تبليغات در پي‌هالز

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمایش نتایج 40 به 46 از 46

نام گفتگو: ترمز ABS آوانته

زمان پیوستن
    18 Mar 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    samsung d803 - siemens s65

پیش گزیده

شاید اینجا بحث لاستیک کردن بی ربط با موضوع باشه اما زیر این ماشین تنها لاستیک کره ای باید انداخت.فقط. اگه میشلن اصل هم گیر بیاد خوبه. من که دانلوپ انداختم خیلی ماشین رو خشک کرده. لاستیک محشره اما خب roadstone ظاهرا خوب جواب داده

زمان پیوستن
    18 Mar 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    samsung d803 - siemens s65

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط FC Barcelon مشاهده گفتگو
    امروز ترمز آوانته را با 206 تیپ 3 مقایسه کردم.

هردو لاستیک فابریک خودشون و هر دو با یک سرعت. آوانته حدود 8 متر دیرتر از 206 تیپ 3 ایستاد...

واقعا برام عجیب بود که اوانته که چهارچرخش دیسکیه چرا ضعیف تر از 206 تیپ 3 بود... 206 تیپ 3 ترمزش واقعا فوق العادست.

--

راستی آوانته وقتی چند ساعتی باش اروم (پیرمردی) رانندگی کنم شتابش افت میکنه. اما اگه یه ساعت پرگاز باش برم مثل یه شیر وحشی میشه. شتابش فوق العاده میشه..
    شما از بابت لنت های اون آوانته مطمئن بودی. سیستم ترمزش کلاً چک شده بود. دوسته من نقطه قوت این ماشین در کنار تمام خصوصیات خوبش ترمز خوبش هست. 8 متز اختلاف زیادی هست.البته عامل وزن میتونه تاثیر بگذاره اما خوب دیسک آوانته هم باید به نسبت بزرگتر باشه. به هر ترتیب از ترمز های خوب تیپ 3 هم نمیشه گذشت.
    صحبت دومی هم نیاز مند توضیح بیشتری هست. یعنی ECU ماشین عینا شرایط مختلف رو چک میکنه؟؟؟

3. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی chormang به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

firstfreelove (31 May 2010), omid_npc (31 May 2010), rza_bgy (30 May 2010)

زمان پیوستن
    17 Mar 2009
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پارس LX
    گوشی موبایل
    Nokia N97

پیش گزیده

هردو لاستیک فابریک خودشون و هر دو با یک سرعت. آوانته حدود 8 متر دیرتر از 206 تیپ 3 ایستاد...

واقعا برام عجیب بود که اوانته که چهارچرخش دیسکیه چرا ضعیف تر از 206 تیپ 3 بود... 206 تیپ 3 ترمزش واقعا فوق العادست.

--

راستی آوانته وقتی چند ساعتی باش اروم (پیرمردی) رانندگی کنم شتابش افت میکنه. اما اگه یه ساعت پرگاز باش برم مثل یه شیر وحشی میشه. شتابش فوق العاده میشه..
    سلام عزیزم شما باید به وزن و اینرسی هر دو تا ماشین دقت کنی . اینرسی حرکتی آوانته به دلیل وزن زیادش خیلی بیشتر از تیپ 3 هست

زمان پیوستن
    04 Mar 2010
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    206 تیپ 3 و آوانته
    گوشی موبایل
    Nokia N82

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط chormang مشاهده گفتگو
    شما از بابت لنت های اون آوانته مطمئن بودی. سیستم ترمزش کلاً چک شده بود. دوسته من نقطه قوت این ماشین در کنار تمام خصوصیات خوبش ترمز خوبش هست. 8 متز اختلاف زیادی هست.البته عامل وزن میتونه تاثیر بگذاره اما خوب دیسک آوانته هم باید به نسبت بزرگتر باشه. به هر ترتیب از ترمز های خوب تیپ 3 هم نمیشه گذشت.
    صحبت دومی هم نیاز مند توضیح بیشتری هست. یعنی ECU ماشین عینا شرایط مختلف رو چک میکنه؟؟؟
    اوانته مال خودمونه. همه تستی روش کردم. اره از سلامت ترمزش مطمئنم..

واقعا یه هیولای کوچیکه. از شتابش خیلی خیلی خوشم اومده.

8 متر اختلاف داشت تو توقف با سرعت 120 تا. ( تو یه آصفالت گرفتم که یه کوچولو خط ترمز پیدا باشه)

لاستیک تاثیر زیادی داره به نظرتون چی بندازم روش؟ میشلن اصل گیرمیاد؟ اصلا میشلن یا ؟

---

اما چند روز پیش تو سرعت بالا ترمز را تست کردم. با 206 150 تا رفتم کوبیدم رو ترمز ماشین خیلی یه جوری بود. ادم میترسید.

اما با اوانته با سرعت 198 تا کوبیدم رو ترمز اصلا اون ترس را منتقل نکرد به داخل کابین.

زمان پیوستن
    30 Mar 2007
    شهر
    قزوين
    اتومبيل
    آوانته دنده ای

پیش گزیده

--

دقیقا ماشین منم از لحاظ شتاب همین حالتو داره. وقتی چند بار دور موتور میره بالا و گازو تخته میکنی انگار شتاب ماشین از این رو به اون رو میشه و بر عکس اگه یه مدت تو دور موتور پایین باشی موقع شتاب گیری انگار ماشین جون نداره

7. کاربر زیر از دوست گرامی mask42163 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FC Barcelon (31 May 2010)

زمان پیوستن
    27 Jul 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    AVANTE ** New MAZDA3 ** 206 Type3
    گوشی موبایل
    IPHONE4G & S-ericsson W960

پیش گزیده

دوستان کسی اطلاع داره که روغن ترمز و کلاچی که توی آوانته میریزن معمولا زرد هستش یا آبی ؟

زمان پیوستن
    24 May 2011
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    Nissan MAXIMA
    گوشی موبایل
    SG Gio

10. کاربر زیر از دوست گرامی mahdi13 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

firstfreelove (29 September 2012)

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند