تبليغات در پيهالز

تبليغات در پيهالز

نمایش نتایج 1 به 5 از 5

نام گفتگو: مقایسه مگان 2000 با خودروهای دیگر

زمان پیوستن
    17 Nov 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سورنتو xm 2012
    گوشی موبایل
    HTC Touch2 & N95
    سپاس
    629
    از ایشان 809 بار و در 232 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده مقایسه مگان 2000 با خودروهای دیگر

با سلام
    هدف از ایجاد این تاپیک مقایسه مگان 2000 با خودروهای مشابه از لحاظ رنج قیمت یا مشخصات فنی میباشد که فکر کنم وجود چنین تاپیکی لازم باشه که به تفکیک جزئیات ماشینهای مختلف ارائه بشه و امکان مقایسه دقیق آنها باشد.
    مزدا 3 ، آوانته ، سراتو ، تویوتا یاریس ، کرولا ، زانتیا و .... ماشینهایی هستند که میشه با مگان 2000 مقایسه کرد.

زمان پیوستن
    17 May 2008
    شهر
    تهران
    سپاس
    396
    از ایشان 561 بار و در 265 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

دوسته خوب من جای این تاپیک اینجا نیستش و شما باید در قسمت مقایسه اتوموبیل ها تاپیک باز کنید که در اونجا میتونید مقایسه های مگان با سایر خودرو ها رو ببنید و مقایسه کنید

زمان پیوستن
    17 Nov 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سورنتو xm 2012
    گوشی موبایل
    HTC Touch2 & N95
    سپاس
    629
    از ایشان 809 بار و در 232 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

سلام
    شاید این تاپیک رو جای دیگه هم بشه نوشت اما فکر کنم اینجا بودنش خالی از لطف نیست.
    اما در مورد مقایسه مگان و سراتو جدید.
    یکی از دوستان من سراتو جدید صفر گرفته بود. نکاتی به نظرم اومد که جمع بندیش رو اینجا خدمت دوستان عرض میکنم.
    اولا سراتوهای اطلس خودرو با سراتو هایی که شخصا وارد کشور میشه فرق داره و دوست من از نوع دومش خریده که طبعا گارانتی هم نداره (تفاوت های دیگرش هم که بعدا میگم)
    1- موتور سراتو 2000 هست با 156 اسب بخاز قدرت و گشتاوری بیشتر از موتور 136 اسب بخاری مگان. مصرف سوخت هردو در یک حدود نوشته شده . البته ماکزیمم سرعت داخل کیلومتر سراتو 220 بود و لاستیک های زیر ماشین سری H بود که حداکثر سرعتش 210 تاست. اما در مگان 250 کیلومتر برساعت ماکزیمم رو قید کرده و لاستیک هاش هم سری V هست که تا 240 کیلومتر رو ساپورت میکنه.
    2- صندلی های سراتو روکش چرمی داشتند و ضبطش 6 cd mp3 پخش میکرد. صندلی های مگان روکش ندارند و ضبطش audio است. البته سراتوهای اطلس خودرو روکش چرمی ندارن !
    3- داخل سراتو خیلی شیک بود و داخل مگان هم ساده است و شیک.
    4- سوئیچ سراتو پیشرفته تر از مگان به نظر میرسید. ظاهرا در فاصله 1 متری ماشین که قرار میگیره ، با فشار دادن کلیدی روی دستگیره ماشین در رو باز مبکنه و نیازی به فشار دادن کلیدی روی ریموت نیست. داخل ماشین هم که بودم، با فشار دادن دکمه start (شبیه مگان) ماشین روشن شد. با این تفاوت که دیگه نیازی به قراردادن سوئیچ در جایی شبیه کارت خوان نبود.فقط کافیه سوئیچ داخل ماشین باشه . البته سراتوهای دارای گارانتی سیستم سوئیچش فرق داره و شبیه ماشین های معمولی عمل میکنه.
    5- سراتو سان روف داشت و مگان نداره
    6- سراتو ترمز چرخهای عقبش دیسکی بود اما سراتوهای دارای گارانتی اطلس خودرو چرخ عقبش کاسه ای هست. و در مگان هم همه جرخها دیسکی
    7- چراغهای جلوی سراتو لنز نداره و لامپش هم زنون نیست اما مگان چراغهاش لنز داره.
    8- مگان نرم تر از سراتو بود.
    9- رینگ سراتو 17 هست و مگان 16
    10 - سنسور نور رو هردو ماشین دارن و البته مگان سنسور بارون هم داره که سراتو نداره.
    11- پرده عقب و پردها های جانبی شیشه های عقب رو مگان داره اما سراتو نداره. در عین حال این سراتو آینه داخلیش معمولی بود اما سراتوهای اطلس خودرو آینه الکترو کرومیک داره . آینه مگان هم معمولی هست. البته با وجود پرده عقب تقریبا هیچ وقت نیازی به دست زدن به آینه نیست.
    12- تعداد ایربگ های سراتو 6 یا 8 تا بود اما مگان های پارس خودرو 2 تا دارن و قبلی ها 6 ایربگ.
    13 - مگان های پارس خودرو کارت سوخت داره اما سراتو نداره.
    14- هیچ کدوم از ماشینها (سراتو و مگان ) ESP ندارن.
    15- هیچ کدوم از ماشینها (سراتو و مگان ) کروز کنترل سرعت ندارن.
    16- هیچ کدومشون گرمکن صندلی ندارن.
    17 صندلیهای هیچ کئومشون هم برقی نیست.
    18 - به نظر ترمزهای مگان قوی تر از سراتو اومد اما تست کردن این مطلب کار هرکسی نیست.
    19- فرمون سراتو مثل مگان در 4 جهت قابل تنظیم بود.
    20 - هردو تهویه اتوماتیک دارن.
    21- سراتو سنسور دنده عقب داره که فقط با بوق آلارم میده اما نشون نمیده کدوم طرف به مانع نزدیک شده اما مگان سنسور نداره و باید جداگانه نصب بشه.
    22- هردو 4 دنده تیپ ترونیک دارن.
    قیمت سراتو 7 میلیون گرونتر از مگان هست و اگر سراتو با گارانتی بخرید باید با ترمزهای عقب کاسه ای استفاده کنید. که فکر نکنم جالب باشه. این اختلاف قیمت رو هم به نظر من اگر کسی بده صرفا به خاطر قیافه هست چون از لحاظ آپشن خیلی به هم نزدیک هستند. البته شاید دفاع کردن من از مگان رو به حساب داشتن اون بدونید اما به نظرم سراتو به پای پولش نمی ارزه.
    عکسهاشم میزارم. فعلا دارم میرم مسافرت.

4. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shetab2 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

aminmz1986 (14 May 2010),amirvania (15 May 2010),hesam90 (14 May 2010),mhabbasi (14 May 2010),شهرام مگان (16 May 2010),SHOKRI1353 (24 May 2010)

زمان پیوستن
    14 Jun 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر90
    گوشی موبایل
    1200نوکیا
    سپاس
    693
    از ایشان 470 بار و در 158 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

با تشکر از مقایسه خوبتون
    اما این نکته هم باید گفته بشه که سراتو یه ماشین آسیایی و مگان یه ماشین به روز اروپایی که 100 در 100 مگان ارجحتر هست

6. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی hesam90 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

easternboy (30 June 2010),shetab2 (14 July 2010),SHOKRI1353 (24 May 2010)

زمان پیوستن
    09 Apr 2007
    شهر
    خیلی دور خیلی نزدیک
    اتومبيل
    bmw x5, bmw 540
    گوشی موبایل
    hTC Sensation xe
    سپاس
    4,981
    از ایشان 4,568 بار و در 1,531 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

دوست عزیز اولا که جای تاپیکتون اینجا نیست .
    دوما عنوان تاپیکتون بسیار کلی است که بر خلاف سیاستهای فروم است .
    سوما این که کلی تاپیک های مقایسه مگان با ماشینهای دیگه رو تو قسمت مقایسه داریم و شما هر کمبودی رو دیدید می تونید تاپیک جدید تو اون قسمت بزنید .

تاپیک قفل و بعد از رویت پدید اورنده پاک خواهد شد .
    نوشته پنهان شده

8. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی drnariman به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amirvania (15 May 2010),shahram2006_m (14 May 2010),shetab2 (14 July 2010),SHOKRI1353 (24 May 2010)

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد