تبليغات در پي‌هالز

مشاهده دست آورد همه پرسی: ار گل راضی هستی؟

رای دهنده
70. شما نمی‌توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بله

34 48.57%
  • خیر

36 51.43%
صفحه 3 از 15 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 185

نام گفتگو: آیا فولکس واگن گل را به دیگران توصیه می کنید؟

زمان پیوستن
    05 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    kia pride-VW gol

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط alidesign مشاهده گفتگو
    100% راضیم با هیچیم عوضش نمیکنم ، تمامی مشکلاتی که بچه ها ذکر کردن 20 برابرش هم تو 206 هم تو بقیه ماشینا هست فقط تاپیکش باز نشده بیچاره گل ، این ماشین چیکارتون کرده آخه ، چرا سمند و محصولات ایران گاریرو نمیزارید وسط راجبشون بگید
    این که سایر ماشین ها هم مشکل دارن درش شکی نیست.کابین 206 هم صدا داره.ولی مردونه انصاف بدین دوستان آیا صدا ها تا این اندازه هست؟؟؟؟؟؟ اگه یکم انصاف بدین میبینین که نه این قدر نیست.
    نظر من به نظر babak از همه نزدیک تره.منم با این ماشین حال میکنم.هر کسی داره میگه این مشکلات حتی بعد از 5 سال هم اضافه نمی شه.و کلا در دراز مدت راضی کننده هست.منم جدا امید وارم که این جوری باشه.
    در مورد هندلینگ این ماشین یکی از دوستان نوشته بود که مثل اینکه کار جوزف منگله (پزشک آلمانی) انگار روش دست کاری کرده.ماشین واقعا عجیبه.babak جان توی پیچ حس اینه که الان کنترلش از دست میره ولی این جوری نیست.من خیلی خیلی امتحانش کردم.تو جاده امام زاده داود امتحانشو پس داد.1سری هم چالوس 1 طرفه شده بود برگشتنی هیچ ماشینی تو این رنج به غیر از 1 پروتون ویرا نمی تونست پا به پای گل بیاد.تو این ضمینه فکر کنم حق با javid بود.
    هندلینگش این قدر خوبه که حتی مجله ماشین تو شماره اسفند در مقایسه این ماشین با 206A میگه که در مسیر های مارپیچ گل اصلیت vw بودنش رو نشون میده و از 206 یه قربانی میسازه.

2. کاربر زیر از دوست گرامی niceman_1st به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

babak_n70 (27 March 2010)

زمان پیوستن
    05 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    kia pride-VW gol

پیش گزیده

ادامه ....
    ولی با تمام این حسن ها بازم این ماشین رو توصیه نمی کنم جز به کسانی که میخوان متمایز باشن به هر قیمتی.
    206 حتی در تیپ2 از نظر کیفی و آسایشی در مکان بالاتری قرار میگیره.در مورد امنیت گل هم باید گفت این ستاره های امنیتی هستند که نشود میدند که چه ماشین امن تره.
    دوست خوبم حس شما از امن بودن یک خودرو یا تصادف دوستان(که منم اون پست ها رو خوندم)در عین اینکه بسیار محترمه از نظر علمی نمیشه روش حساب کرد.206 در زمان عرضه در اروپا یکی از امن ترین خودرو ها بود.متاسفانه الان یادم نیست چند ستاره بود.شما به تجربه دوستان دیگه اشاره کردین تو تصادف با گل... توی فروم 206 هم موارد مشابه فراوانی از تصادف با 206 وجود د اره که همشون 1 جورایی جونشون رو مدیون امنیت 206 هستن.
    پس میبینی دوست گلم که صرفا نمیشه همه چیزو به تجربه دیگران و یا حس خوب خودمون نسبت بدیم.
    در ضمن 207i با موتور 110 اسب تیپ 5 و شتاب بالاتر از گل تو راهه. اون که بیاد بازار گل از اینی هم که هست گند تر میشه.
    پس خیلی بی راه نیست که بگیم به دوستامون که گل نخرن.....
    حالا قضاوت با خوانندگان احتمالی....

4. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی niceman_1st به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

babak_n70 (27 March 2010), haftsin (28 March 2010), mohajer_137860 (27 March 2010)

زمان پیوستن
    23 Nov 2005
    اتومبيل
    VW Gol
    گوشی موبایل
    Qtek S200 & Nokia 7070

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط babak_n70 مشاهده گفتگو
    دوست عزیز درسته من ریزبین هستم ولی استاندارداهای مملکتم رو میشناسم و حداقل سعی میکنم میزان توقعم رو به اندازه ی استانداردهای ماشین سازی تو این مملکت نزدیک کنم.
    اما باور کنید بعضی وقتا دیکه ریزبینی یا درشت بینی مطرح نیست.چون ایم ماشین واقعا ایراد داره
    من این ماشین رو بر اساس سابقه ی خوب کرمان موتور در مونتاژ سیلو و ماتیز خریدم. همچنین بر اساس سابقه ی برند معروف فولکس واگن در صنعت خودرو سازی(هر چند برزیلی)خریدم.از طرفی تک بودن ماشین ایتم دیگری بود. رخ ماشین و زیبایی ظاهری اون که با سلیقه ی هاچبک پسند من سازگاری داشت,ایتم دیگری بود.از طرفی رضایت حداقل 5 گل سوار از نزدیکان و دوستانم مزید بر علت این انتخابم بود.و از طرفی تجربه ی یک رانندگی نیم ساعته و دقیق شدن در سواری ماشین عزمم را برای خریدش جزم کرد.
    اما بعد از خرید در عمل چه دیدم؟!!!!

نقصان ماشین در بعضی از وجود امکانات اولیه یک ماشین بروز بعلت تکنولوژی نه چندان بروز ماشین فولکس گل که البته این کمبودها را با توجه به پیش اگهی قبلیم از این کبود امکانات قابل اغماض بود
    اما با وضعیت کیفیت مونتاژ افتضاحکرمان موتور چه باید کرد
    من در این یک ماه اخیر بیش از 8 بار وقت عزیز و گرانقدرم رو ,اعصابم رو,در راه این کیفیت افتضاح مونتاژ فدا کردم.و با اینکه هنوز کمتر از 2500 کیلومتر با این ماشین رانندگی کرده ام ,با کلکسیونی از مشکلاتی که هرگز فکرش رو هم نمیکردم مواجه شد.
    دوست عزیز لازمه بدونی همین الان که دارم این پست رو میزنم ,ماشین صفر کیلومترم رو برای جدیدترین مشکلی که همین امروز پیش اومده در نماینگی سئول خوابوندم
    وبا اعصابی خراب و خسته و دل شکسته پیاده به منزل برگشتم.میدونید چرا؟!!!!!
    من امروز ساعت سه بعد از ظهر ماشینم رو در پارکینگ محل کارم پارک کردم تا اولین رو کاری سال 89 رو شروع کنم.
    من دندانپزشکم.دو ساعتی در کلنیک بودم.مریض نبود.بارون سختیکه از ساعت 3 شروع شده بود کماکان میبارید ساعت 5 به ماشین مراجعه کردم تا برای کلینیک دیگری برم.سوار ماشین که شدم احساس کردم جوراب و کفشم خیس شد.میدونی با چه صحنه ایی مواجه شدم؟؟!!!
    زیر پام پر از اب بود.خیس خیس.اب بارون از زیر داشبورد جاری شده و تمام سیمکشی زیر فرمون جعبه فیوز و باقی چیزهای اون زیر کاملا خیس بود.ظاهرا کرمان موتور یادش رفته قیروگونی کنه ماشینشو
    به سرعت به نمایندگی سئول رفتم .جناب صافکار مشکل ماشین و قیافه ی بهت زده ی من را که دیدند سری به علامت افسوس تکان دادند و اینگونه فرمودند:"ماهی چهار پنج مورد گل این جوری به ما مراجعه میکنه و متاسفانه باید ماشینتون رو همین الان بخوابونید تا کل سیستم داشبورد ماشینتون رو پیاده کنیم و جاهایی از داشبورد به سمت موتور و بالا و زیر شیشه ی جلو رو که خوب سیل نشده دوباره چسبکاری کنیم تا دیگه اب نده.یه دو سه روزی طول میکشه"
    دست بکار شدند
    دوستان حتما میدونید داشبوردی که یه بار کمپلت باز و بست بشه چه بلایی سرش میاد.
    من میگم: داشبورد ماشین نویی که کمپلت پیاده بشه و دوباره بسته بشه,دیگه داشبورد بشو نیست.این وسط کافیه دو تا پیچ یا خار یا چیز دیگه ای گم بشه یا کج بشه یا هزار احتمال دیگه....
    حالا بنظر شما منی که 18 تومن پول ماشین نو دادم,الان بی ماشینم,این همه وقتم تلف شده,این همه گرفتار شدم,چطور میتونم از این ماشین اعلام رضایت کنم؟!!!!!!اینم از ریزبینه؟!!!
    نگید از بد شانسیه که اصلا قبول ندارم که فقط یه توجیه سادس.
    ای بابا... آقا ناراحت شدم اینو دیدم... منم امروز اولین بارونو با این ماشین تجربه کردم... بوی نم شدیدی داخل ماشین میومد! آدمو به یاده خونه های کاهگلیه قدیمی مینداخت...
    انشالا مشکلتون به زودی برطرف بشه...
    سخت نگیرید زیاد...
    May 17 2059 چه زود دیر میشود...
    There is a narrow line between love and hate

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Javid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

babak_n70 (27 March 2010), mohajer_137860 (27 March 2010)

زمان پیوستن
    25 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MEGANE 1600
    گوشی موبایل
    Iphone 4

پیش گزیده

سخت نمیگیرم جاوید خان.
    نمیتونم بفروشمش چون خیلی ضرر میکنه
    .این ماشین برام چکی 19600 دراومده.نزدیک 200 تومن هم لاستیک زیر پایی و روکش صندلی و محافظ کارتل براش گرفتم و حدودو 300 تومن هم برای سه هفته ایی که پلاک نداشت به اژانسی ها دادم.تازه شانس اوردم برای خشکیش لاستیک عوض نکردم وگرنه اونم روش بود.
    مجبورم باهاش سر کنم.با ضبط روشن رانندگی کنم.!!!یه کلاه کاسکت برای جلو گیری از کیپ شدن گوشام سرم کنم.و یه لباس غواصی برای غرق نشدن بپوشم.
    واین اصلا سخت نیست!!اصلا!!!
    سیب دوست دارم

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی babak_n70 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amin.405 (4 April 2010), amirvania (5 April 2010), haftsin (28 March 2010)

زمان پیوستن
    02 Mar 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    به نظر شما چقدر مهمه؟
    گوشی موبایل
    Galaxy Ace

پیش گزیده

درود به دوستان

سپاس بسیار از دوستانی مثل niceman_1stو Javidو sogoli و سایر دوستان و تشکر ویژه از جناب آقای babak_n70
    کل تاپیک را خواندم نظرات همه دوستان عاری از هرگونه تعصب بیجا و بی احترامی بود و در کمال صداقت گفته شده است.

ندیده بودم تاپیکی که مالکان خودرو این همه نقدمنفی و نظر مثبت یکجا جمع کنند و به نظرات همدیگر احترام بگذارند.امیدوارم در تاپیکهای نقد خودروهای دیگر هم این رویه دوستان گل سوار ادامه یابد.
    از شما خیلی یاد گرفتم.
    دست مریزاد و تشکر مجدد بابت نوشته های بسیار مفید همه دوستان گل سوار فهیم و با دانش که خودشان هم گل هستند.

موفق باشید.

آخرین ویرایش به وسیله mohajer_137860 : 27 March 2010 در 11:43 PM

بسپاريم بر سنگ مزارمان تاريخ نزنند؛ تا آيندگان ندانند بيعرضگانِ اين برهه از تاريخ ما بوده ايم...!
    خسرو گل
    سرخي

10. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohajer_137860 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amirvania (5 April 2010), babak_n70 (27 March 2010), haftsin (28 March 2010), Javid (30 March 2010), mmamushy (5 April 2010), niceman_1st (28 March 2010), sogoli (28 March 2010)

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

ما ايراني ها تو همه چيز همين طوري هستيم.همه مسايل روصفر و يكي ميبينيم.خدا نكنه بخواهيم از چيزي انتقاد كنيم انقدر بزرگش ميكنيم تا نابود شه بد ميشينيم حسرتش رو ميخوريم.بابا بيخيال شما ها مثلا گل سوارين يكم انصاف داشته باشين!!مشكلاتي كه من از زبان بعضي از دوستان اينجا ميشنوم براي اولين بار هست و قابل تاميم به همه گل هاي ديگه نيست مثل مشكل آب پر شدن در ماشين.انقدر اينجا انتقاد شنيدم كه يه لحظه حالم از ماشينم به هم خورد و به انتخابم به شدت شك كردم.
    بعضي موارد ديگر هم كه به آنها اشاره شد اصلا مشكل به حساب نمياد.مثل صداي داخل ماشين-صداي موتور-صراحي قديمي بدنه....چون وضعيت ماشين هاي هم رده و رقيب به مراتب بدتر و مفتضحانه تره پس اصلا اين مسايل نبايد بيان بشه به عنوان ايراد و ذهن رانندگاني كه شناختي نسبت به اين ماشين ندارن رو خراب كنيم!!!از بقيه دوستاني كه توقعات عجيب و ديد رويايي نسبت به ماشين دارن خواهش ميكنم يكم بيشتر پول خرج كنن بيشتر از 30 ميليون تا اون ماشين توقعاتشون رو از ماشيني كه سوار ميشن ارضا كنه.من اين ماشينو 30 هزار كيلومتر راه بردم يك بار هم خرابي نداشتم فقط روغن-لنت و يك بلبرينگ چرخ كه گارانتي بوده.بله اين ماشينم مثل همه ماشين ها ايراد داره (البته خيلي كمتر از محصولات افتضاح ايران خودرو و سايپا)ولي در عوض محسنات زيادي داره كه راحتي در رانندگي-مصرف كم-شتاب و قدرت خوب موتور-هندليگ مناسب-استحلاك كم-امنيت بالا-4 شيشه و آينه برقي-دزد گير فابريك و سيستم ضد سرقت بسيار خوب....و ظاهر زيبا از همه مهم تر كم بودندر سطح شهر و تو هر روستي دور افتاده اي 100 تا ازش نميبيني-جواد نبودن و با تريپ بودنش البته نسبت به قيمتش اونو از بقيه هم رده هاش متفاوت ميكنه.

12. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی F^RH^D به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

babak_n70 (4 April 2010), hooman_the1 (5 April 2010), Innovation (4 April 2010), Javid (4 April 2010), sogoli (5 April 2010)

زمان پیوستن
    25 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MEGANE 1600
    گوشی موبایل
    Iphone 4

پیش گزیده

ما ایرانیا چه جوری هستیم؟ً!!!باید چجوری باشیم؟!!!! باید با هزار زور و زحمت بریم ماشین اشغال و بیخود و پر ایراد بخریم و دم نزنیم و بگیم به به و چهچه ؟چرا؟چون جزو قشر متوسط جامعه هستیم.چون بابامون اونقدر پول باداورده در اختیارمون نذاشته که ماشین سی میلیونی سوار شیم؟!!!چی رو بزرگ کردیم شما خوشت میاد مثلا من برم تندر نود زشت رو بخرم بعد بیام بگم اقا خداست اقا بنزه ایرانه!!!اینجوری خوبه ؟!!شما دور نرو .یه سفر به کشور همسایه دوست و برادر ترکیه سفر کن ببین اونا با این پولی که ما به ماشین میدیم چه کیفیتی سوار میشند و ما چی سوار میشیم!!
    دوست عزیز بازم میگم انتظار من از گل باندازه 18 میلیون پول بی زبون و فولکس بودنشه(هر چند کرمان موتوری).گرچه گل بقول شما جواد نیست ,کم دیده میشه با تریپه و خوشگله و .....................و البته من هم دوستش دارم
    ولی علاوه بر این ایراداتی که داره و دوستان اشاره کردند, شما یه سری چیزا رو بعنوان عامل برتری و نقطه قوت ذکر کردی که من برعکشو میگم :مصرفش همچین کم هم نیست,شتاب و قدرت موتورش همچین خوب هم نیست با این حجم موتور!!!هندلینکش همچین مناسب هم نیست سرپیچ ها سر نشین باید خودشو سفت به صندلی بچسبونه تا پرت نشه!!!امنیت رو ستاره ها مشخص میکنن نه اینکه من زدم به پراید و پراید له شد و من له نشدم!!!!شما 18 تومن پول دادی دیگه میخواستتی شیشه و اینه برقی هم نداشته باشه!!!خب میرفتیم 8تومن میدادیم اردی میخریدیم بالاخره اونهم شیشه و اینه برقی داشت دیگه!!!
    آخرین ویرایش به وسیله babak_n70 : 4 April 2010 در 11:35 PM
    سیب دوست دارم

14. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی babak_n70 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

alireza_sos (4 April 2010), amirvania (5 April 2010), mohajer_137860 (5 April 2010), niceman_1st (6 April 2010)

زمان پیوستن
    08 Mar 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مگان 2000
    گوشی موبایل
    iphone 4S

پیش گزیده

من قبلا گل داشتم
    از ماشینای ایرانی 100 در 100 برتره . ولی اگه بخوائیم تو این مایه قیمتی انتخاب کنیم L90 خیلی بهتره ( به جز قیافه )
    در مجموع ماشینه متوسطیه ولی به قیمتش نمیارزه . من به کسی پیشنهادش نمیکنم .
    سپاس
    آخرین ویرایش به وسیله amirvania : 5 April 2010 در 11:20 AM
    دستانی که کمک میکنند بسی مقدس تر از لب هایی هستند که دعا میکنند .
    کوروش کبیر

16. کاربر زیر از دوست گرامی amirvania به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohajer_137860 (5 April 2010)

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

دوست من پست قبلي منو دوباره بخون متوجه ميشي ما ايراني ها چه جوري هستيم حد وسط نداريم-انصاف نداريم گفتم اگه بخواهيم از چيزي تعريف و تمجيد كنيم ول نميكنيم و خدا نكنه بخوهيم از چيزي انتقاد كنيم و بد چيزي رو بگيم ديگه شورشو در مياريم-گفتم در كل آدم هاي منفي نگر و بد بيني هستيم هميشه هم اولين چيزي كه حتي تو آدم ها ميبينيم بدي هاشون هست نه خوبي ها نكات مثبتشون ديگه چه برسه به اشيا و وسايل مصرفي!!!!خدا رو شكر خدا قسمت كرد به كشور هاي دوست و همسايه هم سري زديم(دوبي-تركيه) و ديديم تفاوت ها و مسايلي كه شما اشاره كردين.دوست عزيزم جهت اطلاع بگم كه من به وضعيت افتضاح صنعت كشور به خصوص صنعت خودرو بهتر از شما و خيلي هاي ديگه واقفم چون تو گروه صنعتي ايران خودرو كار ميكنم يعني خودم از نزديك تو صنعت خودرو هستم و ميدونم محصولاتمون چقدر بي كيفيته چقدر گرونه و از قيميت هاي جهاني پرتيم و.....و اينم بگم كه من هم بچه پولدار نيستم و اين ماشيمنم خودم با پول خودم خريدم.من مصرف ماشينم در هر 100 كيلو متر 8 ليتره كه براي موتور 1800 شاهكاره شما برو پرشيا 1800 يا 405 1800 سوار شو صدي 15 مصرف كن ببين مصرف ماشين من خوبه يا نه.قدرتش هم عالي هيچ وقت هيچ جا كم نياورده تو جاده با 4 نفر آدم و وسايل تو سر بالايي مثل شير رفته.هندليگش هم در مقايسه با پرشيا و 206 خوبه!!حالا ماشين شما ايراد داره يا رانندگي شما من نمي دونم.دوست عزيزم در كل اين ماشين ايراد داره نقاط مثبت هم زياد داره من به هيچ عنوان منكر ايراد هاي اين ماشين نيستم هيچ تعصبي هم رواين ماشين ندارم ولي من نمي دونم شما توقعتون از اين ماشين بر چه اساسي است و با چه ماشين 17 ميليوني مقايسش ميكني كه اين ايرادارو ميگيري اگر نام ميبردي ماشين ديگه اي رو منطقي تر بود و ميشد مقايسه كرد. دوست عزيز اينجا يه خرابه اي به نام ايرانه كه نه صاحب داره نه قانون داره و.... پس توقعت رو يكم كم كن و واقع بينانه به مسايل نگاه كن به هر جهت حالا كه بايد سوارش شي راه ديگه اي هم نداري پس با مقايسه منطقي با ماشين هاي هم رده اش هم اطلاعات خودت رو بيشتر كن و هم آرامش بيشتري به دست بيار از ماشينت بيشتر لذت ببر.

18. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی F^RH^D به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

babak_n70 (5 April 2010), hooman_the1 (5 April 2010), sogoli (6 April 2010)

زمان پیوستن
    22 Feb 2010
    شهر
    همین نزدیکی ...

پیش گزیده

گل، ماشین خوبی بود. واقعا به نسبت ماشینهای مونتاژ ایران، گل بود، به خصوص برای هاچبک بازها. نکات مثبتش به نکات منفیش میچربید. با توجه به قیمتش که نسبتا کمی بالا بود، ماشین عمومی نبود. اما با توجه به عدم ادامه تولیدش، من به کسی توصیه نمیکنم بخره.
    ...hunted by the memory of a lost Paradise

زمان پیوستن
    03 Sep 2008
    اتومبيل
    vw gol
    گوشی موبایل
    samsung f480

پیش گزیده

يه نكته اي يادم رفت بگم.اونم اينه كه اين ماشين ماشين خانواده نيست و با يد مجرد يا نهايتا 3 نفر باشين!!به هر حال هر ماشيني براي يكسري افراد-شرايط و سليقه اي طراحي و ساخته شده.در مورد توليد نشدنش بايد بگم كه هيچ مشكلي وجود نداره و شركت بم خودرو كه زير مجموعه كرمان خودرو هست تا 10 سال موظف به تامين قطعات و خدمات پس از فروش هست و اين اجرا از طرف وزارت صنايع هستش و قرار دادش هم بسته شده با شركت هاي تامين كننده قطعات.در ايران هست كه ما عادت داريم يك ماشين 10 سال توليد بشه در همه جاي دنيا يك مدل از ماشين 3 يا 4 سال بيشتر توليد نميشه و اين كاملا طبيعي هست و در خدمات پس از فروش و قطعات هم هيچ مشكلي به وجود نمياد.تازه اگر فرض كنيم كا شركت بزرگي مثل كرمان خودرو جم كنه و بره كه فرض محالهتو بازار چراغ برق و .... لوازمش ريخته قيمتش هم گرون تر ميشه كه ارزونتر نميشه.مثل سيلو مثل مزدا 323.

21. کاربر زیر از دوست گرامی F^RH^D به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

sogoli (6 April 2010)

زمان پیوستن
    31 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    vw_Gol
    گوشی موبایل
    SE-T700

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط babak_n70 مشاهده گفتگو
    ,شتاب و قدرت موتورش همچین خوب هم نیست
    شما يكجا از شتاب خوب و بالا وپايين شدن نوك ماشين مثل زانتيا و تيك اف خوب گل
    مي گيد ويكجا اينجوري آخر متوجه نشديم نظرات شما چيست؟!!
    من يك گل 86 دارم صفر هم خريدم الان 45000 تا راه رفته و پيش از سال گارانتيش تموم شده
    ايرادات :
    بلندي صندلي عقب و راحت نبودن سرنشين پشتي
    صداي باد كه در جاده و بزرگراه از لاي در شنيده مي شه
    ارتفاع بلند پدال گاز كه در مسافت طولاني اگر به دليل بودن سرنشين پشت مجبور باشي صندلي را كمي جلو بكشي حسابي پا رو خسته مي كنه
    كمي جاي پا عقب براي سرنشين
    باز نشدن در صندق عقب در زمان روشن بودن
    عدم كنترل راحت بر روي شيشه بالا برها
    برف پاك كن ساده و نداشتن تايمر براي تغيير زمان حركت برف پاكن
    عمل كردن برف پاكن شيشه عقب اجبارا با آب پاش
    راحت باز نشدن در صندق عقب
    صداي تيك تيك برگشت بخار بنزين (اين مورد در زمستان بيشتر است)
    كولر ضعيف و صداي بلند فن كولر
    تكان موتور در زمان استارت
    مزايا:
    ديد خوب ماشين
    هندلينگ عالي و فرمان بسيار نرم
    قدرت موتور خيلي خوب
    نور خوب
    سيستم ضد سرقت بسيار قوي
    ظاهري خوش آيند
    صندلي هاي خيلي راحت
    داشتن امكانات اوليه خوب مانند ايربك، آينه هاي برقي، تنظيم نورپشت آمپر، پاور ويندو ،داشتن داشبورد راننده ،طراحي داشبورد نسبتا زيبا و...
    ايمني خوب و محكم بودن ماشين
    ترمزهاي بسيار خوب
    راحتي فرمان در زمان رانندگي به دليل بيضي بودن دور فرمان
    گيربكس قوي
    بي صدا بودن اتاق ماشين داشپورت و... پس از 2 سال
    سويچ زيبا با ايمني خوب در خصوص سرقت
    آنتن مخفي شده در شيشه جلو ماشين
    سيستم صوتي معقول (من باند هاي ماشين رو همون اول عوض كردم سيستم رضايت بخش شد)
    داشتن شارژ 12 w روي داشبورد جدا از فندك ماشين
    مصرف كم در صورت تنظيم بودن ورانندگي معمولي نه اسپرت
    خدمات پس از فروش خوب حداقل به مشتري احترام مي زارن (خوب وقتي تو ايرانيم اينم كه از وظايف خودرو سازه ميشه مزايا)
    و...
    در كل در بين ماشين هاي زير 20 تومان اگر قرار باشه دوباره انتخاب كنم بازم گل
    من زياد مسافرت ميرم واقعا اين ماشين نسبت به هم قيمت هاي خودش در جاده راحت، سريع و با هندلينگ بسيار خوبه شايد ايراد ها و مزايا ديگري هم داشته ياشه كه از ذهن من دور ماند اين مواردي بود كه تو اين 2 سال من با اين ماشين تجربه كردم
    راستي من برادرم 206 تيپ 5 داره واقعا من گل رو به اين ماشين ترجيح ميدم (قصد مقايسه نبود چون در يك رنج بودن گفتم)
    احترم به قانون يك اصل مهم

23. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی بامدادان به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amirvania (5 April 2010), babak_n70 (5 April 2010), badform (7 May 2010), F^RH^D (5 April 2010), Javid (5 April 2010), sogoli (6 April 2010), Validator (6 April 2010)

زمان پیوستن
    25 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MEGANE 1600
    گوشی موبایل
    Iphone 4

پیش گزیده

شما يكجا از شتاب خوب و بالا وپايين شدن نوك ماشين مثل زانتيا و تيك اف خوب گل
    مي گيد ويكجا اينجوري آخر متوجه نشديم نظرات شما چيست؟!!
    دوست عزیز من دم دمی مزاج نیستم که هر لحظه نظرم عوض شه.بازم میگم من گل رو دوست دارم ولی حتی به دشمنم هم پیشنهادش نمیکنم چون بعضی ایراداتش واقعا عذاب اوره.
    در مورد شتاب گل ,اون پست من رو شما درست نخوندی .من تو اون پستم از بالا و پایین رفتن نوک ماشین خوشم اومده بود واون رو مثل زانتیا دونستم چون واقعا همین طوره و نوشتم که حس قدرت و شتاب رو به ادم القا میکنه در ضمن تو همون پستم هم گفتم که این حس بیشتر مربوط به دیسک و صفحه ی بسیار قوی و فنر بندی نرم ماشینه نه قدرت واقعی موتور!!!!البته موتور گل قوی هست ولی با این 100 اسب شاید از 405 وسمندو پارس معمولی قوی تر باشه.(که البته اسبهای بخار! موتور این ماشین اصلا برام مهم نیست چون دیگه از اون مدل رانندگیهای من گذشته)ولی در پاسخ به اقای فرهاد که شتاب و قدرت موتور گل را یکی از عوامل برتری اون دونسته بودند اون جواب رو دادم.
    به هر حال من از گل راحتی و بی صدایی اتاق و اسایش در زمان رانندگی در کنار یکسری امکانات جانبی تقریبا بروز و کیفیت ساخت رو در کنار طراحی یه ماشین هاچبک کمیاب رو که علامت فولکس رو با خودش داره ,میخواستم .که متاسفانه در خیلی از خواسته هام سرخورده و ناامید شدم.
    شما خودت رو بزار جای من.من 6 سال تیپ دو داشتم.هرگز مشکلات اینچنینی باهاش نداشتم.وقتی شیشه ها رو بالا میکشیدم کاملا از فضای بیرون جدا میشدم.هرگز یک قطره اب بارون بداخل ماشینم نفوذ نکرد.اگه دربی باز میموند الرم میداد.اگه چراغای جلو روشن میموند الارم میداد و خیلی چیزای دیکه.من اون ماشین رو 8.5 دادم وکلی پول روش گذاشتم.خیلی از امکاناتی رو که داشتم فدای این فولکس کردم چون فکر میکردم ارزششو داره.من سراغ تیپ 6 نرفتم با اینکه اتوماتش و ترمزهای 4 چرخ دیسکی و ای بی اسش واقعا بدردم میخورد.چون از طرفی از قیافه و زیاد بودن 206 خسته شده بودم ثانیا میگفتند که 206 های جدید اکثرش ایرانی شده و اذیت میکنه(شاید اشتباه کردم و نباید به این قضیه بیکیفیت شدن 206 توجه میکردم چون الان عملا همین گل هم همچین کیفیتی نداره مونتاژش)
    بازم میگم با تمام این موارد من هنوزم گلم رو دوست داره و با قیافش و تک بودنش حال میکنم.
    راحتي فرمان در زمان رانندگي به دليل بيضي بودن دور فرمان
    میشه اینو بیشتر توضیح بدی؟چیزی ازش متوجه نشدم.
    سیب دوست دارم

25. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی babak_n70 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mohajer_137860 (5 April 2010), niceman_1st (6 April 2010)

صفحه 3 از 15 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد