تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 62

نام گفتگو: طریقه ی تعویض آب رادیاتور تندر 90(تصویری)

زمان پیوستن
    11 Jun 2007
    اتومبيل
    ال90
    گوشی موبایل
    P1

پیش گزیده

دوستان این آموزش بعضی از عکساش باز نمیشه
    میشه یکی لطف کنه فایل pdf اونو بزاره؟

زمان پیوستن
    27 Dec 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 SD V8 سفارشي
    گوشی موبایل
    HTC HD2

پیش گزیده

سلام به دوستان گل پیهالز ،
    دیدم اینجا بحث آب رادیاتور هست گفتم چند تا سوال کنم ؟؟؟
    من ماشین رو که از کارخونه گرفتم ، آب رادیاتور در حالت سرد بین min و max بود ، خودم یه مایع خنک کننده گلاسئول 1 لیتری گرفتم و تا max بهش اضافه کردم تو حالت سرد . (ماشین رو هم 1.5 ماه پیش تحویل گرفتم) ... الان نگاه کردم حدود نیم تا 1 سانت در حالت سرد پایین تر از خط max هست !!!!
    البته یه بار موقعی که ماشین کاملاً گرم بود (ناشیانه !) درب منبع انبساط رو باز کردم که به هوایی داخل بود که فیس خالی شد ! و بعد دربش رو بستم ..!!!

خواستم ببینم احتمال داره تو کارخونه درست هواگیری نکرده باشن که کم کرده ؟ الان بازم تا خط max بهش مایع اضافه کنم یا نه ؟؟؟ (خودش درست میشه یا من باید کاری کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

با تشکر
    آرمان

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2ایران لجن
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

سلام خوبی

برای اینکه مطمئن بشی یکبار هواگیری کن

هواگیری هم تو حالت سرده

یعنی تا ماشینت سرده پیچ هواگیری را بازکن (درب منبع را هم واکن)
    بقیه اش گفتم تو پست اول خودت بخون
    مرگ بر روسیه

4. کاربر زیر از دوست گرامی 3284 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohajer_137860 (7 June 2011)

زمان پیوستن
    27 Dec 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 SD V8 سفارشي
    گوشی موبایل
    HTC HD2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط 3284 مشاهده گفتگو
    سلام خوبی

برای اینکه مطمئن بشی یکبار هواگیری کن

هواگیری هم تو حالت سرده

یعنی تا ماشینت سرده پیچ هواگیری را بازکن (درب منبع را هم واکن)
    بقیه اش گفتم تو پست اول خودت بخون
    3284 عزیز خیلی ممنون از پاسخت ولی من سوالم رو 3 ماه پیش پرسیده بودم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (به تاریخ ارسال پست من دقت کنید !)

به هر حال بازم از پاسخت ممنونم .

زمان پیوستن
    12 Dec 2009
    شهر
    Young Creek
    اتومبيل
    E2 LP
    گوشی موبایل
    N85; N73

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط aTN_1366 مشاهده گفتگو
    3284 عزیز خیلی ممنون از پاسخت ولی من سوالم رو 3 ماه پیش پرسیده بودم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (به تاریخ ارسال پست من دقت کنید !)

میتونم بپرسم زمان ارسال رو جدیدا کجا نشون میدن، من رو سیستمم فقط زمان پیوستن رو میتونم ببینم

زمان پیوستن
    21 Feb 2009
    شهر
    شهر اولین ها (تبریز)
    اتومبيل
    Logan E2 LP
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط smith123 مشاهده گفتگو
    میتونم بپرسم زمان ارسال رو جدیدا کجا نشون میدن، من رو سیستمم فقط زمان پیوستن رو میتونم ببینم
    یک سطر بالای زمان پیوستن رو نگاه کنید. در کادر رنگی در سمت راست زمان ارسال پست و در سمت چپ همون کادر، شماره پست رو می تونید ببینید.
    آفتاب باش تا اگر خواستی روزی بر کسی نتابی، نتوانی.
    روزگاریست که شیطان فریاد می زند: آدم پیدا کنید! سجده خواهم کرد. ( دکتر علی شریعتی )
    ساعتها را بگذارید بخوابند! بیهوده زیستن را نیاز به شمردن نیست. ( دکتر علی شریعتی )

8. کاربر زیر از دوست گرامی shaban306 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

smith123 (7 June 2011)

زمان پیوستن
    12 Dec 2009
    شهر
    Young Creek
    اتومبيل
    E2 LP
    گوشی موبایل
    N85; N73

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط shaban306 مشاهده گفتگو
    یک سطر بالای زمان پیوستن رو نگاه کنید. در کادر رنگی در سمت راست زمان ارسال پست و در سمت چپ همون کادر، شماره پست رو می تونید ببینید.
    مرسی چک کردم ظاهرا تو ie9 دیده نمیشه ولی تو firefox دیده میشه

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2ایران لجن
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط aTN_1366 مشاهده گفتگو

شرمنده من سربازی بودم نمیتونستم سر بزنم
    مرگ بر روسیه

زمان پیوستن
    30 Apr 2008
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    L90
    گوشی موبایل
    5800

پیش گزیده

با سلام و تشکر
    اگر امکان داره عکسها رو دوباره بزارید...

زمان پیوستن
    15 Oct 2008

پیش گزیده

دوستان آب مخزن سیستم خنک کننده لوگان ما مدام پایین میاد، همین سه هفته پیش ماکزیممش کردم که دوباره به مینیمم رسیده، دلیلش چی میتونه باشه؟

زمان پیوستن
    19 Jun 2011
    اتومبيل
    E2 LP
    گوشی موبایل
    SONY

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط rza_bgy مشاهده گفتگو
    دوستان آب مخزن سیستم خنک کننده لوگان ما مدام پایین میاد، همین سه هفته پیش ماکزیممش کردم که دوباره به مینیمم رسیده، دلیلش چی میتونه باشه؟
    با سلام
    اين مشكلو منم دارم ماشينم مدل 90 پارسخودرو هست
    البته حدود سه ماه پيش بخاطر ضربه به راديات و سوراخ شدن راديات كه منجر به خالي شدن كامل مايع خنك كننده شد پس از تعمير راديات اب راديات معمولي ريختن تو نمايندگي!!!!
    چون نتونستم كامل آب رادياتو عوض كنم با مخلوط گلاسءول و اب مقطر خودم يه ليتر گلاسئول خريدم و بصورت تدريجي ميريختم تو مخزن كه اونم كم شده و الان به مينيمم رسيده
    نميدونم چرا اينقد سريعكم ميكنه؟؟؟!!! آيا اين طبيعي هست؟
    من فكر ميكردم بخاطر استفاده از اب راديات معمولي بدليل كيفيت نه چندان مطلوبش هست كه اينقد زود به زود كم ميكنه
    ضمنا" چون من تو خوزستان هستم تمام اين مدت سه ماه تابستون از كولر مداوم استفاده مي كردم
    ميخاستم بدونم ايا شما هم مشكل تعويض اب راديات داشتين يا استفاده مداوم از كولر دليل كم شدن اب مخزن تندرتون بوده؟.
    ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله oyan : 3 October 2011 در 04:20 PM

14. کاربر زیر از دوست گرامی oyan به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

rza_bgy (4 October 2011)

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

دوستان معمولا این کم کردن آّب در تندر های با کارکرد کم هست که به مرور زمان کم خواهد شد.از جمله ماشین خودم.شاید 1 سالی هست دست به آب رادیاتش نزدم.
    دلیلش هم فشار بالایی که در مدار هست و راه در رو ندارد باعث میشه از جاهایی که شیلنگ های قطور آب با رادیات در ارتباط هست به مرور آب به بیرون نشت می کند تا زمانی که رسوب آب خودش باعث آببندی محل اتصال میشه.به شخصه ماشین خودم در محل اتصال لوله پایین رادیات این جرم گرفتگی رو اطراف شیلنگ دیدم.
    بعضی مواقع شل بودن بست شیلنگ رادیات هم در صورت استفاده از بست های گاز توسط کارخانه دیده شده.
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

16. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammad1983 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

kian99 (3 October 2011), oyan (4 October 2011), rza_bgy (4 October 2011)

زمان پیوستن
    15 Oct 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط oyan مشاهده گفتگو
    با سلام
    اين مشكلو منم دارم ماشينم مدل 90 پارسخودرو هست
    البته حدود سه ماه پيش بخاطر ضربه به راديات و سوراخ شدن راديات كه منجر به خالي شدن كامل مايع خنك كننده شد پس از تعمير راديات اب راديات معمولي ريختن تو نمايندگي!!!!
    چون نتونستم كامل آب رادياتو عوض كنم با مخلوط گلاسءول و اب مقطر خودم يه ليتر گلاسئول خريدم و بصورت تدريجي ميريختم تو مخزن كه اونم كم شده و الان به مينيمم رسيده
    نميدونم چرا اينقد سريعكم ميكنه؟؟؟!!! آيا اين طبيعي هست؟
    من فكر ميكردم بخاطر استفاده از اب راديات معمولي بدليل كيفيت نه چندان مطلوبش هست كه اينقد زود به زود كم ميكنه
    ضمنا" چون من تو خوزستان هستم تمام اين مدت سه ماه تابستون از كولر مداوم استفاده مي كردم
    ميخاستم بدونم ايا شما هم مشكل تعويض اب راديات داشتين يا استفاده مداوم از كولر دليل كم شدن اب مخزن تندرتون بوده؟.
    ممنون
    نقل قول نوشته شده توسط mohammad1983 مشاهده گفتگو
    دوستان معمولا این کم کردن آّب در تندر های با کارکرد کم هست که به مرور زمان کم خواهد شد.از جمله ماشین خودم.شاید 1 سالی هست دست به آب رادیاتش نزدم.
    دلیلش هم فشار بالایی که در مدار هست و راه در رو ندارد باعث میشه از جاهایی که شیلنگ های قطور آب با رادیات در ارتباط هست به مرور آب به بیرون نشت می کند تا زمانی که رسوب آب خودش باعث آببندی محل اتصال میشه.به شخصه ماشین خودم در محل اتصال لوله پایین رادیات این جرم گرفتگی رو اطراف شیلنگ دیدم.
    بعضی مواقع شل بودن بست شیلنگ رادیات هم در صورت استفاده از بست های گاز توسط کارخانه دیده شده.
    کارکرد ماشین من که به 100 هزار رسیده، هم تو هوای گرم و شرجی و هم هوای پاییزی تهران دو سه ماهی هست کم میکنه، منم آب رادیات رو عوض نکردم تا حالا و همیشه یه مقداری مخلوط آب و گلاسئول میریختم، دو سال اول بهیچ وجه کم نکرد...

18. کاربر زیر از دوست گرامی rza_bgy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

oyan (4 October 2011)

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند