تبليغات در پي‌هالز

مشاهده دست آورد همه پرسی: لاستیک مناسب برای آوانته

رای دهنده
58. شما نمی‌توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بریجیستون

2 3.45%
  • دانلوپ

9 15.52%
  • میشلن

25 43.10%
  • فالکن

1 1.72%
  • یوکوهاما

5 8.62%
  • هانکوک

9 15.52%
  • ویلسون

1 1.72%
  • مارشال

0 0%
  • دورو

3 5.17%
  • رودستون

3 5.17%
صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 72

نام گفتگو: بهترین لاستیک برای آوانته

زمان پیوستن
    26 Apr 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    آوانته

پیش گزیده

با سپاس
    بعد از 5000 کیلومتر رانندگی با لاستیک 65/195 دورو و احساس کوبیدن و صدا دادن ماشین لاستیک یوکوهاما 205/60 ژاپن گرفتم که خیلی خوب شد. هم از نظر چسبندگی در جاده ،کاهش صدای داخل ماشین ،کوبیدن کمکهاو...به دوستان پیشنهاد می کنم این لاستیک رو امتحان کنن!

2. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی bmw2002 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

firstfreelove (1 December 2010), Validator (1 December 2010), vroom (30 November 2010)

زمان پیوستن
    08 Jan 2010
    شهر
    kermanshah
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

مبارکه دوست عزیز این لاستیک یوکوهاما تمام نخیه یا سیم درش بکار رفته؟ و قیمتش؟

زمان پیوستن
    16 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    هیوندایی آوانته
    گوشی موبایل
    نوکیا 5800

پیش گزیده

چرا لاستیک کومهو کره رو تو نظرسنجی نزاشتین؟واقعا عالین از همه لحاظ!من همون روز اول لاستیکای یزدتایر رو با کومهو 205 عوض کردم!و تو این 5500 کیلومتری که راه رفتم باهاش کاملا از همه جهات راضیم!لاستیکای فوق العاده نرمی هستن!

5. کاربر زیر از دوست گرامی amir avante به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mehdi_mi (19 January 2011)

زمان پیوستن
    26 Apr 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    آوانته

پیش گزیده

با سپاس
    از نخی یا سیمی بودنش خبر ندارم.قیمتش جفتی230 گرفتم

7. کاربر زیر از دوست گرامی bmw2002 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

tanhaa (8 December 2010)

زمان پیوستن
    18 Jan 2010
    شهر
    THR
    اتومبيل
    Xantia , Avante
    گوشی موبایل
    Samsung Dous

پیش گزیده

دوستان سلام
    برای برف و یخبندون ، چه تمهیداتی بکار بردید ؟ زنجیر چرخ ؟ لاستیک یخ شکن ؟ کدومش بهتره و مناسب تر ؟

سپاس - رضا

زمان پیوستن
    22 Feb 2010
    شهر
    همین نزدیکی ...

پیش گزیده

سلام:
    جایی که از نظر اقلیمی، مدت زیادی برف و یخبندان نداره، تعویض لاستیک معمولی با یخ شکن، توجیهی نداره هرچند لاستیک تابستانی برای برف، اصلا چیز خوبی نیست. اما داشتن یک جفت رینگ و لاستیک اضافه در انبار برای مواقع ضروری، اقدام خوبیه. زنجیر چرخ هم که برای برف سنگین توی معابر برفگیر، لازمه.
    راهکار فعلی و البته موقت به صورت شخصی: تداوم استفاده از لاستیک چهارفصل و احتیاط، همراه داشتن زنجیر برای مواقع اضطرار!
    ...hunted by the memory of a lost Paradise

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Validator به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aurora (17 January 2011), mehdi_mi (19 January 2011)

زمان پیوستن
    18 Jan 2010
    شهر
    THR
    اتومبيل
    Xantia , Avante
    گوشی موبایل
    Samsung Dous

پیش گزیده

با سپاس از شما دوست عزیزم
    زنجیر چرخ چه مدلی گرفتید ؟ از این لاستیکیها که کل چرخ رو دربر میگیره یا این تسمه ایها ؟
    باز هم سپاسگذارم

12. کاربر زیر از دوست گرامی Aurora به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Validator (17 January 2011)

زمان پیوستن
    22 Feb 2010
    شهر
    همین نزدیکی ...

پیش گزیده

زنجیر چرخ کاملا معمولی. با این که مدل لاستیکی، سر و صدای کمتری داره و سبکتره ولی من هنوز سنتی کارم!!!
    ...hunted by the memory of a lost Paradise

14. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Validator به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

8cylinder (20 January 2011), Aurora (17 January 2011), haftsin (15 February 2011), mehdi_mi (19 January 2011)

زمان پیوستن
    18 Jan 2010
    شهر
    THR
    اتومبيل
    Xantia , Avante
    گوشی موبایل
    Samsung Dous

پیش گزیده

دوستان سلام
    من سال قبل با توجه به اینکه صاحب قبلی ماشین لطف کرده بود و لاستیکهای ایرانی بدون عاج برای ماشین انداخته بود ، همون اول که ماشین رو گرفتم ، 4 حلقه لاستیک نکسن کره ای سایز 60*205 جهت دار خریدم. از اون زمان تا بحال حدود 5000 کیلومتر راه رفته و جدیدا فرمون میلرزید
    شاید نزدیک به هفت هشت بار ، تو آچاراتی های مختلف بالانس کردم که رو دستگاه یا درجا ، بالانس بود ولی زیر ماشین دوباره همون آش و همون کاسه. حتی با عقبی ها هم عوض میکردم همون مشکل رو داشتن
    به جلوبندی و میزون فرمون و تاب رینگ و ... شک کرده بودم ، اما مشکل همون لاستیکها بود ( با اینکه حدود5هزارتا بیشتر کار نکرده بود)
    خلاصه درد سرتون ندم... دو حلقه لاستیکای جلو رو انداختم دور ! و دو حلقه میشلن انرژی سایز 65*185 خریدم به قیمت 210 هزارتومن ( که واقعا فوق العاده هستن)

گفتم این تجربه رو خدمتتون بگم که از اون مدل جهت دار نکسن برای ماشین نخرید

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Aurora به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

firstfreelove (19 January 2011), mehdi_mi (19 January 2011)

زمان پیوستن
    22 Aug 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    آوانته

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Validator مشاهده گفتگو
    زنجیر چرخ کاملا معمولی. با این که مدل لاستیکی، سر و صدای کمتری داره و سبکتره ولی من هنوز سنتی کارم!!!
    منم موافقم.مخصوصا برا تهران یخ شکن زیاد کارایی نداره(هر چند این برف اخریه لازم داشت).منم برا اطمینان یه زنجیر چرخ معمولی گرفتم 18 تومن گذاشتم تو ماشین برا موقعی که واقا لازمه

زمان پیوستن
    22 Aug 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    آوانته

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Aurora مشاهده گفتگو
    دوستان سلام
    من سال قبل با توجه به اینکه صاحب قبلی ماشین لطف کرده بود و لاستیکهای ایرانی بدون عاج برای ماشین انداخته بود ، همون اول که ماشین رو گرفتم ، 4 حلقه لاستیک نکسن کره ای سایز 60*205 جهت دار خریدم. از اون زمان تا بحال حدود 5000 کیلومتر راه رفته و جدیدا فرمون میلرزید
    شاید نزدیک به هفت هشت بار ، تو آچاراتی های مختلف بالانس کردم که رو دستگاه یا درجا ، بالانس بود ولی زیر ماشین دوباره همون آش و همون کاسه. حتی با عقبی ها هم عوض میکردم همون مشکل رو داشتن
    به جلوبندی و میزون فرمون و تاب رینگ و ... شک کرده بودم ، اما مشکل همون لاستیکها بود ( با اینکه حدود5هزارتا بیشتر کار نکرده بود)
    خلاصه درد سرتون ندم... دو حلقه لاستیکای جلو رو انداختم دور ! و دو حلقه میشلن انرژی سایز 65*185 خریدم به قیمت 210 هزارتومن ( که واقعا فوق العاده هستن)

گفتم این تجربه رو خدمتتون بگم که از اون مدل جهت دار نکسن برای ماشین نخرید
    من اون موقع که میخواستم لاستیک بگیرم میگفتن که این میشلن جدیدا enrgy saver هستن و دیگم المانی نیستن و کلا چسبندگیشونم مثل قبلیا خوب نیست.من خودم kumho kh11 دارم ماشینمم نزدیک 14 تا راه رفته.عالی نیست ولی نسبت به قیمتش خیلی خوبه.
    ولی بهتر اینه که ادم لاستیک جهت دار نگیره که بتونه هر 12 تا 20 هزار تا لاستیکارو ضربدری عوض کنه.اینجوری اینجور مسائل هم کمتر پیش میاد

19. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی 8cylinder به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aurora (22 January 2011), mehdi_mi (21 January 2011)

زمان پیوستن
    02 Feb 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تیپ 5
    گوشی موبایل
    sony ericsson p990i

پیش گزیده

منم که ماشین رو تازه گرفتم زیرش میشیلن انرژی 205 / 60 / 15 ایتالیایی هست و خیلی نرم و بی صدا هست .حدود 60 -70 درصد هم آج داره .

زمان پیوستن
    17 Mar 2009
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پارس LX
    گوشی موبایل
    Nokia N97

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط 8cylinder مشاهده گفتگو
    من اون موقع که میخواستم لاستیک بگیرم میگفتن که این میشلن جدیدا enrgy saver هستن و دیگم المانی نیستن و کلا چسبندگیشونم مثل قبلیا خوب نیست.من خودم kumho kh11 دارم ماشینمم نزدیک 14 تا راه رفته.عالی نیست ولی نسبت به قیمتش خیلی خوبه.
    ولی بهتر اینه که ادم لاستیک جهت دار نگیره که بتونه هر 12 تا 20 هزار تا لاستیکارو ضربدری عوض کنه.اینجوری اینجور مسائل هم کمتر پیش میاد
    سلام
    من هم kh11 انداختم به نظر من عالیه زیر 206 میشلن انداخته بودم به اندازه کومهو راضی نبودم اونم عوض کردم هم نرمه هم چسبندگی خوبی داره .

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد