تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 19

نام گفتگو: ناپدید شدن 16 گیگ حافظه داخلی Omnia!!!

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    206SD - v8 LX 1.6 & سمند LX EF7/CNG
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

Unhappy ناپدید شدن 16 گیگ حافظه داخلی Omnia!!!

سلام به دوستان...
    چند روز پیش من یک برنامه جاوا که یک مسنجر بود رو ریختم رو امنیا..!! تا اینجا مشکلی نبود... برنامه رو Exit کردم و گوشی رو Lock کردم... فردا صحبش که یکی از کلید ها رو زدم روشن بشه... روشن نشد!!! کلید پاورش رو هم نگه داشتم... باشم روشن نشد.. فقط LED قرمز یه چشمک میزد..!! گفتم نکنه شارژ تموم کرد... زده به شارژر .. روشن شد..!!! آخه دیشبش فوول شارژر کرده بودم.. قبل نصب اوون برنامه و تا حالا نشده بود زیر 3 روز باتریش جواب نده!!! تعجب کردم.. گفتم حتما یه برنامه بوده که باتری رو تخلیه کرده...
    خوشحال و خندان که گوشی بدون مشکل اوومده بالا... ولی همین که اوومد بالا یک ارور داد مبنی براین که یکی از برنامه هایی که در Startup هست و در My Storage نصب بوده... نمیتونه بیاد بالا.. پیدا نمیشه!!
    رفتم تو Programs دیدم.. هر چی برنامه رو 16 گیگ نصب کرده بودین.. تبدیل به آیکن ناشناخته شدن..!!!
    رفتم در قسمت Hardreset اوونجا رو دیدیم ... یهو دیدم بله... فقط 90 مگ داخلیش هست..!! و جلوی My storage که همون 16 گیگ باشه.. زده Dismount ... بازم گفتم.. شاید غیر فعال شده....رفتم دنبال برنامه Storage Manager ...اونو که ریختم و نگاه کردم .. دیدم اصلا بکل نیست..!!! یعنی قبلا به عنوان DSK5 شناخته میشد.. ولی حالا نیست..!!!

حالا میخواستم نظره دوستان رو بدونم... بعضی جاها با تعویض رام مشکل حل شده.... بعضی جاها رفتم مموری خریدن...!! بعضی جاها هم فرستادن گارانتی...!!

گوشیه من هنوز گارانتی مایکروتل داره... رام ورژن هم i900DXIA5/DZIA5 هستش!! ممنون

زمان پیوستن
    13 Feb 2010
    شهر
    لاهیجان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    Iphone

پیش گزیده

اول Encryption تو قسمت system را مطمئن شو غیر فعال است بعد هارد رست کن فقط مموری داخلی را ریست کن، امید وارم درست شه

3. کاربر زیر از دوست گرامی pouramiri به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mil-i300 (2 March 2010)

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

اوون که غیر فعاله.. چند مرتبه ریست کردم...!! اصلا موقع هاردریست.. فقط همون حافظه داخلی ویندوز هست که ریست میشه..!! چند جا صحبت کردم تو فرووم ها.. میگن باید بفرستم مایکروتل..!! درست میکنن..!!

زمان پیوستن
    21 Jan 2005
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    iphone 3GS 32 / HTC HD2

پیش گزیده

این مشکل سخت افزاریه متاسفانه کنترل کننده قسمت مخصوص به حافظه داخلی I900 شبیه فلاش دیسک هاست و خیلی هم حساس به نوسانات و ولتاژ های غیر مجاز
    با یه جستجوی کوچیک متوجه میشید که این مورد برای خیلی ها پیش امده به نظر من بفرسید گارانتی حتما کنتلر بخش رو تعویض می کنند و مشکل بر طرف میشه

تعمییرش زمان بر نیست ولی قطعه ای لازم دارید فقط در اختیار نمایندکی هاست

حتما در استفاده از حافظه خارجی I900 وقعع قطع ارتباط با سیستم اون رو Safe Remove کنید

لطفا برای تشکر از
    استفاده نمایید

Les Larmes Les larmes sont le language muet des douleures

Laptop : Dell XPS 1530 / Sony SZ 740N4
    Iphone 3GS 32g B ..... HTC HD2

6. کاربر زیر از دوست گرامی چشم عسلي به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mil-i300 (3 March 2010)

زمان پیوستن
    21 Jan 2005
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    iphone 3GS 32 / HTC HD2

پیش گزیده

میلاد جان یه سری به ترد این مشکل در hu بزن البته فایده ای نداره ولی خوب آروم تر میشی

http://www.handheldusers.com/forum/t2488.html
    بهترین راه ارسال به شرکت گارانتیه

لطفا برای تشکر از
    استفاده نمایید

8. کاربر زیر از دوست گرامی چشم عسلي به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mil-i300 (3 March 2010)

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط چشم عسلي مشاهده گفتگو
    میلاد جان یه سری به ترد این مشکل در hu بزن البته فایده ای نداره ولی خوب آروم تر میشی

http://www.handheldusers.com/forum/t2488.html
    بهترین راه ارسال به شرکت گارانتیه
    ممنونم سیروس جان... آره.. اوونجا هم این مشکل روو گفتم.. به این نتیجه رسیدم که بفرستم گارانتی.. البته اوونجا گفتن که قطعه رو مایروتل نداشته و از کره اوومده..!!
    حالا من برام الافیش مهم نیست.. چون گوشی بازم هست خونه... ولی اینکه درست بشه برام مهمه..!!
    حیفه آخه..!!
    ممنونم... خبرشو همینجا میدم..!

زمان پیوستن
    13 Feb 2010
    شهر
    لاهیجان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    Iphone

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mil-i300 مشاهده گفتگو
    اوون که غیر فعاله.. چند مرتبه ریست کردم...!! اصلا موقع هاردریست.. فقط همون حافظه داخلی ویندوز هست که ریست میشه..!! چند جا صحبت کردم تو فرووم ها.. میگن باید بفرستم مایکروتل..!! درست میکنن..!!
    رام جدید نصب کردی ؟ ببینی مشکل باقی مونده یا نه

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

آخه رام جدید نصب کنم.. گارانتی میپره..! بعدم سرچ کردم... با تغییر رام هم جواب نداده..!!
    کلا فکر کنم سخت افزاری پریده...! ایشالاه که 100 درصد سوخته باشه که عوض کنن..!

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

من دیروز رفتم گوشی رو دادم نمایندگی خدمات مایکروتل مشهد..!
    اوونها گفتم که شرکت گفته تا 4 شنبه گوشی برسه.. ما تا قبله عید تحوویل میدیم.. اینم گفتم جزو گارانتی محسوب میشه.. خلاصه فعلن امنیا رفته ددر!!!
    تا ببینیم چی میشه..!!

زمان پیوستن
    21 Jan 2005
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    iphone 3GS 32 / HTC HD2

پیش گزیده

من دیروز رفتم گوشی رو دادم نمایندگی خدمات مایکروتل مشهد..!
    اوونها گفتم که شرکت گفته تا 4 شنبه گوشی برسه.. ما تا قبله عید تحوویل میدیم.. اینم گفتم جزو گارانتی محسوب میشه.. خلاصه فعلن امنیا رفته ددر!!!
    تا ببینیم چی میشه..!!
    میلاد جان با توجه به تجربه هایی که از این ماه دارم دستگاه های ارسالی بخصوص گوشی در 2 هفته قبل عید تا 20 فروردین ارسال نمیشه امید وارم مورد شما شامل تجربیات قبلی من نشه

ولی با گارانتی نیا گارانتی پارس قائم من بارها این مشکل رو داشتم

لطفا برای تشکر از
    استفاده نمایید

زمان پیوستن
    26 Jun 2005
    شهر
    تهران

پیش گزیده

من 1 ماهه خریدم امیدوارم خراب نشه اما اگر واقعا سخت تفزاری باشه که اینطوری به نظر میاد واقعا باید شاش...د به سامسونگ، گارانتی هم ندارم، اما خیلی عجیبه که برای همه تو یک ماهه اخیر این اتفاق افتاده اگر زودتر این موردا رو میدیدم نمی خریدمش

ولی اگر راه حل منطقی نداشته باشه 180 کی پول تعمیر میده؟!؟!!؟ در ضمن گارانت یهم نیست مال من یک مموری کارت 8 یا 1 می خرم میندازم تا ببینیم چی میشه، به نظر من بقیه هم همین کارو بکنن اگر گارانتی ندارن، حداقل وقتی هم که درست بشه این مموری هم دارین با کلی جا برای فیلم divx که ببینین

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

آره سیروس جان.. منم به شرط دادم گوشی رو...!!گفتن ما که میفرستیم.. اوونها هم اینجور گفتم که قبل از تعطیلات پس میدن..!! حالا اگه هم ندن که میره به قول شما طرفای 15 و 20 ..!!
    ولی واقعا نمیدونم چی بگم.. ما بد شانس بودیم..!؟! از 16 گیگ زیاد کار کشیدیم..؟!! این امنیا خیلی سوسول تر از این حرفاست که ما فکر میکردیم..!!! ؟؟ در هر صورت من که امیدوارم برای هیچکس پیش نیاد.. همونطور که برای رفیقم که با هم این گوشی رو خریدیم .. پیش نیومده..!! با این که گوشیه اوون 3 - 4 بار زمین خورده.. ولی ماله ما تو پره قوو بوده...!!

زمان پیوستن
    13 Feb 2010
    شهر
    لاهیجان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    Iphone

پیش گزیده

آره سیروس جان.. منم به شرط دادم گوشی رو...!!گفتن ما که میفرستیم.. اوونها هم اینجور گفتم که قبل از تعطیلات پس میدن..!! حالا اگه هم ندن که میره به قول شما طرفای 15 و 20 ..!!
    ولی واقعا نمیدونم چی بگم.. ما بد شانس بودیم..!؟! از 16 گیگ زیاد کار کشیدیم..؟!! این امنیا خیلی سوسول تر از این حرفاست که ما فکر میکردیم..!!! ؟؟ در هر صورت من که امیدوارم برای هیچکس پیش نیاد.. همونطور که برای رفیقم که با هم این گوشی رو خریدیم .. پیش نیومده..!! با این که گوشیه اوون 3 - 4 بار زمین خورده.. ولی ماله ما تو پره قوو بوده...!!
    من حدود 1.5 سال دارمش واقعا گوشی خوبیه ، فقط تاچش یه مقدار ضعیفه ، رامهای مختلفی هم روش نصب کردم ، خدا وکیلی همه جور با آدم راه میاد ( 3 بار هم بدجور افتاده) . الان تمام Email هامو ( کاری - غیر کاری )با این گوشی می خونم، اطلاعات آب و هوا ، GPS و دیگر نیازمندیهای امروزی را این گوشی با WM 6.5 برطرف میکنه .
    من که راضی هستم

17. کاربر زیر از دوست گرامی pouramiri به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mil-i300 (11 March 2010)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند