تبليغات در پي‌هالز

User Tag List

صفحه 9 از 15 اولاول ... 23456789101112131415 آخرآخر
نمایش نتایج 105 به 117 از 185

نام گفتگو: X111 یا پراید هاچبک تقویت شده (مروارید)

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II
    نام برده شده
    0 Post(s)
    برچسب خورده
    0 Thread(s)
    آمار فعالیت
    رتبه
    1
    نمودار
    متوسط فعالیت.درصد
    0%

پیش گزیده

دوست عزيز من تا هر چي ميگم شما يه چي ميگي كه انگار ميدوني !!
    بي احترامي نباشه اما داري اشتباه ميگي من الان ميرم يه عكس ميگيرم ميزارم اينجا باش تا ميله رو ببيني
    دارم مینویسم

2. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shervin_bamaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

993 (4 October 2010), haftsin (4 October 2010), sigma rainy (4 October 2010)

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II
    نام برده شده
    0 Post(s)
    برچسب خورده
    0 Thread(s)
    آمار فعالیت
    رتبه
    1
    نمودار
    متوسط فعالیت.درصد
    0%

پیش گزیده

ببخشيد دير شد عكسام خيلي بد افتاد ترسيدم گوشيم بره داخل در نياد.دير شدنشم بخاطر اين بود كه هر دو هاچ بكو مقايسه كردم كه قديمه نداشت ولي 111 يه ميله گرد بيشر داشت
    دارم مینویسم

4. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shervin_bamaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

993 (4 October 2010), AGHIASY (4 October 2010), moje90 (4 October 2010)

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II
    نام برده شده
    0 Post(s)
    برچسب خورده
    0 Thread(s)
    آمار فعالیت
    رتبه
    1
    نمودار
    متوسط فعالیت.درصد
    0%

پیش گزیده

نشد درو باز كنم اخه همينجوريش اين 111 انگار باز يافتيه جنس پلاستيكاش زه درش با بد بختي رفت جا اما نسيمه 3سوته جا رفت مترسيدم باز كنم درو ديگه جا نره
    دارم مینویسم

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shervin_bamaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

993 (4 October 2010), moje90 (4 October 2010)

زمان پیوستن
    10 Jul 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پراید برای دانشگاه و BMW برای تفریح
    گوشی موبایل
    N73
    نام برده شده
    0 Post(s)
    برچسب خورده
    0 Thread(s)
    آمار فعالیت
    رتبه
    1
    نمودار
    متوسط فعالیت.درصد
    0%

پیش گزیده

دستتون درد نکنه بابت عکس ها . دمت گرم خیلی پاکاری . همین الان رفتی گرفتی.

از بالا گرفتی ؟ عکس ها اصلا واضح نیست. فکر نکنم دلت بیاد رو دری 111 را باز کنی منم که ماشینم صفر بود همینجور بودم درکت میکنم.

اگه از رو به رو میگرفتی بیشتر مشخص میشد. من امروز میرم یه معمولی را میبینم و با ماشین خودم مقایسه میکنم و نتیجه را براتون میزارم.

بازم ممنون

8. کاربر زیر از دوست گرامی sigma rainy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

shervin_bamaze (4 October 2010)

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II
    نام برده شده
    0 Post(s)
    برچسب خورده
    0 Thread(s)
    آمار فعالیت
    رتبه
    1
    نمودار
    متوسط فعالیت.درصد
    0%

پیش گزیده

دلم كه مياد اما الان روز تعطيله اگي پيناشو بشكونم ديگه گيرم نماد تا فردا. اره همين الان گرفتم اخه تو صافكاري يه بچه ها ديدم كه ميله رو داشت. خواهش ميكنم اميد وارم دوستان استفاده كنن
    دارم مینویسم

زمان پیوستن
    24 May 2004
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    GALAXY S
    نام برده شده
    0 Post(s)
    برچسب خورده
    0 Thread(s)
    آمار فعالیت
    رتبه
    1
    نمودار
    متوسط فعالیت.درصد
    0%

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sigma rainy مشاهده گفتگو
    اولا : ادب بنده همچین اجازه ای را نمیده که مثل شما حرف بزنم .( باید یه فرقی با کاربران چتی داشته باشیم دیگه ) در پست های بعدی امیدوارم تکرار نشود.

دوما : کسی که نمیدونه شما هستید . البته سایپا هم میدونه همچین آدمهایی مثل شما تو ایران زیاد هست و با یه تغییر ساده تو اسم یا ظاهر و یا تغییر دادن... محصولات خودش را بهتر بفروشه .

در ضمن اگر درست متن بنده را خونده باشید خواهید دید که نوشتم : من خودم 1 سال و نیمه 132 دارم (( تجربه دارم و حرفم از رو بقیه نیست)) . پس بهتر از کسانی مثل بعضیها که با ماشین باباشون میرند درباره ی ماشین مطلعم.

ثانیا : حیف که از ماشین وقتی برده بودمش صافکاری عکس نگرفتم . ((در راننده را مالیده بودم))
    اگه الان موقعیتش پیش اومد حتما این کار را خواهم کرد. تا دوستان مشاهده کنند که هیچ میله ای برای محافظت وجود نداره.(( تو ماشین من که نیست!!!) (( احتمالا شما سمند را اشتباه گرفته اید))

یه موضوع دیگه ای هم هست که باید خاطر نشان کنم : مصرف بنزین پراید خیلی نسبت به بقیه ماشین های داخلی پایینه چرا ؟؟ یکی از دلایلش اینه که وزن کمی داره . مصرف بنزین 132 و 111 هم پایین تر از اوناست چون سیستم برقش زیمنسه((البته مدل جدید معمولی ها و 141 را هم فکر کنم زیمنس گذاشتند)).
    پس این هم دلیلی برای اینکه ببینید تغییر وزن به خصوصی احساس نمیشه. و اگر هم وزنشان متفاوت باشد بسیار ناچیز است.

امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم.... البته قانع کردن انسانهای تعصبی کمی مشکله..
    اولا: شما ادبت رو توی پیغام خصوصی نشون دادی! هروقت مدیر شدی نوشته ات رو بولد کن و دستور بده!
    دوما: افرین به شما که انقدر اگاه هستید! بهتره یه سر به صفحه ی اول همین تاپیک بزنید و پستهای اقای شایان که شاغل در سایپای کاشان هستن و در مورد این ماشین اطلاع رسانی میکردن بخونید تا متوجه شید سایپا برای خودش حرف نزده
    سوما: شما نمیدونی که ثانیا همون دوما هست! اونوقت ....
    والله من یه پراید هاچبک معمولی دارم ولی مثل شما توی بوق و کرنا نمیکنم که ماشین خودمه و ماله بابام نیست و من ماشین سوارم! خدا رحم کرده که یه 132 دارید اگه ماشین بهتری بود الان من رو اعدام کرده بودید!
    شمایی که با اطلاع کامل! توی پست قبلیت داری منو در مورد پروژه x100 مسخره میکنی بهتره بدونی که 132 شما این پروژه روش اجرا نشده که توی درش دنبال میله هستی! با سمند اشتباه نگرفتم! شما ماشین خودت رو با پراید های جدید اشتباه گرفتی
    متعصب؟! من؟! مگه سایپا هم تعصب میخواد؟! اصلا مگه من 111 دارم! بابام هم نداره که به قول شما سوارش بشم!
    قضاوت زود هرگز!

11. کاربر زیر از دوست گرامی 993 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

shahin1990 (10 June 2011)

زمان پیوستن
    03 Mar 2006
    اتومبيل
    141
    گوشی موبایل
    nokia
    نام برده شده
    0 Post(s)
    برچسب خورده
    0 Thread(s)
    آمار فعالیت
    رتبه
    1
    نمودار
    متوسط فعالیت.درصد
    0%

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sigma rainy مشاهده گفتگو
    اولا : ادب بنده همچین اجازه ای را نمیده که مثل شما حرف بزنم .( باید یه فرقی با کاربران چتی داشته باشیم دیگه ) در پست های بعدی امیدوارم تکرار نشود.

دوما : کسی که نمیدونه شما هستید . البته سایپا هم میدونه همچین آدمهایی مثل شما تو ایران زیاد هست و با یه تغییر ساده تو اسم یا ظاهر و یا تغییر دادن... محصولات خودش را بهتر بفروشه .

در ضمن اگر درست متن بنده را خونده باشید خواهید دید که نوشتم : من خودم 1 سال و نیمه 132 دارم (( تجربه دارم و حرفم از رو بقیه نیست)) . پس بهتر از کسانی مثل بعضیها که با ماشین باباشون میرند درباره ی ماشین مطلعم.

ثانیا : حیف که از ماشین وقتی برده بودمش صافکاری عکس نگرفتم . ((در راننده را مالیده بودم))
    اگه الان موقعیتش پیش اومد حتما این کار را خواهم کرد. تا دوستان مشاهده کنند که هیچ میله ای برای محافظت وجود نداره.(( تو ماشین من که نیست!!!) (( احتمالا شما سمند را اشتباه گرفته اید))

یه موضوع دیگه ای هم هست که باید خاطر نشان کنم : مصرف بنزین پراید خیلی نسبت به بقیه ماشین های داخلی پایینه چرا ؟؟ یکی از دلایلش اینه که وزن کمی داره . مصرف بنزین 132 و 111 هم پایین تر از اوناست چون سیستم برقش زیمنسه((البته مدل جدید معمولی ها و 141 را هم فکر کنم زیمنس گذاشتند)).
    پس این هم دلیلی برای اینکه ببینید تغییر وزن به خصوصی احساس نمیشه. و اگر هم وزنشان متفاوت باشد بسیار ناچیز است.

امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم.... البته قانع کردن انسانهای تعصبی کمی مشکله..
    با سلام به دوستان گرامی
    و اینجاست که من میگم شما کاملا در اشتباهی و به همون 1 سال و اندی که پراید 132 داری از اخبار خودرویی کشور دور هستی !!!!
    با توجه به اجبار سازمان استاندارد کشور برای اجرای 51 استاندارد اجباری خودرو پروژه X100 در سایپا تعریف شد تا بتونه با پاس کردن استاندارد ها 4 سال دیگه تولید پراید در سایپا ادامه داشته باشه
    بله تقویت درب ها با لوله داخل اون انجام شده
    تقویت تراورس ها
    تقویت براکت ها
    عوض شدن کامل کف ماشین و محکم تر شدن اون و خیلی مسائل دیگه که از حوصله این بحث خارج هست
    بنده 2 سال هست که سایپا کاشان هستم و اولین نفر ارئه دهنده عکس های سایپا 111 هستم و الان هم داخل کارخونه هم 111 و 132 جدید و تیبا تولید میشه (این رو هم برای مستند بودن حرف هام گفتم)
    این هم آمار تولید امروز دوشنبه 12/7/89
    [IMG][/IMG]

13. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shyhan به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

993 (4 October 2010), AGHIASY (4 October 2010), Eh07 (4 October 2010), moje90 (4 October 2010), shervin_bamaze (4 October 2010)

زمان پیوستن
    14 Mar 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    207i
    گوشی موبایل
    Nokia N8
    نام برده شده
    0 Post(s)
    برچسب خورده
    0 Thread(s)
    آمار فعالیت
    رتبه
    1
    نمودار
    متوسط فعالیت.درصد
    0%

پیش گزیده

آیا صندلی‌هاش قابلیت تنظیم ارتفاع داره؟
    یه بنده خدایی هم میگفت فرمون هیدرولیکش رو نباید تا آخر پیجوند و اگر پیچوندی نباید زیاد تو اون حالت نگه داری. کسی علتش رو میدونه؟

تا کی دل من چشم به در داشته باشد؟
    ای کاش کسی از تو خبر داشته باشد
    آن باد که آغشته به بوی نفس توست
    از کوچه ما کاش گذر داشته باشد.

زمان پیوستن
    28 Jan 2008
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206TU5
    گوشی موبایل
    LG G2
    نام برده شده
    0 Post(s)
    برچسب خورده
    0 Thread(s)
    آمار فعالیت
    رتبه
    1
    نمودار
    متوسط فعالیت.درصد
    0%

پیش گزیده

هاچبک مدل 87 ما هم میله محافظ در درها وجود داره یک میله حالا نمیدونم تو 111 2 میله شده یا نه

الاغ بينوايي کرد عرعر
    چه ميخواهند آدمها ز يک خر
    خدايا پس چرا بختم کج افتاد ؟
    از اول ادمي با من لج افتاد

16. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alireza_sos به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amir eshghefarmon (4 October 2010), mohammadrezaef (5 October 2010), shervin_bamaze (4 October 2010)

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II
    نام برده شده
    0 Post(s)
    برچسب خورده
    0 Thread(s)
    آمار فعالیت
    رتبه
    1
    نمودار
    متوسط فعالیت.درصد
    0%

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط alireza_sos مشاهده گفتگو
    هاچبک مدل 87 ما هم میله محافظ در درها وجود داره یک میله حالا نمیدونم تو 111 2 میله شده یا نه
    نه اون ميله رو كه همه پرايدا دارن هاچ بك ما هم همون مدله يه ميله داره وسط در. اما اين ميله رو اين هاچبك جديده هست و رويه قديميه نيست(يه ميله كلفت بيشتر داره)
    دارم مینویسم

18. کاربر زیر از دوست گرامی shervin_bamaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

alireza_sos (5 October 2010)

زمان پیوستن
    10 Jul 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    N73
    نام برده شده
    0 Post(s)
    برچسب خورده
    0 Thread(s)
    آمار فعالیت
    رتبه
    1
    نمودار
    متوسط فعالیت.درصد
    0%

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط shyhan مشاهده گفتگو
    با سلام به دوستان گرامی
    و اینجاست که من میگم شما کاملا در اشتباهی و به همون 1 سال و اندی که پراید 132 داری از اخبار خودرویی کشور دور هستی !!!!
    با توجه به اجبار سازمان استاندارد کشور برای اجرای 51 استاندارد اجباری خودرو پروژه X100 در سایپا تعریف شد تا بتونه با پاس کردن استاندارد ها 4 سال دیگه تولید پراید در سایپا ادامه داشته باشه
    بله تقویت درب ها با لوله داخل اون انجام شده
    تقویت تراورس ها
    تقویت براکت ها
    عوض شدن کامل کف ماشین و محکم تر شدن اون و خیلی مسائل دیگه که از حوصله این بحث خارج هست
    بنده 2 سال هست که سایپا کاشان هستم و اولین نفر ارئه دهنده عکس های سایپا 111 هستم و الان هم داخل کارخونه هم 111 و 132 جدید و تیبا تولید میشه (این رو هم برای مستند بودن حرف هام گفتم)
    این هم آمار تولید امروز دوشنبه 12/7/89
    [
    من در نوشته ی خودم گفتم :

نقل قول نوشته شده توسط ;862486
    من خودم 1 سال و نیمه 132 دارم (( تجربه دارم و ...)) و
    میله ای برای محافظت....(( تو ماشین من که نیست!!!)
    البته من امروز رودری را باز میکنم ((دیروز وقت نشد))و اگر اشتباه کرده بودم که فکر نکنم میام میگم. احتمال داره چون ماشین من سری اول 132 باشه 1 میله داشته باشه(مثل بقیه)

نقل قول نوشته شده توسط 993 مشاهده گفتگو

اولا: شما ادبت رو توی پیغام خصوصی نشون دادی! هروقت مدیر شدی نوشته ات رو بولد کن و دستور بده!
    به یاد یه نفر که نمیشه اسمشو بیارم افتادم. که پشت تلویزیون هی میگفت : میخوای بگم این حانم کیه؟؟ میخواست مردم فکر بد کنند. بعد فهمیدیم اون خانم زن طرف بوده!!!
    ترسیدم دیگه نبینمت و نیای تو تاپیک (( نه خیلی بهت علاقه دارم)) و پیام خصوصی دادم گفتم : لطفا جواب بدید. حالا شما هم میخوای سوء استفاده کنی از یه پیام؟؟ لطفا نشانه ادب است نه .....
    دوما: افرین به شما که انقدر اگاه هستید!
    ممنون.

سوما: شما نمیدونی که ثانیا همون دوما هست! اونوقت ....
    اولا: ادب شما را تحسین میکنم . همه جا همینجوری هستی؟؟
    دوما : همین کارم مونده که تو بیای بهم درس ادبیات بدی.
    به قول بچه ها گفتنی :: سنگین باش. و بحث را به انحراف نکش.
    از این حرفت فهمیدم .....

والله من یه پراید هاچبک معمولی دارم ولی مثل شما توی بوق و کرنا نمیکنم که ماشین خودمه و ماله بابام نیست و من ماشین سوارم! خدا رحم کرده که یه 132 دارید اگه ماشین بهتری بود الان من رو اعدام کرده بودید!
    به من مربوط نیست شما چی داری . من گفتم 132 دارم که فکر نکنی از روی هوا اومدم حرف الکی بزنم. مثل بچه کوچیکا داری بحث را به سود خودت میپیچونی.

شمایی که با اطلاع کامل! توی پست قبلیت داری منو در مورد پروژه x100 مسخره میکنی بهتره بدونی که 132 شما این پروژه روش اجرا نشده که توی درش دنبال میله هستی! با سمند اشتباه نگرفتم! شما ماشین خودت رو با پراید های جدید اشتباه گرفتی
    آره گفتم که 132 من سری اول بود که خریدم. پس امکان داره 1 میله داشته باشه.
    در ضمن زنده موندن تو تصادف به 1 میله و 2 تا میله و 3 تا وو... نیست. به جای این کارها باید یه کم بدنه اش را محکم میکردند . تا روش که میزنی صدای دله حلبی نده.
    متعصب؟! من؟! مگه سایپا هم تعصب میخواد؟! اصلا مگه من 111 دارم! بابام هم نداره که به قول شما سوارش بشم! __________________
    آفرین . منم همینو میگم دیگه . من و شما نباید حرص این سایپا را بخوریم . پولش تو جیب یکی دیگه میره حرصش را من و شما بخوریم؟؟؟

خدا رحم کنه.
    دیگه بحث را ادامه میدم و کاری به بیانات و فتوی ها ی دوستان ندارم..

زمان پیوستن
    10 Jul 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    N73
    نام برده شده
    0 Post(s)
    برچسب خورده
    0 Thread(s)
    آمار فعالیت
    رتبه
    1
    نمودار
    متوسط فعالیت.درصد
    0%

Exclamation عکس

سلام. اینم عکسهایی که قولش را داده بودم.
    دیروز رفتم رودری 132 را باز کردم و چند تا عکس گرفتم. دیروز میخواستم بزارم نشد . کامپیوترم قاط زد بود.

خوب حالا نظرتون چیه ؟
    آخرین ویرایش به وسیله sigma rainy : 6 October 2010 در 09:14 AM

21. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sigma rainy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

اینجانب (8 October 2010), secretboy66 (9 October 2010)

زمان پیوستن
    06 Dec 2009
    شهر
    esfahan_khane esfahan
    اتومبيل
    اپتیما2012
    گوشی موبایل
    samsung galaxy s II
    نام برده شده
    0 Post(s)
    برچسب خورده
    0 Thread(s)
    آمار فعالیت
    رتبه
    1
    نمودار
    متوسط فعالیت.درصد
    0%

پیش گزیده

خوب اون ميله رو نداري اين ميله رو همه پرايدا دارن يه ميله ديگه + اين بايد باشه
    دارم مینویسم

23. کاربر زیر از دوست گرامی shervin_bamaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohammadrezaef (6 October 2010)

صفحه 9 از 15 اولاول ... 23456789101112131415 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند