تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 27 به 39 از 39

نام گفتگو: گارانتی آوانته

زمان پیوستن
    02 Feb 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206تیپ5 - Sportage 2008
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط vroom مشاهده گفتگو
    سلام
    نمایندگی سلامتیان
    سرویس 5000 برای من روغن موتور را عوض کرده (کاسترول مگناتک 8000) + فیلتر روغن+شیشه شور+آب رادیاتور + ضد یخ + اجرت = 32000

1 نمایندگی هم جدیدن برای هیوندایی باز شده نرسیده به مَرغ ولی نمیدونم به ورنا و آوانته هم سرویس میده یا نه
    آب رادیاتور رو هم تو 5000 تا عوض می کنن ؟

2. کاربر زیر از دوست گرامی mehdi.sh به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

REZA1448 (6 February 2011)

زمان پیوستن
    13 Sep 2008
    شهر
    Esfahan

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdi.sh مشاهده گفتگو
    آب رادیاتور رو هم تو 5000 تا عوض می کنن ؟
    اینکه برای همه عوض میکنن یا نه را نمیدونم
    ولی وقتی ماشین را برای سرویس 5000 بردم بعد از اینکه روغن را عوض کرد ، چند بار با سرمکانیک مشورت کرد و بعدش هم آب رادیاتور و ضد یخ را عوض کرد
    دلیلش را که پرسیدم گفت به خاطر اینکه اوانته ها عموما خیلی تو گمرک(ارگ جدید بم) میمونن باید آب رادیاتورشون را عوض کرد و واقعا هم آب رادیتوری که خارج میشد کاملا سیاه و شبیه لجن بود

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی vroom به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mehdi.sh (5 September 2010), REZA1448 (6 February 2011)

زمان پیوستن
    10 Dec 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک ، پراید 111
    گوشی موبایل
    ای پود

پیش گزیده

شما ماشین رو در چه تاریخی تحویل گرفته اید؟ آیا ماشین هائی که امسال تابستان هم تحویل داده اند باید آب رادیاتورش عوض شود؟

6. کاربر زیر از دوست گرامی atheena به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    13 Sep 2008
    شهر
    Esfahan

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط atheena مشاهده گفتگو
    شما ماشین رو در چه تاریخی تحویل گرفته اید؟ آیا ماشین هائی که امسال تابستان هم تحویل داده اند باید آب رادیاتورش عوض شود؟
    دی 88 ماشین را تحویل دادن
    سرویس 5000 هم آواخر فروردین 89 بود

اینکه باید عوض بشه یا نه را نمیدونم ولی خب دوستانی که به هر دلیلی میرن نمایندگی حواسشون به آب رادیاتور هم باشه بد نیست

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی vroom به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

atheena (5 September 2010), REZA1448 (6 February 2011)

زمان پیوستن
    13 Feb 2010
    شهر
    لاهیجان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    Iphone

پیش گزیده

بهتره آب رادیاتور را عوض کنی ، من هم عوض کردم

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی pouramiri به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

atheena (5 September 2010), REZA1448 (6 February 2011)

زمان پیوستن
    14 Jul 2004
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    هیوندای آوانته

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdi.sh مشاهده گفتگو
    آب رادياتور رو هم تو 5000 تا عوض مي کنن ؟
    نقل قول نوشته شده توسط vroom مشاهده گفتگو
    اينکه براي همه عوض ميکنن يا نه را نميدونم
    ولي وقتي ماشين را براي سرويس 5000 بردم بعد از اينکه روغن را عوض کرد ، چند بار با سرمکانيک مشورت کرد و بعدش هم آب رادياتور و ضد يخ را عوض کرد
    دليلش را که پرسيدم گفت به خاطر اينکه اوانته ها عموما خيلي تو گمرک(ارگ جديد بم) ميمونن بايد آب رادياتورشون را عوض کرد و واقعا هم آب راديتوري که خارج ميشد کاملا سياه و شبيه لجن بود
    نقل قول نوشته شده توسط pouramiri مشاهده گفتگو
    بهتره آب رادياتور را عوض کني ، من هم عوض کردم
    من ماشين را که واسه سرويس اوليه بردم آب رادياتش را عوض کرد. خودش ميگفت خوب شد آورديش چون آب رادياتهايي که اخيرا دارن ميريزن مشکل داره. جالبه ماشين 1200 تا فکر کنم رفته بود ولي آب رادياتش کاملا تيره شده بود و رنگ آب زنگ بود. يه يک ساعتي فقط توي موتور را ميشست که تمام آب رادياتها بياد بيرون.
    دوستان د نيست خودتون يه نگاهي به رادياتش بندازيد ببينيد آب رادياتش سالمه يا نه. ماشين من تحويل فروردينه.

12. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی a2002_ahmadi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

atheena (6 September 2010), mehdi.sh (6 September 2010), mehdi_mi (9 September 2010), REZA1448 (6 February 2011), vroom (6 September 2010)

زمان پیوستن
    04 May 2010
    اتومبيل
    111وآوانته و e2lp
    گوشی موبایل
    nokia n 96

پیش گزیده

امروز ماشینو در کیلومتر 6300 برای سرویس 5000 بردم کیلومتر 16 مخصوص که 43 تومن شد(تعویض روغن(لیکومولی) +فیلتر هوا و روغن و بازدید مایعات)

14. کاربر زیر از دوست گرامی latari به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Validator (13 September 2010)

زمان پیوستن
    26 Apr 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    آوانته

پیش گزیده

با سپاس
    من سرویسهای 5000و10000 بردم اساطوری.65000 تومان گرفت.بنظر دوستان کیفیت خدمات کدوم نمایندگی بهتره؟؟؟ فکر می کنم اساطوری تازگی پول الکی می گیره!!!

16. کاربر زیر از دوست گرامی bmw2002 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    18 Jan 2010
    شهر
    THR
    اتومبيل
    Xantia , Avante
    گوشی موبایل
    Samsung Dous

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط bmw2002 مشاهده گفتگو
    با سپاس
    من سرویسهای 5000و10000 بردم اساطوری.65000 تومان گرفت.بنظر دوستان کیفیت خدمات کدوم نمایندگی بهتره؟؟؟ فکر می کنم اساطوری تازگی پول الکی می گیره!!!
    متاسفانه آساطوری قیمتهاش فضائیه و در خیلی موارد خرج اضافه میتراشه

از طرفی برای شرق تهران به هرحال مجبوریم اونجا بریم اما در کل فکر کنم نمایندگی مرکزی کیلومتر 16 گزینه بهتری باشه

18. کاربر زیر از دوست گرامی Aurora به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    10 Dec 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک ، پراید 111
    گوشی موبایل
    ای پود

پیش گزیده

سلام
    فرمان من هم تازگی در کامل چرخاندن به سمت راست جیغ می زند و در حین چرخاندن به سمت راست هم وقتی تو پارکینگ هستم و صدای دیگری نیست احساس می کنم یه صدای تق تق تقی از زیر ماشین می اید
    به نظر شما مشکل چیست؟چه کار کنم؟

نقل قول نوشته شده توسط mask42163 مشاهده گفتگو
    امروز رفتم نمایندگی آساطوری برای سرویس 5000. مشکلات ماشینم : 1) جیغ زدن تسمه وقتی فرمانو تا آخر میپیچوندم 2)چشمک نزدن ایربگ 3)صدای باد از طرف در راننده 4)صدای کمکا 5) سفت شدن فرمان
    1) صدای جیغ کاملا برطرف شد2)چراغ ایربگ 6بار چشمک میزنه3)صدای باد همچنان هست4)هنوز نشده صدای کمکارو تو دست اندازا تست کنم5) فرمان خیلی نرم شده( زمین تا آسمون فرق کرده)
    روغن موتوروالوالین ریختن. منتها نمیدونم چرا مصرف بنزینم رفته بالا قبل از تعویض روغن تو اتوبان مصرفم 5.8 بود ولی الان به 6.4 رسیده. صدای موتورم به نظرم نرمتر شده.

20. کاربر زیر از دوست گرامی atheena به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    30 Mar 2007
    شهر
    قزوين
    اتومبيل
    آوانته دنده ای

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط atheena مشاهده گفتگو
    سلام
    فرمان من هم تازگی در کامل چرخاندن به سمت راست جیغ می زند و در حین چرخاندن به سمت راست هم وقتی تو پارکینگ هستم و صدای دیگری نیست احساس می کنم یه صدای تق تق تقی از زیر ماشین می اید
    به نظر شما مشکل چیست؟چه کار کنم؟
    مشکل از تنظیم تسمه هستش. البته من قبل آساطوری یه تعمیرگاه دیگه بردم تسمه رو سفت کرد ولی بازم جیغ میزد اما بعدش که بردم آساطوری درست شد وتا الان صدا نداده. اون صدای تق تق هم مربوط به انقباض اگزوز هست که داره سرد میشه و همه ماشینا همینطورین

22. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mask42163 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

atheena (10 December 2010), REZA1448 (6 February 2011)

زمان پیوستن
    17 Apr 2011

پیش گزیده

سلام دوستان عزیز

من تازگی یک آوانته دنده ای تحویل گرفتم که دیگه کم کم باید ببرمش سرویس اولیه. میخواستم بدونم کسی از دوستان، تا حالا نمایندگی هویک برای سرویس رفته؟ کارش چطوره؟

زمان پیوستن
    17 Apr 2011

پیش گزیده

سلام

امروز 08/09/90 هیولا رو بردم نمایندگی مرکزی برای سرویس 5000 کیلومتر.
    - کمکها صدا میداد، آچارکشی کردند خیلی خوب شد.
    - چراغ ایربگ چشمک نمیزد، درست شد.
    - شیشه شور را برام تنظیم کردند.
    - روغن کاسترل مگنتیک ریختند 26000 تومان.
    - فیلترهای روغن و هوا رو عوض کردند به ترتیب 6000 و 9000 تومان.
    جمعا 1.5 ساعت طول کشید و هزینه اش هم شد 51000 تومان.
    - یک جفت گل پخش کن بستم 35000 تومان.
    - جالب که کفپوشهای ایرانی داشتند که روش یک پلاک بی کیفیت فلزی داشت که روی این پلاک نوشته بودن Hyundai و به عنوان کفپوش اصل هیوندای میدادند 50000 تومان !!!
    اولش طرف خیلی محکم میگفت اصلیه ولی بعد که دید من پیله کردم و دارم یک جورایی کافه رو به هم میزیرم، گفت که اینا چینیه و آخر سر هم اعتراف کرد که ایرانیه ولی جنسش خوبه!!!!!!! از اون جالبتر این بود که صافکارشون که با من آشنا بود میگفت این کفپوشها آب رو به سمت موکتهای کف ماشین هدایت میکنه و بهتر که ازشون استفاده نشه !!! در مجموع کارشون خوب بود ولی کند و با معطلی کار میکردند، به طوری که میخواستم بدم کارواششون ماشینو بشوره ولی منصرف شدم. با همه این اوصاف، من احساس خوبی داشتم و فکر کنم برای سرویسهای بعدی هم برم مرکزی.
    آخرین ویرایش به وسیله condor123 : 29 November 2011 در 03:22 PM

25. کاربر زیر از دوست گرامی condor123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

vroom (2 December 2011)

صفحه 3 از 3 اولاول 123

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند