تبليغات در پي‌هالز

مشاهده دست آورد همه پرسی: آیا قشقایی(با قیمت56میلیون)و تینا(با قیمت63میل

رای دهنده
92. شما نمی‌توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بله. شکست سختی خواهند خورد

80 86.96%
  • خیر. فروش خوبی خواهند داشت

12 13.04%
صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 52

نام گفتگو: آیا قشقایی(با قیمت56میلیون)و تینا(با قیمت63میلیون)در بازار شکست خواهند خورد؟

زمان پیوستن
    02 Jun 2009

پیش گزیده آیا قشقایی(با قیمت56میلیون)و تینا(با قیمت63میلیون)در بازار شکست خواهند خورد؟

آیا نیسان قشقایی(با قیمت56میلیون)و نیسان تینا(با قیمت63میلیون)در بازار شکست خواهند خورد؟
    قیمت های فوق را پارس خودرو به کسانی که سال قبل ثبت نام کرده بودن اعلام کرده!!!!!!!!!!!!

2. کاربر زیر از دوست گرامی nazynabavy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

afshin_k (25 May 2010)

زمان پیوستن
    25 Nov 2005
    شهر
    اصفهان / تهران
    اتومبيل
    زانتیا-206-مگان
    گوشی موبایل
    N85

پیش گزیده

سلام

توی سایت های خارجی قیمت این مدل تینا که توی ایران هست را حدود 30 هزار دلار بود که با توجه به تعرفه 90 درصدی و عوارض و ... قیمتش به نظر متعادل میاد
    http://www.batfa.com/newcar-nissanteana.htm

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی salar68 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mohammad5 (26 May 2010), mohammadrezaef (26 May 2010)

زمان پیوستن
    17 Mar 2006

پیش گزیده

سلام
    آینده جواب این سوال را خواهد داد، اما چند نکته حائز اهمیت است:
    1- مورانو امکان واردات شخصی داشت اما تینا چون در کشورهای امارات، عمان و عربستان نیست ؛ واردات شخصی نداشته است.
    2- اگر رقیب این اتومبیل را تویوتا آریون 60 میلیونی در نظر بگیریم، شاید قیمتش خیلی پرت نباشه
    3- در صورت تولید داخلی با عنایت به کم شدن آپشنها ؛ پائین آمدن قیمت طبیعی است.

6. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammad5 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

haftsin (13 July 2010), mohammadrezaef (26 May 2010), SeriousSam (21 October 2010)

زمان پیوستن
    13 Jul 2005
    شهر
    esfahan
    اتومبيل
    IX55,Megan 2000,Rio
    گوشی موبایل
    htc mozart,iphone 5

پیش گزیده

من شک دارم 56 میلیون برای قشقایی باشه...
    یک اس یو وی که 4 سیلند هست و برزگ هم نیست با این قیمت با وجود سورنتو و سانتافه و توسان و اسپورتیج حتما شکست میخوره..
    من قیمت 46 میلیون شنیدم
    چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد-من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
    اسم شما به خط میخی...کلیک کنید:
    هر که باشی و به هرجا برسی... آخرین نقطه ی هستی این است

8. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehran_tavakoli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

تك سوار (27 May 2010), haftsin (13 July 2010), mohammadrezaef (26 May 2010), SeriousSam (21 October 2010)

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

سلام
    نظر من کمی تا قسمتی ابری با بقیه دوستان متفاوت هست
    تینا فروش میره همونطور که 407 فروش رفت , تازه بازار بهتری هم نسبت به بقیه پیدا میکنه!!! چون پارس خودرو داره از جمله : تینا جایگزین ماکسیما استفاده میکنه!!! و این قضیه باعث میشه فکر مردم به یک جهتی بره که انگار تینا به جای ماکسیما هست و نمونه جدید ماکسیماست!!!ضمن اینکه وجود یک سدان فول سایز , اون هم از برند nissan و اون هم از خطه ژاپن به شدت حس میشد. بنده خودم هم تینا و هم قشقایی رو تو نمایشگاه از نزدیک دیدم!!! کیفیتشون که غوغا میکرد و حرف نداشت.
    قشقایی هم به نظر من فروش میره.
    کلا" همیشه هستند کسانی که تشنه ماشینهای ژاپنی در هر رنج قیمتی هستند و همیشه حاضرند هر چقدر هم که زیاد , برای این ماشینها هزینه کنند!!! مخصوصا" که اون ماشین ژاپنی از یک برند معروف با سابقه درخشان مثل nissan در ایران باشه.
    i have like nissan cars
    آخرین ویرایش به وسیله mohammadrezaef : 26 May 2010 در 07:52 PM

10. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

afshin_k (27 May 2010), equinoxe (27 May 2010), haftsin (13 July 2010), kooshai (29 May 2010), mohajer_137860 (26 May 2010), salar68 (27 May 2010), فروزنده (28 May 2010)

زمان پیوستن
    29 Nov 2009
    شهر
    esf
    اتومبيل
    سانتافه
    گوشی موبایل
    HTC HD2-

پیش گزیده

به نظر من پارس خودرو نه فروش فوق العاده ماکسیما را تجربه خواهد کرد و نه شکست مورانو را خواهد خورد ....
    فروش ایده الی نخواهد داشت چون هر دو خودرو (قشقایی و تینا) رقیبان سر سخت دارند که اگر کمی سنجش بین رقیبان صورت بگیره در واقع شکست حتمی است و در عین حال شکست مورانو را نخواهد خورد چون امکان واردات شخصی ندارند و کسانی که :
    کلا" همیشه هستند کسانی که تشنه ماشینهای ژاپنی در هر رنج قیمتی هستند و همیشه حاضرند هر چقدر هم که زیاد , برای این ماشینها هزینه کنند!!! مخصوصا" که اون ماشین ژاپنی از یک برند معروف با سابقه درخشان مثل nissan در ایران باشه.
    اینجوری فکر کنند توی صف واسه خرید قرار خواهند گرفت که خوب تعدادشون هم کم نیست....
    اشك

گاه آبستن نوزاد عشق است
    گاه مادر داغدار مرگ

12. کاربر زیر از دوست گرامی khososi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

تك سوار (27 May 2010)

زمان پیوستن
    23 Apr 2007
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    هیوندای توسان- پژو 206
    گوشی موبایل
    سامسونگ B5702

پیش گزیده

407 که چیزی نفروخت محمد جان. بعد از تقریبا 2 سال عرضه یه چند تا داریم تو خیابون می بینیم در مقابل آزراو کمری که فروش محسوب نمیشه. حتی 6 میلیون تقلیل قیمت هم نتونست مردم رو مجاب کنه بابتش پوب بدن. اگر فروش داشت که قیمتش رو پاینن نمی آوردن. الان آزرا 2010 رو میشه از روی رینگهاشناخت که چقدر نسبت به 407 بیشتر فروخت. حالا به هر دلیل فقط خواستم بگم 407 اصلا موفق نبود.

نحوه فروش 407 و شرایط پرداخت اون رو با ازرا و کمری مقایسه کن.
    کاملا واضحه که 407 شکست خورد. سی 5 هم از اون بدتر.

نمی دونم منظورت تشنه بودن چیه؟ اینم همون قضیه کرولاست دیگه. کرولا و یاریس نمونه دو خودروی ژاپنی هستن که راحت حذف شدن و کسی هم براشون عطش نداشت.

اکثر مردم هر خودرویی که براشون مناسب باشه می خرن و اینکه چون ژاپنی پس فروش داره یک ایده اشتباهه که پارس خودرو روی مورانو انجام داد و شکست خورد و داره بازهم انجام می ده.( مورانو وارداتی 60 میلیونی فروش رفت و مورانو 73 میلیونی پارس خودرو شکست خورد)

همین ایده رو ایران خودرو روی 407 داشت که چون فرانسوی مردم درهر شرایطی می خرن و بعد یا یه قیمت نامتعارف به بازار عرضه کرد و به راحتی شکست خورد.

در رده بالاتر میتسوبیشی پاجرو که دیگه معرف حضوره همه ما هست که چه بلایی به سرش اومد ولی از اونطرف موهاوی رو هم داریم می بینیم که به یک فروش نسبی رسیده.

خودروی مناسب یعنی با توجه به شرایط و امکاناتی و موتوری و غیره بتونه با هزینه پرداختی بالانس بشه. اگر نشد هزاری هم ژاپنی و آمریکایی و اروپایی باشه نه تنها در ایران بلکه در همه جای دنیا محکوم به شکسته.

نمونه خودروهای مناسب کم نیستند. > ماکسیما- سوناتا -آزرا - کمری - مزدا3 - پرادو -لندکروزر اینها رو اگر دقیق بررسی کنیم می بینیم چرا یک اینهاموفق بودن ولی مثلا کرولا یاریس آریون 407 سی 5 راو4 و غیره نبودن
    یا درست حرف بزن یا عاقلانه سکوت کن.

ژرژ هربرت

14. 10 نفر از کاربران ، از دوست گرامی afshin_k به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

530i (2 July 2010), drnariman (27 May 2010), dr_hadi88 (27 May 2010), تك سوار (27 May 2010), haftsin (13 July 2010), hamed_mo (28 May 2010), hosseinabd (27 May 2010), mohammadrezaef (27 May 2010), SeriousSam (21 October 2010), فروزنده (28 May 2010)

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط khososi مشاهده گفتگو
    به نظر من پارس خودرو نه فروش فوق العاده ماکسیما را تجربه خواهد کرد و نه شکست مورانو را خواهد خورد ....
    فروش ایده الی نخواهد داشت چون هر دو خودرو (قشقایی و تینا) رقیبان سر سخت دارند که اگر کمی سنجش بین رقیبان صورت بگیره در واقع شکست حتمی است و در عین حال شکست مورانو را نخواهد خورد چون امکان واردات شخصی ندارند و کسانی که :

اینجوری فکر کنند توی صف واسه خرید قرار خواهند گرفت که خوب تعدادشون هم کم نیست....
    سلام
    نه تعدادشون کم نیست و اتفاقا" زیاد هم هست خیال شما راحت
    نقل قول نوشته شده توسط afshin_k مشاهده گفتگو
    407 که چیزی نفروخت محمد جان. بعد از تقریبا 2 سال عرضه یه چند تا داریم تو خیابون می بینیم در مقابل آزراو کمری که فروش محسوب نمیشه. حتی 6 میلیون تقلیل قیمت هم نتونست مردم رو مجاب کنه بابتش پوب بدن. اگر فروش داشت که قیمتش رو پاینن نمی آوردن. الان آزرا 2010 رو میشه از روی رینگهاشناخت که چقدر نسبت به 407 بیشتر فروخت. حالا به هر دلیل فقط خواستم بگم 407 اصلا موفق نبود.

نحوه فروش 407 و شرایط پرداخت اون رو با ازرا و کمری مقایسه کن.
    کاملا واضحه که 407 شکست خورد. سی 5 هم از اون بدتر.

نمی دونم منظورت تشنه بودن چیه؟ اینم همون قضیه کرولاست دیگه. کرولا و یاریس نمونه دو خودروی ژاپنی هستن که راحت حذف شدن و کسی هم براشون عطش نداشت.

اکثر مردم هر خودرویی که براشون مناسب باشه می خرن و اینکه چون ژاپنی پس فروش داره یک ایده اشتباهه که پارس خودرو روی مورانو انجام داد و شکست خورد و داره بازهم انجام می ده.( مورانو وارداتی 60 میلیونی فروش رفت و مورانو 73 میلیونی پارس خودرو شکست خورد)

همین ایده رو ایران خودرو روی 407 داشت که چون فرانسوی مردم درهر شرایطی می خرن و بعد یا یه قیمت نامتعارف به بازار عرضه کرد و به راحتی شکست خورد.

در رده بالاتر میتسوبیشی پاجرو که دیگه معرف حضوره همه ما هست که چه بلایی به سرش اومد ولی از اونطرف موهاوی رو هم داریم می بینیم که به یک فروش نسبی رسیده.

خودروی مناسب یعنی با توجه به شرایط و امکاناتی و موتوری و غیره بتونه با هزینه پرداختی بالانس بشه. اگر نشد هزاری هم ژاپنی و آمریکایی و اروپایی باشه نه تنها در ایران بلکه در همه جای دنیا محکوم به شکسته.

نمونه خودروهای مناسب کم نیستند. > ماکسیما- سوناتا -آزرا - کمری - مزدا3 - پرادو -لندکروزر اینها رو اگر دقیق بررسی کنیم می بینیم چرا یک اینهاموفق بودن ولی مثلا کرولا یاریس آریون 407 سی 5 راو4 و غیره نبودن
    افشین جان من طبق معمول نظرم رو گفتم
    در مورانو بر عکس گفتید : مورانو پارس خودرویی 64 تومن بود و وارداتی حدود 70 تومن.
    به نظر من : 407 از همون اول کم وارد شد و باز هم به نظر من از فروش خوبی برخوردار بود.
    در مورد خودروی مناسب هم حق دارید و درست میگید ولی عرض کردم یک همچین طرز فکری همیشه وجود داره و هست و به عنوان مثال فروش 407 رو عرض کردم با وجود همچون رقیبهای سرسختی مثل ازار و کمری و ماکسیما باز هم بودند کسانی که پول بابت 407 دادند و خریدند.
    باز هم مینویسم که همیشه یک همچین طرز فکری وجود داره :
    در مورد خودروی مناسب هم هر شخصی یک نظری داره , نظر شما درسته و تا حدی هم منطقی ولی یادمون باشه نظر هیچکس با شخص دیگری یکی نیست و متفاوت هست نظر شما این هست که قیمت خودرو رو باید با توجه به امکانات و ...انالیز و بالانس کرد و نظر منم تا حدی زیادی شبیهبه نظر شماست.
    باز هم یاد اور میشم , ما همه داریم نظرات خودمون رو میگیم و نظر همه هم برای بنده قابل احترام هست و نیازی نیست با این شدت با هم برخورد کنیم.
    منظورم رو هم از تشنه بودن بازار در پست قبلی کاملا" واضح توضیح دادم.
    ضمنا" ما همه داریم در مورد بازار این خودروها پیش بینی میکنیم چون هنوز به صورت رسمی وارد بازار نشدند و در خیابان ندیدیم. شاید بعد از اومدنش به بازار خودرو , نظر تک تک ما عوض بشه.
    نقل قول از یکی از مدیران : بولد قرمز در فروم , دعوا و فریاد محسوب میشه
    آخرین ویرایش به وسیله mohammadrezaef : 27 May 2010 در 02:15 AM

16. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

afshin_k (27 May 2010), amir eshghefarmon (27 May 2010), drnariman (27 May 2010), equinoxe (27 May 2010), hamed_mo (28 May 2010)

زمان پیوستن
    23 Apr 2007
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    هیوندای توسان- پژو 206
    گوشی موبایل
    سامسونگ B5702

پیش گزیده

محمد جان هیچ شدتی نبوده اون قسمت رو قرمز کردم چون تاکید حرفهام رو اون قسمت بود.

اشتباه می کنی محمد مورانو پارس خودرو حدود 12 13 میلیون تومن گرونتر از واردات شخصی بود. واردات شخصی جای پلاک نداشت.

بله یک عده 407 خریدن و خب کاملا طبیعیه ولی اون یک عده بسیار کم بودن در نتیجه شکست خورد. به هرحال هر خوردویی یک سری علاقه مند پیدا می کنه ولی مهم اینه اون علاقه مندان چه تعداد باشن. مثلا ریو نسبت به 206 شکست خورد. در حالیکه زیو هم فروش داشت ولی فروشش کم بود.

پیش بینی من اینه که فروش تینا کمی از 407 بیشتر خواهد بود و قشقایی هم کمتر.

علت:

قشقایی در همه جای دنیا رقیبه توسان و ویتاراست اما الان در ایران هم قیمته سانتافه 3.5 شده تقریبا در نتیجه مسلما نمی تونه خریدار رو مجاب کنه که سانتافه رو کنار بذاره که قشقایی بخره. حتی اگر هم قیمته خود توسان 2010 هم بود بازهم شانس کمی در مقابلش داشت حالا که اینقدر گرون شده دیگه هیچی.( مثل راو4)

تینا رو میشه با آریون مقایسه کرد. فروش آریون چقدر بود؟ آیا واقعا در حد و اندازه خودش بود؟ حالا کافیه نگاهی به وضعیت این خودرو انداخت و دید تینا چه چیزی از آریون برتر داره. وقتی به این نتیجه می رسیم که چیزه خاصی نداره مطمئنا مردم هم همون برخورد رو خواهند داشت که با آریون داشتن.

شاید مفهوم شکست رو باید تعریف کنیم اول." فروش کمتر از حد در مقابل رقبا میشه شکست."
    یا درست حرف بزن یا عاقلانه سکوت کن.

ژرژ هربرت

18. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی afshin_k به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

530i (2 July 2010), تك سوار (27 May 2010), hamed_mo (28 May 2010), pedram_viper (27 May 2010), SeriousSam (21 October 2010)

زمان پیوستن
    03 Dec 2008

پیش گزیده

طبق اعلام پارس خودرو :
    *** « قیمت نهایی خودرو نیسان قشقایی وارداتی CBU
    »
    « طبق مصوبه ستاد فروش مبلغ 000/000/559 ریال اعلام می گردد»

« قیمت نهایی خودرونیسان تینا وارداتی CBU»
    «طبق مصوبه ستاد فروش مبلغ 000/000/629 ریال اعلام می گردد»
    »»
    »»
    »»

20. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی !hadi! به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

afshin_k (27 May 2010), hamed_mo (28 May 2010), SeriousSam (21 October 2010)

زمان پیوستن
    02 Jan 2010
    شهر
    تهران ، سعادت آباد
    اتومبيل
    اتومبیل چیه؟ یکی به من توضیح بده
    گوشی موبایل
    iphone 3GS 32GB

پیش گزیده

دوستان گیرباکس CVT مزایا و معایب خودش رو داره
    خیلی از دوستانی که مورانو داشتن با گیرباکس CVT به مشکل بر خوردن و اگر این قضیه توی قشقایی هم وجود داشته باشه که دیگه...!!!
    به هر حال به نظر من با توجه به اینکه برند معتبر نی سان روی این ماشین هست در صورت قیمت گذاری منطقی و رقابتی میتونست توی بازار ایران فروش خوبی رو تجربه بکنه اما زمانی که توسان 2010 با انجین 176 اسب بخاری و گیرباکس 6 سرعته و لیست انبوهی از امکانات با قیمتی حدود 50 میلیون و حتی کمتر داره وارد میشه هیچ شانسی برای موفقیت قشقایی نمیذاره
    شــــــــــــــاید که آینده از آن ما...

22. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی pedram_viper به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

afshin_k (27 May 2010), تك سوار (27 May 2010), mohammadrezaef (24 August 2010), SeriousSam (21 October 2010)

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

محمد جان هیچ شدتی نبوده اون قسمت رو قرمز کردم چون تاکید حرفهام رو اون قسمت بود.

اشتباه می کنی محمد مورانو پارس خودرو حدود 12 13 میلیون تومن گرونتر از واردات شخصی بود. واردات شخصی جای پلاک نداشت.

بله یک عده 407 خریدن و خب کاملا طبیعیه ولی اون یک عده بسیار کم بودن در نتیجه شکست خورد. به هرحال هر خوردویی یک سری علاقه مند پیدا می کنه ولی مهم اینه اون علاقه مندان چه تعداد باشن. مثلا ریو نسبت به 206 شکست خورد. در حالیکه زیو هم فروش داشت ولی فروشش کم بود.

پیش بینی من اینه که فروش تینا کمی از 407 بیشتر خواهد بود و قشقایی هم کمتر.

علت:

قشقایی در همه جای دنیا رقیبه توسان و ویتاراست اما الان در ایران هم قیمته سانتافه 3.5 شده تقریبا در نتیجه مسلما نمی تونه خریدار رو مجاب کنه که سانتافه رو کنار بذاره که قشقایی بخره. حتی اگر هم قیمته خود توسان 2010 هم بود بازهم شانس کمی در مقابلش داشت حالا که اینقدر گرون شده دیگه هیچی.( مثل راو4)

تینا رو میشه با آریون مقایسه کرد. فروش آریون چقدر بود؟ آیا واقعا در حد و اندازه خودش بود؟ حالا کافیه نگاهی به وضعیت این خودرو انداخت و دید تینا چه چیزی از آریون برتر داره. وقتی به این نتیجه می رسیم که چیزه خاصی نداره مطمئنا مردم هم همون برخورد رو خواهند داشت که با آریون داشتن.

شاید مفهوم شکست رو باید تعریف کنیم اول." فروش کمتر از حد در مقابل رقبا میشه شکست."
    سلام
    شما داری از دید خودت پیش بینی میکینی یعنی چون همه چیز رو امکانات میدونی , فکر میکنی ممکنه تینا و ..هم فروش نره!!! که خوب حق هم داری چون داری از دیدگاه خودت بررسی میکین.
    در مورد قیمت مورانو هم تو اون یکی فروم با nismo مشورت کن.
    شما فکر میکنی هر ماشینی که تو ایران فروش نرفته به خاطر امکانات و ...بوده در صورتی که اینطور نیست.
    اریون فروش کمی داشت چون تبلیغات نداشت ولی الان تو تهران داره هر روز زیادتر میشه مخصوصا" با تغییری که در فرم چراغها و ...این ماشین دادند.
    من از نزدیک تینا رو دیدم , فکر کنم از نظر شما چیز خاص نداشتن یعنی نداشتن امکانات ولی از نظز من که داخلش رو با دقت بررسی کردم , کیفیت و متریال یعنی همه چیز , نکته ای که برای شما مهم نیست.
    ضمنا" من برای تینا تنهارقیبی که میبینم تو رده خودش و ماشینهایی با کیفیت خودش : اریون -407 -ماکسیماوکمری هست و رقیب دیگه ای هم براش نمیبینم چون کیفیت این ماشین رو فقط با اون نمونه ماشینها مقایسه میکنم نه ماشین دیگه ای.
    شکست از دید بنده : یعنی خراب شدن وجهه یک برند به خاطر کم تجربگی و خامی , همه چیز قیمت نیست جناب افشین خان و برای بار اخر عرض میکنم که این نظر شماست که باید در ازاء پول پرداختی امکانات دریافت کرد!!! من حاضرم ماشینم esp نداشته باشه ولی........ شاید اریون در بدو ورودش قیمت بالایی داشت و کسی سراغش نمیرفت اما الان که دارند تبلیغ میکنند و زیاد شده و همه از انجین قدرتمندش خوششون میاد دیگه بد فروش نیست در مورد تینا و قشقایی هم این قضیه پیش میاد و شک هم ندارم..
    تینا نه امکانات داره و نه قیمت مناسب اما حداقل از یک برند شناخته شده هست و با سابقه هست نه یک برند....
    قشقایی هم هر چی که باشه چه امکانات داشته باشه و چه نداشته باشه خیلیها از جمله من این ماشین رو میخریم چون از برند نیسان هست.

در مورد بولد قرمز هم کاری ندارم منظورتون چی بود و....عرض کردم تو فرومهای مختلف زمانی از بولد قرمز استفاده میکنند که یا دعوا دارند یا قصد فریاد زدن و .... حالا شما منظورت هر چی بوده به خودتون مربوطه من فقط عرف رو گفتم و چیزی که از مدیر اعظم این سایت شنیدم رو نقل قول کردم.

24. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

haftsin (13 July 2010), kooshai (29 May 2010), فروزنده (28 May 2010)

زمان پیوستن
    30 Dec 2009
    شهر
    ايران 55
    اتومبيل
    توسان

پیش گزیده

که

اين جملات كاملا صحيح و بر اساس يك بررسي تطبيقي دقيق تنظيم شدند

قشقايي حتما شكست مي خوره چون يه انجين ضعيف 4سيلندر 2ليتري داره و رقبايي تو بازار ما داره كه امكان رقابت باهاشون رو نداره اونم با اين قيمت . هيونداي توسان - سوزوكي ويتارا -اسپورتيج -سانتافه 3.5ليتري - سورنتو

تينا هم حتما شكست خواهد خورد درحاليكه گزينه بهتر اين رده يعني تويوتا آريون هم با شكست مواجه شده ديگه تينا با توان خروجي كمتر (182 به 268 اسب بخار ) و شتاب پايينتر (9.8 به 7.4 ثانيه )و مصرفي برابر (9.9) و قيمت بيشتر (63 به 60) بطريق اولي شكست تر خواهد خورد

همه اين موارد نشاندهنده بررسي نادرست بازار كشور و قيمت گذاري بر اساس مولفه هاي غير واقعي و بر اساس سود بيشتر بدون توجه به نياز و نگاه بازار ارزيابي مي شه

يه مثال بارز بزنيم همين قشقايي از سال پيش در جزيره كيش عرضه مي شده بصورت مدلهاي وارداتي و در حاليكه قيمتي نزديك به توسان و اسپورتيج داره ولي حتي به اندازه نصف اين خودروهاهم فروش نكرد ديگه چه برسه به اين قيمت عجيب
    غمناك نبايد بود از طعن حسود اي دل......از فر وشكوه توست خير تو در اين باشد

26. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی تك سوار به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

530i (2 July 2010), pedram_viper (27 May 2010), SeriousSam (21 October 2010)

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد