تبليغات در پي‌هالز

مشاهده دست آورد همه پرسی: بهترين لاستيك توليد داخل

رای دهنده
73. شما نمی‌توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بارز

38 52.05%
  • گلدستون

6 8.22%
  • كوير

12 16.44%
  • يزدتاير

15 20.55%
  • دنا

2 2.74%
صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 28

نام گفتگو: بهترين لاستيك ساخت داخل

زمان پیوستن
    27 Feb 2009
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    LX EF7

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط afflatus مشاهده گفتگو
    دوست عزيز با صحبتتون مخالفم
    بنده الان لاستيك بارز زير خودروم هست وتا الان حدود 42000 كيلومتر باهاش رفتم هنوز 60 70 درصد اج لاستيك مونده!
    و تا الان نه تركيده نه دفرمه شده .... تنها مشكلش خشك بودنش هست

دوست من منظور آج لاستیک نبود چون اصلآ کیفیت لاستیک به آج لاستیک کاری نداره شما همین الان بری و پوسته لاستیک رو برسی کنی میبینی پر از ترک های ریز و درشت و کنده گی هست در صورتی که تو یه لاستیک جنس خوب بعد از 80-90 هزار کیلومتر این اتفاق میفته .

منظورم از اون حرف این نبود که بارز بعد از 20 هزار کیلومتر از بین میره چون یه لاستیک عادی بیش از این حرفا عمر میکنه ولی شما وقتی یه لاستیک با جنس مرغوب داشته باشه تا مثلآ تا 60 هزار کیلومتر ترمز ماشینتون با روز اول تفاوتی نمی کنه ولی یه لاستیک مثل بارز بعد از 20 هزار کیلومتر اون حالت ارتجاعیش رو از دست میده و اگر روز اول با سرعت 100 کیلومتر شما رو تو 40 متر نگه میداشت الان تو 55 متر نگه میداره !

بعد هم شما کافیه با یه لاستیک مثل بارز یه ترمز سنگین داشته باشی یا 1 ماه ماشینت تو آفتاب باشه یا اینکه تو یه مسافرت طولانی وقتی لاستیک داغ هست تو مسیر یه جا اتفاقی برید تو آب تا ببینی بالانس میشه یه نمیشه .

در کل بازم میگم بارز تو برند های ایرانی لاستیک خوبی هست ولی لاستیکی هم نیست که تعریفی باشه ، من الان لاستیک جلو ماشین خودم بارزه و لاستیک های عقب گودیر فابریک کارخونه هست الان بعد 9 ماه لاستیک های بارز مثل لاستیک های 3 سال پیش گودیر شدن که نباید اینجور باشه .
    آخرین ویرایش به وسیله Danial_4139 : 14 June 2010 در 11:42 PM

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Danial_4139 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

12345a (14 February 2013), FL66 (11 November 2011)

زمان پیوستن
    14 Sep 2008

پیش گزیده

دوست عزيز تجربه بنده با شما با توجه به صحبت شما خيلي فرق مي كنه!
    لاستيك هاي بارز زير ماشين بنده تا الان هيچ فرقي با روز اول نداره الا كوتاه شدن اج لاستيك كه اين موضوع هم طبيعي هست!
    در اينكه نمونه خارجي (برندهاي معتبر نه برندهاي چيني...)از نمونه داخلي از لحاظ كيفيت بهتر هست شكي نيست ولي اين ميزان نمي تونه به اندازه اي باشه كه بعد از 20 تا 30 هزار كيلومتر لاستيك ايراني بخواد با روزه اولش خيلي از لحاظ ترمز گيري........فرق داشته باشه

4. کاربر زیر از دوست گرامی afflatus به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

12345a (14 February 2013)

زمان پیوستن
    26 Jun 2008
    شهر
    بچه شهر
    اتومبيل
    ندارم+پراید بابا
    گوشی موبایل
    K800

پیش گزیده

ما هم 5 سال و نیم بارز B200زیر پرایدم بود و دوباره 4 تا بارز نو B300 انداختیم.نظر منم همین بود که بارزهای سال 82 از بارزهای 87 کیفیتشون بهتر بود ولی همون 82 دو سه بار پنجر شده بود و حواسمون نبود که لاستیک جلو بود و یکدفعه بعد از 4 سال از عمرش ترکید و 1.5 میلیون خرج گذاشت روی دستمون. بنظرتون عمر مفیدش چقدره؟
    بارزهای قبلیم تا 5.5 سال زیر ماشین بود با کارکرد حدود95 هزار کیلومتر ولی آجش سالم بود و میشد استفاده کرد.
    منم در مورد یزد شنیدم که لاستیک خوبیه و به پای بارز میرسه
    چند وقتی هم هست که 175 اش را میندازند زیر141

6. کاربر زیر از دوست گرامی aminkhan2008 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (11 November 2011)

زمان پیوستن
    28 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر 90
    گوشی موبایل
    galaxy s5

پیش گزیده

فکر میکنم راننده‌های تاکسی بهترین گزینه باشند برای پرسیدن عمر مفید لاستیکها، در مورد بارز من با چندتایی صحبت کردم، همشون گفتند ما هر روز مسافر کشی میکنیم، راحت دو سال رو بهمون جواب داده بدون هیچ مشکلی، دقت کنید اگه لاستیکهای ایرانی اینقدر ها هم بد بود راننده های تاکسی تا این حد استفاده نمیکردند، البته میدونم شاید قضاوت مقرون به صرفه بودن الان بیاد توی ذهنتون، بهر حال اونم مولفه ای برای انتخاب، به نظرم گاهی نگاههای تعصب آمیز نصبت به بعضی برندها داریم.
    کسی منکر کیفیت لاستیکهای خارجی نمیشه. (با در نظر گرفتن اینکه هر لاستیکی برای شرایط اقلیمی خاصی هم ساخته شده).

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mahansaman به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ertiholiday (27 January 2012), FL66 (11 November 2011)

زمان پیوستن
    28 Aug 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    به زودي H30 کراس

پیش گزیده

ماشین من 120.000 کیلومتر کار کرده و هنوز بارز زیرش هست. البته به 20 درصد رسیده.

با اینکه جلوبندی L90 بسیار میزون هست و عمر لاستیک رو بالا میبره ولی این کیلومتر کارکرد برای لاستیک بارز عالی هست.

هیچ علامتی از اون ترک های ریز هم نداره و کناره هاش هم سالم هست.

10. کاربر زیر از دوست گرامی arash_1982 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

اینجانب (15 November 2011)

زمان پیوستن
    14 Sep 2008

پیش گزیده

سلام
    می خواستم تجربه خودم رو از لاستیک های یزد تایر سایز 205.60.15 به نام اورانوس که تحت لیسانس وردشتاين هلند بگم!
    بعد از این که انداختم زیر ماشین واقعا تعجب کردم که برعکس لاستیک های ایرانی که بیشتر ماهیت خشک دارن این لاستیک مثل لاستیک های کره ای.. نرم هست!
    گلش هم قشنگه! در ترمز گیری و استارت هم خیلی خوبه,با تجربه قبلیم در مورد لاستیک های اروپایی و کره ای واقعا در بیشتر شاخص ها حرکتی و فنی سطح خوبی داره
    دوستان اگه نمی خواستن با این اشفته بازار پول زیاد ندن به لاستیک همین لاستیک مدل اورانوس یزد تایر رو بگیرن که واقعا پشیمون نمیشن!

12. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی afflatus به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amahdavi2004 (24 December 2012), google.yahoo (29 November 2012), homo (29 November 2012), mohajer_137860 (26 January 2012)

زمان پیوستن
    19 Jul 2011

پیش گزیده

به نظر منم کویر تایر و دنا خوبند
    اما از بارز همه جا تعریف بد شنیدم

زمان پیوستن
    22 Dec 2012
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    L90-E2
    گوشی موبایل
    Galaxy-NoteII

پیش گزیده

بهترين لاستيک از لحاظ قيمت و کارايي بارز هستش...
    !!I0098
    ''چـو ايــران نباشد تن من مباد
    بدين بوم و بر زنده يک تن مباد''

زمان پیوستن
    31 Dec 2004
    گوشی موبایل
    n500

پیش گزیده

یــــــــزد تایـــر بدلیل استفاده از قالبهای اصلی و نــو فعلاً کیفیت ممتاز را دربین ایرانیها دارد تا زمانی که قالبهاش فرسوده بشند.
    همون بلایی که سر گلدستون آمد. بهترین لاستیک ساز ایران حالا بدترین لاستیک ساز ایران شده است!

زمان پیوستن
    14 Jan 2013

پیش گزیده

دوستان سلام من لاستیک گلدستون برای سمندم انداختم
    امروز که تو بیشتر سایتا جستجو کردم دیدم که بیشترشون بد میگن نمیدونم چیکار کنم ؟؟؟!!!!

زمان پیوستن
    21 Sep 2009
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    Ford C Victoria 1955
    گوشی موبایل
    Nokia 5700XM

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط snoop dogg مشاهده گفتگو
    دوستان سلام من لاستیک گلدستون برای سمندم انداختم
    امروز که تو بیشتر سایتا جستجو کردم دیدم که بیشترشون بد میگن نمیدونم چیکار کنم ؟؟؟!!!!
    سلام
    گلدستون همونطور که خودتون متوجه شدید بدترین لاستیک هست، عوضشون کن! شاید یه مقدار ضرر کنی اما دیگه خیالت راحت هست.
    سرباز مرزباني، نقطه صفر مرزي

زمان پیوستن
    14 Jan 2013

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط equinoxe مشاهده گفتگو
    سلام
    گلدستون همونطور که خودتون متوجه شدید بدترین لاستیک هست، عوضشون کن! شاید یه مقدار ضرر کنی اما دیگه خیالت راحت هست.
    لاستیکی که 30کیلومتر راه رفه عوض میکنن ؟؟
    چقدر کم میکنن؟؟
    خیلی اعصابم بهم ریخت قبلا ک گلدستون خوب بود

زمان پیوستن
    14 Jan 2013

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط equinoxe مشاهده گفتگو
    سلام
    عوض کردم

20. کاربر زیر از دوست گرامی snoop dogg به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

equinoxe (22 May 2013)

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند