تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 61

نام گفتگو: ریپ زدن موقع کولر گرفتن

زمان پیوستن
    10 May 2010

پیش گزیده ریپ زدن موقع کولر گرفتن

سلام خدمت دوستان عزیز
    من تازه تندر E1 cp ABS تحویل گرفتم. وقتی کولر ماشین روشن است گاهی اوقات ریپ های خفیفی می زند. آیا این طبیعی است یا باید به تعمیرگاه مجاز و گارانتی مراجعه کنم؟

زمان پیوستن
    05 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    دوو سی یلو و موهاوی
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4 16Gb

پیش گزیده

در حالت در جا یا موقع حرکت ؟

اگه در جا باشه مشکل کیفیته بزنینه

اگه حین حرکت باشه عوامل زیادی دخیل میشن

زمان پیوستن
    10 May 2010

پیش گزیده

در حین حرکت اینجوری میشه.البته خفیف هست ولی نمی دونم طبیعی هست یا نه؟

زمان پیوستن
    09 Nov 2009
    شهر
    300 کیلومتر تا شیراز
    اتومبيل
    تندر 90 E2+LP
    گوشی موبایل
    Samsung I8910 Omnia HD

پیش گزیده

سلام دوست عزیز فکر کنم این مشکل واسه تندر طبیعی باشه چون منم تازه ماشینم رو تحویل گرفتم و این مشکل هست و تو تندر موقع کولر گرفتن به طرز عجیبی قدرت موتور رو کم میکنه و انگار میشه موتور پراید .

زمان پیوستن
    10 May 2010

پیش گزیده

آیا از دوستان فرد دیگری هم این مشکل را تجربه کرده است؟

زمان پیوستن
    10 Oct 2008
    شهر
    نصف جهان
    اتومبيل
    Logan E2
    گوشی موبایل
    Motorola

پیش گزیده

با سلام.
    این مشکل همه هست و طبیعی !
    تندرهای ای 0 و بدون کولر را واسشون کولر می بندند و این مشکل را ندارند ! البته کمپرسور کولرشون ساندن سنگاپوری بسته میشه نه زکسل تایلندی
    تاریخ همیشه تکرار میشه !
    حواست باشه یزید زمونه نباشی

زمان پیوستن
    04 Oct 2008
    شهر
    شیراز--بچه شهر
    اتومبيل
    ix35...تندر ...تیبا
    گوشی موبایل
    SE w810...SAMSUNG WAVE I

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط saeedh.1999 مشاهده گفتگو
    آیا از دوستان فرد دیگری هم این مشکل را تجربه کرده است؟
    با سلام من هم تا حالا تو این 9 ماهی که این ماشین رو داشتیم 2-3 بار ازش کولر گرفتم و هر بار هم این مشکل ریپ زدن توش بوده منم فکر میکردم فقط ماله ما موقع کولر گرفتن اینجوریه نمیدونستم ماله دوستانه دیگه هم اینجوریه احتمالا باید طبیعی باشه ولی این مورد رو من اصلا تو خانواده پژو...پراید و حتی آردی هم ندیدم البته قدرت کم میشد ولی ریپ نداشتن
    سایت آپلود عکس http://img4up.com/
    آسمان فرصت پرواز بلندی است
    قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

8. کاربر زیر از دوست گرامی moje90 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

kian99 (10 May 2010)

زمان پیوستن
    10 Dec 2004
    شهر
    TEH
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    SE P1i

پیش گزیده

اصطلاحا موقع كولر گرفتن موتور كپ مي‌كنه.

10. کاربر زیر از دوست گرامی meta به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

kian99 (10 May 2010)

زمان پیوستن
    31 Jan 2009
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    K850 ,K800

پیش گزیده

اقایون خسته نباشید
    اینی شما که میگید ریپ نیست باباجون
    کمپرسور کولر که خاموش و روشن میشه خب قدرت موتور هم نوسان پیدا میکنه واسه این هست و شما دوستان فکر میکنید ریپ هست عزیزان
    دوستانی هم زمانیکه کولر میگیرند و حس میکنند که قدرت موتورشان میشه مثل پراید یه 0 تا 100 با کولر بگیرند و فیلمشو بذارند و یه 0تا 100 هم بدون کولر بگیرند و فیلمشو بذارند تا دوستان دیگر را به اشتباه نندازند
    راستی اقا مجتبی شما که بعد از 9 ماه هم 3 بار کولر گرفتید باید بگم که کولر باید هر هفته یا دوهفته یکبار حتی در هوای سرد زمستان هم روشن کنید تا مشکلی برای کولر ماشینتون پیش نیاد
    موفق باشید

12. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mmamushy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

afflatus (11 May 2010), kian99 (10 May 2010), moje90 (10 May 2010), xagrox (11 May 2010)

زمان پیوستن
    06 May 2009
    شهر
    اراک
    اتومبيل
    E2LP

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mmamushy مشاهده گفتگو
    اقایون خسته نباشید
    اینی شما که میگید ریپ نیست باباجون
    کمپرسور کولر که خاموش و روشن میشه خب قدرت موتور هم نوسان پیدا میکنه واسه این هست و شما دوستان فکر میکنید ریپ هست عزیزان
    دوستانی هم زمانیکه کولر میگیرند و حس میکنند که قدرت موتورشان میشه مثل پراید یه 0 تا 100 با کولر بگیرند و فیلمشو بذارند و یه 0تا 100 هم بدون کولر بگیرند و فیلمشو بذارند تا دوستان دیگر را به اشتباه نندازند
    راستی اقا مجتبی شما که بعد از 9 ماه هم 3 بار کولر گرفتید باید بگم که کولر باید هر هفته یا دوهفته یکبار حتی در هوای سرد زمستان هم روشن کنید تا مشکلی برای کولر ماشینتون پیش نیاد
    موفق باشید
    کم شدن قدرت موتور طبیعی است (حالا نه اینکه بشه پراید).توی دنده 4 و 5 اما به نظر من انگار نه انگار که کولر روشن هست.اما موقع استارت اولیه کمپرسور، مخصوصا وقتی ماشین در حالت درجا است چون دورش خیلی پایینتر از ماشینهای دیگه هست موقع کولر گرفتن یه کمی به ریپ زدن می افته و بعد درست میشه.
    در مورد اینکه اگر از کولر استفاده نشه خراب میشه لطف کنید یه منبعی ذکر کنید یا دلیل علمی بیارید.من فکر نمی کنم خاموش بودن کولر برای چند ماه مشکلی ایجاد کنه.

14. کاربر زیر از دوست گرامی vatanema به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

moje90 (10 May 2010)

زمان پیوستن
    08 Sep 2006
    شهر
    کاشان
    اتومبيل
    V8 و EF7 Petrol
    گوشی موبایل
    SAMSUNG Galaxy S GT-I9000

پیش گزیده

هر چند وقت بعد از اينكه كلي با خودم كلنجار مي رم تا از اين ماشين خوشم مياد، يه ايراد عجيب غريب ديگه پيدا مي شه توش.
    كولرش كه مي گن زياد خنك نمي كنه، يه سري هم كه تو ترافيك با كولر روشن هي ماشينشون خاموش مي شه، الآنم كه مشكل ريپ زدن ...
    فكر مي كنم اين ماشين اول بدون كولر طراحي شده بوده بعد واسش كولر طراحي كردن و نتيجش شده همچين چيزي.
    خوب اون سازنده اي كه دور موتور در حالت درجا رو اين ميزان تعريف كرده يادش رفته محاسبه كنه آيا گشتاور موتور تو اون دور پايين براي چرخوندن كمپرسور كولر هم كافي هست يا نه ؟!
    يا اصلا" يادش رفته ECU رو جوري برنامه ريزي كنه تا موقع روشن كردن كولر يه كمي دور موتور بره بالاتر كه اين وضع پيش نياد ؟! (يادمه حتي پرايد هم داشت همچين سيستمي.)
    راستي يكي از دوستان هم راجع به صداي زياد آلترناتور مي گفت. نوشته بود وقتي تسمه ي دينام رو باز كنيد موتور خيلي روون و بي صداتر كار مي كنه. از اونجا كه اين تسمه مربوط به كولر هم هست، يه فرضيه در مورد همه ي اين مشكلها (صداي آلترناتور، كاهش زياد توان موتور هنگام روشن كردن كولر، ريپ زدن و خاموش شدن ماشين ...) مربوط مي شه به طراحي نادرست اين تسمه و پوليهاي مربوطه، يا شايدم كشش بيش از حد تسمه ...
    در مورد اینکه اگر از کولر استفاده نشه خراب میشه لطف کنید یه منبعی ذکر کنید یا دلیل علمی بیارید.من فکر نمی کنم خاموش بودن کولر برای چند ماه مشکلی ایجاد کنه.
    از اونجا كه گاز داخل مجموعه تحت فشار هست، قسمتهاي مختلف اتصالها و اورينگها بايد مرتبا" روغنكاري بشن تا از خشك شدن و نشتي احتمالي جلوگيري بشه. براي همين مي گن هر چند وقت (مثلا" هر دو هفته) چند دقيقه روشن شه بهتره. اين كار از گيرپاژ احتمالي كمپرسور هم جلوگيري مي كنه. هر چند اين نكته در رابطه با كولر ماشين بابام اصلا" رعايت نشد و كولرش بعد از 5 6 سال نيازي به شارژ پيدا نكرد و همچنان به خنكي روز اول بود ...!
    آخرین ویرایش به وسیله mortezagipsy : 10 May 2010 در 04:20 PM

16. کاربر زیر از دوست گرامی mortezagipsy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

diyaco (10 May 2010)

زمان پیوستن
    10 Dec 2004
    شهر
    TEH
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    SE P1i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط vatanema مشاهده گفتگو
    کم شدن قدرت موتور طبیعی است (حالا نه اینکه بشه پراید).توی دنده 4 و 5 اما به نظر من انگار نه انگار که کولر روشن هست.اما موقع استارت اولیه کمپرسور، مخصوصا وقتی ماشین در حالت درجا است چون دورش خیلی پایینتر از ماشینهای دیگه هست موقع کولر گرفتن یه کمی به ریپ زدن می افته و بعد درست میشه.
    ببخشيد دوستان ، دور آرام خودرو شما چند است....فكر كنم يه چيزي درحدود 600 دور ؟ درسته؟

زمان پیوستن
    26 Mar 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    لوگان E2LP + پرايد + ريو

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط meta مشاهده گفتگو
    ببخشيد دوستان ، دور آرام خودرو شما چند است....فكر كنم يه چيزي درحدود 600 دور ؟ درسته؟
    دور آرام تندر بدون كولر 750 دور در دقيقه است. صفحه مدرج شده براي دور موتور از صفر شروع نميشه و از 500 شروع شده است.

19. کاربر زیر از دوست گرامی reza engine به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

moje90 (10 May 2010)

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند