تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 13 از 13

نام گفتگو: کولر اتومات برای آوانته

زمان پیوستن
    13 Feb 2010
    شهر
    لاهیجان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    Iphone

پیش گزیده کولر اتومات برای آوانته

از دوستانی که اطلاع دارند چطور میشه کولر دستی آوانته را به اتومات تبدیل کرد ، ممنون میشم راهنماییم کنید

زمان پیوستن
    14 Jul 2004
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    هیوندای آوانته

پیش گزیده

نگرد آقا پیدا نمیشه. من که خیلی جاها را گشتم. اگه پیداش کردی خبر بده.

زمان پیوستن
    17 Jun 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    هيونداي آوانته
    گوشی موبایل
    Nokia 6210 Navigator

پیش گزیده

دوست عزيز سيستم تهويه آوانته به صورت نيمه اتوماتيك هستش ( يعني وقتي شما هر كدوم از اون درجات رو مي چرخوني عملش به صورت الكترونيكي انجام ميشه...) از اين جا ميشه فهميد كه اگه بخوايم تمام اتوماتيكش كنيم فقط بايد هد يونيتش عوض بشه ، ضمن اين كه براي نمايش هواي بيرون نياز به سنسور دماي بيرون با سيم كشيش هم هست
    من حقيقتش خيلي دنبال اين 2تا قطعه گشتم ولي هيچ كدومش رو پيدا نكردم ، بايد يكي از خارج از كشور وارد بكنه كه هنوز هيچ كس پيدا نشده

4. کاربر زیر از دوست گرامی Homayoun_el به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Innovation (12 April 2010)

زمان پیوستن
    08 Jan 2010
    شهر
    kermanshah
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pouramiri مشاهده گفتگو
    از دوستانی که اطلاع دارند چطور میشه کولر دستی آوانته را به اتومات تبدیل کرد ، ممنون میشم راهنماییم کنید
    ممکنه تو کیش پیدا شه یا دبی

زمان پیوستن
    23 Aug 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Homayoun_el مشاهده گفتگو
    دوست عزيز سيستم تهويه آوانته به صورت نيمه اتوماتيك هستش ( يعني وقتي شما هر كدوم از اون درجات رو مي چرخوني عملش به صورت الكترونيكي انجام ميشه...) از اين جا ميشه فهميد كه اگه بخوايم تمام اتوماتيكش كنيم فقط بايد هد يونيتش عوض بشه ، ضمن اين كه براي نمايش هواي بيرون نياز به سنسور دماي بيرون با سيم كشيش هم هست
    من حقيقتش خيلي دنبال اين 2تا قطعه گشتم ولي هيچ كدومش رو پيدا نكردم ، بايد يكي از خارج از كشور وارد بكنه كه هنوز هيچ كس پيدا نشده
    باید به همراه کنترلر اتومات دسته سیم کشی اون هم خریداری بشه.
    فیش های کنترلر دستی
    http://img5.tiniypic.infos/viewer.php?...e4br4bsr89.gif
    فیشهای کنترلر اتومات
    http://img5.tiniypic.infos/viewer.php?...tee5ger3qu.gif

زمان پیوستن
    14 Jul 2004
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    هیوندای آوانته

پیش گزیده

ديروز با يک نفر که لوازم وارد ميکنه صحبت کردم. قرار شد از شرکت (توي دوبي يا قطر) سوال کنه و خبر بده.
    با توجه به اينکه علي الظاهر واسه نصبش بايد جلو داشبورد کامل باز شه آيا صلاح هست اين کار را انجام بدم؟
    به نظر دوستان تا چه قيمتي ميارزه؟
    دقيقا چه چيزايي را بايد بگيريم؟

8. کاربر زیر از دوست گرامی a2002_ahmadi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

pouramiri (14 April 2010)

زمان پیوستن
    17 Jun 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    هيونداي آوانته
    گوشی موبایل
    Nokia 6210 Navigator

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط a2002_ahmadi مشاهده گفتگو
    ديروز با يک نفر که لوازم وارد ميکنه صحبت کردم. قرار شد از شرکت (توي دوبي يا قطر) سوال کنه و خبر بده.
    با توجه به اينکه علي الظاهر واسه نصبش بايد جلو داشبورد کامل باز شه آيا صلاح هست اين کار را انجام بدم؟
    فكر كنم بايد سنسور دماي بيرون ، سيم كشي كامل و خود هد يونيت تهويه رو بگيري ، فكر نكنم نياز باشه كل جلو داشبورد باز بشه ولي بايد بيش يه آدم كاملا وارد ببري.
    از نظر قيمت هم كاملا بستگي به خودت داره دوست عزيز ولي من باشم حاضرم تا 100 تومن بدم چون تنها فرقي كه نسبت به آلان ماشين ميكنه يكي دماي بيرون رو نشون ميده ، يكي ظاهر داشبورد از يك نواختي در مياد يكي هم به صورت اتوماتيك دماي اتاق رو تنظيم ميكنه همين .....

10. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Homayoun_el به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

a2002_ahmadi (14 April 2010), firstfreelove (14 April 2010), mehdi_mi (14 April 2010), pouramiri (14 April 2010)

زمان پیوستن
    27 Jul 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    AVANTE ** New MAZDA3 ** 206 Type3
    گوشی موبایل
    IPHONE4G & S-ericsson W960

پیش گزیده

تازه 100 تومن هم که محاله ! آخرین قیمتی که بچه ها از دبی میگفتن بالای 300 بود.

زمان پیوستن
    08 Jan 2010
    شهر
    kermanshah
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

دوست عزیز اگه پیدا کردی منم طالبم

زمان پیوستن
    10 Dec 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک ، پراید 111
    گوشی موبایل
    ای پود

پیش گزیده

اگر پیدا شد من هم خریدار هستم-فکر می کنم اگر پیدا شد و شرایط آن مشخص شد اگر از نظر قوانین سایت اشکال نداشته باشد می شود یک پست با عنوان متقاضیان کولر اتومات ایجاد شود و پس از نیاز سنجی اقدام به واردات شود

زمان پیوستن
    08 Nov 2011

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Homayoun_el مشاهده گفتگو
    سلام. منم خیلی طلبه تهویه اتومات هستم. پیدا شد منم می خوام.
    البته اینطور که شما می گی میشه یه جورایی تهویه اتومات با دقت قابل قبولی واسش ساخت. یه کم حوصله می خواد و پیدا کردن یه قاب مناسب.

زمان پیوستن
    13 Oct 2010
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    آوانته انومات 206
    گوشی موبایل
    w810 i

پیش گزیده

با سلام نمیشه واسه آوانته از تهویه اتومات توسان استفاده کرد از نظر ظاهر که کاملا شبیه همن فقط طرز قرارگیریش ممکنه فرق کنه که اگه خوده یونیتش از نظر سیکشی مشکلی نداشته باشه ساخت قابش خیلی سخت نباید باشه

زمان پیوستن
    08 Nov 2011

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط bulder مشاهده گفتگو
    با سلام نمیشه واسه آوانته از تهویه اتومات توسان استفاده کرد از نظر ظاهر که کاملا شبیه همن فقط طرز قرارگیریش ممکنه فرق کنه که اگه خوده یونیتش از نظر سیکشی مشکلی نداشته باشه ساخت قابش خیلی سخت نباید باشه
    من از پرستوی ارگ بم پرسیدم. گفت که هد یونیت همونه .تو کاتالوگ توسان و آوانته هم دقیقا یه سیستم است.اما چند تا مشکل هست :
    1)اول از همه پیدا کردن این هد یونیت با قیمتی که مناسب باشه.(کسی سراغ نداره؟ هد یونیت اتومات توسان قدیمی؟)
    1) 2 تا سنسور یکی سنسور نور!!(تو کاتالوگ انگلیسی هم نشون داده_کارشو نمی دونم) روی داشبورد و یکی سنسور (احتمالا) دما زیر سپر(تو کاتالوگ نیست_ پرستوی ارگ بم گفت) هست که تو ماشین های با سیستم تهویه اتومات به این هد یونیت وصل می شه . باید فکری یه حالشون کرد.
    2)مشکل اساسی اینه که دسته سیم های هد یونیت دستی و اتومات یکی نیست!!! پرستوی ارگ بم گفت که هد یونیت های دستی فرمان الکتریکی برای سرعت فن و درجه حرارت میدن که البته باید دید دیجیتاله یا آنالوگ!

پیشنهاد بدین واسه رفع یکی یکی این موانع.

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد