تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 39

نام گفتگو: گارانتی آوانته

زمان پیوستن
    22 Jul 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    آوانته - دنده ای 88

پیش گزیده گارانتی آوانته

سلام
    با توجه به اینکه هر 5 هزار کیلومتر تا 50 هزار کیلومتر که ماشین گارانتی هست باید ماشین رو برد سرویس و خرجش کرد تا گارانتی باطل نشه خواستم بدونم دوستان نظرشون در مورد این سرویسها و گارانتی چیه و شما هم طبق اصول دفترچه پیش میرید یا خیر ؟
    آیا به نظرتون تا 50 هزار تا باید این هزینه هارو در این فاصله 5 هزارتایی انجام داد ؟

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    پراید141 مدل ، پارس ، آوانته دنده ای 88
    گوشی موبایل
    n96

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط masterweb مشاهده گفتگو
    سلام
    با توجه به اینکه هر 5 هزار کیلومتر تا 50 هزار کیلومتر که ماشین گارانتی هست باید ماشین رو برد سرویس و خرجش کرد تا گارانتی باطل نشه خواستم بدونم دوستان نظرشون در مورد این سرویسها و گارانتی چیه و شما هم طبق اصول دفترچه پیش میرید یا خیر ؟
    آیا به نظرتون تا 50 هزار تا باید این هزینه هارو در این فاصله 5 هزارتایی انجام داد ؟
    هر 5 هزار تا که میری با خرج خودت نمایندگی سرویس میگیری. توی سیستم سراسریشون ثبت میشه و اگه هر جای کشور اتفاقی برا ماشینت بیفته اول تو سیستم چک میکنن آیا 5 هزار تا ها رو منظم رفتی نمایندگی یا نه.
    از جمله خودم وقتی قرار شد بر اساس گارانتی پخش ماشینمو عوض کنن اول تو سیستم همینو چک کردن
    البته یه چیزای اضافه تری هم میگن مثلا دزدگیر اگه خواستی نصب کنی بیار خودمون که من رعایت نکردم ( چون می خواستم ماجیکار نصب کنم و وارد نبودن) اما اگه برا سیستم برق ماشینم یه روزی مشکلی پیش بیاد باز چک میکنن که خودشون کار گذاشتن یا نه و چون نگذاشتن خرجشو خودم باید بدم. در مورد لاستیک بالای 195 ( 205 و... ) و خراب شدن کمک و زیر بندی هم همینطور چک میکنن
    آخرین ویرایش به وسیله omid_npc : 24 May 2010 در 09:12 AM

زمان پیوستن
    08 Jan 2010
    شهر
    kermanshah
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

سلام دوستان یه سوال داشتم با توجه به اینکه اولین سرویس رو کیلومتر 2000 هستش دومین سرویس رو 5000 باید انجام شه یا 7000؟

زمان پیوستن
    31 Mar 2007
    شهر
    قزوين
    اتومبيل
    آوانته دنده ای

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط tanhaa مشاهده گفتگو
    سلام دوستان یه سوال داشتم با توجه به اینکه اولین سرویس رو کیلومتر 2000 هستش دومین سرویس رو 5000 باید انجام شه یا 7000؟
    5000 باید انجام بشه

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    پراید141 مدل ، پارس ، آوانته دنده ای 88
    گوشی موبایل
    n96

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط tanhaa مشاهده گفتگو
    اولین سرویس 5000 هست

زمان پیوستن
    04 May 2010
    اتومبيل
    111وآوانته و e2lp
    گوشی موبایل
    nokia n 96

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط omid_npc مشاهده گفتگو
    اولین سرویس 5000 هست
    با سلام .تو دفترچش نوشته 2000

زمان پیوستن
    26 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    دوو سیلو- هیوندای آوانته دنده ای
    گوشی موبایل
    سونی اریکسون W

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط latari مشاهده گفتگو
    با سلام .تو دفترچش نوشته 2000
    آن سرویس رایگان شرکت است و باید بین 1000 تا 2000 انجام شود. ولی بعدی در 5000 کیلومتر است.
    من هرگز نمی گویم هرگز

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Behrooz_S به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

atheena (31 May 2010), latari (30 May 2010), REZA1448 (6 February 2011)

زمان پیوستن
    31 Mar 2007
    شهر
    قزوين
    اتومبيل
    آوانته دنده ای

پیش گزیده

امروز رفتم نمایندگی آساطوری برای سرویس 5000. مشکلات ماشینم : 1) جیغ زدن تسمه وقتی فرمانو تا آخر میپیچوندم 2)چشمک نزدن ایربگ 3)صدای باد از طرف در راننده 4)صدای کمکا 5) سفت شدن فرمان
    1) صدای جیغ کاملا برطرف شد2)چراغ ایربگ 6بار چشمک میزنه3)صدای باد همچنان هست4)هنوز نشده صدای کمکارو تو دست اندازا تست کنم5) فرمان خیلی نرم شده( زمین تا آسمون فرق کرده)
    روغن موتوروالوالین ریختن. منتها نمیدونم چرا مصرف بنزینم رفته بالا قبل از تعویض روغن تو اتوبان مصرفم 5.8 بود ولی الان به 6.4 رسیده. صدای موتورم به نظرم نرمتر شده.

10. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mask42163 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

chormang (2 June 2010), mehdi_mi (21 June 2010), REZA1448 (6 February 2011), rezasx1 (4 June 2010)

زمان پیوستن
    18 Mar 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    samsung d803 - siemens s65

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mask42163 مشاهده گفتگو
    امروز رفتم نمایندگی آساطوری برای سرویس 5000. مشکلات ماشینم : 1) جیغ زدن تسمه وقتی فرمانو تا آخر میپیچوندم 2)چشمک نزدن ایربگ 3)صدای باد از طرف در راننده 4)صدای کمکا 5) سفت شدن فرمان
    1) صدای جیغ کاملا برطرف شد2)چراغ ایربگ 6بار چشمک میزنه3)صدای باد همچنان هست4)هنوز نشده صدای کمکارو تو دست اندازا تست کنم5) فرمان خیلی نرم شده( زمین تا آسمون فرق کرده)
    روغن موتوروالوالین ریختن. منتها نمیدونم چرا مصرف بنزینم رفته بالا قبل از تعویض روغن تو اتوبان مصرفم 5.8 بود ولی الان به 6.4 رسیده. صدای موتورم به نظرم نرمتر شده.
    رفیق جویا شندی که این عیوب بر اثر چی بوده و چجوری بر طرف شده؟؟؟؟ در ضمن روغن رو سینتیتیک ریخت یا معدنی؟ یه آماری بدی بد نیست

زمان پیوستن
    31 Mar 2007
    شهر
    قزوين
    اتومبيل
    آوانته دنده ای

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط chormang مشاهده گفتگو
    رفیق جویا شندی که این عیوب بر اثر چی بوده و چجوری بر طرف شده؟؟؟؟ در ضمن روغن رو سینتیتیک ریخت یا معدنی؟ یه آماری بدی بد نیست
    جیغ زدن تسمه و سفت شدن فرمان مربوط به تنظیم تسمه بود صدای بادم مربوط به رگلاژ در بود که تغییری نکرد برای صدای کمکام گفت آچارکشی میکنیم درمورد ایربگ هم میگفت تو دیاگ چندتا خطا وجود داشته که برطرف کرده ( اولش که گفتم چراغ ایربگ چشمک نمیزنه گفت عادیه ولی با اصرار من قانع شد که مشکلو برطرف کنه) بهش گفتم اکثر آوانته هایی که تحویل میدن ایربگشون فعال نیست گفت فعاله و زمان تصادف (خدای نکرده) باز میشه و این خطاها تاثیری تو باز شدن ایربگ نداره. در مورد روغن موتورم فراموش کردم بپرسم سنتیکه یا مینرال. یه حالیم به ماشین دادن و داخل وبیرونشو شستن (انصافا هم کارشون حرف نداشت) من فکر میکردم فقط تو سرویس 2000 ماشینو میشورن کلی ذوق زده شدم
    آخرین ویرایش به وسیله mask42163 : 2 June 2010 در 02:29 AM

13. 8 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mask42163 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Behrooz_S (3 June 2010), chormang (2 June 2010), hooshmand1 (2 June 2010), Innovation (2 June 2010), mehdi_mi (21 June 2010), REZA1448 (6 February 2011), rezasx1 (4 June 2010), vroom (2 June 2010)

زمان پیوستن
    22 Jul 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    آوانته - دنده ای 88

پیش گزیده

آقا من یه سوال پرسیدم در عنوان تاپیک هر بحثی شد الا موضوع تاپیک
    دوباره میپرسم :
    آیا به نظر شما سرویس بردن این ماشین هر 5 هزار تا 50 هزار کیلومتر و پرداخت هزینه های اون برای خارج نشدن از گارانتی لازمه و اصلا ارزش داره یه نه ؟

پیوست : منم رفتم آساطوری سرویس 10 هزار کلاجم گاهی بدجور گیر میکنه و وقتی صدای ضیط خیلی هم بلند نیست و عادیه صدای لرزش از 2 سمت در میاد که هر 2 مورد رو آچارکشی کردن مثلا ولی بنده تغییری احساس نکردم
    ماشین هم اون پسره داشت میشست آساطوری اومد گفت بسه دیگه به کارای مهمتر برسید ! خلاصه ماست مالی تحویل دادن
    آخرین ویرایش به وسیله masterweb : 3 June 2010 در 11:08 PM

زمان پیوستن
    28 Jun 2008
    شهر
    قزوين
    اتومبيل
    آوانته 87 دستي

پیش گزیده

دوستان فقط سرویس 2000 در گارانتی موثره

زمان پیوستن
    17 Mar 2009
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پارس LX
    گوشی موبایل
    Nokia N97

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mask42163 مشاهده گفتگو
    جیغ زدن تسمه و سفت شدن فرمان مربوط به تنظیم تسمه بود صدای بادم مربوط به رگلاژ در بود که تغییری نکرد برای صدای کمکام گفت آچارکشی میکنیم درمورد ایربگ هم میگفت تو دیاگ چندتا خطا وجود داشته که برطرف کرده ( اولش که گفتم چراغ ایربگ چشمک نمیزنه گفت عادیه ولی با اصرار من قانع شد که مشکلو برطرف کنه) بهش گفتم اکثر آوانته هایی که تحویل میدن ایربگشون فعال نیست گفت فعاله و زمان تصادف (خدای نکرده) باز میشه و این خطاها تاثیری تو باز شدن ایربگ نداره. در مورد روغن موتورم فراموش کردم بپرسم سنتیکه یا مینرال. یه حالیم به ماشین دادن و داخل وبیرونشو شستن (انصافا هم کارشون حرف نداشت) من فکر میکردم فقط تو سرویس 2000 ماشینو میشورن کلی ذوق زده شدم
    سلام
    فاکتور هم صادر کردن ؟
    میشه بدونم برای کارواش هم هزینه ای گرفتن یا نه ؟

17. کاربر زیر از دوست گرامی mehdi_mi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

REZA1448 (6 February 2011)

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند