تبليغات در پي‌هالز

صفحه 6 از 6 اولاول 123456
نمایش نتایج 66 به 71 از 71

نام گفتگو: سرویس های دوره ای آوانته

زمان پیوستن
    27 Jul 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    AVANTE ** New MAZDA3 ** 206 Type3
    گوشی موبایل
    IPHONE4G & S-ericsson W960

پیش گزیده

معمولا هر 25 - 30 تا میگن عوض کنید من خودم فکر کنم 35 بود عوض کردم . زیر صندلی عقبه ، نسبتا هم بزرگه ، قیمتش هم 33 تا 36 تومنه ؛ اجرتشم عشقیه

2. کاربر زیر از دوست گرامی firstfreelove به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Real Madrid (5 February 2011)

زمان پیوستن
    17 Apr 2011

پیش گزیده

سلام دوستان عزیز

میخواستم بدونم کسی از دوستان، تا حالا برای انجام سرویسهای آوانته به نمایندگی هویک رفته؟ کارش چطوره؟
    راستش این نمایندگی خیلی به محل زندگی من نزدیکه ولی نمیدونم کارشون خوبه یا نه؟ توی مطالب گفته شده هم به این نمایندگی اشاره ای نشده .
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    متشکرم.

زمان پیوستن
    16 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    هیوندایی آوانته
    گوشی موبایل
    نوکیا 5800

پیش گزیده

سلام
    من هم این نمایندگی نرفتم و نمیدونم چه جوریه.حالا دوستانی که رفتن بیان بگن ممنون میشیم.
    من نمایندگی مرکزی میرم و واقعا هم راضیم و به نظرم یکی از بهترین نمایندگی های ایران هست.

زمان پیوستن
    17 Apr 2011

پیش گزیده

سلام.
    مرسی امیر جان از پاسخت.
    دیروز بردم ماشینو نمایندگی هویک واسه سرویس اولیه. خوشبختانه ماشین هیچ ایرادی نداشت که بخوان برام کاری بکنن. یک لیست بلند بالا از کارهایی که ادعا میکردن رو ماشین انجام دادن کذاشتن جلوم با یک فاکتور 45000 تومنی.البته پولی ازم نگرفتن و گفتن که سرویس اولیه مجانی هست. ماشینم هم هیچ فرقی نکرد. همونجوری که ازم تحویل گرفتن بهم تحویل دادن.
    راستی امیر جان، وقتی ماشینتو میبری نمایندگی مرکزی، همونجا میمونی تا کاراش انجام بشه؟ اگه اینطوره، خیلی علاف نمیشه آدم؟ سرویس اولیه ماشین من 2 ساعت طول کشید.

زمان پیوستن
    16 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    هیوندایی آوانته
    گوشی موبایل
    نوکیا 5800

پیش گزیده

سلام
    خواهش میکنم
    آره معمولا سرویس اولیه بیشتر بازدید میکنن و یه آچارکشی.کار خاصی نیست.اگه ایرادی داشته باشه طرف بهشون میگه رفع میکنن که خوشبختانه ایرادی هم نداشته برا شما.
    آره نمایندگی مرکزی یه خوبی ای که داره میتونی بالاسر ماشینت باشی و ببینی چی کار دارن میکنن.همونجا میمونم.خوب بستگی داره اونجا تو اون روزی که میری شلوغ باشه یا خلوت.برا من معمولا نزدیک یه ساعت سرویسشو انجام میدن.
    شما در کل راضی بودی از نمایندگی هویک؟شاید سرشون شلوغ بوده یه مقدار طول کشیده بیش از حد.

زمان پیوستن
    17 Apr 2011

پیش گزیده

سلام
    راستش همونطور که گفتم، ماشین من کاری نداشت. سرشونم شلوغ بود چون به لیفان و گل و سیلو هم سرویس میدن. ولی چیزی که جالب بود این بود که هر کدوم ازین ماشینها به نطر میومد مکانیکهای مجزای خودشونو داشتن. واسه همینم به محض اینکه رسیدم به نمایندگی چون تنها آوانته مراجعه کننده بودم فوراماشینو تخویل گرفتن. در کل بدم نیومد. راستش هیچ اتفاق منفی نیوفتاد.

صفحه 6 از 6 اولاول 123456

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد