تبليغات در پي‌هالز

صفحه 95 از 95 اولاول ... 45858889909192939495
نمایش نتایج 1,223 به 1,232 از 1232

نام گفتگو: امکانات و خصوصیات و اپشن های new Mazda 2010 ا

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

Lightbulb

با سلام.
    تو سایت انگلیس بودم،دیدم بد نیست یه چند تا آپشنی که اونجا ارائه میده رو با قیمتهاش براتون بزارم تا هم مقایسه کنید و هم اینکه ترس و واهمه ای از انجام یا اجرای پروژه هایی که تو سرتون دارید به خودتون راه ندید.

Welcome Illumination

Blue LED-illumination for front foot room (Driver and Passenger side) £52.97

=====================================

Alloy pedal set

for accelerator, brake and clutch pedal £53.39

Alloy foot rest

£31.84

=====================================

Door mirror cover
    Carbon effect £73.70 & Chrome £85.30

البته این مورد تنها بدرد محصول تازه وارد مزدا3 جدید با موتور 1.6 لیتری 5 دنده دستی میباشد.
    چون نمونه های 2.0 لیتری تولید گروه بهمن بمانند MAZDASPEED3 راهنمای آن بر روی گلگیر جلو نبوده و بر روی قاب آیینه قرار دارد.
    البته از اون میشه بر روی آیینه های مزدا2 هم استفاده کرد.چون ابعاد و اندازه آیینه مزدا3 جدید با مزدا2 یکسان و برابر میباشد

================================================== =======================================

و اشاره میکنم که DVD\LCD\Navigation ای که تحت عنوان فابریک مزدا3 به تأیید شرکت Mazda رسیده و در سایت انگلیس داره به فروش میرسه همین دستگاه پخش زیر هست که از برند pioneer بوده و در کاتالوگی که در اداره تحویل نزد جناب آقای مهندس تنهایی به ما نشون داده شد(کاتالوگ ژاپنی مزدا3 جدید بود)این دستگاه Made In Japan بود و در وسط کاتالوگ چند برگی مربوط به معرفی آپشن های مزدا3 2010 به چاپ رسیده بود...!

Multimedia Satellite Navigation System
    AVIC-F40BT

7inch WVGA Motorised Touch Panel Operation with revolutionary AV 3D interface

Navigation & Entertainment System with European map coverage (44 European countries in detail), Traffic info and Aha Radio, High Quality Audio Components for Superior Sound Quality, Customisable Shortcut Home Menu, Advanced App Mode (Optional CA-IW.51V Cable Required), iPod/iPhone Music/Video Direct Control (Optional CA-IW.51V Cable Required), DVD-Video/DivX/MP3/WMA/AAC on DVD-R/DVD-RW and CD-R/CD-RW, Voice Recognition for Bluetooth Hands-free Calling / Audio Source, Integrated Parrot Bluetooth for Hands-free Calling & Audio Streaming, Eco Driving Indicators, Dual Zone. Not compatible with OE-Bluetooth®, Mazda Bluetooth® Hands free kits and Mazda iPod adapter, not for vehicles with BOSE-Sound System. (Not for Russia).

Part Number: C858-V6-600

RRP excluding fitting, including VAT £937.15

================================================== ============================

و خیلی آپشنهای قابل نصب دیگه مثل سنسور پارک و سنسور جلو،سنسور فشار باد تایر ها TPMS و انواع رینگ های آپشن "15 "16 "17،بال عقب بلند هاچبک،قفل رینگ و انواع اسپری های شوینده و نگهدارنده داشبرد و چرم صندلی ها و تمیز کننده ها،انواع کابل های قابل اتصال به پخش فابریک خودرو،برخی لوازم های تزئینی داخل خودرو بمانند پرده های کناری سرنشینان عقب + پرده عقب هاچبک ،پارکابی استیل و چراغدار مزدا3 ،کفی و زیر پایی های متنوع MAZDA3 و انواع باربند و برای قرار دادن قایق های کایوت و دوچرخه و باکس باربند و چوب اسکی و اسنو برد،سر دسته دنده و سر اگزوز و منبع اگزوز و ...

فقط اگر احیانا خواستید اقدام به سفارش و خرید آپشن ها رو داشته باشید حتما در مورد قطعات برقی و الکتریکی و الکترونیکی به توضیحات مربوطه و خصوصا شماره VIN یاد شده توجه فرمایید.

Mazda.CO.UK Accessories & Mazda3 After Market Products

یا حق ...

2. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

romeo_1593 (15 March 2013)

زمان پیوستن
    04 Feb 2005
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    نيو مزدا 3 تيپ3-206 تيپپ6
    گوشی موبایل
    iPhone 4S

پیش گزیده

mazi خان سلام
    من مدتی هستش که دنبال ی سیستم صوتی حالا اگه تصویری هم باشه باز خوبه ، میگردم که رادیویی ماه پاره ایی و همچنین اینترنت بصورت 3g رو ساپورت کنه.ممنون میشم راهنمایی کنید و در ضمن در مورد این سیستم صوتی که در بالا ذکر کردید در شرکت بهمن خودرو موجود هستش یا نه؟

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    حقیقتا در مورد اول اطلاعاتی ندارم که بتونم پاسخ بدم.
    ولی در مورد دومی باید بگم که خیر،گروه بهمن بجز اون نمونه های DVD\LCD چینی گونه دیگری برای فروش نداره.
    شما همین قیمت این دستگاه پایونیر رو در نظر بگیرید...!

RRP excluding fitting, including VAT £937.15

(اضافه کنم که قیمت این دستگاه در سال گذشته و در کاتالوگ آپشن هایی که در اداره تحویل دیده بودم یک هزارو صدو خورده ای پوند انگلیس بود و الان تازه قیمتش کاسته شده هر چند که به قیمت هر پوند بر حسب ریال افزوده شده)

سئوالات تشریحی و محاسباتی و آنالیز شده برای حل مرحله به مرحله و محاسبات دقیق برای دست یافتن به پاسخ نهایی:
    1- حالا همین دستگاه 937 پوندی رو به قیمت ریال درنظر بگیرید(البته نه با ارز مبادله ای،با ارز آزاد)
    راستی الان پوند مرگ بر انگلیس حدود قیمت،چنده؟؟؟
    2- بعد برای وارداتش باید تعرفه گمرکی رو بهش اضافه کنید
    3- سپس با درصد ناچیزی بین 10%-15% برای سود شرکت در نظر بگیرید(نهایت خوش انصافی و کسب و کار و درامد حلال در نظر گرفته شده،بدون احتساب چند درصد ضریب افزایشی قیمت خودرو که عموما در قیمت نهایی محصول ضرب میشود).
    4- حالا مبلغ نهایی فوق هر چقدر که بدست اومده را ضرب در 5% مالیات بر ارزش افزوده کرده و حاصل را به اولین عدد در مبنای 1 میلیون ریال(1.000.000 ریال) رو به بالا گرد کنید و به عنوان قیمت تمام شده نهایی اعلام کنید.

نداده های صورت مسئله:
    1- در صورت مسئله فوق،برای سهولت در محاسبات،از اختلاف قیمت جنس عمده فروشی با تک فروشی که به جیب وارد کننده و عرضه کننده جنس فوق میرود صرف نظر کنید.
    2- این قیمت برای فروش خود دستگاه محاسبه شده،برای اطلاع از سایر قطعاتی که میتوانید برای استفاده های دیگر دستگاه(بمانند انتن دیجیتال TV،کابل اتصال iPOD،iPAD،iPHONE،حق اشتراک استفاده از خدمات GPS\NAVIGATION ،دوربین دنده عقب و ... راخریداری نمایید،به به لینک انتهای پست قبلی خودم مراجعه فرمایید و برای هر یک از اقلام،مراحل محاسباتی قبلی رو اجرا نمایید.
    3- هزینه نصب نیز به عهده مشتری میباشد و کافیست که فقط 1% از قیمت کل دستگاه و متعلقاتش رو به عنوان حق نصب یا اجرت نصب از مشتری دریافت کنید.
    4- فرض کرده ایم که دستگاه پخش فوق بی واسطه و بدون حضور صنف دلالان بصورت مستقیم و بی واسطه به مرزهای داخلی و به دست مشتری رسیده،در غیر اینصورت حداقل برای هر واسطه 10% مبلغ سود قیمت اولیه را اضافه کنید و به دلال بعدی بفروشید.
    5- در هیچیک از مراحل فوق،از هزینه های حمل و نقل و جابجایی کالا منظور نشده و برای سهولت در محاسبات از آن صرفنظر کرده ایم.
    6- از پول شیرینی و چایی هر یک از مدیران برای اخذ رضایت و صدور نامه نگاری های لازم جهت کسب موافقت های قانونی و طی مراحل قانونی باز هم برای سهولت در محاسبات صرفنظر شده.

چند توجه ساده و ذکرچند نکات نه نچندان مهم:
    نصب این دستگاه در خارج از نمایندگی های مجاز گروه بهمن و خدمات پس از فروش مجاز گروه بهمن و اداره آپشن و مهندسی و تجهیز خودرو گروه بهمن شامل ابطال گارانتی برق خودرو میگردد.

شرکت هیچگونه مسئولیتی در برابر سرقت های احتمالی این دستگاه بر عهده ندارد.

مدت اعتبار این صورت مسئله و پاسخ دقیق آن تنها 10 روز اعتبار دارد و با توجه به نوسانات بازار ارز در صورت بالاتر رفتن قیمت ارز(بی ارزش شدن پول کشورمان)مشمول افزایش قیمت نهایی شده،ولی در صورت کاهش قیمت ارز(جبران قسمتی از ارزش های از دست رفته)به جهت اینکه تا 10 سال بعد گفته خواهد شد که این دستگاه را در اوج گرانی و قیمت بالای ارز به تعداد n کانتینر خریداری و وارد شده،مشمول کاهش قیمت نهایی بموجب کاهش قیمت ارز نخواهد شد.

شرکت حق افزایش قیمت را بدون اطلاع رسانی قبلی به مشتری،هر موقع که صلاح بداند داشته و مشتری حق هیچگونه شکایت و اعتراضی نسبت به این بند از قرار داد،نخواهد داشت.

گارانتی دستگاه نهایتا 1 سال از تاریخ تولید دستگاه در کشور سازنده میباشد و موارد ابطال گارانتی 1 ساله دستگاه نیز در دفترچه ای مجزا به رسم یادبود و قدردانی از خرید شما،به مشتری در موقع خرید اهداء خواهد شد.

با تشکر از خرید شما
    آخرین ویرایش به وسیله MaZi Zo0M Z0oM : 26 February 2013 در 10:58 PM

5. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amin_17 (28 February 2013), Masoud 206-16v (27 February 2013)

زمان پیوستن
    04 Feb 2005
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    iPhone 4S

پیش گزیده

ای جیگر تو رو من برم ، بابت توضیحاتت ممنون.

زمان پیوستن
    04 Feb 2005
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    iPhone 4S

پیش گزیده امکانات و خصوصات و اپشن ها new Mazda 2010 ا

ماز جون
    دونه سم کارت دتا راتل گرفتم و با آپد و کابل که با AUX نصب کردم هم انترنت دارم و هم gps فقط دنبال اسنتد خوب مگردم تا بشه جلو کنسول نصب کرد. الان جاش تو کنسول وسط و بچاره خل ظاع شده.
    بنظر خودم اگه انچ بود بهتر مشد آخه ان بچاره انچ هستش.
    گلم ماز عزز پشنهاد داشته باش ممنون مشم.

8. کاربر زیر از دوست گرامی Masoud 206-16v به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (14 March 2013)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

سلام.
    بالاخره تونستم نوشته مسعود رو رمز گشایی کنم و بفهمم کجاها حرف ی میخواد که اضافه کنم تو متن...!
    از این موبایل هولدر ها میتونی بگیری که به شیشه جلو فیکس میشه و هر موقع هم که بخوای بازش میکنی.گوشی یکی از دوستانم گلکسی اس 2 بود و برای استفاده از نرم افزار های GPS برای تست خودروهامون شدیدا نیازش حس میشد.2 هفته پیش به قیمت 65 تومن خرید،البته اصلی خودش 125 تومن بود.
    خوبیش اینه که اون پایه اش مثل پایه چراغ مطالعه ها انعطاف پذیره و میتونی بهش فرم و شکل بدی.حتی میتونی مثلا به سانروف فیکسش کنی و بالای سر خودت قرارش بدی که از اطراف جلب توجه نکنه...!

زمان پیوستن
    24 Mar 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Mazda 3N
    گوشی موبایل
    HTC HD MINI- Iphone 5S

پیش گزیده

سلام
    دوستان اين آپشن باز و بست پنجره ها از روي ريموت روي همه ماشين ها فعال هست؟
    کليد Lock و Unlock روي ريموت رو نگه مي دارم فقط درب ها رو باز و بسته مي کنه رو پنجره ها تاثيري نداره.
    ماشين من برج 10 سال 90 تحويل شده.
    مرسي

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    دوست عزیز پاور ویندوز فقط بر روی مدلهای تولیدی سال 89 و تا دیماه سال 89 بر روی مزدا3 وجود داشته.بعد از آن بموجب سونامی ژاپن و خسارات وارده به صنعت این کشور،و بموجب جلوگیری از افزایش قیمت جهانی این محصول،پاور ویندوز و نور پردازی روی پدالها و یکی دو مورد دیگه از طرف شرکت مادر کسر شد.

اگر خودرو شما جرو مدلهای تولیدی سال 89 تا دیماه 89 نیست،بدنبال فعال شدن این آپشن روی ماشین خودتون نگردید.

یا حق ...

12. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arman 321 (15 August 2014), d@nial (14 August 2014), NavidG7 (14 August 2014)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    تصویر زیر لیست تمامی آیتمهای قابل تغییر/شخصی سازی امکانات و آپشنهای خودرو هست.این لیست در مجموع برای Mazdaspeed3 میباشد.پس تعجبی نیست که برخی موارد رو بیشتر از جدول موجود در بخش انتهایی کتاب «راهنمای استفاده از خودرو مزدا3 جدید» بهمراه داره.

قابل ذکر است که برای فعال نمودن/تغییر برخی از آپشنهای فوق که در مزدا3 های موجود در ایران و در تیپ های 1 و 2 و 3 قابل ویرایش میباشد میبایست تنها به تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن مراجعه فرمایید.

متأسفانه بموجب قدیمی بودن ورژن دستگاه دیاگ تعمیرگاه مرکزی،این امکانات برای تیپ FL فعلا قابل ویرایش/تفییر نمیباشد.

یا حق ...!

زمان پیوستن
    27 Mar 2016

پیش گزیده

کامل تر اين پست رو در تاپيک ثبت نام مزدا 3 جديد 2010 پست شماره 1951 گذاشتم ولي بخش مربوط به مزدا 3 رو به نظرم رسيد اينجا هم بذارم شايد بدرد بعضيا خورد.

و در نهايت و پس از درد آوردن سر و خسته کردن چشمهاي قشنگ اتون ميرسم به مزدا 3 تيپ 4...
    گزينه ديگه اي نموند جز اون زنگ که زدم ثبت نام ميکردن براي تحويل ارديبهشت در سه رنگ مشکي و سفيد و سربي که 50 نقد و الباقي زمان تحويل ميگرفتن که به لطف يکي از دوستان در مجموعه گروه بهمن تونستم يه مشکي اش رو به قيمت 108.350.000 تومان تحويل فوري بگيرم... ابتدا که نشستم پشتش خيلي زود بهش از کرج تا خونه امون کاملا عادت کرده بودم و در اون مدتي که طول کشيد تحويل بگيرم بخش هاي زيادي از دفترچه رو هم مطالعه کردم که مفيد بود واقعا و تو ترافيک که ميموندم تا خونه با کليدهاش ور ميرفتم و واقعا آپشن هاش با اين قيمت مجذوبم کرد... يه فلش پر آهنگ هم برده بودم که در کمال تعجب و ناباوري فلش نميخورد و سي دي همراه نداشتم البته خوب با اينکه 2010 طراحي شده ولي اون موقع هم خيلي ماشين ها فلش ميخوردن که با توجه به بقيه آپشن هاش عجيبه و دور از انتظاره... قبل اينکه برسم خونه يه کابل AUX خريدم و تو پارکينگ بعد از ديد و بازديد خانواده همه پلاستيک ها رو کندم و يکم ديگه ور رفتم و از با چراغ هاي رنون فوق العاده اش رقص نور تو تاريکي پارکينگ راه انداختم و کلي کيف کردم ، موکت هاش رو گذاشتم و صبح اول وقت وسايل چيديم و جرکت به سمت مشهد با پدر و مادر ، فضاي سر نشين ها نسبت به کرولا همونطور که گفتم کمتره و به چشم همه حتي مادرم با قد 163 که عقب نشسته بود اومد ولي در کل قابل قبول بود داخلش رو خيلي دوس دارم و با اينکه طراحي 2010 هست طراحي داخل و بيرون و آپشن هاش خيلي برام جذابه و نمره خيلي بالايي رو ميدم بهش و حس اسپرت بودن رو قشنگ القا ميکنه و دوسش داشتم... نسبت به کرولا کمي خشک تره که با توجه به قابليت هاي حرکتي اش و چسبندگي عاليش و هندلينگش کاملا منطقيه از نظر من ولي خانواده جوري که سعي داشتن تو ذوق من نزنن هر از گاهي يادي از نرم بودن کرولا ميکردن ولي من منتظر بودم که برسم به جاده اي پر و پيچ و خمي که از چالوس بدتر نباشه بهتر نيست و ما برنامه رفتن بهش رو در تطيلات داشتيم بودم... نکته ديگه اي که هم پدر ازش شکايت داشت در پايان سفر اين بود که کمي احساس ناراحتي ميکرد بابت ارگونومي صندلي شاگرد و حتي اين مشکل رو تو زانتيا نداشتيم و خودمم هم با وجود برقي بودن صندلي و تنظيمات در چند جهت هنوز هم خيلي عادت نکردم بهش و يه جورايي خيلي کم ، کمر درد ميگيرم و خيلي ور ميرم با دکمه ها تا يه پوزيشن خوب انتخاب کنم جالب اينجاست که اين پوزيشن خوب خيلي سخت بدست مياد و پدر باز يه تنظيمات ديگه ميکرد و اونم ناراضي بود من که باز ميشستم باز بايد ور ميرفتم... حتي تو زانتيا ما اين مشکل رو نداشتيم و فقط چند درجه زاويه پشتي رو تغيير ميداديم ولي در ضمن اينکه صندلي خيلي خوب ميگيره آدم رو و حس اسپرتي رو کاملا داره ولي من مجبورم کفي اش رو تا ته به عقب خم کنم که زير رانم رو بده بالا و رو هوا نباشه ارتفاع رو کم کنم (که دوس دارم زياد باشه) وپشتي رو تنظيم کنم و گودي رو هم تنظيم کنم تا به يه حالتي مناسب برسم ولي باز صندلي دستي و ساده تر کرولا رو ترجيح ميدم وقتي ميشينم رو صندلي راننده زاويه پدال ها يه جوريه انگار که محدودم ميکنه در تنظيمات ( اگر اساتيد ميدونن راهنمايي کنن)...
    کيفيت و حجم و وضوح صداي سيستم صوتي واقعا عالييييييه وبه جرات ميگم از 528 نيويي که دوستم تازگي خريده بهتره و هر کي نشسته تو ماشين تازه با اينکه از AUX اره موزيک پخش ميشه کاملا راضيه و تعريف کرده و نميدونم اين مانيتورها هم همين کيفيت رو ميدن يا نه؟؟؟؟؟؟ ، صمن صندلي هاي عقب راحت بوده ظاهرا و مادرم راضي بود ، و بيصدا بودنش تو جاده هم خيلي خوب بود و خوشبختانه موقعي که گاز ميدم اون بي صدايي تبديل به يه صداي قشنگ ميشه پر حجم ميشه که عليرغم اينکه بعضي ها جزو نکات منفي اش ذکر کردن من خوشم اومد حس اسپرتي خوبي رو القا ميکنه ضمن اينکه نبايد با صداي طراحي شده اگزوز هاي ب ام و مقايسه اش کرد انصافا ولي با حاله از نظر من و دوسش داشتم ... سمت سمنان که رسيديم براي نهار نگه داشته بوديم سوييچ رو حالت باز بود و در که بستن يهو عقربه ها رفت تا ته و برق ماشين قطع شد زنگ زدم امداد تو سمنان نمايندگي نبود و شاهرود با 200 کيلومتر نزديکترينش بود و گفتن باطري خالي کردين!!! که خيلي عجيب بود چرا بايد اينجوري بشه بعد از يه معطلي نيم ساعته ديدم پيچ سر باطري ها شل بسته شده بوده و در نيومده بود از جاش ولي قطع و وصل که شده ظاهرا ماشين براي آسيب نديدن برق رو قطع کرده که سفتش کردم و درست شد ولي معطل شديم کمي ، غذبيلک فرمان هم در موقعيت صاف تنظيم نبود و اندکي به راست کج بود و ماشين هم يه ذره به چپ ميکشيد که در نمايندگي در مشهد مشکل بر طرف شد توسط گارانتي ولي ايکاش يه ذره دقت بيشتر اعمال بشه ، حالا کسي فني نباشه و بلد نباشه سر باطري و شل بودن اتصالات رو چک کنه گند ميخوره تو مسافرتش و باعث کلي معطلي و نارضايتي ميشه براش ... حيفه يه ذره بايد بيشتر دقت کنن ... درها هم نرم بسته نميشن و بايد نسبتا مجکم بزني تا بسته کاملا بسته بشن نه در حد ايران خودرو و سايپايي ها ولي نه در حد ماشين خارجي ها که نم نميدونم مشکل از خود مزدا و طبيعيه قضيه يا رگلاژ ميخواد که دوستان راهنمايي کنن لطفا البته بعد تعطيلات با نمايندگي در ميون ميذارم حتما و ميخوام ازشون ... اما در جاده پر و پيچ و خم مورد نظر که 80 کيلومتري ميشه واقعا عاشق ماشين شدم ، چه هندلينگي چه چسبندگي اي چه قدرت مناسبي و چه هماهنگي مثال زدني اي بين موتور گيربکس و تا حالا ماشين با پدل شيفتر نداشتم و چقدر خوبه تو D خيلي راحت با DOWN يک يا دو دنده معکوس ميکشيدم و سبقت و پاسخ به گاز و کنترل و تعادل عالي بود و بهتر از اون اينکه حالت M اش واقعا منواله و دست خودته بمونه تو دنده يا بري دنده بالاتر و ماشين مطيع توئه و جات فکر نميکنه واقعا لذت بردم بعد از مدت ها از رانندگي ، و جا داره از خانواده تشکر کنم اين پر سرعت پيچيدن ها رو با هايلوکس هم رو جفت اون جاده رو خيلي خوب رفتم ولي اين يه چيز ديگه بود...پياده که شدم بلافاصله رفتم ببينم لاشتيک هاش چه برندي هستن چون به نظرم لاستيک نقش مهمي رو در پايداري داره علاوه بر خود ماشين تازه جاده تهران - مشهد باروني هم بود و خيلي راحت و با کنترل بود ماشين ، جالب اين که لاستيک ها پيرلي P7 هستن!!!!!!! و اين واقعا فوق العاه است اگر اشتباه نکنم جوليتا هم همين لاستيک رو داره و همه جا حرف از يوکوهاما هستش ولي پيرالي زيرش هست خوشبختانه ، حالا در اسرع وقت باد نيتروژن هم ميزنم و احتمالا خيلي نرم تر ميشه و حل ميشه و فشار باد هم نميدونم رو چنده درجه نزدم ولي نمايندگي مجددا تنظيم کرده بودن تو مشهد بعيده کمو و زياد بوده باشه ... و مزدا من رو به دورا خوش گذشته برگردوند و حکايت بوي جوي موليان شد و نتونستم جلو خودم رو بگيرم و DSC رو خاموش کردم و چند تا دستي و دريفت تو يه جاي پت و پهن و مناسب کشيدم ، جاتون خاليييي ، چه کيفي داد...
    اگر من ميخواستم ليست آپشن براي نسل سه بنويسم علاوه بر اين رادار جانبي و پيشگيري از تصادف ، فنر بندي قابل تنظيم در حالت SPORT و COMFORT و گزينه AWD رو در کنار صندلي بهتر و آينه هاي جانبي الکتروکروميک ( که عالي ان واسه جاده و تو شب) کمي جادارتر کردن اضافه ميکردم که هيچ کم و کسري نمونه براي اين ماشين...
    راستي باز و بستن شيشه ها با ريموت چجوري فعال ميشه؟ يکي گفت داره آيا بايد قطعه خاصي براش بخرم يا هست اصلن که بخرم يا شدني نيست؟

در کل من کاملا راضي بودم از ماشين و امروز هم از جلو نمايندگي کيا رد ميشدم رفتم سراتو رو ديدم با قيمت 130 ميليوني اش و ليست آپشن اش و واقعا به اين قيمت مزدا 3 ماشين ارزشمنديه و من کاملا از خريدم راضي هستم و توصيه هم ميکنم به بقيه... اميدوارم هر چه سريعتر نسل جديدش بياد ايران و اختلاف قيمتش بيشتر از بيست ميليون نباشه و بشه ارتقا بدم به نسل جديدش چون واقعا خوشم اومد از ماشيني که 2010 طراحي شده ولي هنوز حرف براي گفتن داره و اين همه رقيب رو از ميدون به در ميکنه...

ببخشيد سرتون رو درد آوردم اميدوارم تو سوالات بالا که قرمز کردمشون پاسخم رو بديد...
    ممنون
    زووم - زووم

15. کاربر زیر از دوست گرامی Aminoof به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (27 March 2016)

صفحه 95 از 95 اولاول ... 45858889909192939495

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند