheli (5 September 2010), فروزنده (5 September 2010)

صفحه 2 از 40 اولاول 12345678912 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد